Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikas gimęs Anglijoje gali gauti UK pasą?

QUOTE(Rico @ 2008 04 21, 14:01)
Nepamenu is kur jusu tetis, bet mum i Albanija tai nereikia vizos, tik ant sienos mokesti uzsienieciam reikia susimoketi (mano pazistama suome buvo, pasake, tai nustebau)
As visai uzsimirsus buvau, kad i Lietuva reikes vizos maniskiui  g.gif  kazin ar kai (neaisku kada ir ar) turesim UK pasus reikes moketi i Lietuva vaziuojant smile.gif ?
O nebus problemu antra vaika lietuviu padaryti? ar vienodai su pirmuoju darysit? Gal dar per anksti klausti.
Kitais metais Lt bus 5 metus ES, automatiskai gales gauti UK pasa, bet jei jau tures kita ar tai maisys? Bet tada naturalisation budu, vis tiek...
Man vardas tavo (dar mazojo) grazus, mes irgi ieskojom universalaus, kad visur vienodas butu, gavos, kad su galune -o, bet lietuvoj vis tiek -as prideda, idomiai lietuviskai skamba, bet kai mama siule Azuola  doh.gif  tai isrinkom truputi geriau  blush2.gif

musu tetis is turkijos, tai ant sienos kaip ir kitiems turistams reikia nusipirkt toki vos ne pasto zenkliuka lotuliukas.gif tai cia tas pats turbut, kaip ir i albanija. kai ja turesit uk pasus, tai i lietuva bevizis ivaziavimas nes es.
del antrosios (laukiam dukrytes wub.gif ) pilietybes, tai grieztai nusprendem imt tik lietuviska. nes nesinori vel 6 menesius be pasu sedet ir laukt uk vizos kudikiui.. doh.gif dabar ir sedziu sitoj temoj, renkuosi visa info, kaip tai padaryti unsure.gif tikiuosi broliuko pilietybe reiksmes netures unsure.gif po 2 menesiu planuojam i lietuva skrist, tai tikiuosi agp gausim iki tada, o jau pasa lietuvoj darysim.
as uk nuo 2004 liepos, 2005 rudeni gavau resident dokumenta. dabar net nezinau ka toliau reiks daryt, kad gautumem uk pasus. beto, as nedirbu, vyras partaimu doh.gif gaunam pasalpas... jauciu mums ne taip lengva bus unsure.gif
aciu 4u.gif su varduku mums irgi sunkiai sekesi. tai man patiko, kad s baigiasi, kaip ir lietuviskuose vyru varduose, bet vistiek lietuviai prideda as doh.gif nu juokingai gaunas, bet pripratau.. o koki varda jus davet?
Atsakyti
labadiena,
gal kas galit surasyt nuo ko reik pradet lietuvoj tvarkyt pirm vaiko pasa? (kai tevelis ne lietuvis, ES narys).
mes jau cia susitvarkem tokius dokumentus:
1. pilnas vaiko gimimo liudijimas , apostiliuotas
2. tevo sutikimas vaikui igyti lietuvos pilietybe, patvirtintas notaro, apostiliuotas
3. dokumentas is jo ambasados, kad vaikas nera igijes jo pilietybes, apostiliuotas
4. tevo pasas, vesiuos tiesiog jo pasa, ambasada sake tai pigiausias variantas
5. aisku mano pasas taip pat
siuos dokumentus nunesusi i ambasada (visus juos prieme anglu kalba ir nei vienas neverstas i lietuviu kalba) ir uzpildziusi keleta popieriu gausiu keliones grizimo dokumenta. lietuvoj viska issiversiu i lietuviu kalba + notaru patvirtinimai.
ir kas toliau?
kur eiti pirmiausiai? i civiline metrikacja? tada i migracine? ar kaip?
aciu labai
Atsakyti
QUOTE(mamukass @ 2008 04 22, 15:57)
labadiena,
gal kas galit surasyt nuo ko reik pradet lietuvoj tvarkyt pirm vaiko pasa? (kai tevelis ne lietuvis, ES narys).
mes jau cia susitvarkem tokius dokumentus:
1. pilnas vaiko gimimo liudijimas , apostiliuotas
2. tevo sutikimas vaikui igyti lietuvos pilietybe, patvirtintas notaro, apostiliuotas
3. dokumentas is jo ambasados, kad vaikas nera igijes jo pilietybes, apostiliuotas
4. tevo pasas, vesiuos tiesiog jo pasa, ambasada sake tai pigiausias variantas
5. aisku mano pasas taip pat
siuos dokumentus nunesusi i ambasada (visus juos prieme anglu kalba ir nei vienas neverstas i lietuviu kalba)  ir uzpildziusi keleta popieriu gausiu keliones  grizimo dokumenta. lietuvoj viska issiversiu i lietuviu kalba + notaru patvirtinimai.
ir kas toliau?
kur eiti pirmiausiai? i civiline metrikacja? tada i migracine? ar kaip?
aciu labai

o tu jau buvai ambasadoje prasyt agp? ir prieme viska anglu kalba? unsure.gif cia londone? nes mums emailu parase, kad reikia issiversti g.gif

lietuvoj pirmiausia reikes uzregistruoti vaiko gimima - gauti lietuviska gimimo liudijima metrikacijoj. tada jau eisi i pasu skyriu, kur reiks uzpildyt forma ir uzsisakysi pasiuka.
as taip isivaizduoju.. nors gal kazko dar reiks g.gif
Atsakyti
taip, buvom Lietuvos ambasadoje Londone. visi musu priduoti dokumentai buvo TIK anglu kalba, nei vienas nebuvo verstas i lietuviu kalba. ambasadoj buvom praeita savaite. visus vertimus darysiu grizus i Lietuva.
Atsakyti
[quote=Rico,2008 04 21, 11:11]
Kokia nesamone! doh.gif Jau tie valdininkai prisigalvoja doh.gif I pasa irasysi ir atims Lt? Nu negi jiem gaila? O jei nematytu? Ar jiem pranes kas nors?
Mes tai padarysim lietuviska, o paskui kai laikas - UK ir tegu bijo lt del tu pasu; juk mazas vaikas, ka jis padarys su tuo pasu? Uzaugs ir Lietuva susprogdins? per tiek laiko pasidarys kitoki, ner ko cia Lietuvos biurokratam bijoti.
Siguliuk17, ar ne tu cia 5 metai? kai darysies EEA3 kartu itrauksi vaika (tik jam reikes paso pirmiau) ir teti (EEA4), po metu UK pasa gausi, o gal sito jau neatims jei tetis i savo isirasys.
O tau reik vizos pas ji vaziuojant? Man tai tik pasieny susimoket kazkiek (kad ileistu tongue.gif ) O kai turesit UK gal nereikes ir vizu?

Sveikutes drauguzes pasininkes group.gif
Nebuvau uzejus ilgokai kadangi buvo mama pas mane. Gaila jau isvaziavo cry.gif
EEA3 as dar pakolkas nedarau nes 5metai bus liepos men ir dar nezinau kuri cia minejo kad negerai kai gauni benefitus o as darausi kokius tik imanoma hihihi.gif
O man vizos reikia nes maniskis is Alzyro (beje UK irgi reikia) bet greitai padaro per savaite.
Del to vardo Azuolas as tik isivaizduoju kaip tavo vyras istartu lotuliukas.gif
O mano leliaus vardas Ismail bet as kazkaip visada sulietuvinu ir sakau Ismaelis. Beje Rico koks tavo leliaus vardas?
Fistik sekmes gimdyme nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukass @ 2008 04 22, 16:26)
taip, buvom Lietuvos ambasadoje Londone. visi musu priduoti dokumentai buvo TIK anglu kalba, nei vienas nebuvo verstas i lietuviu kalba. ambasadoj buvom praeita savaite. visus vertimus darysiu grizus i Lietuva.


aciu uz atsakyma 4u.gif bandysim gal ir mes tada nieko nesiverst - ir laiko ir pinigeliu sutaupytumem rolleyes.gif

QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 22, 18:41)

Fistik sekmes gimdyme  nestuke.gif

aciu 4u.gif
jau laukiu nesulaukiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fistik @ 2008 04 21, 15:36)
su varduku mums irgi sunkiai sekesi. tai man patiko, kad s baigiasi, kaip ir lietuviskuose vyru varduose, bet vistiek lietuviai prideda as doh.gif  nu juokingai gaunas, bet pripratau..  o koki varda jus davet?



QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 22, 18:41)
Sveikutes drauguzes pasininkes  group.gif
Nebuvau uzejus ilgokai kadangi buvo mama pas mane. Gaila jau isvaziavo  cry.gif
EEA3 as dar pakolkas nedarau nes 5metai bus liepos men ir dar nezinau kuri cia minejo kad negerai kai gauni benefitus o as darausi kokius tik imanoma  hihihi.gif
O man vizos reikia nes maniskis is Alzyro (beje UK irgi reikia) bet greitai padaro per savaite.
Del to vardo Azuolas as tik isivaizduoju kaip tavo vyras istartu  lotuliukas.gif
O mano leliaus vardas Ismail bet as kazkaip visada sulietuvinu ir sakau Ismaelis. Beje Rico koks tavo leliaus vardas?
Fistik sekmes gimdyme  nestuke.gif


Sveikutes smile.gif
Stengiuosi prie kompo nesisesti, nes praleidziu visa diena, bet siandien jau neatsispyriau... kol zuikis ziuri "In the night garden"
Musu zuikio vardas Ricardo smile.gif blush2.gif
is cia ir mano nickas - man patinka kai maniskio tevai kartais per telefona taip pasaukia, nors kai rinkom varda nepagalvojau apie toki trumpinima
Vis tiek matyt neteks jam gyventi Lietuvoj, nors mano mociute sulietuvina - Rikardas, mano sese tai juokauja Rycka (kazkokia daina buvo, visai grazi Rycka rycka biggrin.gif) Dar viena priezastis - maniskio seserys ir brolis gyvena Italijoj, tai teks ten lankytis smile.gif Man patiko Gabrielius, bet zuikio antros eiles pusbrolis keliais menesiais vyresnis; be to, man italiskas rasymas nepatinka - Gabrielle, sakau, nuvaziuosim i Lt su tokiu vardu, tai juoksis, kad mergaite, o maniskis ne- cia berniukiskas doh.gif
O zuikis irgi atsitiktinai - mano pussesere atsiunte toki zuiki - lele ant rankos uzsimauti, tai kai jam ka pasneki su tuo zuikiu, tai pradeda tokiu plonyciu balseliu sneketis su tuo zuikiu thumbup.gif
o del Azuolo, jau uzteko, kad as pasakyciau saviskiui, jis ne nesistenge pakartoti lotuliukas.gif
O as irgi liepa atvaziavau, bus irgi 5 metai drinks_cheers.gif bet as ta resident kortele pasidariau kai nescia buvau, tai nezinau kaip toliau g.gif
pasiskaiciau cia, kad i ambasada nereikia vertimu, tai labai gerai, vis pigiau.
Ziuriu ir tema atsirado apie pilietybes suteikima, mes cia dubliuojames, o kam reikia info gal ir neranda g.gif as maniau, kad nera tokios temos, specialiai neieskojau; mes cia isisnekejom blush2.gif
Fistik sekmes su mazaja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukass @ 2008 04 22, 15:57)

2. tevo sutikimas vaikui igyti lietuvos pilietybe, patvirtintas notaro, apostiliuotas



sveikos

norejau paklaust, kas susidure, kaip reiktu rasyti ta tevo sutikima, kad sutinka, kad vaikas butu lt pilietis?ar uztektu tiesiog keliu sakiniu, ar reiktu kazka placiau?nelabai isivaizduoju doh.gif gal kas turi koki pavyzdi ir galetu pasidalinti?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katkuta @ 2008 04 24, 14:34)
sveikos

norejau paklaust, kas susidure, kaip reiktu rasyti ta tevo sutikima, kad sutinka, kad vaikas butu lt pilietis?ar uztektu tiesiog keliu sakiniu, ar reiktu kazka placiau?nelabai isivaizduoju doh.gif gal kas turi koki pavyzdi ir galetu pasidalinti?aciu 4u.gif



Mes, tokie ir tokie, gime tada ir tada, gyvenantis adresu tokiu ir tokiu norim registruot musu sunu/dukra LT pilieciu ir prasom isduot jam LR pasa.
ir pasirasot.
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 04 24, 11:45)
Sveikutes smile.gif
Stengiuosi prie kompo nesisesti, nes praleidziu visa diena, bet siandien jau neatsispyriau... kol zuikis ziuri "In the night garden"
Musu zuikio vardas Ricardo smile.gif  blush2.gif
is cia ir mano nickas - man patinka kai maniskio tevai kartais per telefona taip pasaukia, nors kai rinkom varda nepagalvojau apie toki trumpinima
Vis tiek matyt neteks jam gyventi Lietuvoj, nors mano mociute sulietuvina - Rikardas, mano sese tai juokauja Rycka (kazkokia daina buvo, visai grazi Rycka rycka biggrin.gif) Dar viena priezastis - maniskio seserys ir brolis gyvena Italijoj, tai teks ten lankytis smile.gif Man patiko Gabrielius, bet zuikio antros eiles pusbrolis keliais menesiais vyresnis; be to, man italiskas rasymas nepatinka - Gabrielle, sakau, nuvaziuosim i Lt su tokiu vardu, tai juoksis, kad mergaite, o maniskis ne- cia berniukiskas  doh.gif
O zuikis irgi atsitiktinai - mano pussesere atsiunte toki zuiki - lele ant rankos uzsimauti, tai kai jam ka pasneki su tuo zuikiu, tai pradeda tokiu plonyciu balseliu sneketis su tuo zuikiu  thumbup.gif
o del Azuolo, jau uzteko, kad as pasakyciau saviskiui, jis ne nesistenge pakartoti  lotuliukas.gif
O as irgi liepa atvaziavau, bus irgi 5 metai  drinks_cheers.gif bet as ta resident kortele pasidariau kai nescia buvau, tai nezinau kaip toliau  g.gif
pasiskaiciau cia, kad i ambasada nereikia vertimu, tai labai gerai, vis pigiau.
Ziuriu ir tema atsirado apie pilietybes suteikima, mes cia dubliuojames, o kam reikia info gal ir neranda  g.gif  as maniau, kad nera tokios temos, specialiai neieskojau; mes cia isisnekejom  blush2.gif
Fistik sekmes su mazaja  4u.gif

Labai grazus vardas. O as jau nusipirkau bilietus i LT uz menesio, nors dar dokumentu nepradejau ruosti blush2.gif nes labai pigus, jeigu nuplauks nors negaila bus.
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 24, 21:10)
Labai grazus vardas. O as jau nusipirkau bilietus i LT uz menesio, nors dar dokumentu nepradejau ruosti  blush2.gif  nes labai pigus, jeigu nuplauks nors negaila bus.


4u.gif Visi mazi vaikai grazus smile.gif o ir vardai prigyja... Kiek man sake mano gimines, tai kad Ricardo nelabai jiem blush2.gif tipo sunkus vardas, dar dvi r... bet kokiu Vejeliu ir nepavadinsi, kaip uzaugus reiks su tokiu vardu buti. Tegu galvoja ka nori.
O kur tu tuos bilietus radai? turbut su Ryanair, ten tau arciau. Man tai neapsimoka su Ryanair, ar is Stanstead, puse dienos iki ten grustis, dar paskui i Vilniu is Kauno... O cia iki Gatwick man puse valandos.
Del tu popieriu tai as irgi... vis reiks... ir vis kita diena, nes sindien kazka darau... blush2.gif As ambasadoj geguzes pabaigoj turiu paskirta laika, tai vis ziuriu ar vaziuot Lietuvon ar ne... niekaip nenusprendziu...
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 04 24, 09:45)

O as irgi liepa atvaziavau, bus irgi 5 metai  drinks_cheers.gif bet as ta resident kortele pasidariau kai nescia buvau, tai nezinau kaip toliau  g.gif
pasiskaiciau cia, kad i ambasada nereikia vertimu, tai labai gerai, vis pigiau.
Ziuriu ir tema atsirado apie pilietybes suteikima, mes cia dubliuojames, o kam reikia info gal ir neranda  g.gif  as maniau, kad nera tokios temos, specialiai neieskojau; mes cia isisnekejom  blush2.gif


jei ko nezinot toliau-klauskit,man jau tik tas egzas belikes ax.gif
Atsakyti