Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ar vaikas gimęs Anglijoje gali gauti UK pasą?
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
baby_Danyal
o gal ka nors zinot apie visuos tuos testukus?kur butu galima rast daugiau informacijos?
Astulyte:)
Dėl JK pilietybės įgijimo galima registruoti vaiką, kuris per 10 metų nuo savo gimimo nebūdavo išvykęs iš JK daugiau nei 90 dienų per metus. Tokiu atveju vaiko tėvų statusas ir pačio vaiko statusas įtakos registracijai nedaro.

O cia visa info apie visus dokumentus lietuviskai http://www.anglija.lt/aktualijos/dokumenta...jimai_leidimai/
linasky
pas mane irgi panasiai...vaikelis gimes gaus anglu pasa,nes tevelis anglas + pavarde bus irgi MB ,nors mes ir nesam susituoke...o as noreciau ,kad ir lietuviska turetu,juk as tai lietuve lithuania.gif ir uosviai(busimieji) stebisi kaip cia lietuvele musu nesutinka antra pasa duoti,vaikas tai 50/50 bus g.gif o ir kalbeti lietuviskai tikrai pasistengsiu mokinti ir i gimtine tempsiuos kada netingesiu notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Ecola
QUOTE(mazhulinka @ 2007 05 19, 08:40)
ne viena toki vaika pazistu. lietuviskai supranta, bet niekada nekalba.
*

O man tai isvis keista kad toks mazas kalba g.gif Liniuote rodo kad jam tik 5 men..
trylika
na stai siandien mano kudikis gavo UK pasa thumbup.gif
mes abu (tevai) lietuviai mirksiukas.gif
gabyte00
QUOTE(linasky @ 2007 06 27, 10:00)
pas mane irgi panasiai...vaikelis gimes gaus anglu pasa,nes tevelis anglas + pavarde bus irgi MB ,nors mes ir nesam susituoke...o as noreciau ,kad ir lietuviska turetu,juk as tai lietuve  lithuania.gif ir uosviai(busimieji) stebisi kaip cia lietuvele musu nesutinka antra pasa duoti,vaikas tai 50/50 bus  g.gif o ir kalbeti lietuviskai tikrai pasistengsiu mokinti ir i gimtine tempsiuos kada netingesiu  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif
*

4u.gif pas mum lygiai tas pats,abu vaikai turi angliskus pasus,kadangi tevelis irgi turi ir beje abieju vaiku pavardes tevo,esame susituoke bet pase mano pavarde lietuviska.o del dvigubos pilietybes tai dar nera isigaliojes toks istatymas-berods jis yra dar tik svarstomas. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(trylika @ 2007 09 13, 17:36)
na stai siandien mano kudikis gavo UK pasa  thumbup.gif
mes abu (tevai) lietuviai  mirksiukas.gif
*

thumbup.gif sveikinimai!!!
ziuriu musu mergikes gime labai panasiu laiku wub.gif
mamyte neringute
sveikos mamytes is uk...pati esu is siaures airijos bet cia tas pats kaip ir uk.esu nescia jau 25sav ir mane kankino ta pati nuojauta kaip del piletybes seip legaliai cia jau gyvenu ir dirbu 3.3m o vyras 4m tai man tas aktuolu buvo susizinoti.tai as paskambinau i lietuvos ambasada airijoje ji atstovauja ir pietu airijos respublikai ir siaures airijai.man pasake kad uk nelabai linkusi dalinti piletybes uzsenieciams ir tu tik pagimdzius gauni lt gimimo liudijima ta prasme kai vaikas gimsta tau ligaskei isduoda toki liudijima o su juo ir su abieju tevu pasais reikia varyti i ambasada(mano atveju i dublina) ir ten issiimti kelionini pasa ir gimimo liudijima.tada jei vaikas kai jam sukaks 165 metu vis dar uk gyvena tada jis gales pasirinkti koki pasa piletybe nori...tai va tiek lotuliukas.gif klauskite nesidrovekite biggrin.gif seip gal daugiau mamyciu yra is siaures airijos sitam forume? schmoll.gif
trylika
tas tai taip,taciau mano atveju-vaikas gavo UK pasa,nes as gyvenu cia legaliai 8 metai ir turiu identity leave to remain ax.gif beliko pusmetis iki kol pati irgi turesiu uk pasa
irinkalit
Na tiek infos gavau - galva svaigsta!!! Man uz poros savaiciu gimdyt Londone. mano vyras latvis.pavarde mergaite gaus jo.bet vat kokie klausymai: mergaites galune (kaip ir lituvoje) skiriasi. ta prasme vyro pavarde baigiasi -nis,o mergaites turi buti -ne. ar taip yra daroma cia? bijom kad ne priregistruotu vyriska pavarde.
o antras dalykas,vyro pavardeje yra raide "š". Bet tokios raides nera anglu kalboje. Tai kaip ja registruoti? As kiek suprantu,mum teks visu pirma eiti i register office.Ar ne taip?
miss X.Y.
QUOTE(irinkalit @ 2007 10 12, 11:44)
Na tiek infos gavau - galva svaigsta!!! Man uz poros savaiciu gimdyt Londone. mano vyras latvis.pavarde mergaite gaus jo.bet vat kokie klausymai: mergaites galune (kaip ir lituvoje) skiriasi. ta prasme vyro pavarde baigiasi -nis,o mergaites turi buti -ne. ar taip yra daroma cia? bijom kad ne  priregistruotu vyriska pavarde.
o antras dalykas,vyro pavardeje yra raide "š". Bet tokios raides nera anglu kalboje. Tai kaip ja registruoti? As kiek suprantu,mum teks visu pirma eiti i register office.Ar ne taip?
*

del galunes kokia turi but,tokia ir duokit..musu gi liet. pavardes irgi -mergaitem -aites ytes -utes prisideda.nieko jie nesigincija,zino,kad uzsinieciu pavardes kitokios ir kitaip sudaromos..del š-tai rasys tik s manau..musiskeje pavardeje yra ū ,tai rasyta u ....gyvent netrukdo rolleyes.gif smile.gif
fistik
labai naudinga temuke uzvedet moteriskes 4u.gif biggrin.gif
as irgi dabar labai smarkiai svarstau busimo leliaus pasiuko klausima. musu situacija tiesa siek tiek komplikuota. mano vyras yra ne es pilietis, todel cia su manim gyvena tik, kaip mano seimos narys (tokia viza). sunus gimes uk irgi gavo tik kaip tevelio ne es pasa (del nesklandumu lt ambasadoje). tada teko naujagimiui prasyti uk vizos, kad jis galetu cia legaliai su mumis gyventi doh.gif tas uztruko 6 menesius doh.gif doh.gif
dabar as vel nestuke.gif ir nebesinori vel 6 menesius nervinantis laukti atsakymo is home office ar gali ar negali musu kudikis cia su mumis gyventi doh.gif taigi greiciausiai teks pasiimti ta laikina gryzimo dokumenteli ir lietuvoj darytis lt pasiuka. beje, ar paskui gryzus i uk reikia priregistruoti vaikucius home office?
paskui bandysim ir uk pasiukus visiems gauti, nes su tom vizom, slidus reikalas, gali ir nebeatnaujint po 5 metu blink.gif tai cia man vel iskilo klausimukas. ar prasant indefinite leave to remain i tuos 5 metus pragyventus uk iskaiciuojami ir tie pirmieji metai atidirbti residence permitui gauti?
tikiuos kasnors sugebes suprasti ka norejau paklausti blush2.gif labai jau nesirisa siandien mintys ax.gif blush2.gif
trylika
QUOTE(fistik @ 2007 12 01, 14:05)
labai naudinga temuke uzvedet moteriskes 4u.gif  biggrin.gif
as irgi dabar labai smarkiai svarstau busimo leliaus pasiuko klausima. musu situacija tiesa siek tiek komplikuota. mano vyras yra ne es pilietis, todel cia su manim gyvena tik, kaip mano seimos narys (tokia viza). sunus gimes uk irgi gavo tik kaip tevelio ne es pasa (del nesklandumu lt ambasadoje). tada teko naujagimiui prasyti uk vizos, kad jis galetu cia legaliai su mumis gyventi doh.gif tas uztruko 6 menesius doh.gif  doh.gif
dabar as vel  nestuke.gif  ir nebesinori vel 6 menesius nervinantis laukti atsakymo is home office ar gali ar negali musu kudikis cia su mumis gyventi doh.gif  taigi greiciausiai teks pasiimti ta laikina gryzimo dokumenteli ir lietuvoj darytis lt pasiuka. beje, ar paskui gryzus i uk reikia priregistruoti vaikucius home office?
paskui bandysim ir uk pasiukus visiems gauti, nes su tom vizom, slidus reikalas, gali ir nebeatnaujint po 5 metu blink.gif tai cia man vel iskilo klausimukas. ar prasant indefinite leave to remain i tuos 5 metus pragyventus uk iskaiciuojami ir tie pirmieji metai atidirbti residence permitui gauti?
tikiuos kasnors sugebes suprasti ka norejau paklausti blush2.gif  labai jau nesirisa siandien mintys ax.gif  blush2.gif
*

neiskaiciuojami,todel bendroj sumoi turi gautis 7 metai (cia is praktikos,nes jau praejom visa sita makalyne)
fistik
QUOTE(trylika @ 2007 12 01, 14:52)
neiskaiciuojami,todel bendroj sumoi turi gautis 7 metai (cia is praktikos,nes jau praejom visa sita makalyne)
*

o kaip cia 7 gaunas?
atvaziavus iskart uzsiregistravau po metu ir poros menesiu jau gavau ta residence permita
tai tik 6 metus suskaiciuoju g.gif
ar dar kazkas nesiskaiciuoja?
Papildyta:
o kazin nelegaliai pragyventi metai ar kazkaip skaiciuojasi?
kazkur skaiciau, kad galima legaliai ir nelegaliai sudejus metus aplyint irgi. tik neasimenu kiek turi sumoj gautis... zinau, kad daugiau nei 5.. gal 10
deje, neberandu dabar to puslapio verysad.gif
Zyliuke
Sveikos mamytes,

As noriu jums papasakoti savo istorija ir gal but gauti is jusu patarimo. smile.gif
Mano vyras yra ukrainietis. Kai susipazinome, jis gyveno Londone nelegaliai. Susilaukiame dukrytes ir po trieju menesiu susituokeme anglikonu baznycioje. Po to, padaveme i Home office dogumentus gauti jam viza. Dabar laukiame atsakymo. Dukrytei jau puse metuku. Jei gausime viza norime vaziuoti i Ukraina aplankyti vyro tevus. Jis namie nebuvo jau 6 metai. Bet kai pasiskambinome i Lietuvos ambasada, pasake, kad reikia laukti nuo puses metu iki metu, kad gauti vaiko pasa ir, kad suteiktu jam pilietybe. Pasiskambinome i Lietuva irgi pasake, kad grizus reiks laukti apie puse metu. Ka daryti nezinome, verysad.gif nes Ukrainos pilietybes nenorime suteikti vaikui. Vaiko dokumentai yra Home office, todel nieko negalime daryti. Gal jus zinote, kaip greiciau galima sutvarkyti sita reikala? Kai buvau nescia, skridau i Lietuva savaitei. Tai maciau moteri, kuri skrido ir grizo po savaites i Londona su mazu kudykeliu. Nesuprantu kaip tai jai pavyko.... Prasau padekite, gal kas taip pat susidure su tokia situacija? is anksto dekoju notworthy.gif 4u.gif
fistik
sveikute
mums buvo beveik analogiska situacija. visur aiskino, kad lietuviskiems dokumentams gauti, reikia laukti min 6 men. tai tikedamiesi, kad greiciau bus, vaikuciui isemem turkiska pasa, tada siuntem jo dokumentus i home office, kad isduotu leidima gyventi uk. niekad nebuciau patikejusi, kad toks leidimas kudikiui reikalingas, o juolab, kad norint ji gauti teks laukti lygiai 6 menesius doh.gif
taigi, irgi nieko greiciau neisejo sad.gif
dabar antrajam, bandysim daryti lietuviska pasiuka lietuvoje. ambasadoj prasysim laikino gryzimo dokumento ( padaro per savaite kokia) tada jau lietuvoj darysim pasiuka. siaip, kai abu tevai lietuviai, tai pasiuka padaro gana greit, o kai tevelis uzsienietis, tai gali ir ilgiau uztrukti. tik netikiu, kad 6 menesius.. nors nebandes negali nieko sakyti g.gif
Astulyte:)
Jus gal uzeikit i cia,cia visos mamytes is UK bendrauja ir yra kurios su kitatauciais leliukus augina,tai gal pasidalins patirtim ax.gif
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...4986&st=468
kerolli
QUOTE(fistik @ 2008 02 05, 16:22)
sveikute
mums buvo beveik analogiska situacija. visur aiskino, kad lietuviskiems dokumentams gauti, reikia laukti min 6 men. tai tikedamiesi, kad greiciau bus, vaikuciui isemem turkiska pasa, tada siuntem jo dokumentus i home office, kad isduotu leidima gyventi uk. niekad nebuciau patikejusi, kad toks leidimas kudikiui reikalingas, o juolab, kad norint ji gauti teks laukti lygiai 6 menesius doh.gif
taigi, irgi nieko greiciau neisejo sad.gif
dabar antrajam, bandysim daryti lietuviska pasiuka lietuvoje. ambasadoj prasysim laikino gryzimo dokumento ( padaro per savaite kokia) tada jau lietuvoj darysim pasiuka. siaip, kai abu tevai lietuviai, tai pasiuka padaro gana greit, o kai tevelis uzsienietis, tai gali ir ilgiau uztrukti. tik netikiu, kad 6 menesius.. nors nebandes negali nieko sakyti g.gif
*

labutis,
zinokit ir bunant abiems teveliams lietuviams lygiai tapati problema doh.gif net verkti noris ,lietuvoj nebuvom jau virs metu ir dar neaisku kada nuvaziuosim verysad.gif musu padetis tokia;maziukui 3 menesiukai suejo kol susitvarkem visas pasalpas ,tada nusprendem pasa padaryt pries vasara ir pasirodo nesigaus.prasymo pateikimui paskirta 22 balandzio ,o pilietybes svartymas ir paso darymas uztruks nuo 6-12 menesiu ,isimtines tvarkos nera net i lietuva nuvaziavus su laikinu keliones dokumentu uzims tiek pat ,jie net popieriu turi pasiruose ,kad su sia info susipazino abu teveliai g.gif va tokie tai reikalai su lietuvos biurokratyja blink.gif
laimucka13
QUOTE(kerolli @ 2008 02 08, 17:29)
labutis,
zinokit ir bunant abiems teveliams lietuviams lygiai tapati problema  doh.gif  net verkti noris ,lietuvoj nebuvom jau virs metu ir dar neaisku kada nuvaziuosim  verysad.gif  musu padetis tokia;maziukui 3 menesiukai suejo kol susitvarkem visas pasalpas ,tada nusprendem pasa padaryt pries vasara ir pasirodo nesigaus.prasymo pateikimui paskirta 22 balandzio ,o pilietybes svartymas ir paso darymas uztruks nuo 6-12 menesiu ,isimtines tvarkos nera net i lietuva nuvaziavus su laikinu keliones dokumentu uzims tiek pat ,jie net popieriu turi pasiruose  ,kad su sia info susipazino abu teveliai  g.gif  va tokie tai reikalai su lietuvos biurokratyja  blink.gif
*

tai dabar nelabai suprantu.... g.gif tai jei as pagimdau leliu, man neuztenka nuvaziuoti i LT ambasada kad jam padarytu ten LT piliecio pasa?????jei galima taip, tai kiek laiko trunka???o pilietybes svarstymas , del kurios pilietybes svarstot???Labai aciu uz info 4u.gif 4u.gif 4u.gif
miss X.Y.
QUOTE(kerolli @ 2008 02 08, 16:29)
isimtines tvarkos nera net i lietuva nuvaziavus su laikinu keliones dokumentu uzims tiek pat
*

nu baikit.ana vasara(2007) darem pasa mazylei,su laikinu keliones dokumentu gryze-uztruko lygiai 3 dienas-nuo gimimo liudijimo -iki paso rankose turejimo..be jokiu kysiu ar pazystamu...dar tikeciau,kad gal kur kurioj savivaldybej ir ilgiau uztrunka,bet tikrai ne 6 men unsure.gif -kiek zinau,max menesi kazkas sake,kad uztruke esa su tom pilietybem ir pasais.
kerolli
QUOTE(laimucka13 @ 2008 02 10, 23:19)
tai dabar nelabai suprantu.... g.gif tai jei as pagimdau leliu, man neuztenka nuvaziuoti i LT ambasada kad jam padarytu ten LT piliecio pasa?????jei galima taip, tai kiek laiko trunka???o pilietybes svarstymas , del kurios pilietybes svarstot???Labai aciu uz info 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

va stai daugiau detalios informacijos http://uk.mfa.lt/index.php?-1782850246 r laikas nuroditas ten irgi rolleyes.gif

QUOTE(miss X.Y. @ 2008 02 11, 01:24)
nu baikit.ana vasara(2007) darem pasa mazylei,su laikinu keliones dokumentu gryze-uztruko lygiai 3 dienas-nuo gimimo liudijimo -iki paso rankose turejimo..be jokiu kysiu ar pazystamu...dar tikeciau,kad gal kur kurioj savivaldybej ir ilgiau uztrunka,bet tikrai ne 6 men  unsure.gif -kiek zinau,max menesi kazkas sake,kad uztruke esa su tom pilietybem ir pasais.
*

net neisivaizduoju kada viskas pasikeite bet siuo metu taip yra doh.gif ,nes dabar pati kankinuosi darydama savo maziukui pasa unsure.gif ,dar kiek zinau dabar nauji pasai europinio standarto raudoni ir kad lietuvoje net pasikeisti pasa paprastam zmogeliui be skubos tvarkos uztrunka ilgiau nei anksciau doh.gif
Brooke
Merginos, sakykit.. Nežinojau, kurioj temoj klaust, manau, šita sueis.. Gal kuri žinot, ar įmanoma darant lietuvišką gimimo liudijimą ir pasą pataisyti vardą, jei jis UK gautam gimimo liudijime buvo įrašytas neteisingai (tėvai pastebėjo klaidą jau grįžę iš ligoninės - varde dvi raidės sukeistos vietom taip totaliai pakeičiant vardo reikšmę.)?
miss X.Y.
QUOTE(Brooke @ 2008 02 12, 09:51)
Merginos, sakykit.. Nežinojau, kurioj temoj klaust, manau, šita sueis.. Gal kuri žinot, ar įmanoma darant lietuvišką gimimo liudijimą ir pasą pataisyti vardą, jei jis UK gautam gimimo liudijime buvo įrašytas neteisingai (tėvai pastebėjo klaidą jau grįžę iš ligoninės - varde dvi raidės sukeistos vietom taip totaliai pakeičiant vardo reikšmę.)?
*

manau galima mirksiukas.gif kai lietuviska gim.liudijima darai... ypac,kai tai tik raidziu sukeitimas,o ne viso vardo kardinalus pakeitimas smile.gif
kerolli
QUOTE(Brooke @ 2008 02 12, 11:51)
*

tikrai nezinau ar yra tokia galimybe schmoll.gif bet zinau kai gauni vaiko liudijima UK tai dar turi menesi apsisprendimui jeigu nori pakeisti vaiko varda rolleyes.gif
Brooke
Ačiū, mergaitės 4u.gif
Madamme
Parasysiu, kaip buvo mano draugei. Ji yra Ukrauniete, o jos vyras Estas. Jie susituoke Estijoje, nes UK, jeigu nors vienas yra ne ES narys tuoktis neleidziama. Po to jis issiunte savo pasa gauti rezidencijai. Riekejo uzpildyti forma, issiusti i Home Offisa. Gal po menesio gavo rezidencija 5 metams. Tai po to mano drauge issiunte savo pasa ir gavo po 3 sav. su 5 metu viza. Ju vaikas gimes UK turi Estijos pasa ir yra irasytas i mano drauges pasa. Taigi, jis gali keliauti ir i Estija ir i Ukraina ir UK. Tik reikia abieju tevu sutikimo, pagal Ukrainos istatymus. As, kiek zinau, pragyvenus UK 5 metus kiekvienas gali kreiptis UK pasa gauti, juolab jei vaikas yra gimes toje salyje. Jei suauges tai jie atsizvelgia, ar neturi "criminal record", ar mokejai "taxus", ar neemei pasalpu bent 3 metus.
Papildyta:
Man atrodo, pirmiausiai reikia kreiptis i Registracijos tarnyba UK, ten kur registravot vaika. Reikia parasyti pareiskima, kad ivyko ju klaida ir jie turetu gimimo liudijima pakeisti. As nerizikuociau, prasyti pakeisti varda Lietuvoje. Vis tik pirminis dokumentas buvo isduotas UK. Jie viska nuraso nuo pirminio dokumento.
niamniuskyte
Sveikos,o mes issiemem kai gime dukryte angliska gimimo liudijima ir su juo vaziavome i ambasada,reikejo ji patvirtinti su apostile,tai patvirtino lb greitai,tada vel nuvarem i ambasada uzpildziau nemazai formu ir prasymu,kad isduotu vaikui keliones dokumenta gryzti i LT,MB liko UK tai reikejo rasyti ir jam prasymus,kuriuos veziausi i LT kai reikejo isimti gim liudijima(lietuviska) ir pasa.Ilgiausiai uztrukome su vaiko registracija pagal gyv vieta lietuvoje,o poto jau pasiuka gavom per 2d skubos tvarka mirksiukas.gif Jokiu kysiu nieko nenesiau niekam schmoll.gif I metrikacijos skyriu nuejus pasakiau,kad man skubiai reikia gim liudijimo,nes isvykstam po savaites(pamelavau)nes kitaip jos nesiskubina doh.gif Ir ant rytojaus gavau gim liudijima rolleyes.gif Jokiu problemu neturejome...Cia viska tvarkiausi praeita vasara...Nzn gal dabar kas ir pasikeite... cool.gif
Madamme
Ambasadoje praso pasirasyti, kad paso padarymas gali uztrukti 6-12men. Cia tarsi apsidraudimas, kad niekas nesiskustu. O jau, kaip tu darysi ta pasa- tik tavo reikalas. Patarciau susiskambinti su pasu isdavimo skyriumi ir paklausti, ko tiksliai reikia ir kad vaiko tevelis ne Lietuvos pilietis. Vaiko registracija ir gimimo liudijimo isdavimas gali uztrukti iki 2 sav. Bet mes kazkaip issiverkeme (Kaune). Sakeme, turime isskristi, negalime ilgai laukti, tai padare per 3dienas ir kysio neeme (pasiseke) lotuliukas.gif O pasa daro per 1 diena, truputi brangiau kainuoja.
Brooke
Gal kas žinot kaip į ambasadą prisiskambint? Visais telefonais duodam - niekas nekelia, kartais net atmeta doh.gif
Rico
I ambasada prisiskambinti sunku, geriau e-mail'a rasyti (bet manau kad per tiek laiko jau jus viska susitvarket, o berods ir kazkur kitos temos panasios buvo)

mes paso prasem bet nedave ir pasake, kad duotu jei nors vienas is tevu vaiko gimimo metu turetu indefinite leave to remain (tetis nelietuvis bet cia nelegaliai, tai jo metai nesiskaito) as 5 metus, bet tik residence kol kas turiu) ir sake duos vaikui pasa kai Lietuva 5 metus bus ES, tai ne per daugiausia liko, bet dar Lietuvoj nebuvom, o jam jau virs metu verysad.gif o per ambasada pasa daryti ilgai, Lietuvon vaziuoti irgi rizika (del tecio neaisku kokiu popieriu reikia) verysad.gif
siguliukas17
Sveikutes 4u.gif
As tai net bijau pagalvoti apie vaikucio pasa cia tokia makalyne popieriu galybes visokios apostiles doh.gif . Musu tetis ne lietuvis ir as galvoju issiimti laikina gryzimo dokumenta ir vaziuoti daryti pasi lietuvoje, bet ar nebus taip kad lietuviai nesutiks mano vaikui duoti lietuvos pilietybes ir mes nebegalesim gryzti atgal. Gal kas zino apie tai? Ir dar jei parasytumem igaliojima ar mano mama galetu padaryti vaikui pasa be musu? Please mirksiukas.gif gal kas susidure su panasia situacija.
ax.gif labai norim gryzti i lietuva pasirodyti mirksiukas.gif
fistik
zinok ir ta laikina dokumenta gryzimui ne taip paprasta gauti, kai tevelis nelietuvis. papildomai reikia rastisko notariskai patvirtinto tevo sutikimo, kad vaikutis bus lietuvis, taip pat pazymos is tevo ambasados, kad neigijes vaikutis tevo pilietybes. tada reikia tuos abu popierius apostiliuoti ir isversti i lietuviu kalba. taip pat reikia, kad abu tevai dalyvautu ir vaikas ambasadoj prasant to AGP.
aisku nepamirskit ir apostiliuoto uk gimimo liudijimo.
visu siu dalyku beje reiks ir lietuvoj prasant paso. kad atsisakytu isduoti, manau nerealu. tada nei laikinojo neisduotu wink.gif
taip kad nuo popierizmo issisukt nepavyks, nebet laiko sutaupysit, nes ambasada labai jau ilgai ta pasa daro doh.gif
siguliukas17
QUOTE(fistik @ 2008 03 25, 15:58)
zinok ir ta laikina dokumenta gryzimui ne taip paprasta gauti, kai tevelis nelietuvis. papildomai reikia rastisko notariskai patvirtinto tevo sutikimo, kad vaikutis bus lietuvis, taip pat pazymos is tevo ambasados, kad neigijes vaikutis tevo pilietybes. tada reikia tuos abu popierius apostiliuoti ir isversti i lietuviu kalba. taip pat reikia, kad abu tevai dalyvautu ir vaikas ambasadoj prasant to AGP.
aisku nepamirskit ir apostiliuoto uk gimimo liudijimo.
visu siu dalyku beje reiks ir lietuvoj prasant paso. kad atsisakytu isduoti, manau nerealu. tada nei laikinojo neisduotu wink.gif
taip kad nuo popierizmo issisukt nepavyks, nebet laiko sutaupysit, nes ambasada labai jau ilgai ta pasa daro doh.gif
*

doh.gif Oh my god. Viena apostile kainuoja lyg 27 svarai, o reikes triju ir dar plius pinigai pasui pagaminti tai kiek tas pasas is viso kainuos blink.gif . Nemaza sumele unsure.gif
Rico
Mano pacios pasas baigias uz menesio, net nezinau ka bedaryti, greiciausia vaziuoti i Lietuva, bet... kuo toliau tuo baisiau, o jei paskui neis viskas kaip planuota, kokiam laikui patartumet vaziuoti?
Gal kas jau pasiryzot ar pasidaret ne per seniausiai (su nelietuviu teciu)?

Oh my god. Viena apostile kainuoja lyg 27 svarai, o reikes triju ir dar plius pinigai pasui pagaminti tai kiek tas pasas is viso kainuos  . Nemaza sumele

ar 3 uzteks?
1. pazyma is tecio ambasados ???
2. abieju tevu pazyma pas notara, kad sutinka del pilietybes ir nepraso (ar ir neprasys?) kitos
3. gimimo liudijimas
4. Tecio ID ??? (musu neturi paso)

pildykit kas zinot ka daugiau...

Dekui
siguliukas17
QUOTE(Rico @ 2008 04 03, 01:36)
Mano pacios pasas baigias uz menesio, net nezinau ka bedaryti, greiciausia vaziuoti i Lietuva, bet... kuo toliau tuo baisiau, o jei paskui neis viskas kaip planuota, kokiam laikui patartumet vaziuoti?
Gal kas jau pasiryzot ar pasidaret ne per seniausiai (su nelietuviu teciu)?
ar 3 uzteks?
1. pazyma is tecio ambasados ???
2. abieju tevu pazyma pas notara, kad sutinka del pilietybes ir nepraso (ar ir neprasys?) kitos
3. gimimo liudijimas
4. Tecio ID ??? (musu neturi paso)

pildykit kas zinot ka daugiau...

Dekui
*

O ko dar reikia jeigu as viena su vaiku skrisiu i Lietuva pasa jam daryti? Ko reikia is tevo dokumentu? Paso kopijos? tikriausiai su apostile?
Beje Rico kai sau dariausi pasa per ambasada tai uztruko 1,5 men nei niekur nereikia vaziuoti tai gali cia darytis. Tik rupuzes korteles nedaro nes ji kai sake tik gyvenantiems Lietuvoje.
siguliukas17
Sveikos mamytes 4u.gif
Gal yra tokiu kurios savo vaikui daret pasa per ambasada? Man kzkaip nesitiki kad tai uztrunka 6-12men kazkaip nerealu schmoll.gif
_Aurute_
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 09, 19:02)
Sveikos mamytes  4u.gif
Gal yra tokiu kurios savo vaikui daret pasa per ambasada? Man kzkaip nesitiki kad tai uztrunka 6-12men kazkaip nerealu  schmoll.gif
*

taip dariau vaikui pirma pasa per ambasada ir tikrai isejo 5,5men,bet ir tai skambinant i vilniu ir vis skubinant,kad padarytu,jei nebutume ten judine ,nezinau kiek dar uztruktu.MAt gautus is uzsienio,migracine deda i ta pacia eile,kur ir kiti(kai tevu pilietybes skiriasi),del pilietybes svarstymo.o ten niekas neskuba
siguliukas17
QUOTE(_Aurute_ @ 2008 04 09, 21:29)
taip dariau vaikui pirma pasa per ambasada ir tikrai isejo 5,5men,bet ir tai skambinant i vilniu ir vis skubinant,kad padarytu,jei nebutume ten judine ,nezinau kiek dar uztruktu.MAt gautus is uzsienio,migracine deda i ta pacia eile,kur ir kiti(kai tevu pilietybes skiriasi),del pilietybes svarstymo.o ten niekas neskuba
*

Viskas aisku bandysim tik per Lietuva pasidaryti.
Dar klausimelis ko reikai tureti is tecio dokumentu darant pasa jeigu vaziuosiu be jo.
Rico
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 09, 20:43)
Viskas aisku bandysim tik per Lietuva pasidaryti.
Dar klausimelis ko reikai tureti is tecio dokumentu darant pasa jeigu vaziuosiu be jo.
*

Sveika, o kada ruosiesi vaziuoti? As irgi manau, kad taip bus geriau... Susiradau migracijos tarnybos psl http://www.migracija.lt/ Reikies pasiskambinti ir issiaiskinti viska (as turiu nemokamus skambucius i LT) o tai viskas painiojasi. Reiks paklausti kiek laiko gali uztrukti, ko reikia
siguliukas17
QUOTE(Rico @ 2008 04 10, 12:57)
Sveika, o kada ruosiesi vaziuoti? As irgi manau, kad taip bus geriau... Susiradau migracijos tarnybos psl http://www.migracija.lt/ Reikies pasiskambinti ir issiaiskinti viska (as turiu nemokamus skambucius i LT) o tai viskas painiojasi. Reiks paklausti kiek laiko gali uztrukti, ko reikia
*

Rico o kur tu garei pasa vaikui ar Lietuvoje?
Rico
Na, paskambinau
reikia legalizuoti gimimo liudijima, isversti i LT kalba
tevo sutikimas kad gautu pilietybe
pazyma, kad neigijo kitos pilietybes (reikia gauti is kompetetingos institucijios, kokios nezinau)
tevo dokumento kopija
atvaziavus i LT reikia i CM skyriu - gauti gimimo liudijima
su viskuo i Sventaragio 2, P,A,K 13 - 16, T,P - 8 - 11
trunka iki menesio
gyvenamosios vietos deklaruoti niekur nereikia nes gyveni ne LT

kaip skaiciau anksciau gimimo liudijima gauti gali trukti ilgokai

o as norejau ne ilgiau kaip 3 savaitem skristi schmoll.gif
nenoriu menesiui

dar svarstau, gal per ambasada... ir man kartu darysim, gal kartu greiciau nei puse metu, mum reikia isvaziuoti kitur...
uk-girl
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 09, 20:02)
Sveikos mamytes  4u.gif
Gal yra tokiu kurios savo vaikui daret pasa per ambasada? Man kzkaip nesitiki kad tai uztrunka 6-12men kazkaip nerealu  schmoll.gif
*

Mum pirma pasa nuo pridavimo dienos padare per 2 men bigsmile.gif ir tai buvo kaledos, nauji metai, tai jei nesios sventes manau dar greiciau butu atejes ax.gif
siguliukas17
Labai aciu tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Reikes bandyti rinkti popierius ir vaziuoti i lietuva. Ta pazyma kad vaikas neigijo pilietybes tai is tevelio ambasados. As turiu pavyzdi tik reikia nuvesti i ambasada kad patvirtintu. Mano drauge viska susitvarke per 2 dienas irgi tetis ne lietuvis ax.gif . Nezinau kaip cia seksis tikiuosi kad gerai thumbup.gif . As kai sau dariausi pasa cia ambasadoje tai uztruko 1,5men. O ta Sventaragio gatve tai jauciu Vilniuje? As is Kauno ax.gif
Rico
QUOTE(uk-girl @ 2008 04 10, 12:47)
Mum pirma pasa nuo pridavimo dienos padare per 2 men  bigsmile.gif ir tai buvo kaledos, nauji metai, tai jei nesios sventes manau dar greiciau butu atejes  ax.gif
*

As greitai noriu paklausti, neatseksiu - tai tetis nelietuvis?

QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 10, 13:01)
Labai aciu tau  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Reikes bandyti rinkti popierius ir vaziuoti i lietuva. Ta pazyma kad vaikas neigijo pilietybes tai is tevelio ambasados. As turiu pavyzdi tik reikia nuvesti i ambasada kad patvirtintu. Mano drauge viska susitvarke per 2 dienas irgi tetis ne lietuvis  ax.gif . Nezinau kaip cia seksis tikiuosi kad gerai  thumbup.gif . As kai sau dariausi pasa cia ambasadoje tai uztruko 1,5men. O ta Sventaragio gatve tai jauciu Vilniuje? As is Kauno  ax.gif
*

Vilniuj, centre, prie Katedros aikstes, po desinei (ziurint i Katedra ar ta Gedimina), linlk Pilies Gatves, man atrodo tas didelis pilkas pastatas g.gif

Vis dar galvoju ar verta i LT, reiks i Ambasada e-mail'a parasyti, ka jie sakys...
Mano zuikiui MMR menesio pabaigoj, tai nenoriu vaziuoti nezinia kaip jausis, atidet ir gal negerai, jau ir taip veluojam (sirguliavo, atidejom ankstesnius)
nezinia kaip mieste tvarka, kaip su vezimu viesuoju transportu vazinet, ar masinpom reikia sedyniu, ar verta veztis (musu nuo vezimo jau turbut bus maza)
nemoku reikalu tokiu tvarkyti, sako visur reikia "patepti" o as nemoku ax.gif vis norisi greiciau... ir kuo greiciau namo... cia.
fistik
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 10, 13:01)
Ta pazyma kad vaikas neigijo pilietybes tai is tevelio ambasados. As turiu pavyzdi tik reikia nuvesti i ambasada kad patvirtintu.
*

manes irgi laukia visi sitie popierizmai. tevelis nelietuvis. nusprendem i lt gryzti menesiui ir susitvarkyti. tikiuosi dar ilgiau neuztruks unsure.gif
dabar reiks AGP padaryti mergytei, kad galetumem i lt gryzti. bet ambasadoj irgi viso sito reikalauja. tai teks tvarkytis viska cia, o lietuvoj tik priduot ir laukt to paso.
gal butum tokia gera ir atsiustum pavyzdi, kaip ta pazyma rasyti ir kaip tevo sutikima, kad vaikas igytu lt pilietybe formuluot? nesigauna man niekaip ir dar angliskai blush2.gif
Rico
Sveikos, likimo drauges smile.gif
skambinau siandien i migracijos tarnybos pilietybes skyriu, sako, nerekomenduojam i Lietuva, per ambasada viska darykit, maximalus laikas iki 6 men, kai kyla problemu, j jei popieriai sutvarkyti, greitai padaro. O jei truks kokio popieriaus is tecio, tai niekur neisvaziuosi, laukt reikes kol atsius (ar galutinis variantas teva "naikinti" irgi negerai)
Reikia tevo dokumento su nuotrauka ir kad butu parasyta PILIETYBE, tas dokumentas, jei ne pasas, jo ambasadoj apostiliuotas, kopija padaryta ir isversta i LT,
tevo sutikimo pas notara
musu tetis buvo prases prieglobscio, tai sake ir tas gerai, kokius popierius is Home Office turim, tada neprasytu is tecio ambasados, kad vaikas neigijo tos pilietybes.
galima ir ranka paaiskinti, kad jis cia atvaziavo, prase prieglobscio, koki komunikaciju su HO irodymai ar pan
Jei neturi paso, visa tai reikia aiskinti, pas notara patvirtinti (angliskai rasyti, paskui LT isversti)
dar kazka uzsirasiau, kad notaras parasa tecio tvirtina, bet jau nepamenu tiksliai (puse valandos kalbejom)

Del vaiko gimimo liudijimo, jiem irgi reikia abieju tevu dokumentu, kur nurodyta vardas, pavarde, gimimo data bei tautybe (o gal ir pilietybe reikalinga jau ,maisaus visai, vienu zodziu to paties), ten galima su igaliojimu. padaro per 15 min (cia Vilniuj , nezinau kaip kitur).

Kadangi reikies gauti leidima vaziuoti i LT vaikui, visus tuos popierius vis tiek reiks i ambasada nesti, o Lietuvoj begioti patiem; jei ambasadoj duos ta pazymejima, didele tikimybe, kad viskas bus gerai.
As sakiau, kai susirnksiu viska, vel paskambinsiu, pasitvirtinsiu (nors jie nematydami popieriu irgi negali nieko sakyti, ar tiks), ar tiktu, kad tik ko netruktu ir ziuresim, gal vaziuosim... du zuikiai vienu metu...
Ir tikrai bent sokolado deze moteriskei nesiu, tiek ji man cia aiskino pusvalandi ir nepikta, miela 4u.gif
Tiesa, pamirsau paklausti ar i Vilniu reikia is kitu miestu, bet man atrodo, kad reikia, nes klause is kur as g.gif

Sekmes visom

P.S. tikrai, kaip ten del to teksto blush2.gif geriau, kai sablona turi ax.gif
zydra30
QUOTE(Rico @ 2008 04 11, 15:09)
Sveikos, likimo drauges smile.gif
skambinau siandien i migracijos tarnybos pilietybes skyriu, sako, nerekomenduojam i Lietuva, per ambasada viska darykit, maximalus laikas iki 6 men, kai kyla problemu, j jei popieriai sutvarkyti, greitai padaro. O jei truks kokio popieriaus is tecio, tai niekur neisvaziuosi, laukt reikes kol atsius (ar galutinis variantas teva "naikinti" irgi negerai)
Reikia tevo dokumento su nuotrauka ir kad butu parasyta PILIETYBE, tas dokumentas, jei ne pasas, jo ambasadoj apostiliuotas, kopija padaryta ir isversta i LT,
tevo sutikimo pas notara
musu tetis buvo prases prieglobscio, tai sake ir tas gerai, kokius popierius is Home Office turim, tada neprasytu is tecio ambasados, kad vaikas neigijo tos pilietybes.
galima ir ranka paaiskinti, kad jis cia atvaziavo, prase prieglobscio, koki komunikaciju su HO irodymai ar pan
Jei neturi paso, visa tai reikia aiskinti, pas notara patvirtinti (angliskai rasyti, paskui LT isversti)
dar kazka uzsirasiau, kad notaras parasa tecio tvirtina, bet jau nepamenu tiksliai (puse valandos kalbejom)
Del vaiko gimimo liudijimo, jiem irgi reikia abieju tevu dokumentu, kur nurodyta vardas, pavarde, gimimo data bei tautybe (o gal ir pilietybe reikalinga jau ,maisaus visai, vienu zodziu to paties), ten galima su igaliojimu. padaro per 15 min (cia Vilniuj , nezinau kaip kitur).

Kadangi reikies gauti leidima vaziuoti i LT vaikui, visus tuos popierius vis tiek reiks i ambasada nesti, o Lietuvoj begioti patiem; jei ambasadoj duos ta pazymejima, didele tikimybe, kad viskas bus gerai.
As sakiau, kai susirnksiu viska, vel paskambinsiu, pasitvirtinsiu (nors jie nematydami popieriu irgi negali nieko sakyti, ar tiks), ar tiktu, kad tik ko netruktu ir ziuresim, gal vaziuosim... du zuikiai vienu metu...
Ir tikrai bent sokolado deze moteriskei nesiu, tiek ji man cia aiskino pusvalandi ir nepikta, miela  4u.gif
Tiesa, pamirsau paklausti ar i Vilniu reikia is kitu miestu, bet man atrodo, kad reikia, nes klause is kur as  g.gif

Sekmes visom

P.S. tikrai, kaip ten del to teksto  blush2.gif  geriau, kai sablona turi  ax.gif
*

o siaube koks marazmas. tai ir man teks per visas sitas nesamones pereit. tetis taip pat nelietuvis, bet pasa nors turi. taciau jau matau, kad reikia pasiruosti laukimui. niekur pirmais menesiais neisvaziuosi.
fistik
aciu, rico, kad atraportavai visa pokalbi. siaubas, kiek visokiu nesamoniu prisigalvoja tie lietuvos biurokratai doh.gif
mes tai skrisim, kai mazylei bus 2 menesiai, tai tikiuosi spesim susirankiot popierius, per toki trumpa laika, kad gautumemt AGP g.gif
butu tikrai lengviau jei siguliukas17 idetu ta sablona ax.gif
siguliukas17
Truputi nesupratau kaip ten. Paso kopija apostiliuota ambasadoje? gal ambasada turi patvirtinti ir tada apostiliuoti? unsure.gif
Soli
QUOTE(Rico @ 2008 04 10, 14:46)
Na, paskambinau
reikia legalizuoti gimimo liudijima, isversti i LT kalba
tevo sutikimas kad gautu pilietybe
pazyma, kad neigijo kitos pilietybes (reikia gauti is kompetetingos institucijios, kokios nezinau)
tevo dokumento kopija
atvaziavus i LT reikia i CM skyriu - gauti gimimo liudijima
su viskuo i Sventaragio 2, P,A,K 13 - 16, T,P - 8 - 11
trunka iki menesio
gyvenamosios vietos deklaruoti niekur nereikia nes gyveni ne LT

kaip  skaiciau anksciau gimimo liudijima gauti gali trukti ilgokai

o as norejau ne ilgiau kaip 3 savaitem skristi  schmoll.gif
nenoriu menesiui

dar svarstau, gal per ambasada... ir man kartu darysim, gal kartu greiciau nei puse metu, mum reikia isvaziuoti kitur...
*

sveikos mamos,
jei yra visi reikalingi dokumentai, pasa vaikui gauti uztrunka labai trumpai. Per 1 savaite galima susitvarkyt. Del info galit pasiklaust http://lenaworld.co.uk, pasukit ar parasykit ir ten greit i :LT dokumentus sutvarko. Nera super pigu, bet palyginus su kitom vietom visai nebrangu. Tad pasiziurekit kas ir kaip. Kiek teko susidurt viskas labai. thumbup.gif
Rico
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 11, 14:57)
Truputi nesupratau kaip ten. Paso kopija apostiliuota ambasadoje? gal ambasada turi patvirtinti ir tada apostiliuoti?  unsure.gif
*

Nezinau... kazin ar apostiliuos paso kopija g.gif Bet kai vaziuosit del pazymos, kad negavo kitos pilietybes ir paso kopija patvirtins. Gerai pasiskambint butu...

QUOTE(Soli @ 2008 04 11, 22:04)
sveikos mamos,
jei yra visi reikalingi dokumentai, pasa vaikui gauti uztrunka labai trumpai. Per 1 savaite galima susitvarkyt. Del info galit pasiklaust http://lenaworld.co.uk, pasukit ar parasykit ir ten greit i :LT dokumentus sutvarko. Nera super pigu, bet palyginus su kitom vietom visai nebrangu. Tad pasiziurekit kas ir kaip. Kiek teko susidurt viskas labai. thumbup.gif
*

na, mum reikia del pilietybes pirmiausia isspresti, paskui pasa tai per 1 d. padaryt galima.
Nelabai tikiu, kad pilietybe is cia per savaite sutvarkys g.gif bet bandyt galima
Ju psl be oru prognozes daugiau jokios praktiskos informacijos nelabai rasta rolleyes.gif ... ir mobilaus nr...
mes zinom, "jei yra visi reikalingi dokumentai", tame ir beda - juos susirinkti. O jei ju paslaugos nemazai kainuoja, tai uz ta pati ir Lietuvos aplankyti, ir popierius susitvarkyti 4u.gif Gal kas jau skambinot? Matyt reiks pirmadieniui palikti...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.