Įkraunama...
Įkraunama...

Nerta staltiesė

Sveikutės auksarankės smile.gif

Neriu iš kvadratėlių staltiesę, bet nežinau kaip gražiai reikėtų juos sujungti sad.gif
Prašau patarkit verysad.gif

Ačiū Ačiū Ačiū ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Javutė: 19 sausio 2006 - 14:40
Svaikutė, labai gerą temą užvedei. 4u.gif Aš apie sujungimą žinau tik tiek, kad jungiama mezgant paskutinę eilę, bet kaip tai dailiai padaryti aš taip pat nemoku. Man tai aiškiausia būtų pamatyti, kokia schemą, kaip tai daroma g.gif
Atsakyti
O jeigu taip serveteliu ir nerimo temas panarshius tongue.gif tongue.gif tongue.gif Ir nerimo rastu beje. Netingim netingim biggrin.gif (ech... baisa pabaisa as tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2006 01 19, 19:05)
O jeigu taip serveteliu ir nerimo temas panarshius tongue.gif tongue.gif tongue.gif Ir nerimo rastu beje. Netingim netingim biggrin.gif (ech... baisa pabaisa as tongue.gif )



Na pavarciau ... g.gif Prisiskaiciau daug visokiu sakymu pasisakymu, bet taip ir neradau to gero, kurio ieskojau schmoll.gif
Jei kas žino ir turi minute laiko, gal kaip nors ... thumbup.gif

O forumuose rasti kažkokią konkrečią smulkmenėlę, darosi nebeimanoma g.gif

Na va .. ir as labai bloga tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu jau klausiat, gal ir schemas galit įdėti, tuomet būtų paprasčiau paaiškinti...
Atsakyti
Jau radau, temoje Nėrimas Vaidulka maždaug prieš pora dienų įkėlė su visom schemom, man paaiškėjo...
Atsakyti
Sveikos, cia toks reikalas "atsivere" - mano apvaliam stalui reikia padorios nertos staltieses. Knaisiojausi po interneta, nieko neradau. Praverciau senus nerimo zurnalus - radau keleta, bet baisiai senamadiskos. Gal galetumete kuo nors pagelbeti? Aciu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Javutė @ 2006 01 22, 15:23)
Na pavarciau ...  g.gif Prisiskaiciau daug visokiu sakymu pasisakymu, bet taip ir neradau to gero, kurio ieskojau  schmoll.gif
Jei kas žino ir turi minute laiko, gal kaip nors ...  thumbup.gif

O forumuose rasti kažkokią konkrečią smulkmenėlę, darosi nebeimanoma  g.gif

Na va .. ir as labai bloga  tongue.gif  biggrin.gif

na kodel bloga tongue.gif
tiesiog daug lengviau yra paklausti nei paciam knaisiotis,ilgai knaisiotis. Nete surasti norima informacija ne tik kad imanoma bet ir galima viska,ypac kas susija su nerimu mezgimu . Gal beda tame,kad si informacija kaip ir dauguma geru zurnalu ir nuorodu rusu arba kienieciu -japonu kalba.
Gerai pasakyta,kad kazko klausiant reikia konkretint savo nora,rodyt pavyzdeli ko bent jau reikia. Mano pacios aistra yra nerti kvadrateliai,jais neriamos serveteles ir staltieses,ju nemazai buvau idejus ir i foruma(temu nebeprisimenu tiksliai)deja uzdarius viesus albumus su slaptazodziais dauguma ju dingo. Vaidulka nerimo rastu temoj yra idejos puikiu nuorodu i kinieciu tinklapius o ten kruvos rastu,o serveteliu ir staltiesiu istisi zurnalai hakkamide albume tongue.gif Kas tikrai nori susiranda drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Schemutės idėti negaliu, nes neturiu skaitmeniniame formate sad.gif
Šiaip išbandžiau visaip sunerti - negražu sad.gif tai susiuvau. Paskutinė kvadratėlio eilė paprasti langeliai, t.y. stulpelis-dvi kilputes-stulpelis.

Ačiū visiems labai už pamokymus wink.gif tik gaila, kad pamokymai ne apie tai ko klausiau :-D
Paieška Internete man nenaujiena wink.gif esu Informatikos bakalauras ir tikiuosi sėkmingai užbaigti magistratūrą blush2.gif :-D. O darbo pasidalijimas šiaip buvo sugalvotas neveltui... thumbup.gif

IKI malonaus susitikimo kitose temose biggrin.gif Gal ir mano žinios kam nors kada nors pravers :-D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Javutė: 27 sausio 2006 - 19:06
QUOTE(Javutė @ 2006 01 27, 19:03)
Schemutės idėti negaliu, nes neturiu skaitmeniniame formate sad.gif
Šiaip išbandžiau visaip sunerti - negražu sad.gif tai susiuvau. Paskutinė kvadratėlio eilė paprasti langeliai, t.y. stulpelis-dvi kilputes-stulpelis.

Ačiū visiems labai už pamokymus wink.gif tik gaila, kad pamokymai ne apie tai ko klausiau :-D
Paieška Internete man nenaujiena wink.gif esu Informatikos bakalauras ir tikiuosi sėkmingai užbaigti magistratūrą  blush2.gif  :-D. O darbo pasidalijimas šiaip buvo sugalvotas neveltui...  thumbup.gif

IKI malonaus susitikimo kitose temose biggrin.gif Gal ir mano žinios kam nors kada nors pravers :-D

Na as informatikos nesimokau lotuliukas.gif ir netaikau to niekam tongue.gif
Juk pati supranti kaip sunku patarti nezinant ko konkreciai nori tongue.gif
Kiek suprantu sujungiai sitaip :
user posted image
dar keleta sujungimo budu yra STAI CIA
jei paskutine eilute is stulpeliu ir eiluciu manau galima panasiai ir jungti drinks_cheers.gif
Tikrai nenoriu nieko izeisti savo pasisakymu o tuo labiau pyktis. TIesiog paskutiniu metu uzeidama i rankdarbiu skyreli vis dazniau matau kruva nauju temu,nors jos puikiausiai rastu atsakymus jau esanciose. Ir kazkiek nejauku skaityti apie darbo pasidalijima schmoll.gif rodos pries tai niekas siuo darbu nesidalijo ir veltui dejo savo patarimus (netaikau butent tavo uzvestai temai drinks_cheers.gif )
Viskas,daugiau jokiu mano pasisakymu ne itema sioj temoj lotuliukas.gif jeigu rasi internete panasu i tavo mezgama pavyzdeli - dek i sia tema,tada su mielu noru perziuresiu savo turimas idejas ir idesiu jei kas tiks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos! Žinokit, apsėdo manija - jei negausiu šios nuostabios servetėlės nėrimo schemutės, net neįsivaizduoju, kaip pradėsiu elgtis blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Kas matėt, žinot, mokat-----padėkit!!!
user posted image
Atsakyti
la as tai sujungineju paskutine eile nerdama su jau nunerta dalim blush2.gif
Atsakyti