Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

QUOTE(Herrera @ 2008 08 06, 16:20)
Tikrai, šitas lavašas ir per krepšelį geriau atrodo, nei tas Etnia.
O šitokio kur būna pirkti?


Esu mačius Rimi (Megoje).
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 08 06, 15:20)
Aš pasakysiu kad tas lavašas (Etnia) labai prastos kokybės.Pirkau vieną kartą, daugiau nepirksiu  schmoll.gif
Man geriausias va šitas  4u.gif

user posted image


drinks_cheers.gif
kaip tik užsukau į temą pareikšti,kad Vilniaus duonos "Etna" lavašas yra niekam tikęs schmoll.gif š...trupa,neina susukti,skyla..vienžo nesąmonė gryna blink.gif
o šitas nuotraukoje thumbup.gif jį mačiau tik RIMI parduotuvėse
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 08 06, 15:20)


Isbandytas dalykas! drinks_cheers.gif Visada naudoju tik sita lavasa, perku Zirmunu Hiper RIMI. O viena karta nusipirkau per klaida Etnios, ir gaminau tokiam reprezentaciniam vakarui suktinukus. Gavosi s..... doh.gif
Tik beda, kai norejau draugei pagaminti Kedainiuose, NIEKUR tokios rusies neradau. Vienoje RIMI isvis man pardaveja baksnoja i Tortilijas ir sako "Gi va, tas jusu lavasas! Kaip nerandate? , g.gif biggrin.gif "
Papildyta:
QUOTE(black_angel @ 2008 07 16, 22:56)
As tai lavasa perku ne pardej, o kebabinej  smile.gif  Snd tai dar net siltus gavau  thumbup.gif


Kedainiuose tuomet ieskodama ir kebabinej klausiau. Ten jie atskirai lavaso nepardavineja schmoll.gif Teko pirkti kas buvo Maximoj... Etnia
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 08 06, 15:20)
Aš pasakysiu kad tas lavašas (Etnia) labai prastos kokybės.Pirkau vieną kartą, daugiau nepirksiu  schmoll.gif
Man geriausias va šitas  4u.gif

user posted image



O gal gali parasyti gamintoja ir importuotoja?gal galima is ju tiesiogiai nusipirkti.....
Atsakyti
Ar kada bandėt pačios namie gaminti kebabą lavaše? Koks receptas? bigsmile.gif
QUOTE(lektuvelis @ 2008 07 02, 12:43)
stai kaip pas mus gavosi smile.gif
user posted image
user posted image

patepiau majonezu,dejau kumpio,pomidoru, saldzios paprikos, petrazoliu ir krapu, susukau,ir porai valandom i saldyva  thumbup.gif  labai skanu
taip pa thumbup.gif t darom su lasisa
tongue.gif

Mmm kaip skaniai atrodo essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 09 rugpjūčio 2008 - 19:05
QUOTE(Viktuteee @ 2008 08 09, 20:04)
Ar kada bandėt pačios namie gaminti kebabą lavaše? Koks receptas?  bigsmile.gif

Mmm kaip skaniai atrodo  essen.gif


aš savaitaglį dariau kažką panašaus mirksiukas.gif apkepinau papriką,svogūnų žiedus,česnaką ir baklažaną,pjaustytą šiaudeliais ant didesnės ugnies.vištienos krūtinėlę supjausčiau mažais gabaliukais,irgi apkepiau ir paprieskoniavau aštriau.dėjau į lavašą daržoves,vištieną,ant viršaus padažą iš grietinės ir tokio majonezo padažo user posted image

susukau ir dar pašidžiau ant sausos keptuvės iš abiejų pusių.man buvo labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
As kaip ziolpe paskutine nepasiskaicius nusipirkau kaip ti ta ispekta Etnia lavasa blink.gif nu ir slamstas galiu pasakyti verysad.gif ka tik susukau , siaip ne taip , suplyses pusiau jau buvo kai ispakavau , nu zodziu , pravalas, gal skonis bus nors geras biggrin.gif dariau su pomidorais , agurkais , svogunu laiskais, krapais , majonezu ir panvezio file 4u.gif
Atsakyti
O aš Rimi nusipirkau tą kitą Lavaš (ne Vilniaus duonos), tai atsidarius viduje visas supelijęs pasitaikė... iš karto iškeliavo į šiukšlinę. Taip, kad pirkdamos žiūrėkit.
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 08 13, 21:14)
O aš Rimi nusipirkau tą kitą Lavaš (ne Vilniaus duonos), tai atsidarius viduje visas supelijęs pasitaikė... iš karto iškeliavo į šiukšlinę. Taip, kad pirkdamos žiūrėkit.


Buvo merginos rašę, kad jų galiojimo laikas trumpas, todėl reikia perkant pažiūrėt, iki kada galioja.
Atsakyti
O as nusipirkau siandien ta ETNIA lavasa, nu ir man visai nieko... Visai jis neplysta, toks minkstutis, net nezinau kaip cia jus visos ji taip peikiat... rolleyes.gif Man sio skonis netgi artimesnis Turkijoj valgyto... Nors ka gali zinot, gali buti, jog man kazkaip netiketai cia pasiseke skanus arba musu skoniai skiriasi doh.gif
Atsakyti
aš Etnios irgi nusivyliau, per kietas, per sausas, viršutinis sluoksnis sutrupėjo doh.gif
ir forma be ryšio, tokiems susuktukams visai ne į temą tas ovalas schmoll.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau šitą temelę ir galvoju... ar nebūtų įmanoma pačioms išsikepti lavašų. smile.gif Kiek žinau tai nėra sudėtinga rolleyes.gif Teko dirbti bare kur jie pardavinėjami. Mums juos kepdavo tokia armenė buvau užklaususi, bet nebeatsimenu to receptuko doh.gif
Atsakyti