Įkraunama...
Įkraunama...

Žemės paskirties keitimas

QUOTE(silwia007 @ 2011 01 13, 15:02)
Yra tokia situacija.Tevelis man dovanoja zemes ukio paskirtie zeme,bet joje yra gamtinis karkasas,nors ten nei draustinis,nei rezervatas.ar yra galimybe ji kazkaip apeiti ir pasidaryti namu valdos zeme.Veiksmas Kauno raj.

Laba diena,
jeigu bendrajame plane parodytas tiesiog gamtinis karkasas/tausojantis žemės ūkis ir nėra ant viršaus pažymėta neprioritetinės gyvenamosios statybos (žymima tokiais pasvirusiai kryželiais), tuomet pakeisti paskirtį nėra jokių šansų.
Galima nebent ūkio sodybą formuoti, išlaikant atstumą 150 m. tarp namų. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki.nuoreciau suzinuot gal jau kas turejo toki atveji.Ant senelio zemes kur stovi jo namas tvartas garazas pirtys malunas ir dar keli pastatai kurie pastatiti 41 47 metais,ir pries 20metu dar dasidejo 5hek, zemes.dabar toks reikalas is tos atsiradusios ir jau grazintos ir uzregistrotos zemes regitroj,vienam sklype ansciau stovejo sodyba bet nugriauta,pamatai ,,sklepas,, obelys ir net tvoros gabalas ira.as nuoreciau ant sio sklypo statit nama ka man daryt?jis dabar zemes ukio.PLIUS nuvaziavau i registra pasiduomet kaip kas sako duok senelio dokumenta,davem taj sako kad ant senelio ira uzrasyta tik zeme ir jokiu patatu nera NU TIPO NEUZREGISTRUOTA JO VARDU,BET JIS JUK GYVENO TAM NAMIE NUO 41 METU.NU IR PASLAUGOS IR SAKAITLIKAI ITT.KA GERIAU TVARKYT IR KAIP?JUK NUORIU IR SAVO SEIMMAI NAMO O ISEINA TAIP KAD NERA VISAI JOKIO((((aciu visems nuors uz dalinius atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2010 11 05, 16:31)
Mes pirmiausia dalinom, o paskui keitem paskirti vieno is atidalintu sklypu.. Dabar daryciau kitaip-keiciant paskirti ir dalinciau detaliuoju - mano galva,taip butu sutaupyta laiko, nes tas atidalinimas man uztruko apie 2 metus  doh.gif Tik kainuoja tos proceduros nemazai - nebaisiai toli nuo jusu su tom zemem zaidem smile.gif..
Geriausia tai architektas pakonsultuotu - nes siek tiek skiriasi ir ikainiai,ir terminai  - labai stabdosi sitie reikalai,nes tai koki pareiguna stt supakuoja,tai istatymas pasikeicia.. Kantrybe apsiginkluokit, ir pries viska pradedant skambtelkit kokiam neblogam architektui - as susiradau saviski paskaitinejus savo savivaldybes internetini puslapi-pasiziurejau,kokiu arch rengti detalieji greiciausiai patvirtinami..

sveiki 4u.gif

oi kiek daug info suzinojau is jusu posto 4u.gif aciu labai biggrin.gif

mes taip pat keiciam paskirti ir dalinam pusiau sklypa. doh.gif manau metus galo nebus i laaabai tikiuosi kad ilgiau neuztuks ax.gif

o gal kas gali informuoti del rekreacines zonos ax.gif na jei musu puse sklypo priklauso rekreacinei zonai, kas joje gali buti statoma ax.gif pvz pirtis gali buti rekreacineje zonoje? kas dar g.gif ir dar ta rekeacine zona ribojasi su vandens telkiniu. ar galima aptverti pvz sklypa ir ta dali kur rekreacine zona g.gif
Atsakyti
QUOTE(alleksas @ 2011 02 01, 18:29)
Sveiki.nuoreciau suzinuot gal jau kas turejo toki atveji.Ant senelio zemes kur stovi jo namas tvartas garazas pirtys malunas ir dar keli pastatai kurie pastatiti 41 47 metais,ir pries 20metu dar dasidejo 5hek, zemes.dabar toks reikalas is tos atsiradusios ir jau grazintos ir uzregistrotos zemes regitroj,vienam sklype ansciau stovejo sodyba bet nugriauta,pamatai ,,sklepas,, obelys ir net tvoros gabalas ira.as nuoreciau ant sio sklypo statit nama ka man daryt?jis dabar zemes ukio.PLIUS nuvaziavau i registra pasiduomet  kaip kas sako duok senelio dokumenta,davem taj sako kad ant senelio ira uzrasyta tik zeme ir jokiu patatu nera NU TIPO NEUZREGISTRUOTA JO VARDU,BET JIS JUK GYVENO TAM NAMIE NUO 41 METU.NU IR PASLAUGOS IR SAKAITLIKAI ITT.KA GERIAU TVARKYT IR KAIP?JUK NUORIU IR SAVO SEIMMAI NAMO O ISEINA TAIP KAD NERA VISAI JOKIO((((aciu visems nuors uz dalinius atsakymus. 4u.gif

Sakyčiau inventorizuoti esančius namus, ir priduoti, tokiems seniems namams inventorizacijoje yra kažkokia tai išimtis, kad galima priduoti ir be projekto ir pan., bandykit kreiptis į inventorizatorius, arba tiesiog registro tarnybos užklauskit, tiksliai nežinau visos procedūros, nes tai ne mano sritis, bet daugmaž kryptis tokia, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal kuri gales man atsakyti.... turim virs hektaro nacionaliniame parke, paskirtis zinoma zemes ukio. Kazkiek cia paskaicius radau info kad galima statyti ant zemes ukio paskirties ukininko pastata (zinoma bunanat ukininku) mano klausimas butu toks, ar tai kad zeme nacionaliniame parke nekeicia nieko? galima bus statyt ukininko pastata ?
Atsakyti
QUOTE(zuikiene. @ 2011 04 18, 07:56)
Sveikos mergaites, gal kuri gales man atsakyti.... turim virs hektaro nacionaliniame parke, paskirtis zinoma zemes ukio. Kazkiek cia paskaicius radau info kad galima statyti ant zemes ukio paskirties ukininko pastata (zinoma bunanat ukininku) mano klausimas butu toks, ar tai kad zeme nacionaliniame parke nekeicia nieko? galima bus statyt ukininko pastata ?


Reikia žiūrėti, kas numatyta Parko tvarkymo plane. jeigu toje vietoje, kur yra jūsų sklypas yra galima statyba, tai galėsite statyti, jei ne - ne.
Papildyta:
QUOTE(alleksas @ 2011 02 01, 18:29)
Sveiki.nuoreciau suzinuot gal jau kas turejo toki atveji.Ant senelio zemes kur stovi jo namas tvartas garazas pirtys malunas ir dar keli pastatai kurie pastatiti 41 47 metais,ir pries 20metu dar dasidejo 5hek, zemes.dabar toks reikalas is tos atsiradusios ir jau grazintos ir uzregistrotos zemes regitroj,vienam sklype ansciau stovejo sodyba bet nugriauta,pamatai ,,sklepas,, obelys ir net tvoros gabalas ira.as nuoreciau ant sio sklypo statit nama ka man daryt?jis dabar zemes ukio.PLIUS nuvaziavau i registra pasiduomet  kaip kas sako duok senelio dokumenta,davem taj sako kad ant senelio ira uzrasyta tik zeme ir jokiu patatu nera NU TIPO NEUZREGISTRUOTA JO VARDU,BET JIS JUK GYVENO TAM NAMIE NUO 41 METU.NU IR PASLAUGOS IR SAKAITLIKAI ITT.KA GERIAU TVARKYT IR KAIP?JUK NUORIU IR SAVO SEIMMAI NAMO O ISEINA TAIP KAD NERA VISAI JOKIO((((aciu visems nuors uz dalinius atsakymus. 4u.gif


apie senų statinių, statytų iki 1991 m. kaimo vietovėse registravimą: http://www.registruc...nu_statiniu.pdf
Atsakyti
Sveiki,
ankstesnėse temose radau, kad įmanoma pasidaryti ūkininko ūkį, jei turi kelis sklypus, mažesnius nei 50 a, ir jie gali nesiriboti. Pas mus 2 sklypai, vienas ž.ū. paskirties 46 a, ir dar turime sklypą sodų bendrijojoje 8 a. Veiksmas Kauno r. Ar įmanoma pasidaryti ūkį, ar lieka tik bandyt keisti paskirtį?
Atsakyti
QUOTE(Soliaa @ 2011 04 25, 12:10)
Sveiki,
ankstesnėse temose radau, kad įmanoma pasidaryti ūkininko ūkį, jei turi kelis sklypus, mažesnius nei 50 a, ir jie gali nesiriboti. Pas mus 2 sklypai, vienas ž.ū. paskirties 46 a, ir dar turime sklypą sodų bendrijojoje 8 a. Veiksmas Kauno r. Ar įmanoma pasidaryti ūkį, ar lieka tik bandyt keisti paskirtį?


Mano ziniomis turi tureti 50 aru savo nuosavybes sklypa vienoje vietoje viename masyve. Tik tadu iregistruoja ukininko uki.
Atsakyti
QUOTE(runchikas @ 2011 04 26, 08:48)
Mano ziniomis turi tureti 50 aru savo nuosavybes sklypa vienoje vietoje viename masyve. Tik tadu iregistruoja ukininko uki.



Ačiū už atsakymą, nu gaila kad negalima....
Atsakyti
Sveikos, norejau pasiklausti koks istatymas reglamentuoja zemes paskirties keitima? Kur aprasyta visa procedura? Dekui
Atsakyti
[quote=saulute85,2011 04 20, 10:58]
Reikia žiūrėti, kas numatyta Parko tvarkymo plane. jeigu toje vietoje, kur yra jūsų sklypas yra galima statyba, tai galėsite statyti, jei ne - ne.


gavau atsakyma kad : "regioninio parko tvarkymo plane (Žin., 2005, Nr.50-1672) specializuoto apsauginio ūkininkavimo (Ž3a) kraštovaizdžio tvarkymo zonoje naujų statybų plėtra nenumatyta, todėl statyti statinius minėtame Jūsų žemės sklype nėra teisinio pagrindo. "

taip gaunas kad tenka laukti vadinamos pletros.... ? ar as klystu?
Atsakyti
QUOTE(zuikiene. @ 2011 05 02, 09:33)
taip gaunas kad tenka laukti vadinamos pletros.... ? ar as klystu?


Taip, kol tvarkymo planas nebus pakeistas ir toje vietoje, kur yra jūųs sklypas nebus numatyta statybų (urbanizacijos) galimybė, statyti nebus galima.
Atsakyti