Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Man tai vis dar rūpi, kaip ten su ta barry M blizgio spalvyte milkshake? Suteikia spalvą ar daugiau permatoma?
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2010 10 03, 18:44)
barry m www.barrym.com , yra anglijoj pirkti, boots ar superdrug parduotuvese berods 4-5 svarai  4u.gif

o ar gerai sie blizgiai laikosi ar greitai ''nusivalgo''?Ar nesubega i tokias baltas linijas lupu krastuose??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2010 10 04, 16:52)
o ar gerai sie blizgiai laikosi ar greitai ''nusivalgo''?Ar nesubega i tokias baltas linijas lupu krastuose???  4u.gif

nusivalgo pakankamai greitai, bet nusivalgius dar lupos tokios malonios lieka...bet dauguma nelipniu nusivalgo g.gif brangus irgi g.gif i rauksleles bent jau man nesubega
smaggiuke, na jinera grynai tokia kaip ir tubeles ant lupu, daugiau perregima 4u.gif
Mitsouko, Guerlan patinka, kad nelipnus, malonus ant lupu, nepatinka, kad perdaug tu blizguciu ir daugumoj brangiu YSL, DIOR, ju per daug man, todel juos naudoju vasarai daugiau 4u.gif kaip uz tokia kaina nieko blatno labai, manj ie pakankamai greit nusivalgo 4u.gif
krizes metu, mano nuomone geriau essence orazinis is return to paradise, labai jau panasus man pasiorde, kai grisiu namo dar specialiai palyginsiu jei nepamirsiu 4u.gif
ir visi kii kaip uz tokia kaina geri 4u.gif tik tas raudona sman matyt nlb tinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 04 spalio 2010 - 16:10
QUOTE(kucci_kucci @ 2010 10 04, 16:52)
o ar gerai sie blizgiai laikosi ar greitai ''nusivalgo''?Ar nesubega i tokias baltas linijas lupu krastuose???  4u.gif

Galiu pasisakyti siuo klausimu ir as blush2.gif 4u.gif turiu toki pati barryM blizgesiuka, 11 numeriukas, coral spalvos, man labai patiko drinks_cheers.gif laikosi gal nelabai ilgai, bet man pakankamai, nera labai lipnus, labai patinka kad neturi blizguciu, lupoms suteikia minkstumo, slapio efekto, po keliu val. subega kampuciuose i tas baltas linijas, bet tikrai maziau negu su kitais bandytais zymiai brangesniais blizgiais ax.gif spalvos suteikia minimaliai, skaniai labai kvepia uogomis drinks_cheers.gif
Tik beda, nemaciau pas mus LT pirkti ju, tai dabar taupysiu kol vel neapsilankysiu UK biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *skorpioniuke*: 05 spalio 2010 - 07:38
Mano krepselis 4u.gif
user posted image
Kvepalai. 4u.gif
user posted image
Veido prieziuros priemones. 4u.gif
user posted image
Dekorativine 4u.gif
user posted image
Sepeteliai 4u.gif
user posted image
Kuno ir koju. 4u.gif
user posted image
Viskas plaukams. 4u.gif
----------------------------------------------------------------------
Kas domina klauskite..... rolleyes.gif
Atsakyti
Simoniux man idomu, kaip jum the body shop arbatmedzio kauke, Eucerino scrub'as ir Garnier pure active prausiklis. (kaip jum ties sereliai, patogu?)? biggrin.gif

Neturit lupu balzamu, blizgiu, dazu? Nagu laku? 4u.gif
Atsakyti
grazu thumbup.gif , matosi kad esi plauku prieziuros priemoniu fane biggrin.gif parasyk kaip tau origins kauke ,ar matosi poveikis ?greit baigsis mano valomoji kauke , tai jau ziurineju kokia pirkt,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 10 05, 13:47)
Simoniux man idomu, kaip jum the body shop arbatmedzio kauke, Eucerino scrub'as ir Garnier pure active prausiklis. (kaip jum ties sereliai, patogu?)?  biggrin.gif

Neturit lupu balzamu, blizgiu, dazu? Nagu laku?  4u.gif

man tos kaukes kvapas tai doh.gif bet seip biski apmazino inkstiru 4u.gif eucerino scrubas patinka svelnus veidukas po jo labai.O garnier man nelabai seip svelnus tie sereliai.,bet nieko ipatingo smile.gif
Atsakyti
Gražus krepšiukas 4u.gif

Kokie atsiliepimai apie TIGI S-Factor Smoothing Lusterizer'į?
Atsakyti
QUOTE(Simoniux18 @ 2010 10 05, 14:04)
man tos kaukes kvapas tai doh.gif bet seip biski apmazino inkstiru 4u.gif eucerino scrubas patinka svelnus veidukas po jo labai.O garnier man nelabai seip svelnus tie sereliai.,bet nieko ipatingo smile.gif

o nagu laku ir blizgiu turiu kelis tik nes nelabai megstu blush2.gif tik patys megstamas blizgis nesioju taseje ir keli nugu lakai megstamiausiu spalvu.
Atsakyti
labai fainas krepsiukas 4u.gif
kaip Jums pudryte MF Miracle touch? kuri nr turite? klausiu nes man ji pati paciausia ir mano visu turimu smile.gif
Atsakyti
Kaip jum YSL ir Max Factor pudrytes? 4u.gif
Atsakyti