Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

O visgi kaip lavašą kepti, kad išliktų lankstus g.gif Mėgstu kepti pati, bet per traškus išeina, visaip bandžiau. Gal kas žinot paslaptį?
Atsakyti
Vakar nusipirkau lavaso Klaipedoje ARARAT restorane, liepu gatvej, ir pasidariau fantastiskus suktinukus smile.gif
Ka domina nuotraukyte tarp mano receptu cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukis Baisalis: 29 balandžio 2008 - 10:18
QUOTE(Pukis Baisalis @ 2008 04 29, 10:17)
Vakar nusipirkau lavaso Klaipedoje ARARAT restorane, liepu gatvej, ir pasidariau fantastiskus suktinukus smile.gif
Ka domina nuotraukyte tarp mano receptu cia

Kiek kainavo lavašas?
Atsakyti
QUOTE(Dakie @ 2008 04 29, 11:24)
Kiek kainavo lavašas?

3lt vienetas, bet jis ten didelis tai mes 2 nuo tu suktinuku prisivalgem smile.gif ir dar kitus pavaisinom
Atsakyti
MB lavasas nesuejo, nes nepatiko, kad salta,"kaip zalia" doh.gif bandysim pasildyti blush2.gif
Atsakyti
o gal galite kokių minčių pasiūlyti, kokį įdarą padarius be mėsos g.gif gal kas išbandę, nes kiek praverčiau temą lyg viskas su mėsa (nebent pražioplinau) ax.gif dėkui iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2008 04 30, 15:48)
o gal galite kokių minčių pasiūlyti, kokį įdarą padarius be mėsos  g.gif  gal kas išbandę, nes kiek praverčiau temą lyg viskas su mėsa (nebent pražioplinau)  ax.gif dėkui iš anksto  4u.gif


lasisa, krabu lazdeles, tunas...
darzoves vien
vistiena (nors cia mesiska jau)
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2008 04 30, 15:52)
lasisa, krabu lazdeles, tunas...
darzoves vien
vistiena (nors cia mesiska jau)

4u.gif dėkui, lašiša ir tunas atkrenta, nes MB nevalgo doh.gif tai vat teks suktis iš padėties jaučiu su krabo lazdelėm ir daržovėm ir salotų lapais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2008 04 30, 16:24)
4u.gif dėkui, lašiša ir tunas atkrenta, nes MB nevalgo  doh.gif tai vat teks suktis iš padėties jaučiu su krabo lazdelėm ir daržovėm ir salotų lapais  biggrin.gif

pamegink dar varske su zalumynais ir pomidorais pamaisyt visa skaniai gaunas, tik dek pomidoru daugiau, kad nebutu per sausa;)
Atsakyti
Lavaso receptukas smile.gif
Atsakyti
Laurita, pabandyk su lydytu sureliu patept,susukt ir ragauti smile.gif man patiko smile.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt Kaune ARARAT restorane to lavašo ieškot? Reikės ryt paskambint g.gif
Atsakyti