Įkraunama...
Įkraunama...

Žemės paskirties keitimas

QUOTE(VyEnRa @ 2014 08 11, 08:55)
Sveiki,
mes taip pat padavėm prašymą keisti žemės paskirtį į gyvenamos paskirties nes norim statytis namą, gavom atsakymą iš vyr. architekto miesto, kad perrašyti prašymą, nes ten namo statyti negalima- galima tik vasarnamį. (aiškino ten kad planuose numatyti 5 namai tam kaime ir jau jie yra, kažkas pan.). Kaip su tais vasarnamiais? Ar susidūrėte kas, ar galima dar kažką išsikovoti ar net neverta unsure.gif
Aiškino kad jokio skirtumo kaip tas namas vadinsis, pridavus gali apsišiltinti ir t.t. bet dokumentuose bus negyvenamos paskirties-vasarnamis.. JKau abejojame iš viso ar verta ten statytis doh.gif


Sveiki, remiantis STR "Statinių klasifikavimas pagal jų naudojimo paskirtį", tokio pastato tipo kaip vasarnamis nebėra, yra tik sodo namas (ankščiau rašydavo sodo namas (vasarnamis)), o dabar palikta tik sodo namas.
Kadangi Jūsų namas bus negyvenamasis statinys, jūs negalėsite prisiregistruoti, nes registruojama tik gyvenamosios paskirties statiniuose.
O kokia pas jus šiuo metu yra paskirtis ir į kokią architektas pasiūlė pakeisti?
Atsakyti
QUOTE(Planuotojas @ 2014 08 11, 09:35)
Sveiki, remiantis STR "Statinių klasifikavimas pagal jų naudojimo paskirtį", tokio pastato tipo kaip vasarnamis nebėra, yra tik sodo namas (ankščiau rašydavo sodo namas (vasarnamis)), o dabar palikta tik sodo namas.
Kadangi Jūsų namas bus negyvenamasis statinys, jūs negalėsite prisiregistruoti, nes registruojama tik gyvenamosios paskirties statiniuose.
O kokia pas jus šiuo metu yra paskirtis ir į kokią architektas pasiūlė pakeisti?

dabar žemės ūkio, ir vyriausias mūsų miesto architektas ir architektas kuris darys ptojektą man dar net šiandien sakė vasarnamis g.gif sakė apribojimų pločiam aukščiam nebus tik vadinsis dokumentuose vasarnamis, negalimės apšiltint sienų iki kol nepriduosim, o vėliau daryk ką nori cool.gif Bet man kilo klausimų negi čia taip paprastai, kažin kaip kainos pridavimų dokumentų, reikalai su nuotekų valymu (kaimas ten) ir pan. ar paskolą mums duos tam vasarnamiui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VyEnRa @ 2014 08 11, 11:57)
dabar žemės ūkio, ir vyriausias mūsų miesto architektas ir architektas kuris darys ptojektą man dar net šiandien sakė vasarnamis g.gif  sakė apribojimų pločiam aukščiam nebus tik vadinsis dokumentuose vasarnamis, negalimės apšiltint sienų iki kol nepriduosim, o vėliau daryk ką nori cool.gif  Bet man kilo klausimų negi čia taip paprastai, kažin kaip kainos pridavimų dokumentų, reikalai su nuotekų valymu (kaimas ten) ir pan. ar paskolą mums duos tam vasarnamiui lotuliukas.gif

Su kokiais jus ten dinozaurais susidet smile.gif
Zemes ukio paskirties zemeje galite statyti tik kai esate parenge kaimo pletros projekta (rengiamas pries pastato projekta, trunka ~6men), Jusu atveju ukininko sodyba reikia Jums statyti. Ukininko sodyba bus gyvenamasis namas su ukiniu pastatu (pvz garazu).
Atsakyti
QUOTE(cellado @ 2014 08 11, 13:11)
Su kokiais jus ten dinozaurais susidet smile.gif
Zemes ukio paskirties zemeje galite statyti tik kai esate parenge kaimo pletros projekta (rengiamas pries pastato projekta, trunka ~6men), Jusu atveju ukininko sodyba reikia Jums statyti. Ukininko sodyba bus gyvenamasis namas su ukiniu pastatu (pvz garazu).

Skambinausi, sakė ūkininko sodybos taip pat negalima statyti.
Savivaldybė ar žemėtvarka yra parengus ten specialiuosius teritorijų planus ir ten yra numatyta 5 namai ir gali būti tik kiti vasarnamiai (sodai kai čia kažkas patikslino)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VyEnRa: 11 rugpjūčio 2014 - 13:31
QUOTE(VyEnRa @ 2014 08 11, 14:24)
Skambinausi, sakė ūkininko sodybos taip pat negalima statyti.
Savivaldybė ar žemėtvarka yra parengus ten specialiuosius teritorijų planus ir ten yra numatyta 5 namai ir gali būti tik kiti vasarnamiai (sodai kai čia kažkas patikslino)

Cia kazkas naujo gali buti arba kazka ne taip supratote. Bet kuriuo atveju reikia ziureti sklypo dokumentus ir ziureti kas toje teritorijoje numatyta. Bet jei jau sako, kad ten kazkas parengta, gal ir viskas gerai.
Atsakyti
sveiki,reiktu privacios konsultacijos del zemes sklypo dalinimo ir paskirties keitimo.ar kas pagelbetu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2015 01 25, 01:19)
sveiki,reiktu privacios konsultacijos del zemes sklypo dalinimo ir paskirties keitimo.ar kas pagelbetu?smile.gif

galit kreiptis i AZ
Atsakyti
damos, kuomet formuluojat klausima, paminekit kurioj savivaldybeje vyksta veiksmas, nes labai dug individualiu niuansu yra, ypac kas liecia teritoriju planavima
Atsakyti
Gal galite kas patarti,turejau dirbama zeme,kuri buvo kaimo vietoveje,o nuo 2015 priskyre miestui ir paliko komercines paskirties,nebegaliu statyti namu,man taip paaiskino,tik komercinines paskirties pastatus,kaip tai?Ka man daryti?Norejau ja parduoti kaip dirbama zeme,o ka dbr man su ja daryt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2015 02 25, 18:01)
Gal galite kas patarti,turejau dirbama zeme,kuri buvo kaimo vietoveje,o nuo 2015 priskyre miestui ir paliko komercines paskirties,nebegaliu statyti namu,man taip paaiskino,tik komercinines paskirties pastatus,kaip tai?Ka man daryti?Norejau ja parduoti kaip dirbama zeme,o ka dbr man su ja daryt? verysad.gif


kas jums paskirti pakeite? ar isskyre toki sklypa? ar jus norite paskirti keisti?

jei pagal bendraji savivaldybes plana numatyta tik komercine paskirtis toje vietoje, nieko nepadarysite.
Atsakyti
QUOTE(grunge @ 2015 03 02, 18:22)
kas jums paskirti pakeite? ar isskyre toki sklypa? ar jus norite paskirti keisti?

jei pagal bendraji savivaldybes plana numatyta tik komercine paskirtis toje vietoje, nieko nepadarysite.


Pagal bendraji savivaldybes plana,nes jau apvaiksciojau visas instancijas,taip kad paliko mano zeme komercines paskirties.Tik pamirsau paklausti ar ja bent galima dirbti,ta prasme joje seti zemkencius,juk nelaikysiu ja tuscia?
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2015 03 13, 19:56)
Pagal bendraji savivaldybes plana,nes jau apvaiksciojau visas instancijas,taip kad paliko mano zeme komercines paskirties.Tik pamirsau paklausti ar ja bent galima dirbti,ta prasme joje seti zemkencius,juk nelaikysiu ja tuscia?

gal parduot norit?
Atsakyti