Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikas gimęs Anglijoje gali gauti UK pasą?

Sveikos mamytes 4u.gif
Gal yra tokiu kurios savo vaikui daret pasa per ambasada? Man kzkaip nesitiki kad tai uztrunka 6-12men kazkaip nerealu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 09, 19:02)
Sveikos mamytes  4u.gif
Gal yra tokiu kurios savo vaikui daret pasa per ambasada? Man kzkaip nesitiki kad tai uztrunka 6-12men kazkaip nerealu  schmoll.gif

taip dariau vaikui pirma pasa per ambasada ir tikrai isejo 5,5men,bet ir tai skambinant i vilniu ir vis skubinant,kad padarytu,jei nebutume ten judine ,nezinau kiek dar uztruktu.MAt gautus is uzsienio,migracine deda i ta pacia eile,kur ir kiti(kai tevu pilietybes skiriasi),del pilietybes svarstymo.o ten niekas neskuba
Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2008 04 09, 21:29)
taip dariau vaikui pirma pasa per ambasada ir tikrai isejo 5,5men,bet ir tai skambinant i vilniu ir vis skubinant,kad padarytu,jei nebutume ten judine ,nezinau kiek dar uztruktu.MAt gautus is uzsienio,migracine deda i ta pacia eile,kur ir kiti(kai tevu pilietybes skiriasi),del pilietybes svarstymo.o ten niekas neskuba

Viskas aisku bandysim tik per Lietuva pasidaryti.
Dar klausimelis ko reikai tureti is tecio dokumentu darant pasa jeigu vaziuosiu be jo.
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 09, 20:43)
Viskas aisku bandysim tik per Lietuva pasidaryti.
Dar klausimelis ko reikai tureti is tecio dokumentu darant pasa jeigu vaziuosiu be jo.


Sveika, o kada ruosiesi vaziuoti? As irgi manau, kad taip bus geriau... Susiradau migracijos tarnybos psl http://www.migracija.lt/ Reikies pasiskambinti ir issiaiskinti viska (as turiu nemokamus skambucius i LT) o tai viskas painiojasi. Reiks paklausti kiek laiko gali uztrukti, ko reikia
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 04 10, 12:57)
Sveika, o kada ruosiesi vaziuoti? As irgi manau, kad taip bus geriau... Susiradau migracijos tarnybos psl http://www.migracija.lt/ Reikies pasiskambinti ir issiaiskinti viska (as turiu nemokamus skambucius i LT) o tai viskas painiojasi. Reiks paklausti kiek laiko gali uztrukti, ko reikia

Rico o kur tu garei pasa vaikui ar Lietuvoje?
Atsakyti
Na, paskambinau
reikia legalizuoti gimimo liudijima, isversti i LT kalba
tevo sutikimas kad gautu pilietybe
pazyma, kad neigijo kitos pilietybes (reikia gauti is kompetetingos institucijios, kokios nezinau)
tevo dokumento kopija
atvaziavus i LT reikia i CM skyriu - gauti gimimo liudijima
su viskuo i Sventaragio 2, P,A,K 13 - 16, T,P - 8 - 11
trunka iki menesio
gyvenamosios vietos deklaruoti niekur nereikia nes gyveni ne LT

kaip skaiciau anksciau gimimo liudijima gauti gali trukti ilgokai

o as norejau ne ilgiau kaip 3 savaitem skristi schmoll.gif
nenoriu menesiui

dar svarstau, gal per ambasada... ir man kartu darysim, gal kartu greiciau nei puse metu, mum reikia isvaziuoti kitur...
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 09, 20:02)
Sveikos mamytes  4u.gif
Gal yra tokiu kurios savo vaikui daret pasa per ambasada? Man kzkaip nesitiki kad tai uztrunka 6-12men kazkaip nerealu  schmoll.gif

Mum pirma pasa nuo pridavimo dienos padare per 2 men bigsmile.gif ir tai buvo kaledos, nauji metai, tai jei nesios sventes manau dar greiciau butu atejes ax.gif
Atsakyti
Labai aciu tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Reikes bandyti rinkti popierius ir vaziuoti i lietuva. Ta pazyma kad vaikas neigijo pilietybes tai is tevelio ambasados. As turiu pavyzdi tik reikia nuvesti i ambasada kad patvirtintu. Mano drauge viska susitvarke per 2 dienas irgi tetis ne lietuvis ax.gif . Nezinau kaip cia seksis tikiuosi kad gerai thumbup.gif . As kai sau dariausi pasa cia ambasadoje tai uztruko 1,5men. O ta Sventaragio gatve tai jauciu Vilniuje? As is Kauno ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2008 04 10, 12:47)
Mum pirma pasa nuo pridavimo dienos padare per 2 men  bigsmile.gif ir tai buvo kaledos, nauji metai, tai jei nesios sventes manau dar greiciau butu atejes  ax.gif


As greitai noriu paklausti, neatseksiu - tai tetis nelietuvis?

QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 10, 13:01)
Labai aciu tau  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Reikes bandyti rinkti popierius ir vaziuoti i lietuva. Ta pazyma kad vaikas neigijo pilietybes tai is tevelio ambasados. As turiu pavyzdi tik reikia nuvesti i ambasada kad patvirtintu. Mano drauge viska susitvarke per 2 dienas irgi tetis ne lietuvis  ax.gif . Nezinau kaip cia seksis tikiuosi kad gerai  thumbup.gif . As kai sau dariausi pasa cia ambasadoje tai uztruko 1,5men. O ta Sventaragio gatve tai jauciu Vilniuje? As is Kauno  ax.gif


Vilniuj, centre, prie Katedros aikstes, po desinei (ziurint i Katedra ar ta Gedimina), linlk Pilies Gatves, man atrodo tas didelis pilkas pastatas g.gif

Vis dar galvoju ar verta i LT, reiks i Ambasada e-mail'a parasyti, ka jie sakys...
Mano zuikiui MMR menesio pabaigoj, tai nenoriu vaziuoti nezinia kaip jausis, atidet ir gal negerai, jau ir taip veluojam (sirguliavo, atidejom ankstesnius)
nezinia kaip mieste tvarka, kaip su vezimu viesuoju transportu vazinet, ar masinpom reikia sedyniu, ar verta veztis (musu nuo vezimo jau turbut bus maza)
nemoku reikalu tokiu tvarkyti, sako visur reikia "patepti" o as nemoku ax.gif vis norisi greiciau... ir kuo greiciau namo... cia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rico: 10 balandžio 2008 - 14:24
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 10, 13:01)
Ta pazyma kad vaikas neigijo pilietybes tai is tevelio ambasados. As turiu pavyzdi tik reikia nuvesti i ambasada kad patvirtintu.

manes irgi laukia visi sitie popierizmai. tevelis nelietuvis. nusprendem i lt gryzti menesiui ir susitvarkyti. tikiuosi dar ilgiau neuztruks unsure.gif
dabar reiks AGP padaryti mergytei, kad galetumem i lt gryzti. bet ambasadoj irgi viso sito reikalauja. tai teks tvarkytis viska cia, o lietuvoj tik priduot ir laukt to paso.
gal butum tokia gera ir atsiustum pavyzdi, kaip ta pazyma rasyti ir kaip tevo sutikima, kad vaikas igytu lt pilietybe formuluot? nesigauna man niekaip ir dar angliskai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, likimo drauges smile.gif
skambinau siandien i migracijos tarnybos pilietybes skyriu, sako, nerekomenduojam i Lietuva, per ambasada viska darykit, maximalus laikas iki 6 men, kai kyla problemu, j jei popieriai sutvarkyti, greitai padaro. O jei truks kokio popieriaus is tecio, tai niekur neisvaziuosi, laukt reikes kol atsius (ar galutinis variantas teva "naikinti" irgi negerai)
Reikia tevo dokumento su nuotrauka ir kad butu parasyta PILIETYBE, tas dokumentas, jei ne pasas, jo ambasadoj apostiliuotas, kopija padaryta ir isversta i LT,
tevo sutikimo pas notara
musu tetis buvo prases prieglobscio, tai sake ir tas gerai, kokius popierius is Home Office turim, tada neprasytu is tecio ambasados, kad vaikas neigijo tos pilietybes.
galima ir ranka paaiskinti, kad jis cia atvaziavo, prase prieglobscio, koki komunikaciju su HO irodymai ar pan
Jei neturi paso, visa tai reikia aiskinti, pas notara patvirtinti (angliskai rasyti, paskui LT isversti)
dar kazka uzsirasiau, kad notaras parasa tecio tvirtina, bet jau nepamenu tiksliai (puse valandos kalbejom)


Del vaiko gimimo liudijimo, jiem irgi reikia abieju tevu dokumentu, kur nurodyta vardas, pavarde, gimimo data bei tautybe (o gal ir pilietybe reikalinga jau ,maisaus visai, vienu zodziu to paties), ten galima su igaliojimu. padaro per 15 min (cia Vilniuj , nezinau kaip kitur).

Kadangi reikies gauti leidima vaziuoti i LT vaikui, visus tuos popierius vis tiek reiks i ambasada nesti, o Lietuvoj begioti patiem; jei ambasadoj duos ta pazymejima, didele tikimybe, kad viskas bus gerai.
As sakiau, kai susirnksiu viska, vel paskambinsiu, pasitvirtinsiu (nors jie nematydami popieriu irgi negali nieko sakyti, ar tiks), ar tiktu, kad tik ko netruktu ir ziuresim, gal vaziuosim... du zuikiai vienu metu...
Ir tikrai bent sokolado deze moteriskei nesiu, tiek ji man cia aiskino pusvalandi ir nepikta, miela 4u.gif
Tiesa, pamirsau paklausti ar i Vilniu reikia is kitu miestu, bet man atrodo, kad reikia, nes klause is kur as g.gif

Sekmes visom

P.S. tikrai, kaip ten del to teksto blush2.gif geriau, kai sablona turi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rico: 11 balandžio 2008 - 14:14
QUOTE(Rico @ 2008 04 11, 15:09)
Sveikos, likimo drauges smile.gif
skambinau siandien i migracijos tarnybos pilietybes skyriu, sako, nerekomenduojam i Lietuva, per ambasada viska darykit, maximalus laikas iki 6 men, kai kyla problemu, j jei popieriai sutvarkyti, greitai padaro. O jei truks kokio popieriaus is tecio, tai niekur neisvaziuosi, laukt reikes kol atsius (ar galutinis variantas teva "naikinti" irgi negerai)
Reikia tevo dokumento su nuotrauka ir kad butu parasyta PILIETYBE, tas dokumentas, jei ne pasas, jo ambasadoj apostiliuotas, kopija padaryta ir isversta i LT,
tevo sutikimo pas notara
musu tetis buvo prases prieglobscio, tai sake ir tas gerai, kokius popierius is Home Office turim, tada neprasytu is tecio ambasados, kad vaikas neigijo tos pilietybes.
galima ir ranka paaiskinti, kad jis cia atvaziavo, prase prieglobscio, koki komunikaciju su HO irodymai ar pan
Jei neturi paso, visa tai reikia aiskinti, pas notara patvirtinti (angliskai rasyti, paskui LT isversti)
dar kazka uzsirasiau, kad notaras parasa tecio tvirtina, bet jau nepamenu tiksliai (puse valandos kalbejom)
Del vaiko gimimo liudijimo, jiem irgi reikia abieju tevu dokumentu, kur nurodyta vardas, pavarde, gimimo data bei tautybe (o gal ir pilietybe reikalinga jau ,maisaus visai, vienu zodziu to paties), ten galima su igaliojimu. padaro per 15 min (cia Vilniuj , nezinau kaip kitur).

Kadangi reikies gauti leidima vaziuoti i LT vaikui, visus tuos popierius vis tiek reiks i ambasada nesti, o Lietuvoj begioti patiem; jei ambasadoj duos ta pazymejima, didele tikimybe, kad viskas bus gerai.
As sakiau, kai susirnksiu viska, vel paskambinsiu, pasitvirtinsiu (nors jie nematydami popieriu irgi negali nieko sakyti, ar tiks), ar tiktu, kad tik ko netruktu ir ziuresim, gal vaziuosim... du zuikiai vienu metu...
Ir tikrai bent sokolado deze moteriskei nesiu, tiek ji man cia aiskino pusvalandi ir nepikta, miela  4u.gif
Tiesa, pamirsau paklausti ar i Vilniu reikia is kitu miestu, bet man atrodo, kad reikia, nes klause is kur as  g.gif

Sekmes visom

P.S. tikrai, kaip ten del to teksto  blush2.gif  geriau, kai sablona turi  ax.gif

o siaube koks marazmas. tai ir man teks per visas sitas nesamones pereit. tetis taip pat nelietuvis, bet pasa nors turi. taciau jau matau, kad reikia pasiruosti laukimui. niekur pirmais menesiais neisvaziuosi.
Atsakyti