Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(myth @ 2010 10 05, 18:55)
O aš kaip tik jo laukiu atkeliaujant, kartu su šampūno+kondicionieriaus didžiausiais dvynukais, nes dar nesu jokių TIGI priemonių bandžius...  unsure.gif  Stebuklų nesitikiu, bet gal bent minimalaus teigiamo efekto sulauksiu laugh.gif

niu tai tau gal tiks, kiekvieno plaukai skirtingi. Aš pati esu turėjus tuos "dvynukus"kaip sakai didelius butelius, pardaviau, nes netiko mano plaukams visai schmoll.gif tai man tas pats Norikos minėtas garnier daug jautės ant plauko nei tie tigi.
ir dar šitą esu naudojus
small talk irgi ne.
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2010 10 07, 17:10)
drinks_cheers.gif po kiekvienu zodziu pasirasau drinks_cheers.gif



Jus paprasciausiai nesigaminate kosmetikos tad sunku ir suprasti. Cia tie aliejai labiau turetu dominti tuos, kurie uzsiima tuo paciu kaip ir as. As filatelistu irgi nesuprantu, ko jie vis renka ir renka tuos pasto zenklus lotuliukas.gif

Gi ne vien aliejus ikeliau, galite pakomentuoti ir kitus produktus. Gal ka naudojot.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 10 07, 17:25)
niu tai tau gal tiks, kiekvieno plaukai skirtingi. Aš pati esu turėjus tuos "dvynukus"kaip sakai didelius butelius, pardaviau, nes netiko mano plaukams visai  schmoll.gif  tai man tas pats Norikos minėtas garnier daug jautės ant plauko nei tie tigi.
ir dar šitą esu naudojus
small talk irgi ne.


Žinoma, kiekvieno plaukai skirtingi. Jei netiks man - mamai parvešiu, na ir kas [jai dažniausiai visi tinka] laugh.gif Mano plaukams iš tų pigiųjų L'oreal Elvital'is bei Tresseme labai tinka, bet noriu įvairesnių/kokybiškesnių išbandyti laugh.gif

prokruste, kokia ten dantų pasta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myth: 07 spalio 2010 - 16:35
QUOTE(myth @ 2010 10 07, 16:33)
Žinoma, kiekvieno plaukai skirtingi. Jei netiks man - mamai parvešiu, na ir kas [jai dažniausiai visi tinka] laugh.gif Mano plaukams iš tų pigiųjų L'oreal Elvital'is bei Tresseme labai tinka, bet noriu įvairesnių/kokybiškesnių išbandyti laugh.gif

man tresseme ir labai patiko, bet kai buvau UK, vanduo buvo geras, čia dar daug įtakojo, o kai grįžau namo ir parsivežiau tą patį šam[ūną, tas pats kas su muilu išsiplaučiau plaukus doh.gif
dabar ir norėčiau kokį kitą pabandyt, bet baisu pirkt,kurie nemažai kainuoja, kur daugiau dėsiu jei netiks, čia neparduosiu niekam.. jei kur galiu pabandyt tai gerai o kitaip tai sudėtingiau, nebent su mėginukais.
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2010 10 07, 17:33)

prokruste, kokia ten dantų pasta?


viena logonos su mineralais, o kita urtekramo su arbatmedzio ekstraktu. Logona man labiau patiko, geriau putoja. Urtekramo labai kreida jauciasi.
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 10 07, 14:38)
Na gal aš ko ir nesuprantu, gal siauru kampu į visa tai žiūriu, bet vistiek nesuprantu tokio potraukio kosmetikai-nekosmetikai.... blush2.gif  4u.gif

pati nesigaminu kosmetikos, bet nesuprantu, ko cia nesuprast, jai kazkam tai tiesiog patinka daryti, kaip Marla rase, tas pats, kas gamintis maista paciam, o ne pirkti pusfabrikacius, siutis rubus, o ne pirkti gatava nuo pakabos. Elementaru gi.
Atsakyti
Na čia buvo mano nuomonė jeigu ką cool.gif O nesuprantu todėl, kad pilnos parduotuvės gatavų eco produktų ir manau gal net veiksmingesnių ir naudingesnių, užtat ir sakau, jog nesuprantu tų makalošių, jei galima iškart imt ir naudot... Juk dar reikia numanyt, ką su kuo ir kiek, bei kaip sumaišyt, ko reikia tavo odai ir kiek ir t.t. Kitaip sakant - man panašiau į "pati sau gydytoja" ir tiek...
O kad kiekvienas renkasi ką nori ir kaip nori, tai faktas, dėl to nieks ir neprieštaravo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 10 07, 20:53)
Juk dar reikia numanyt, ką su kuo ir kiek, bei kaip sumaišyt, ko reikia tavo odai ir kiek ir t.t. Kitaip sakant - man panašiau į "pati sau gydytoja" ir tiek...
O kad kiekvienas renkasi ką nori ir kaip nori, tai faktas, dėl to nieks ir neprieštaravo  tongue.gif



na as ir nebandau gaminti blakstienu tuso ar krempudros. Bet uzpilti pacios isaugintas medetkas jojobos aliejumi ir pasidaryti medetku fitoli daug proto nereikia.

O gatavu produktu ir as turiu. Bet jau kaip ir minejau, kad patinka gaminimo procesas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prokruste: 07 spalio 2010 - 20:39
prokruste, kiek aliejų, pavydu. bigsmile.gif


QUOTE(Sunreja @ 2010 10 07, 09:40)
As tai tingine esu  blush2.gif  Zinau, kad tingeciau pati kazka makaluoti ir pasidaryti  doh.gif  Man geriau nueiti ir nusipirkti gatava produkta  biggrin.gif


Aš iš dalies irgi. biggrin.gif Dar be to, norint kažką pasigaminti, reikia nemažai ingredientų iš pradžių susipirkti... Bet tikiu, kad man patiktų. bigsmile.gif

QUOTE(NORIKA @ 2010 10 07, 20:53)
O nesuprantu todėl, kad pilnos parduotuvės gatavų eco produktų ir manau gal net veiksmingesnių ir naudingesnių, užtat ir sakau, jog nesuprantu tų makalošių, jei galima iškart imt ir naudot... 


Kam skusti ir tarkuoti bulves, gaminti cepelinus 3 valandas jei galima nusipirkti parduotuvėj ir išvirti per pusę valandos? doh.gif Atsakymas: dėl to, kad efektyvesni ir naudingesni kaštai (paaiškinu, išlaidos), be to savas produktas mielesnis. Ir negi Jūsų pagaminti cepelinai blogesni už parduotuvinius? Juk parduotuvinius gamina virėjos/šefai, o jūs tik paprasta namų šeimininkė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 07 spalio 2010 - 21:00
QUOTE(NORIKA @ 2010 10 07, 19:53)
Na čia buvo mano nuomonė jeigu ką  cool.gif  O nesuprantu todėl, kad pilnos parduotuvės gatavų eco produktų ir manau gal net veiksmingesnių ir naudingesnių, užtat ir sakau, jog nesuprantu tų makalošių, jei galima iškart imt ir naudot...  Juk dar reikia numanyt, ką su kuo ir kiek, bei kaip sumaišyt, ko reikia tavo odai ir kiek ir t.t. Kitaip sakant - man panašiau į "pati sau gydytoja" ir tiek...
O kad kiekvienas renkasi ką nori ir kaip nori, tai faktas, dėl to nieks ir neprieštaravo  tongue.gif



nu kur jau ten pilnos. pas mus labai mazai ekologiskos
Papildyta:
ko jus kabinejates prie jos. jeigu jai taip patinka, netingi. bent jau zino, is ko bus kauke padaryta nono.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 07, 23:51)
nu kur jau ten pilnos. pas mus labai mazai ekologiskos


Va, čia irgi pritariu. Yra jos, iš pirmo žvilgsnio pažūrėjus, netgi nemažai. Bet kai reikia kažko konkretaus, arba norisi tiesiog pakeisti produktą, tai pamatai, kad pasiūla dar labai ribota... Ypač dekoratyvinės eko kosmetikos verysad.gif Tada prasideda siuntimaisi, spalvų spėjimas iš ekrano ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 10 07, 22:00)
Kam skusti ir tarkuoti bulves, gaminti cepelinus 3 valandas jei galima nusipirkti parduotuvėj ir išvirti per pusę valandos?  doh.gif Atsakymas: dėl to, kad efektyvesni ir naudingesni kaštai (paaiškinu, išlaidos), be to savas produktas mielesnis. Ir negi Jūsų pagaminti cepelinai blogesni už parduotuvinius?

Gerai kad cepiakų nevalgau visai cool.gif Nei perku, nei pati gaminu tongue.gif

QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 07, 23:51)
1.nu kur jau ten pilnos. pas mus labai mazai ekologiskos
2.ko jus kabinejates prie jos. jeigu jai taip patinka, netingi. bent jau zino, is ko bus kauke padaryta nono.gif

1. Internetas užtat visagalis drinks_cheers.gif
2. Aš tik pasisakiau, nuomonės reiškimas dar nereiškia kibimas doh.gif Pačios į atlapus kimbat (nes aš galvoju kitaip nei daugelis), sakydamos kad aš kabinėjuos, jūs likit prie savo nuomonės, bet jau leiskit likt ir man prie savosios, ir mažiau pačios "ambų" ieškokit kibdamos prie kiekvieno žodžio... cool.gif
Beje pas prokruste yra Dr.Haushkos priemonių, kurios mane labai domina... Ne viskas vien aliejai buvo, bet jų tikrai neįprastai daug, todėl ir komantavau cool.gif
Atsakyti