Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

Labuka...atidariau kebabine, bet vargstu su padaziuku, gal kas dirbot kebabinej ir galit pastatyti mane ant kelio, koki pagrinda reikia padaziukui -piena?

ir dar gal zinot su kuom mirko mesyte pries maunant ant iesmo g.gif

busiu laaabai dekinga jei kas patartumete biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(panele100 @ 2008 03 11, 21:30)
Labuka...atidariau kebabine, bet vargstu su padaziuku, gal kas dirbot kebabinej ir galit pastatyti mane ant kelio, koki pagrinda reikia padaziukui -piena?

ir dar gal zinot su kuom mirko mesyte pries maunant ant iesmo g.gif

busiu laaabai dekinga jei kas patartumete  biggrin.gif

Sorry, bet netikiu nei vienu zodziu. Zmones, pradeje toki versla paprastai, tiksliau visada jau turi ziniu kaip ka su kuo maisyti kad gautusi padazas - viena is pagrindiniu kebabo sudedamuju daliu. O versla kazin ar butum atidarinejusi, jei neturetum elementariu ziniu. Beje, nei vienas verslininkas savo paslapciu neisduoda..
Atsakyti
QUOTE(kalissta @ 2008 03 12, 19:08)
Sorry, bet netikiu nei vienu zodziu. Zmones, pradeje toki versla paprastai, tiksliau visada jau turi ziniu kaip ka su kuo maisyti kad gautusi padazas - viena is pagrindiniu kebabo sudedamuju daliu. O versla kazin ar butum atidarinejusi, jei neturetum elementariu ziniu. Beje, nei vienas verslininkas savo paslapciu neisduoda..


Juokinga...lyg ir nebandziau itikineti...viena panele rase kad dirbo kebabinej, jei nesunku galetu padeti...

o siaip padazu visokiu buna, kas tau skanu man gali buti nevalgoma..
Atsakyti
labukas, mielosios, 4u.gif
namie niekad nedariau lavašo blush2.gif bet jaučiu, kad namie daug skanesnis gautusi nei paruoštas pardej... tik man iškilo vienas klausimas... būčiau labai labai dėkinga, jei kas nors pagelbėtų 4u.gif ar skanus būna lavašas kitą dieną..? pvz.: jei dėti tik salotas, sūrį fermentinį, mėsytę... na ar neįsigertų pernakt drėgmė į patį lavašą..?
Atsakyti
QUOTE(ing... @ 2008 03 17, 13:15)
labukas, mielosios,  4u.gif
namie niekad nedariau lavašo  blush2.gif  bet jaučiu, kad namie daug skanesnis gautusi nei paruoštas pardej... tik man iškilo vienas klausimas... būčiau labai labai dėkinga, jei kas nors pagelbėtų  4u.gif  ar skanus būna lavašas kitą dieną..? pvz.: jei dėti tik salotas, sūrį fermentinį, mėsytę... na ar neįsigertų pernakt drėgmė į patį lavašą..?

ziurint kiek laikysi per ta nakti, jei vakare padarei ir ryte suvalgei manau dar bus pakankamai skanus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ais_Las @ 2008 03 03, 08:40)
Kas neranda lavaso, galima ir su paprastu keptu blynu  thumbup.gif 
Issikepu blyna dideli, atskirai pasikepinu farso be jokiu padazu, susipjaustau agurka, pomidora ir svoguna, viska sudedu i blyna, uzpilu heinz cocktail padazo, susuku ir valgau  thumbup.gif  Aisku i vidu galima deti ka tik norite, bet cia man skaniausias variantas smile.gif


prasom smulkiau blyno recepta... su lietiniai visad vargstu, nes visad gaunais skirtingi...
va, velykom ieskojau lavaso PC (maximoj, IKI), aisku neradau... tai supykau, sakiau namie kepsiu... reik kad but ne per minsktas ir ne per traskus, darsyiu su tepamu suriu ir lasisa... pernai velykoms dariau su tortilija, tai sakyciau nepatiko...
Atsakyti
Aš irgi neradusi niekur pirkti bandžiau kepti namuose pagal internete rastą receptą.Daugiau tokios klaidos nedarysiu rolleyes.gif gavosi toks traškus, kad neįmanoma nieko su juo padaryti nors ir laikiau uždengusi drėgnu rankšluosčiu kaip patarė, bet vistiek nesuminkštėjo.Baigėsi tuo kad panaudojau kaip picų padą tik labai ploną gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2008 03 26, 19:46)
Aš irgi neradusi niekur pirkti bandžiau kepti namuose pagal internete rastą receptą.Daugiau tokios klaidos nedarysiu  rolleyes.gif gavosi toks traškus, kad neįmanoma nieko su juo padaryti nors ir laikiau uždengusi drėgnu rankšluosčiu kaip patarė, bet vistiek nesuminkštėjo.Baigėsi tuo kad panaudojau kaip picų padą tik labai ploną  gathering.gif


ai, as nusispjoviauir iskepiau blyna, ir man kazkaip netycia gavosi... tik po keliu dienu nebetoks skanus kaip pirma diena buvo.. tongue.gif
Atsakyti
Lavašas, jeigu vakare pagamintas, tai ryte dar bus skanus. O blynas nepermirksta tada, kai padažo yra su saiku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2008 03 26, 23:42)
ai, as nusispjoviauir iskepiau blyna, ir man kazkaip netycia gavosi... tik po keliu dienu nebetoks skanus kaip pirma diena buvo..  tongue.gif

tau pasisekė g.gif gal parašytum kaip darei? mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš iš Lavašo darau tik suktinukus - užkandėles. Na vietoj sumuštinukų ax.gif

Imu tą kad ir Maximinį lavašą, perpjaunu į 4 dalis (skersai ir išilgai). Tada aptepu tą gabaliuką šiek tiek tepamo sūrio arba majonezo, bet labai nedaug. Tada palei ilgesnę kraštinę dedu pagal skonį: lašišos, rūkųtos mėsos, virto kokio kumpio, daržovių (agurko, pomidoro ar paprikos) ir šiek tiek salotų lapų. Tada suvynioju panašiai kaip suši ir supjaustau irgi tokiais ritinėliais.

Dar kartais darau su varške: su trupučiu česnako ir žolelėmis sutrinu varškę, aptepu lavašo gabaliukus, dedu šiekt iek lašišos ir irgi suvynioju ir supjaustau.

DAr kartais darau su Tunu ir majonezu, tik dedu marinuotų agurkėlių. DAr galima su kepta mėsyte, tik supjaustyti reikia lazdelėmis, kad nebyrėtų įdaras ax.gif

Bent jau man labai greita ir skanu, ypač kai ateina draugai ar koks baliukas.

Beje, kai kuriuos ritinukus persmeigiu smeigtukais. Gražiai atrodo dydelė lėkštė.

Kažkas panašaus tik maniškiai kiek smulkesni ir mačiau įdaro ax.gif:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 29 kovo 2008 - 13:25
Jei kas isduotu paslapti, kur Kaune galima butu nusipirkti lavaso, buciau laaabai dekinga biggrin.gif
Atsakyti