Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Norėčiau paklaust tas sviestas, geltonas su violetine spalva body shop, ten cranberry? Ir dar noriu paklasut plaukams tas biona coconut, kas čia-šampūnas? Ar aliejus?
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2010 09 25, 19:16)
micefee o kaip jums octenisan veidui? 4u.gif


Patiko, kiek naudojau, toks neblogas pasirodė. Kiek pamenu, gerai veidą nuplaudavo ir net apmažėję inkštirų buvo. Bet naudojau senokai (pavasarį) ir nelabai ilgai (keletą savaičių), tai reikės vėl pamėginti juo praustis kai baigsiu Rasą. ax.gif

QUOTE(Vitulka @ 2010 09 25, 19:18)
micefee, kaip čia yra, kad kūnui savaiminį turi, o veidui ne?  ax.gif


Tiesą pasakius jau neatsimenu, kada naudojau tą savaiminį įdegio kremą... Vasara gi buvo. ax.gif Ir kažin ar benaudosiu...
Papildyta:
QUOTE(W*S:* @ 2010 09 25, 19:23)
Norėčiau paklaust tas sviestas, geltonas su violetine spalva body shop, ten cranberry? Ir dar noriu paklasut plaukams tas biona coconut, kas čia-šampūnas? Ar aliejus?


Nea, slyvų. O Biona coconut tai kokosų aliejus.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 25, 20:28)
Patiko, kiek naudojau, toks neblogas pasirodė. Kiek pamenu, gerai veidą nuplaudavo ir net apmažėję inkštirų buvo. Bet naudojau senokai (pavasarį) ir nelabai ilgai (keletą savaičių), tai reikės vėl pamėginti juo praustis kai baigsiu Rasą.  ax.gif


O koks jūsų veido tipas? ir ar nesausino kai nusiprasdavot juo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2010 09 25, 19:29)
O koks jūsų veido tipas? ir ar nesausino kai nusiprasdavot juo? blush2.gif


Mano veido oda mišri/riebi. Kiek pamenu, nesausino.
Atsakyti
Micefee, kaip Jums decleor prausiklis? Kokia jo kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 09 25, 20:06)
Micefee, kaip Jums decleor prausiklis? Kokia jo kaina? smile.gif


Ten ne prausiklis, o tonikas. mirksiukas.gif Man šiek tiek sausina odą... Nors sudėtis pakankamai gera. Kaina 18 svarų (feelunique.com).
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 25, 20:08)
Ten ne prausiklis, o tonikas.  mirksiukas.gif Man šiek tiek sausina odą... Nors sudėtis pakankamai gera. Kaina 18 svarų (feelunique.com).

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 09 25, 15:15)
Tai prie to pačio pratinkitės valgyt padžiūvusią duoną, gert krano vandenį, pirkit maistą tik iš nukainuotų skyrių, o rūbus tik iš kuistuko, nebedažykit ir nekirpkit plaukų - nežinai ką gyvenimas Jums ruošia, nežinia kada ims trūkt pinigų, tada jau reikia būt viskam pasiruošus ir "išsitreniravus" unsure.gif


Tarp kitko kiek padziuvusi duona yra sveikesne , nei minksta.
Ir musu Lietuvos krano vanduo yra labai geras, lyginant su kitomis salimis.

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 09 25, 20:30)
Mano veido oda mišri/riebi. Kiek pamenu, nesausino.

ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 09 25, 17:41)
Visiškai sutinku... pažįstu ne vieną merginą kuri nesidažo nes nereikia. Ir man taip pavydu...
O jeigu turėtumėte ilgas, tankias, tamsias blakstienas? Vis tiek teptumėte tušą???
Tą malonumą galima palikti tik tam tikroms progoms... Manau pilnai to užtektų wink.gif

O as turiu ilgas, juodas, riestas blakstienas, ir kiekvienos darbo dienos ryta kruopsciai aplipinu jas dviem sluoksniais tuso tongue.gif blush2.gif
QUOTE(micefee @ 2010 09 25, 18:39)
Mano turtas. ax.gif
Kūnui
user posted image

Pamacius tokia sviestu kolekcija mano viduje atgime toks niekuciu pirkimo zveris, kad vos i TBS neislekiau vidury nakties "kremintis" lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2010 09 25, 21:04)
Pamacius tokia sviestu kolekcija mano viduje atgime toks niekuciu pirkimo zveris, kad vos i TBS neislekiau vidury nakties "kremintis"  lotuliukas.gif  doh.gif


Tai patikėkit, kokia pirkimo manija buvo, kai tie visi sviestai po 2-3 svarus kainavo... biggrin.gif O dar kiek išdovanojau...
Atsakyti
[quote=apčy,2010 09 24, 17:47]
[quote=pinkClarin,2010 09 24, 16:21]
apcy> kaip jums joico priemonės plaukams ? ar tikrai padeda ? gal galėtumėt kiekvieną pakomentuoti ?

Joico man didelio įspūdžio nepaliko. Šios priemonės skirtos sausiems, pažeistiems plaukams. Manieji tokie nėra, tik galai kažkiek linkę sausėti. Nepastebėjau, kad šios priemonės nors kiek drėkintų. Ir šiaip, jei plaukai ilgi, tai šios priemonės itin greit naudojasi (ypač kaukė ir nenuplaunamas galiukų serumas). Be to, norint kad plaukai būtų švelnūs, lengvai šukuotųsi neužtenka išsiplaut galvą su šampūnu ir kondicionieriumi, kaskart dar reikia tept kaukę arba atkuriamąjį serumą ir nenuplaunamą galiukų serumą, antraip plaukai būna pasivėlę, pučiasi. Esu bandžiusi ir geresnių prof. priemonių plaukams.
[/quote]


O kuris sampunas ir kondicionierius jums labiausiai patinka ?Kokie jusu plaukai?
Atsakyti