Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

apčy, mane domina Maybellino blizgis, ir abu MF tusai, kuris labiau patinka? smile.gif

Taip pat noriu atsiliepimu apie VIsas Joico k-pak priemones. ax.gif
Atsakyti
Apčy, man įdomu kaip Margaritos agurkinis veido šveitiklis? rolleyes.gif
Atsakyti
Apčy, o kaip Nivea Shine tas lūpų blizgesys? Ar gerai laikos? Ar nesausina lūpų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo W*S:*: 23 rugsėjo 2010 - 17:28
QUOTE(Black&White @ 2010 09 23, 17:51)
apčy, mane domina Maybellino blizgis, ir abu MF tusai, kuris labiau patinka?  smile.gif

Taip pat noriu atsiliepimu apie VIsas Joico k-pak priemones.  ax.gif


Blizgio Nr. 130 Exquisite pink, spalva švelni, vos parausvina lūpas. Šiaip tepasi visai maloniai, nelipnus, tačiau neilgai laikosi. MF 2000 patinka labiau, geresnis šepetėlis, Masterpiece truputį sulipina blakstienas. Joico priemonės neblogos, bet tikėjausi didesnio efekto. Pirkau, nes buvau prisiskaičiusi gerų atsiliepimų ir užtaikiau ant geros akcijos. Minusas, kad labai neskalsios. Be to, norint, kad matytųsi nors šioks toks efektas vienu kartu reikia naudoti visas priemones iš to rinkinio (ten šampūnas, kondicionierius, kaukė, atkuriamasis serumas ir nenuplaunamas serumas plaukų galams), tada plaukai būna švelnūs, blizgūs, lengvai šukuojami. Vien po šampūno ir kondicionieriaus plaukai būna pasivėlę.

Papildyta:
QUOTE(Varu @ 2010 09 23, 18:16)
Apčy, man įdomu kaip Margaritos agurkinis veido šveitiklis?  rolleyes.gif


Neblogas, grūdelių nedaug, pakankamai švelnūs, bet gana gerai nušveičia veidą.

Papildyta:
QUOTE(W*S:* @ 2010 09 23, 18:28)
Apčy, o kaip Nivea Shine tas lūpų blizgesys? Ar gerai laikos? Ar nesausina lūpų? g.gif


Iš mano turimų laikosi geriausiai (jei nevalgau, tai gerą pusdienį išsilaiko) Man nesausina.
Atsakyti
QUOTE(*sunshine* @ 2010 09 23, 17:38)
jai jau ten kuklu tai apie savo patyliu biggrin.gif

Patylet nereiketu, nes pas jus tikrai daugiau negu pas apčy.
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2010 09 23, 19:59)
Patylet nereiketu, nes pas jus tikrai daugiau negu pas apčy.

4u.gif 4u.gif

nelabai as naudoju dekoratyvine kosmetika.. reiketu man daugiau praktikos ir t.t.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2010 09 23, 20:59)
Patylet nereiketu, nes pas jus tikrai daugiau negu pas apčy.

koks skirtumas kiek pas ka daugiau..daugiau nereiske kokybiskiau..man asmeniskai nesuvokiama kam turet kalnus tos dekoratyvines? pvz ka daryt su 5 tusais? ar 5 pudrom ? jau nekalbu apie n piestulku ir blizgesiu..
Atsakyti
apčy, kokios ten Cattier priemonės veidui? Ar patinka? Kur perkat?
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2010 09 23, 22:05)
apčy, kokios ten Cattier priemonės veidui? Ar patinka? Kur perkat?


Pienelis makiažui nuvalyti. Gerai nuvalo makiažą, nepalieka riebumo pojūčio. Šalia jo (žalia tūbelė) paruoštas naudoti ekologiškas žaliasis molis, skirtas riebiai/mišriai odai. Patogus naudoti, nes galima iškart tepti ant veido, nesausina, išvalo poras. O ta maža pakuotė, tai kremo mėginukas, būtų bandomas, jei būtų pigesnis.
Viską užsisakinėjau iš www.ekopievos.lt Kitur nesu mačiusi šių priemonių pirkti
Atsakyti
Apčy, kokie ten kvepalai "Ming Shu"? Gal iš Yves Rocher? Kaip kvapas, ar gerai laikos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 24 rugsėjo 2010 - 07:52
QUOTE(kumiko @ 2010 09 23, 21:36)
koks skirtumas kiek pas ka daugiau..daugiau nereiske kokybiskiau..man asmeniskai nesuvokiama kam turet kalnus tos dekoratyvines? pvz ka daryt su 5 tusais?  ar 5 pudrom ? jau nekalbu apie n piestulku ir blizgesiu..

Na dėl tušų ir aš nelabai suprantu, kam reikalingi 5, jei galima vieną turėt, vistiek visų neįmanoma fiziškai išnaudot iki galo kol uždžiūna...
Bet va dėl blizgių, tai jau nesuprantu, kaip galima išsiverst su 2-3 vnt doh.gif man kasdien norisi vis su kitokia spalva piešti biggrin.gif Ir rinktis tada geriausia iš mažiausiai 5-6 vnt... Ir šėšėlių reikia, nes nesidažysi visą gyvenimą tik mėlynais ar pilkais, vasarą galima spalvas ir prie rūbo ar nuotaios derint, o bet to jei nesensta po metų ar dviejų...
Arba turint vieną pieštuką, ką galima su juo nuveikt - tas pats per tą patį. Turėjau pažystamą, kuri visą gvenimą akis apsivesdavo mėlynu (vos ne žydru) pieštuku nepaisant aprangos spalvų, plaukų spalvos, lūpdažio - nu man būdavo kraupu, kai kasdien matai tas pačias žydrai apvedžiotas akis doh.gif Nors imk ir paklausk, gal tau mergaite padovanot kokį rudą, pilką ar sidabrinį pieštuką, nes jau vemt varo nuo to mėlynumo doh.gif Va ir visas "gerumas" iš to vieno pieštuko.... tongue.gif

Na bet čia tik mano nuomonė, kiekvienai atrodo savaip, o man būtent taip... Jei nusprendei kad laikas atėjo dažtytis ir naudot dekor kosmetiką, tai ir naudok normaliai, o ne piešk pusę metų tuom pačiom spalvom, nusipirkus vienos spalvos šėšėlius, pieštuką, bei tos pačios spalvos lūpdažiu lotuliukas.gif Mane asmeniškai vimdyt pradėtų tas pats per tą patį kasdien ir taip kol viską išnaudosi iki galo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 24 rugsėjo 2010 - 07:58
QUOTE(NORIKA @ 2010 09 23, 16:27)
Koks pasitikėjimas savimi  biggrin.gif
O lūpdažių, blizgesių nenaudojat, nes matau tik tris balzamus?
Kuo švarinat veido odą (be šveitiklio ir makiažo valiklio nematau priemonių)?
lens.gif



kodel ne? as turiu viena drauge (itale) kuri tamsaus gymio- akys sokoladines dideles dideles, antakiai juodi, blakstienos ilgos ir juodos, oda be trukumu. kam jai kasdien dazytis? gal turi kazka minimalaus vakarui ir to uztenka
nesuprantu, kodel reikia tarsi "teisintis" kad krepsiukas minimalus g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kumiko @ 2010 09 23, 20:36)
koks skirtumas kiek pas ka daugiau..daugiau nereiske kokybiskiau..man asmeniskai nesuvokiama kam turet kalnus tos dekoratyvines? pvz ka daryt su 5 tusais?  ar 5 pudrom ? jau nekalbu apie n piestulku ir blizgesiu..



drinks_cheers.gif na turbut tos kurios turi, turi ka veikt. bigsmile.gif
as anksciau irgi mazai domejausi kosmetika, naudojau pudra ir tusa. SM deka atradau seseliu baze, highlighter'i ir pan. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(NORIKA @ 2010 09 24, 07:54)
Na dėl tušų ir aš nelabai suprantu, kam reikalingi 5, jei galima vieną turėt, vistiek visų neįmanoma fiziškai išnaudot iki galo kol uždžiūna...
Bet va dėl blizgių, tai jau nesuprantu, kaip galima išsiverst su 2-3 vnt  doh.gif  man kasdien norisi vis su kitokia spalva piešti  biggrin.gif  Ir rinktis tada geriausia iš mažiausiai 5-6 vnt... Ir šėšėlių reikia, nes nesidažysi visą gyvenimą tik mėlynais ar pilkais, vasarą galima spalvas ir prie rūbo ar nuotaios derint, o bet to jei nesensta po metų ar dviejų...
Arba turint vieną pieštuką, ką galima su juo nuveikt - tas pats per tą patį. Turėjau pažystamą, kuri visą gvenimą akis apsivesdavo mėlynu (vos ne žydru) pieštuku nepaisant aprangos spalvų, plaukų spalvos, lūpdažio - nu man būdavo kraupu, kai kasdien matai tas pačias žydrai apvedžiotas akis  doh.gif  Nors imk ir paklausk, gal tau mergaite padovanot kokį rudą, pilką ar sidabrinį pieštuką, nes jau vemt varo nuo to mėlynumo  doh.gif  Va ir visas "gerumas" iš to vieno pieštuko.... tongue.gif

Na bet čia tik mano nuomonė, kiekvienai atrodo savaip, o man būtent taip... Jei nusprendei kad laikas atėjo dažtytis ir naudot dekor kosmetiką, tai ir naudok normaliai, o ne piešk pusę metų tuom pačiom spalvom, nusipirkus vienos spalvos šėšėlius, pieštuką, bei tos pačios spalvos lūpdažiu  lotuliukas.gif  Mane asmeniškai vimdyt pradėtų tas pats per tą patį kasdien ir taip kol viską išnaudosi iki galo  doh.gif



as turiu tik viena juoda piestuka kuri naudoju, bet jis tinka prie visko (is make up for ever, bet laiko visa diena nes atsparus vandeniui, labai esu patenkinta)
turiu gyvenchy raudona tai nenaudoju, nes nuo jo atrodau kaip apsiverkus
turiu dar juoda su blizguciais ir pilka is essence bet nepatinka, nes tepa paakius schmoll.gif schmoll.gif

Papildyta:
as turiu daug seseliu bet pagrinde naudoju kokius 4-5. vieno tai tikriausiai butu per mazai g.gif dry.gif
Papildyta:
jauciu man su 1-2 sampunais plaukams ir 1 balzamu sleptis po lapais laugh.gif turiu tik 1 sampuna(bet gera)!! plaukai neilgi, riebus man to uztenka
Atsakyti