Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikas gimęs Anglijoje gali gauti UK pasą?

pala pala mamos. as, tundra, dabar niekaip nesuvirskinu... as- lietuve, tevas- ne lietuvis ir ne anglas. mes susituoke, vaikas gime uk, tai kokia pilietybe mano mazyliui duos? doh.gif boze... reikia lekti greiciau daryti maziui pasa, nes galvojom keliauti. tik klausimas- ka jie pasakys??
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 01 22, 01:11)
UK pilietybe 'pagal zeme' nesuteikiama.  Jei vienas is tevu UK pilietis, tada vaikas gali gaut pilietybe 'pagal krauja'. Arba, jei naturalizuosites kokiu nors budu.
Tiesa, bent jau priesh 8 metus UK buvo kazkokiu bonusu UK gimusiems vaikams. Kadangi apie vaikus tada negalvojau, tai labai nesidomejau, bet, man rodos mokslas nemokamas, ar kazkas panashaus (turiu omenyj universitetini).


nuo 2006 metu nemokamo universitetinio mokslo nera niekam net UK pilieciam tiesa yra lanksti kreditu sistema bet viskas mokama visiem schmoll.gif
schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(ema @ 2006 06 11, 14:57)
pvz as ir Lt ir Uk moreciau biggrin.gif


jau nebegalima tureti dvigubos pilietybes tad jei norit gauti UK turesit atsisakyti LT
sita dalyka pakeite berods pernai vasara.
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2006 06 12, 08:11)
Na as nesakau kad jau taip jo noriu, bet jai galima turet tai kogi ne  bigsmile.gif
Papildyta:

Na kiek tikslei kainuos tai nezinau  g.gif bent jau application formoi apie tai nieko neraso ir kituose popiergaliuose kur atsiunte apie fees nei zodzio  g.gif  gal kai duos tada ir parays kad susimokekit gera sumele  lotuliukas.gif na bent jau sunciant tai nieko nereik moket  ax.gif

as padavus tam leave to remain ir laukiu atsakymo jau virs metu,bet moket tai tikrai nieko nereik!
is kur jus traukiat tokias nesamones? blink.gif na nebent ne pacios dokus pildot o per tarpininkus,tada cia jau jusu bedos tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgitak55 @ 2006 01 25, 11:04)
SVEIKI
Na ir as galvoju kad gauti neimanoma.O tu bandei kad taip uztikrintai sakai kad ne?o gal zinai ar lietuviska pasa greit padaro? smile.gif

panos neklaidinkit kitu,jei tiksliai nezinot mirksiukas.gif
UK pasa vaikas gali gaut tik tuo atveju,jei vienas is tevu (kai abu pvz lietuviai) turi resident permit dokumenta.
Atsakyti
QUOTE(trylika @ 2007 05 11, 13:53)
as padavus tam leave to remain ir laukiu atsakymo jau virs metu,bet moket tai tikrai nieko nereik!
is kur jus traukiat tokias nesamones? blink.gif na nebent ne pacios dokus pildot o per tarpininkus,tada cia jau jusu bedos  tongue.gif
Papildyta:

panos neklaidinkit kitu,jei tiksliai nezinot  mirksiukas.gif
UK pasa vaikas gali gaut tik tuo atveju,jei vienas is tevu (kai abu pvz lietuviai) turi resident permit dokumenta.

o kur tu ce matai nesamones g.gif juk as ir rasiau kad moket nereike ir apie tai niekur neuzsiminama ax.gif
resident permit dokumenta, turi omeny identifine leave to remain turbut g.gif
nes daug lietuvaiciu maiso ta resident permit kur gauni uk pradirbes metus... ir galvoja kad jo uztenka, bet jo neuztenka schmoll.gif reike but 5 metus uk pragivenus ir gaut leave to remain tik tada vaikas savo gimimu gaus uk pilietybe, arba jai vienas is tevu tai gauna veliau tada reike vaika home office registruot ir t.t
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2007 05 09, 01:49)
pala pala mamos. as, tundra, dabar niekaip nesuvirskinu... as- lietuve, tevas- ne lietuvis ir ne anglas. mes susituoke, vaikas gime uk, tai kokia pilietybe mano mazyliui duos? doh.gif boze... reikia lekti greiciau daryti maziui pasa, nes galvojom keliauti. tik klausimas- ka jie pasakys??


Kiek zinau vaikui suteikia teveo pilietybe. Bent jau taip mano bendradarbei buvo. Jos vyras is PAR. Tai patogiau kad kudikis Lietuvio pilietybe duotu bent jau keliauti visur galetu laisvai. Tai bandys issireikalauti, o beje sake jau ir istatyma keis sia tema. Tad pasidomek.
Atsakyti
prisiskaiciau siandien visokiu dalyku. jei nenusisnekesiu buvo parasyta, kad vaikas gali gauti UK pasa jei vienas is tevu turi indefinite leave remain is home office , kitaip vadinama settlement. settlement viza kainavo £260, nuo balandzio antrosios- £500. jei jos negausi pinigai nuplauks. norint gauti turi buti isgyvenes UK bent 5metus ir tai irodyti Home Office- payslip'ai, darbo sutartys, bill'ai ar pan. jei pase nera vizos antspaudu. begu skaityti daugiau... noriu su seima mama aplankyti, kaip dabar bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2007 05 11, 15:16)
prisiskaiciau siandien visokiu dalyku. jei nenusisnekesiu buvo parasyta, kad vaikas gali gauti UK pasa jei vienas is tevu turi indefinite  leave  remain is home  office , kitaip vadinama settlement. settlement viza kainavo £260, nuo balandzio antrosios- £500. jei jos negausi pinigai nuplauks. norint gauti turi buti isgyvenes UK bent 5metus ir tai irodyti Home Office- payslip'ai, darbo sutartys, bill'ai ar pan. jei pase nera vizos antspaudu. begu skaityti daugiau... noriu su seima mama aplankyti, kaip dabar bus g.gif

Pries metus laiko app.fee tikrai jokio nebuvo mirksiukas.gif dabar gal jau ir yra tikrai nezinau g.gif
juk leliui gali duot tevo ar lt pilietybe per ambasada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2007 05 11, 15:29)
Pries metus laiko app.fee tikrai jokio nebuvo  mirksiukas.gif dabar gal jau ir yra tikrai nezinau  g.gif
juk leliui gali duot tevo ar lt pilietybe per ambasada  mirksiukas.gif

reikes lietuvaiciu padaryti... juokinga- lietuviskai nekalbantis lietuvis lotuliukas.gif paskui gavus settlement'a reikes paprasyti britu paso visiems. ir bus thumbup.gif bet... gali vaikas gyventi 10metu ir taps britu automatiskai.
del tu £500 gal tada iskart moketi nereikia, tik praejus pagrindinius kriterijus. paskui tuos visus testus reikia laikyti, gal tada.... butu geriau pas advokata nueiti, bet jei nulups tiek, kiek is vienu draugu- £700, na ir nieko...
Atsakyti
QUOTE(pumkius @ 2006 01 24, 23:56)
Tikrai tikrai NE!!! verysad.gif

g.gif O kam tau tas UK pasas? As nenoreciau UK paso vaikui, man lietuviski pats tas ir spalva ir visa kita man patinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2007 05 13, 17:59)
g.gif  O kam tau tas UK pasas? As nenoreciau  UK paso vaikui, man lietuviski pats tas ir spalva ir visa kita man patinka  blush2.gif

man pvz keista, kad vaikas butu lietuvaitis, kuris tikrai lietuvoje negyvens ir nezinia ar net lietuviskai kalbes... na, galima ir palaukti, juk nedega... ir ne kokia turke esu, is EU, tad galimybes beveik vienodos kaip britu. jiems tik viskas greiciau.. dokumentai sutvarkomi dvigubai greiciau.
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2007 05 11, 17:47)
reikes lietuvaiciu padaryti... juokinga- lietuviskai nekalbantis lietuvis lotuliukas.gif


O kodėl nekalbės lietuviškai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 05 19, 08:15)
O kodėl nekalbės lietuviškai? g.gif

ne viena toki vaika pazistu. lietuviskai supranta, bet niekada nekalba.
Atsakyti