Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Dezdemona, gražu žiūrėt! thumbup.gif

Kaip Jums Alverde kremas su spalva?

Ir koks šampūnas, balzamas bei kaukė plaukams labiausiai patinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 10 14, 13:43)
primink, kokia tavo oda ir gal gali plačiau, kuo patiko?  4u.gif

Mano oda vasaros sezonu normali, o saltuoju sezonu - sausa, pleiskanoja. Tai man labai gerai jis padrekina, tu pleiskanojimu nematyt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gatinha2 @ 2010 10 14, 13:45)
Dezdemona, fains krepsas  biggrin.gif
kaip alverde ir lavera plauku kaukes? ax.gif

Abi nelapaliko kazkokio didelio ispudzio, ieskosiu toliau.
Alverde labai skalsi, netgi sakyciau sunkiai tepasi, daug pritepus kazkoks slidumas jauciasi, o nuo laveros isvis jokio poveikio. Neivienos nepirkciau antra karta
Papildyta:
QUOTE(S@lsa @ 2010 10 14, 13:50)
Labai grazus krepselis  4u.gif . Kuris hidrolatas jums pasirode geriausias?

Aciu 4u.gif negaleciau pasakyti kuris geriausias. Levandu hidrolata naudoju plaukams, ilasinusi silikono ir fitokeratinu naudoju kaip nenuplaunama balzama. Tai labai patinka, plaukai svelnus, nesivelia.
Pipirmeciu hidrolato kvapas man pasakiskas wub.gif ji panaudojau gelio po depiliacijos gamybai (su ksantanu, papaino milteliais ir migdolu al.) tai irgi labai patiko poveikis, oda nuraminta smile.gif
Citrinines verbenos hidrolato dar nebandziau.
Is tiesu dabar padariau kokio menesio-dvieju petrauka su jais, del nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(bitute737 @ 2010 10 14, 14:07)
Dezdemona, gražu žiūrėt!  thumbup.gif

Kaip Jums Alverde kremas su spalva?

Ir koks šampūnas, balzamas bei kaukė plaukams labiausiai patinka? 4u.gif

Alverde kremas patinka, spalva puiki, gerai laikosi, bet tepasi itin sunkiai smile.gif
Pries tai esu bandziusi tik madara krema su spalva, tai alverde jam kiek nusileido, bet kaina irgi 5k mazesne biggrin.gif Kartociau alverde antra karta smile.gif

Geriausias sampunas - lavera roziu. Balzamas - savo krepselio neisivaizduoju be sante brilliant care ir lavera basic 4u.gif
Kauke - is 3 turimu geriausia lavera, bet irgi neispudinga, antra karta nekartociau. Esu kaukes pasiekose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 10 14, 12:47)
nu liuks krepsiukas  thumbup.gif
tikiuyos ir pas mane greit toks naturalus bus blush2.gif
kaip jums laveros sampunai, kuno losjonas ir kaukes plaukam?
kaip dr.organic kondicionierius plaukam?
Papildyta:
papasakokit dar apie aliejus, kam naudojat, kaip patinka? pati vis galvoju koki nors isigyt, bet niekaip neissirenku koki  doh.gif
koks ten muiliukas lygtais prie veido priemoniu ?

Praleidau klausima apie muiliuka doh.gif Ten gintaro muilas, dar tik pora k. bandziau veida su juo praust tai man biski tempia oda g.gif
Atsakyti
Dezdemona* krepšiukas thumbup.gif
Kaip jums Sante šampūnas? Kas ten iš Natura Siberia prie veido priemonių?
Apie kitas priemones jau atsakėt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2010 10 14, 15:03)
Dezdemona* krepšiukas  thumbup.gif
Kaip jums Sante šampūnas? Kas ten iš Natura Siberia prie veido priemonių?
Apie kitas priemones jau atsakėt  bigsmile.gif

Visumoj sante sampunai man patys blogiausi is bandytu blush2.gif Turejau beveik visas rusis, taciau visi isdalinti draugems, mamai ir pan. nes netiko. Sitas turbut normaliausias is sante bandytu, nes kazkiek tikrai atlieka savo funkcija - papurina plaukus, nors ir minimaliai smile.gif
NS tai veido kremas jautriai odai - labai patinka, super kvapas, gerai susigeria, padrekina, nors gal tinkamesnis siltam sezonui nes nera riebus.
O kita priemone is NS paakiu gelis - turbut irgi vienas geriausiu is bandytu smile.gif nealergizuoja (kas yra buve su kt paakiu geliais), gerai susigeria, ryte neatsikeliu "kaip uztinus" (kas irgi budavo su kitais geliais), pakankamai padrekina smile.gif
Atsakyti
as plaukam pagrindinius naudoju stai ka
user posted image
veidui
user posted image
o makiazui pagrindiniai mano yra va
user posted image
Atsakyti
Neila+69, kaip jums eucerin kremukas bei loreal elvital sampunas? smile.gif

Atsakyti
Man veido priemonių foto nerodo unsure.gif
Kaip Jum aliejukas plaukams?
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 10 14, 18:39)
Man veido priemonių foto nerodo  unsure.gif 
Kaip Jum aliejukas plaukams?

man nei veido nei dekoratyvines nerodo g.gif jau rodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 14 spalio 2010 - 16:44
Ir man jau rodo thumbup.gif
Tik va tas žalias avon prausiklis man baisuma, esu tokį turėjus, bet po kokių 3-4 panaudojimų sviedžiau per fortkę, oda sukietėjo, sušiurkštėjo, išbėrė, nu baisu.... doh.gif Absoliuti nekokybė ir trantas.... schmoll.gif
Atsakyti
Labai super miniatiūrinis krepšas unsure.gif
Kaip Avon veido priežiūros priemonės? Nes man asmeniškai labai labai ne kas jos...
Atsakyti
Ė Norika, jau būtų pats laikas kelt savo krepšą į dienos šviesą cool.gif Noriu akis paganyt biggrin.gif
Atsakyti