Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

QUOTE(EcceHomo @ 2010 01 16, 22:57)
tai lavasa pries sukant reikia pjaut pusiau?  g.gif  ir sukt toki pusmenuli?
(radau cia forume) esu sukus viena karta, tai sukau visa, gerai gavosi, bet noriu daryt gimtaideniui, tai noriu zinot "kaip reikia" smile.gif


As tai visada suku nepjauta...net negirdejau, kad ji perpjauti reikia g.gif . Nelabai isivaizduoju kam
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2009 11 25, 20:05)
Pirmą kartą vakar padariau šaltas tas užkandėles su lavašu ir lašiša, - pertepiau lavašą "Ryto" man rods varškės kremu, tuo su žalumynais, išdėliojau lašišą (šaltai rūkytą, nepernešu sūdytos  blush2.gif ), pašlaksčiau citrina, petruškom pabarsčiau, druskytės, pipiriuko, - nu super, žinokit  thumbup.gif

superinis sitas variantas- skaniau nebuna. Bandziau ten su kumpiu ir tt, bet ner taip gerai, kaip su sureliu ir lasisa. Vasara galima sviezio agurko ideti, bet dabar tu plastikiniu neverta det schmoll.gif
Beje, as dievinu sudyta lasisa, kuria pasudau pati, kas be ko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Citrusinė @ 2009 11 05, 14:17)
Dariau lavaša dviem būdais:
1. Lavašas - varškės sūrelis - kumpis - marinuoti agurkėliai - salota
2. Lavašas - lydytas sūrelis - dešrelė - marinuoti agurkėliai - salota.

Pirmas variantas skanesnis, tik kitą kartą darysiu ne su marinuotais, o su šviežiais agurkais smile.gif

skanu:)


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EcceHomo @ 2010 01 16, 21:57)
tai lavasa pries sukant reikia pjaut pusiau? 

Be abejo, kad galima perpjaut (gaunasi mažesnis/siauresnis), bet tikrai nebūtina, juolabiau, jei lavašą ne vienas žmogus valgys wink.gif

QUOTE(brashke77 @ 2010 01 17, 23:42)
superinis sitas variantas- skaniau nebuna. Bandziau ten su kumpiu ir tt, bet ner taip gerai, kaip su sureliu ir lasisa.

drinks_cheers.gif Tik aš dar būtinai ant sūrelio salotų 'pakloju' essen.gif
Atsakyti
as taip pat bandziau su lavasu daryt ax.gif nu tai zinokit suuuper..kaip patiko, kaip skanu thumbup.gif MB net kelias dienas prase kad vis padaryciau dar ir dar biggrin.gif thumbup.gif dariau su farsu keptu, pekino kopustu, agurkais, pomidorais, dar salotu majonezinio padazo uzpyliau blush2.gif paasaka wub.gif reikes pameginti dar kitus variantus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerb.Indre @ 2010 01 21, 16:02)
as taip pat bandziau su lavasu daryt ax.gif  nu tai zinokit suuuper..kaip patiko, kaip skanu thumbup.gif  MB net kelias dienas prase kad vis padaryciau dar ir dar biggrin.gif  thumbup.gif dariau su farsu keptu, pekino kopustu, agurkais, pomidorais, dar salotu majonezinio padazo uzpyliau blush2.gif  paasaka wub.gif  reikes pameginti dar kitus variantus ax.gif

O nepavandeniavo? Nes aš kai dariau su pomidorais ir agurkais ir majonezu,tai man skanu buvo tik iš karto,ryte jau nebe schmoll.gif
Atsakyti
O kokius levasus naudojat?
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2010 01 21, 22:00)
O kokius levasus naudojat?

Mes perkam Maximoje UAB Oriental lavašą smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, kaip manot, jei iš vakaro padarysiu paprastą lavašą, tarkim su lydytu sūreliu, salotų lapais, krabų lazdelėm ir žalumynais, tada visą naktį palaikysiu šaldytuve, o kitą dieną 4 valandas kambario temperatūroje – jam nieko nenutiks? g.gif Galvoju, kad produktai "sausi", tai neturėtų per daug įsigerti, o ne šaldytuve ištižti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2010 01 27, 11:01)
kaip manot, jei iš vakaro padarysiu paprastą lavašą, tarkim su lydytu sūreliu, salotų lapais, krabų lazdelėm ir žalumynais, tada visą naktį palaikysiu šaldytuve, o kitą dieną 4 valandas kambario temperatūroje – jam nieko nenutiks? g.gif Galvoju, kad produktai "sausi", tai neturėtų per daug įsigerti, o ne šaldytuve ištižti...

Gal ir neįsigers, bet, manau, kad gali apdžiūti. Ko gero, aš nerizikuočiau iš vakaro daryt cool.gif
Atsakyti
O kokioje dar parduotuveje yra pirkti lavaso? g.gif Maximoje tik?
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2010 01 27, 16:10)
O kokioje dar parduotuveje yra pirkti lavaso?

Būna ir IKI, ir RIMI, ir Norfoje; o yra perkančių lavašus kebabinėse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2010 01 27, 11:01)
Norėjau paklausti, kaip manot, jei iš vakaro padarysiu paprastą lavašą, tarkim su lydytu sūreliu, salotų lapais, krabų lazdelėm ir žalumynais, tada visą naktį palaikysiu šaldytuve, o kitą dieną 4 valandas kambario temperatūroje – jam nieko nenutiks? g.gif Galvoju, kad produktai "sausi", tai neturėtų per daug įsigerti, o ne šaldytuve ištižti... rolleyes.gif

I maistine plevele ji ivyniuok ir nieko jam neatsitiks mirksiukas.gif
Atsakyti