Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikas gimęs Anglijoje gali gauti UK pasą?

QUOTE(etaluka @ 2012 12 01, 18:15)
sveikos mamytes norejau paklausti mes su vyru uk gyvename 10 metu abu vaikai gime uk,norim jiems padaryti uk pasus bet mes turim lt pasus ar mums priklauso uk pasas ar galim ji gauti,vyresnelis gimes 2004 metais mazius 2012.Turiu visus dokumentus irodancius kad esu cia visus tuos metus taipogi musu su vyru santuoka sudaryta cia 2004 metais ,juo labiau sunaus jau metrikai irodo kiek metu cia esam.Esu selfemploidas turiu visu metu ataskaitas visus banko steitmantus ir netgi biznio vizos dokumentus.kol buvom ne europoje.Gal galite pasakyti ar verta bandyti gauti tuos pasiukus.

zinoma verta, jei vaikai gime uk ir jus gyvenat uk ilga laika Jus galit gaut pasus britiskus vaikams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etaluka @ 2012 12 01, 16:15)
sveikos mamytes norejau paklausti mes su vyru uk gyvename 10 metu abu vaikai gime uk,norim jiems padaryti uk pasus bet mes turim lt pasus ar mums priklauso uk pasas ar galim ji gauti,vyresnelis gimes 2004 metais mazius 2012.Turiu visus dokumentus irodancius kad esu cia visus tuos metus taipogi musu su vyru santuoka sudaryta cia 2004 metais ,juo labiau sunaus jau metrikai irodo kiek metu cia esam.Esu selfemploidas turiu visu metu ataskaitas visus banko steitmantus ir netgi biznio vizos dokumentus.kol buvom ne europoje.Gal galite pasakyti ar verta bandyti gauti tuos pasiukus.

darot viska ta pati kas auksciau aprasyta ir pridedat lietuviskus pasus.
kai gausit british - lietuviski taps negaliojantys. as taip suprantu.
Atsakyti
i az gavau,atsakysiu cia - Resident permitai nereikalingi ,tai tik santrauka visu 5 p60.tik tiek.jokio pirmumo nera,turint tas korteles.ir vaiku/suaugusiu pasui tokios pacios taisykles- formos-pinigai-naturalizacija-pasas .svetimsalis niekaip neapeis sios tvarkos,jei nera santuokoje su britu.
Atsakyti
As bandziau aiskint tai,bet,kai kas pasakojo,kad be naturalizacijos proceso gavo vaikui pasa.Ai,nutilau paskui,,,,,
Atsakyti
keliu tema i virsu

gavus britiska pasa, ar lengvai gavot lietuviska pasa vaikui?
jei truksta P60ar galima siusti tu metu banko steitmentus?
Atsakyti
QUOTE(etaluka @ 2012 12 01, 16:15)
sveikos mamytes norejau paklausti mes su vyru uk gyvename 10 metu abu vaikai gime uk,norim jiems padaryti uk pasus bet mes turim lt pasus ar mums priklauso uk pasas ar galim ji gauti,vyresnelis gimes 2004 metais mazius 2012.Turiu visus dokumentus irodancius kad esu cia visus tuos metus taipogi musu su vyru santuoka sudaryta cia 2004 metais ,juo labiau sunaus jau metrikai irodo kiek metu cia esam.Esu selfemploidas turiu visu metu ataskaitas visus banko steitmantus ir netgi biznio vizos dokumentus.kol buvom ne europoje.Gal galite pasakyti ar verta bandyti gauti tuos pasiukus.

pradek nuo mazojo(jeigu jis dar neturi LT paso)nes pirmam vaikui jau kita tvarka reiks daryti UK pasa.
1 pasiimk is pasto- paso forma
2 uzpildy.nuotrauka ir reikes,kad pasirasytu angliska pasa turintis zmogus(ir ant vienos nuortaukos)
3 einate i pasta ir prie langelio patikrins jusu forma ir susimokesit(apie £50-60)


jeigu turit rezidanto statusa gerai,jei ne reiks irodyti 5metu buvima uk.
pildant forma reikalimgi tik vieno is tevu duomenys,mamos arba tevo ne abieju
pvz.as issiunciau be jokiu irodymu,tada gavau laiska-atsakyma,kad negalime duoti paso,nes nesate rezidentas,bet galite atsiusti reikiamus dokumentus irodancius buvima uk(isdestyti kokiu reikia)
tada surinkau ka radau ir issiunciau ir po 2savaiciu atsiunte pasa.

dar karta kartoju,kad taip galite padaryti tik vaikui gimusiam 2012m,o kuris gimes 2004 jau kita tvarka( su pilietybes neutralizacija )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritta: 12 sausio 2013 - 13:29
Ritta, o tikrai uztenka vieno is tevu popieriu? nes as del savuju nesuprantu kaip daryt nes per tuos 5 metus buvau maternity nzn ka reiktu siust. (metus nedirbau)
o beje del vyro, jis pamnetes yra vienu metu P60 ar tiktu isimti tu metu banko steitmentai?
Atsakyti
QUOTE(antika05 @ 2013 01 12, 20:42)
Ritta, o tikrai uztenka vieno is tevu popieriu? nes as del savuju nesuprantu kaip daryt nes per tuos 5 metus buvau maternity nzn ka reiktu siust. (metus nedirbau)
o beje del vyro, jis pamnetes yra vienu metu P60 ar tiktu isimti tu metu banko steitmentai?

tikrai uztenka. as irgi buvau maternity. paprase papildomai atsiusti banko steitmentus. kad matytu ar neklaiminau benefitu
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 01 13, 16:12)
tikrai uztenka. as irgi buvau maternity. paprase papildomai atsiusti banko steitmentus. kad matytu ar neklaiminau benefitu

aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, man idomu kokia reali nauda is tu britisku pasu? As Anglijoje septinti metai, mano vaikams 4 ir 2 metai, abu turi lietuviskus pasus. Vyras is ne-EU salies.
Galeciau aplikuoti naturalizacijai sau ir vaikams, bet nezinau ar verta. Vis tik daug kainuoja.

O gal aplikuot vaikams, bet nera reikalo imti britiskos pilietybes sau ? Ka manote ?

Bei kas atsitinka lietuviskiems pasams, suteikus britiska pasa ? Tiesiog nebegalioja? Reikia pranesti Lietuvos valdziai?

Ir dar, kvailas klausimas, bet atostogoms Lietuvoje su britiskais pasais jokiu keblumu nekyla?
Atsakyti
Ritta, labai prasau jei gali parasyk kokie dokumentai tinka 5 metu irodymui neskaitant p60, banko statementai...kas dar? As neturiu savo p60 uz visus 5 metus, nesugalvoju kokiu kitu budu irodyti...
Atsakyti
sveiki.norejau paklausti gal kas zinot.jei vaikas gime cia pries penkis metus ir paso jokio neturi tik angliska gimimo liudijima,tai gal uztenka pyldyt paste ta anketa ir susimoket 50 sv ar vistiek reikia siust p60 ir t.t?
Atsakyti