Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

QUOTE(blondynka @ 2008 11 25, 10:00)
nu niekaip nerandu to gerojo lavaso, gal kuri uzmatet Kaune kur nors, help  000189.gif

aš tai visada randu Pramonės pr. Maximoje, šalia batonų, tik kad jie būna sudėti pačioje apatinėje lentynoje mirksiukas.gif pradžioje ir aš pati nerasdavau doh.gif
Atsakyti
tiek prisiskaiciau jusu receptuku,tad nusprendziau pabandyti biggrin.gif paziuresiu ar kas gausis
Atsakyti
QUOTE(meja4 @ 2008 11 29, 15:53)
tiek prisiskaiciau jusu receptuku,tad nusprendziau pabandyti biggrin.gif paziuresiu ar kas gausis

as tai lavasus is kebabiniu perku, vienur parduoda po lita uz vnt kitur dar pigiau
Atsakyti
QUOTE(gresimgy @ 2008 12 01, 18:28)
as tai lavasus is kebabiniu perku, vienur parduoda po lita uz vnt kitur dar pigiau

o as apklausiau 3 kebabines ir visur- ne ne ne , neparduodam, mums negalima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gresimgy @ 2008 12 01, 17:28)
as tai lavasus is kebabiniu perku, vienur parduoda po lita uz vnt kitur dar pigiau



isduk, kur tos kebabines, gal Kaune? essen.gif
Atsakyti
per savo kvailuma nusipirkau ne lavasa, o tortilijos lakstu doh.gif , kazin eitu is ju padaryt tokius suktinukus kaip is lavaso? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 12 06, 18:45)
per savo kvailuma nusipirkau ne lavasa, o tortilijos lakstu doh.gif , kazin eitu is ju padaryt tokius suktinukus kaip is lavaso? blush2.gif



laisvai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu uz greita atsakyma 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2008 11 23, 16:12)
o man labai įdomu iš ko pats lavašas gaminamas?kažin namie pavyktų pasigaminti? g.gif

Tikrai butu idomu suzinoti ar kas bnede nemia pati lavasa pasigaminti.
Atsakyti
Klaipėdoje "Aladino kebabai" pradėjo lavašą be įdaro pardavinėti bigsmile.gif po 3 Lt dideli thumbup.gif Laukininkų IKI (iš šono,priešais mokyklą) ir Vingio IKI
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 12 01, 17:10)
o as apklausiau 3 kebabines ir visur- ne ne ne , neparduodam, mums negalima  lotuliukas.gif



Daug kur nepardavineja, nes jie buna suskaiciuoti, kad pardavejos nevogtu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau"Vielav"firmos lavašą,ant pakuotės yra šefo rekomendacija.
Prašau,patarkite,tikėti ttuo receptu ,ar čia yra reklaminis triukas.?
Norėčiau,gero lavašo receptuko.Ačiū.
Atsakyti