Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

Idek po to foto kaip atrodo 4u.gif
Atsakyti
Pabandziau issikepti lavasa namuose, turejau uzsilikusios mielines teslos gabaleli tai pabandziau ax.gif va kas gavosi
user posted image
user posted image
Pakisau dabar po ranksluosciu ziuresiu ar nesukietes atsales unsure.gif
Atsakyti
Isvada: nuo siol lavasus kepsiu pati blush2.gif patarimas kitoms kurios irgi bandys kepti: iskociokit blyna kuo ploniau ax.gif
Atsakyti
va toks lavašas ir man patiktų bigsmile.gif
Prisižiūrėjau kaip jūs gaminat ir aš bandžiau su ETNIA lavašu, nu ir žinokit man gavos fu fe ir t.t. schmoll.gif toks jausmas kaip žalia tešlą valgyčiau.... vat ir kitos firmos lavašas atrodo skanus bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Esu dažnas Jūsų forumo lankytojas, kai reikia patarimų dėl maisto gaminimo. Labai jau mėgstu aplink puodus šokinėti bigsmile.gif
Šiame forume atsikasiau ir susukto lavašo receptus, dariau įvairius, labai skanu.
Man (mačiau ir daugumai Jūsų) iškilo klausimas, kur pirkti gerą lavašą? Juk jis turi būti ne per storas, tolygus, nelabai bijoti drėgmės. Parduotuvėse mačiau kelių rūšių, jie nėra blogi, tačiau:
1) po pagaminimo jau būna "pastovėję";
2) gan brangūs;
3) ne visada kokybiški, netinkamo storumo ir pan.

Kaip tyčia, vakar susipažinau su armėnu. Jis turi kebabinę. Sėdėjome, "šnapsiavome", išėjo kalba, kur jis lavašus ima. Sako, kepu. Klausiu, ar parduodi. Jo, sako. 1,5 Lt vieneto kaina ir man namo įdėjo 5 lavašus. Smagu, nes tikrai kokybiški. Dydis irgi panašus į parduotuvėje parduodamų.

Tad jei kada sumanysite pabandyti:
Kebabinė senajame Žvėryno žiede (didelis kioskas toks), Sėlių g. 56A.
Lavašai po 1,5 Lt, pachlava - 2,5 Lt (jei kas mėgstat, man tai per saldu), basturma kilogramas - 80 Lt (bet ragaukite prieš tai, gal nepatiks?).
Savininko vardas Armen thumbup.gif

Telefonaas jei ką: 8 600 53 061

Į sveikatą cool.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
einu sukti saltu suktinuku su lavasu, visad dariau karstus ziuresim kas gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2009 01 28, 15:53)
Isvada: nuo siol lavasus kepsiu pati  blush2.gif  patarimas kitoms kurios irgi bandys kepti: iskociokit blyna kuo ploniau  ax.gif

galvoju, kad ryt ir man reiktų pasidaryt to naminio lavašo (sportinis interesas biggrin.gif ) tik nesupratau, kiek žinau į lavašą mielės nesideda? g.gif
Atsakyti
Aš alvašo įdarą darau taip: sutepu majonezu, pabarstau smulkintų kopūstų salotų, po to sutrupinto pakepinto zuikio ar kokio kotleto pabarstau ir užpilu padažo (majonezas, grietinė, česnakas, citrinos sultys, truputį šviežaus agurko, druskytė) ir viską suvynioju. Paslegiu keliom minutėm, supjaustau dideliais gabalais (nes plonais neišeina, per daug įdaro) ir tada kemšam. ax.gif

Man tai labai skanu, ir niekas dar nesakė kad neskanu, ir dar paprašė. drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Uzsinorejau valgyti biggrin.gif
Atsakyti
Kokios įdomios idėjos su šildytu lavašo įdaru, reikia būtinai išbandyti thumbup.gif
Atsakyti
Pabandžiau variantą su Tartare sūreliu lašišos skonio ir lašiša - superinis skonis ir atrodo labai gražiai thumbup.gif ačiū už įdėja smile.gif
Atsakyti