Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

user posted image


Sena tema http://www.supermama...howtopic=609508
Atsakyti
Perkeliu iš senos temos...

QUOTE(himalaia @ 2010 09 16, 20:16)
Ir aš savo trigrašį su kukliu kašikėliu įkišiu.
Dekoratyvinės mažai, nes ją ne taip dažnai naudoju...
Kai kurie daiktai nevykę, kai kurie optimizuojami, kai ko dar trūksta (pvz., šepetukų), kai kas užsakyta dar keliauja.
Iškart atsiprašau už per dideles nuotraukas, bet kitaip būtų sunku ką įžiūrėt.

Plaukai

Šampūnai
user posted image
Kondicionieriai
user posted image
Serumai ir pan.
user posted image
Formavimas (dažniausiai nieko, išskyrus tiesintuvą ir feną nenaudoju...)
user posted image

Kūnas

Higiena
user posted image
Drėkikliai
user posted image

Veidas

Higiena
user posted image
Drėkikliai ir pan.
user posted image
Papildyta:
Dekoratyvinė

Kamufliažas
user posted image
Šešėliai
user posted image


Papildyta:
QUOTE(himalaia @ 2010 09 16, 20:16)
Akys
user posted image
Lūpos
user posted image
Šepetukai
user posted image

Nagai
user posted image

Kvepalų net nefotografavau, turiu jų kukliai, nes jau daug metų iš eilės naudoju tik Ralph Lauren Romance. Kartais dar Cristobal by Balenciaga, Dior Dune ir Jesus Del Pozo Halloween į trasą išeina.

Atsakyti
Taip pat perkeliu ir šį krepšiuką iš anos temos mirksiukas.gif

QUOTE(Langoza @ 2010 09 17, 19:08)
Sveikos  4u.gif

Kadangi vis paskaitau ir pasmalsauju, ka naudoja kitos paneles, tai ir as idedu ka naudoju. dekoratyvines isvis beveik nenaudoju. o ir siaip visko kukliai palyginus. nes siose foto tik tai, ka naudoju siuo metu. kas prigijo. kai ka perku jau ne pirma karta. deja, kai kas pasibaige jau. tai teks atsinaujinti. pvz arbatmedzio aliejus man butinas. ar kuno scrub'as smile.gif

Plaukams:
tik nedejau i foto alyvuogiu aliejaus, kuri nuolat naudoju plaukam.
user posted image

Kunui kukliai  blush2.gif
user posted image
Veidui:
user posted image
"dekoratyvine"(kadangi nesidazau praktiskai, isskyrus piestuka juoda akims, tusa bei koki blizgesiuka, seseliais nebent kai iseinu kur vakare, tai sunku ir sakyt, kad dekoratyvine smile.gif )
user posted image
Kvepalai. jie yra mano meile  smile.gif per ne vienerius metus pagaliau atsirinkau savo favoritus bent jau siai dienai. pasibaigus vieniems, perku vel tuos pacius. tad siandien man jie - patys patys. kaip bus ryt poryt, ziuresim  smile.gif
user posted image


Mane domina kaip Faberlic putos? (jeigu gerai įžiūriu ten jos)
Kaip jums šampūnas? Kokie jūsų plaukučiai? Ir kas ten iš Faberlic plaukams?
Koks tušas geriausias iš turimų? Kolkas tiek bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iceland: 17 rugsėjo 2010 - 18:58
QUOTE(jurguze @ 2010 09 17, 02:04)
Himalaia, šaunus krepšiukas thumbup.gif Kokia jūsų oda? Kaip Neutrogena priemonės? Atrodo nematytos g.gif Pas mus Lietuvoj tokių tikriausiai nėra

Mano oda normali, truputį į riebumą, inkštyruota. Neutrogena priemonės, kurias turiu, labai patinka, bet turi jie ir prastų. Mano turimi prausikliai labai thumbup.gif

QUOTE(laukianti stebuklo @ 2010 09 17, 04:32)
kaip jums plaukams priemones pureology, kokiems plaukuciams jie skirti kur perkate juos ir kaip patinka?
kaip st yves priemones? ju lt yra pirkt? g.gif
kaip manhattan ir maybelline seseliai? kurie einamiausi?
kaip nivea lupu balzamai kuris labiau patinka? bigsmile.gif
4u.gif  4u.gif

Dėl Pureology, tai paprasti šampūnai man patinka, jie yra koncentruoti, tai reikia labai mažai, be sulfatų. Mano skalpas labai riebus, galai sausi, tai gerai nešvarumus išplauna, bet nesausina. Žiauriai nepatiko tas žalias Purify šampūnas... Palieka plaukus kaip vielas, neįmanoma iššukuot net ir po kaukės, dabar jį kūnui prausti naudoju. Perku iš ULTA. O šiaip, iš neautorizuotų pardavėjų galima online užsisakyti.

St. Ives priemonės normalios, labai elementarios sudėtys. Pirkau ant staigių, kai sumąsčiau namuose prie kriauklių po drėkikliį pastatyt, nes dažnai rankas plaunu, išsausėja rankos. Dabar kūnui naudoju, kad sunaudot... Lietuvoj nežinau, ar yra pirkti, per pirkinių temoj mačiau, kažkas rodėsi, gali internetu užsisakė...

Mano einamiausi šešėliai- Maybelline. Lengvai tepasi, gerai išsilaiko, gera pigmentacija.

Nivea balzamai geri. Tik tas geltonas su SPF pradeda nebepatikti, nes matyt nuo saulės apsaugos ingredientų jo skonis toks nelabai... Burt's Bees nelabai patinka, nes yra ypač kietas, tai nesusigeria visai į lūpas.

QUOTE(neris @ 2010 09 17, 05:28)
Patiko krepsiukas thumbup.gif
Noreciau komentaru apie Paula's Choice-kunui, veidui ir dekoratyvine 4u.gif

PC produktais esu labai patenkinta (išsamiai parašiau PC temoj)- BHA gelis- mano kasdienė priemonė, kaip ir purškiklis nuo saulės. Tonikas- labai švelnus, gera sudėtis, naudoju paskutiniam makiažo likučiams pašalinti ar šiaip odą sudrėkinti. Kūno kremas su BHA labai maloniai kvepia, padeda man nuo įauginėjančių plaukų.
Dekoratyvinė irgi nebloga, skysta pudra patinka- lengvai dengia, tai labai natūraliai ant veido atrodo, atspalvis man idealiai tinka, kaip ir kompaktinė. Lūpdažis neitin patinka, nes spalva ne visai atitiko nuotrauką, ir šiaip, gan blizgus. Bet man iš esmės lūpdažiai nelabai patinka, labiau blizgius mėgstu.

QUOTE(weirdo @ 2010 09 17, 05:49)
Kai Jums milani mineralinė pudra? skaičiau apie ją gerų atsiliepimų, galvoju gal reikia užsisakyti..

Labai nebloga. Bent man nelabai maskuoja, bet gerai dengiasi ir natūraliai atrodo. Ją naudoju vieną, bet skysto pagrindo. Tik pakuotė labai užknisanti, labai siauras viršus, tai sunku kokį didesnį šepetėlį įgrūst. Nes tas jų "built- in" šepetėlis labai mažas ir nepatogus. Ir kaina, aišku thumbup.gif

QUOTE(Vitulka @ 2010 09 17, 05:52)
himalaia, kuriuo iš drėkiklių foto drėkikliu labiausiai patenkinta?
ir norėčiau komentarų apie Clinique priemones iš drėkiklių foto  4u.gif

Einamiausias Olay Regenerist Regenerating Serum- sudėtis puiki ir mano odai labai tinka, palieka malonų švelnumo, lygumo pojūtį. Visur jį ant veido tepu, ir po akim, ir ant vokų, jei reikia.
Clinique Turnaround Concentrate Visible Skin Renewer- labai fainas daiktas, labai gera sudėtis. Nelabai jis ten ką eksfolijuoja, su PC 2% BHA nesulyginti, bet ant odos jaučiasi labai maloniai, yra lengvas. Kažkiek pojūtis panašus į mano Regenerating Serum. Beje, jo sudėtis beveik identiška žymiai brangesniam Estee Lauder Idealist. Bet daugiau nepirksiu, nes brangokas, o drėkiklis man ir Olay labai patinka.

Tada Clinique All About Eyes- labai malonus ant odos, sudėtis labai gera, bet indelis viską gadina. Tekstūra lengva, bet gerai drėkinanti, mano riebokai odai truputį sunkus.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel- gera, lengva priemonė normaliai, truputį riebiai ar truputį sausai odai. Ant odos jis man labai patinka, bet pagal mano reikalabimus truputį trūksta gerų ingredientų.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion- tekstūra labai elegantiška, lengva, nors sudėtyje yra aliejų. Mano oda rieboka, tai man jis neypač tinka, daugiau sausai odai skirtas, bet žiamą kartais gerai. Šiaip, sudėtis labai elementari, tai nelabai verta pirkt.

QUOTE(Sunreja @ 2010 09 17, 06:24)
himalaia, labai idomu buvo pamatyti jus krepsiuka  4u.gif
Keli kl:
1. Kaip jums Biosilk serumas plaukams? Kaip aplamai tos pacios linijos sampunas bei kondicionierius?
2. Kaip Clinique paakiu kremukas? Kokia jo paskirtis? Saket lyg ir nenaudojat paakiams skirtu spec kremuku, o tepat tuo paciu kremu, kaip ir veida  g.gif
3. Matau nemazai Paula's Choise priemoniu turit, kuom jos ypatingos, geros? Kuri mylimiausia?
4u.gif

1. Biosilk serumas, kaip ir kite silikono serumai- geras. Man patinka. Bet nežinau, ar dar pirksiu, nes tokio tipo alkoholio/ silikono serumų yra pilna už žymiai mažesnę kainą. Jei rasiu kokią ypatingai gerą akciją, tai gai ir susigundysiu. Patinka, kad neapsunkina plauko ir plaukas po jo žvilga.
Biosilk Silk Therapy šampūnas ir kondicionierius savotiškai patinka, nes yra kitokie, nei man įprasti šampųnai ir kondicionieriai. Šampūnas labai skystas, tai reikia nemažai, bet švelnia išplauna ir plaukas jaučiasi labai natūraliai po jo. Kondicionieriu toks labiau kaip drėkinantis kremas smile.gif Gerai susigeria, nepalieka tokio slidumo pojūčio ir nepasunkina. Ar dar pirksiu- nežinau, nes dabar ieškau šampūno be kondicionuojančių ir plėvelę formuojančių ingredientų, kad nepasunkintų ir neriebaluotų plauko, naudojimui pakaitomis su kondicionuojančiu šampūnu.

2. Gavau jį dovanų, pati nepirkčiau tokio daikto... Teoriškai jis pašviesina paakius, nes turi šviesą laužiančių dalelių. Praktiškai labai kažkokio didelio skirtumo nėra, drėkiklis ir tiek. Sudėtis gera, bet kaip sakiau, pakuotė viską gadina.

3. Plačiau jau aprašiau čia, ir PC temoj. Man jos ypatingai geros tuo, kad sudėtys superinės, kaina normali, visos priemonės be sintetinių, dirginančių kvapų, dažų ir dirgiklių. Mylimiausias BHA gelis, planuoju dar matizuojantį drėkiklį ir retinolio serumą užsisakyti. Turiu porą gilių raukšlių po akimis, makiažas nuolat subėga, reikia kažką daryt cool.gif

QUOTE(raudoni bateliai @ 2010 09 17, 06:24)
himalaja, geras krepšeliukas  thumbup.gif daug nematytų priemonių, Tu tikriausiai ne LT gyveni ar siuntiesi viską?

Mane tai domina tas žalias pieštukas antakiams, kieno jis, kokia kainytė ar patenkinta juo?
Kaip Ecotools šepetėliai?

Taip, gyvenu JAV, daug ką perku online.
Žalias pieštukas antakiams yra Maybelline Define-A-Brow Eyebrow Pencil. Šiaip, labai superinis daiktas, dengiasi minkštai, ilgai išlieka. Tik atspalvį netinkamą išsirinkau, per ryžas man doh.gif

Ecotools šepetukus labai mėgstu, tas sutraukiamas ypač patinka. Švelnūs, minkšti. Šešėlių šepetukai kiek didoki, bet mano akys nemažos, tai man tinka. Jie nėra kieti, tai pakabina mažiau šešėlių, aš kai ryškaus makiažo nemėgėja, tai man pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 09 17, 17:28)
Langoza, kaip tau The bosy shop arbatmedzio kauke ir vazelinas (neikyrus kvapas)? Gal pameni vazelino kaina?  ax.gif
Ai dar kaip patinka Falsies tusas (as ir toki turiu)?  bigsmile.gif

The body shop arbatmedzio kauke yra geeeris man.
kadangi kovoju su poromis, tai si kauke tikrai padeda. bet ji stipri. daviau pabandyti savo kaimynei, kurios oda jautri, tai vaiksciojo kelias dienas spoguota. kadangi mano oda yra misri. T zona rieboka. tai si kauke, sakyciau, lb sunormalizuoja visa veiduka.

vazelinai Carmex? tas paprastasis tai super dalykas ziema. minkstina, gydo lupas "mygom" jei persteja. bet man tas kvapas nelabai unsure.gif primena tarybini ukini muila. ir netgi erzina, tai ji naudoju tik jei kokios bedos. kitas Carmex vazelinas vysninis. tai jo kvapas malonus, vysnelemis ir kvepia, tad juo naudojuos dazniau.
o poveikis toks pats kaip ir paprastojo carmex.
kainos nepamenu. gyvenu airijoj. tai kazkur apie 3 eurus, man atrodo.

o tusas man tragedija doh.gif
mano favoritas visad buvo arba lancome hypnose, arba MX masterpiesce max. bet kazkaip uzsinorejau pabandyti kazka naujo ir nusipirkau si unsure.gif
vakar nusipirkau nauja Rimel tusa. tai jo rezultatu esu 100 kart labiau patenkinta, nei tuo Falsies doh.gif
gal dar susigyvensiu, jei ne, kam nors padovanosiu blush2.gif


QUOTE(Iceland @ 2010 09 17, 17:56)
Taip pat perkeliu ir šį krepšiuką iš anos temos  mirksiukas.gif
Mane domina kaip Faberlic putos? (jeigu gerai įžiūriu ten jos)
Kaip jums šampūnas? Kokie jūsų plaukučiai? Ir kas ten iš Faberlic plaukams?
Koks tušas geriausias iš turimų? Kolkas tiek  bigsmile.gif

taip. ten faberlic putos. isigyjau jas ikalbeta drauges. antra karta nepirkciau. atvirai pasakius, jokio gerio po siu putu nejauciu. turetu nuo tu putu atsisviezinti oda, atsirasti spindejimas, ale gyvybiskumas, bet cia tik taip graziai raso ant pakuotes biggrin.gif
sampunas super thumbup.gif mano plaukai normalus. bet tik pradejusi naudotis Tresseme nebeturiu vargo su plaukais. nes iki siol kiek buvau isbandziusi sampunu ar balzamu, tai sunku budavo issukuoti juos. nuo siu sampunu ir balzamu, plaukai silkiniai, lengvai sukuojasi, purus, elastingi.
is Faberlic plaukam kauke su vidurzemio juros dumbliais. man ji lb patinka. pirkciau vel. nes plaukai nuo jos tiesiog zvilgete zvilga. bet jau koki segtuka sunku isisegti, nes tiesiog nuslysta biggrin.gif

del tusu jau sakiau. viskas ka turiu, man siuo metu nepatinka. bet panaudosiu dar Rimeli, tada grisiu prie gerojo senojo MF masterpiece max bigsmile.gif
Atsakyti
Nu va kaip skirtingai, man tusas visai patinka. 4u.gif Apie vazelina klausiau is the body shop (kokosini). ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Black&White: 17 rugsėjo 2010 - 19:32
QUOTE(Black&White @ 2010 09 17, 18:31)
Nu va kaip skirtingai, man tusas visai patinka.  4u.gif Apie vazelina klausiau is the body shop (kokosini).  ax.gif

aaa biggrin.gif
kvapas lb fainas. nes man kokosai isvis patinka ziauriai.
lupos suteikia vos vos blizguti. bet turiu ji jau senai. kazkaip nera favoritinis jis man. bet man patinka pvz pasidazyti lupdaziu, juo siek tiek ant virsaus, tai lupos nesauseja.
Atsakyti
sveiki, vis paskaitinejau, labai idomi tema, tai dabar prisiduosiu ir savo kosmetine su murkianciu priedu smile.gif (kai nereikia, tai lenda i kadra smile.gif ) man vis atrode, kad visko per daug turiu, bet paziurejus i kai kuriu kosmetines turini pakeiciau nuomone ax.gif

veido prieziura

user posted image

makiazas

user posted image

nagu lakai

user posted image

plauku prieziura

user posted image

kuno prieziura ir kvepalai :-), dar kitus du kvepalus laikau darbe: creed millesime imperial bei amouage gold

user posted image

ir pamirstas ranku kremas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(moirae @ 2010 09 17, 20:44)
sveiki, vis paskaitinejau, labai idomi tema, tai dabar prisiduosiu ir savo kosmetine su murkianciu priedu smile.gif (kai nereikia, tai lenda i kadra  smile.gif ) man vis atrode, kad visko per daug turiu, bet paziurejus i kai kuriu kosmetines turini pakeiciau nuomone ax.gif

veido prieziura

user posted image



o jau žaliaakis grožis koks wub.gif

į temą biggrin.gif kaip jums Chanel nagų lakai, ar gerai, laiko, ar sodrios spalvos?
kokia ten pudrytė atidaryta kur šalia kempinėlė?
Matau nemažai La Prairie turit, turbūt nepigiai atsieina ax.gif esu dar per jauna tokiai stipriai kosmetikai, bet šiaip įdomu, ar jaučiasi koks nors itin teigiamas poveikis? g.gif
Atsakyti
Nu jo, dar norejau saviski det, bet kad jau tiek cia tu krepsiu padave, tai man dar ne laikas... biggrin.gif

QUOTE(himalaia @ 2010 09 17, 19:55)
Perkeliu iš senos temos...


Labai labai fainutis krepselis. thumbup.gif Turiu kelis klausimelius:
-kaip Trade Joe's kremas? Ar vertas demesio? Man ju makiazo valymo serveteles pacios paciausios, dabar ir prausikli nusipirkau, tai irgi nerealiai fainas (tik tiek, kad negaliu besiprausdama atsimerkt, nes grauzia).
-'Aztec secret' molis - kaip patinka? Kam naudojat?
-Kaip Tom's of Maine dezodorantas? Man toks vis sluoksniais nuluzdavo doh.gif Tai tekp pirkt skysta, kuris man super.

Papildyta:
QUOTE(Elegant @ 2010 09 17, 21:14)
į temą  biggrin.gif  kaip jums Chanel nagų lakai, ar gerai, laiko, ar sodrios spalvos?


Prisidedu prie klausimo apie lakus. Ir dar butu idomu isgirst palyginima Chanel ir Dior laku.
Atsakyti
moirae, paklaust nieko nenoriu biggrin.gif , bet jau katuko nepakomentuot negaliu., koks mielas.. wub.gif ir fotogeniskas lotuliukas.gif cia rusu melynas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 09 17, 14:14)
o jau žaliaakis grožis koks  wub.gif

Matau nemažai La Prairie turit, turbūt nepigiai atsieina  ax.gif  esu dar per jauna tokiai stipriai kosmetikai, bet šiaip įdomu, ar jaučiasi koks nors itin teigiamas poveikis?  g.gif

Katukai tai tikrai nerealus bigsmile.gif

A kas jau ten tokio stipraus La Prairie... Nebent smūgis per piniginę biggrin.gif

QUOTE(shopingas @ 2010 09 17, 14:14)
Nu jo, dar norejau saviski det, bet kad jau tiek cia tu krepsiu padave, tai man dar ne laikas...  biggrin.gif
Labai labai fainutis krepselis.  thumbup.gif Turiu kelis klausimelius:
-kaip Trade Joe's kremas? Ar vertas demesio? Man ju makiazo valymo serveteles pacios paciausios, dabar ir prausikli nusipirkau, tai irgi nerealiai fainas (tik tiek, kad negaliu besiprausdama atsimerkt, nes grauzia).
-'Aztec secret' molis - kaip patinka? Kam naudojat?
-Kaip Tom's of Maine dezodorantas? Man toks vis sluoksniais nuluzdavo  doh.gif Tai tekp pirkt skysta, kuris man super.

Dėkui smile.gif
TJ's kremas labi neblogas. Sudėtis nėra superinė, bet turi truputį naudingų ingredientų. Tirštas, bet gana lengvas, su kitais palyginus. Pirkau jį daugiau kūnui, nei veidui, nes jis labiau sausesnei odai, o mano veido oda rieboka. Pasirinkaujį dėl geros kainos ir todėl, kad turi cinko oksido kaip apsaugos ingrediento, nes lyg ir pradedu pastebėt, kad nuo cheminių UV ingredientų giluminiai spuogai kilt pradeda verysad.gif Gal nuo mineralinių taip nebus.

Tas molis iš Whole Foods, molis kaip molis smile.gif Naudoju kaukėm, kad riebalus sugertų. Noriu nusipirkt dar jojobos aliejaus, kad maišyt su moliu būtų galima, nes su vandeniu man nelabai patinka- veidą per daug sutraukia.

Dezodorantas neblogas. Seniau kelis su lemongrass sunaudojau. Gal man vaidenasi, bet su lemongrass geriau kvapą sulaikydavo. Prakaito nesustabdo labai, bet pirkas dėl to, kad nuo aliumininių žiauriai pažastys pradeda niežtėt. Reiks gal dar sausą mineralą pabandyt, gal labiau patiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 17 rugsėjo 2010 - 20:33