Įkraunama...
Įkraunama...

auklių JUODASIS sąrašas

Mielos mamos,man kaip ir daugeliui arteja laikas grizti i darba ir esu aukliu paieskos stadijoje.Kas ieskojo zino, kad tai didelis galvos skausmas, nes i jos rankas atiduodi savo brangiausia turta-vaika.Be to i jos rankas patenka ir tavo buto ar namo raktai. Svetimas nepazistamas zmogus namuose nera labai saugu ir malonu.Siulau sioje temoje "apdegusias" su auklemis mamas skelbti bent vardus, amziu ir miesta tokiu "aukliu" nepamirstant, zinoma pamineti ju padarytu nuodemiu.Bent tiek savo ir kitu saugumui padaryti galim. Padekime viena kitai, kad nereiketu ant to paties greblio uzlipti kitai patikliai mamytei.


VILNIUS

Laima CIBULSKIENE (~ 60 m)
Olga DAMBRAUSKAITE (49 M) gyv. Skroblu g., nasle (3 kartus), vaiku neturi, issilavinimas vaiku medicinos sesers, kudykiu namuose dirbus
Tatjana BUTRIMIENE, gyvenancia Vaisiu g. 15, mob. 868037700
Asta ALENCIKIENE (36 m), gyv Lazdynuose
Stase PEM... (50-60 m)
Gene ? (60 m), gyvena Seskineje, giriasi, kad dirbo pas dizainerę Talaikytę
Genute ? (pagyvenusi), zila, maza, tyliai sneka. ziuri is padilbiu, turi viena dukteri, kuri mokinasi LTU, nasle, tel. nr. 868417799, gyv. prie Vingio parko
Stase VAICIUNIENE, gyvena Riesej
Marija (Maryte) ? (54 m), iš Jeruzalės. Gyvena Rugių g., neaukšto ūgio. Ji labai ieško turtingų šeimų. "Iš pradžių tokia miela, maloni, paskui pradeda ragelius rodyti".
Saule Ceponyte, gim.1981m.
Jurate Vircinskaite, 30 metu. Turi keturis(!!!) savo vaikus, melage ir vagile.
Onute. ~70 m, iš Baltupių, pražilusiais truputį garbanotais plaukais, apie 170 cm ūgio, stamboka. Visa diena buna lauke, laukia kol gris tervai, kad padetu parsinesti vaika, lauke visad laiko vaika sedomis, neiskelia is vezimuko.
Kristina, gyvena Seskinej, Laisves pr. 65 berods. Tel. 8604 38268. "jei negertu, butu sauni moteriske.. Bet cia jau liga... Gerti nuo pat ryto..."
Angelė Gavėnienė, gyvenanti Taikos 63-7, telefonas 2410318. "Vieną dieną neatėjo į darbą, o paskambinusi kažką melavo apie blogą sveikatą, bent 3 ligas, nors iš balso ir kalbos supratau, kad ji visai girta..."
Renata Bereznovska gyvena Salotėje. Apvogė šeimą...
Andžela 30 m., gyvena Zveryne, sako, jog turi 10 m. dukteri, mob. 67654910. "Pasodindavo 10 mėn vaiką ant ovos ir nueidavo, neprižiūrėdavo. Palieka atdarą balkoną vaiku iesant ant žemės (čia žiemą). Rėkė ant vaiko, jis norėjo dėmesio..."
Lena Lebedevienė, gyv Vilniaus raj., 35 m. "Viską leisdavo vaikui, net žaisti su vaistais. Po jos darbo bute kai šiukšlyne, valgydavo kaip už du..."
Galina iš Šeškinės, 65 metų pensininkė, chemikė. Gyvena Buivydiškių gatvėj. SKaito tėvams moralus kaip reikia auginti, mažai prižiūri vaiką.
Rasa Šmergelienė iš Justiniškių, Rygos g., 40 m. "Pradžioje buvo viskas normaliai, bet po kokio mėnesio pradėjo niekada nebegalėt vaiko žiūrėt; nevala didžiausia. Kartais vaiką palikdavo savo 13 m dukrai saugot."
Virginija Mažvilienė iš Fabijoniškių. "Mergaite prases jau ant puodo, nebesipraso, arbatos nedawinejo, pastebejau, kad ir witaminu nebedawinejo, dedas, kad labai gerai moka priziuret, o istikruju nieko nemoka, pasakiau pastabas,o ji JO JO taip as ir darau nu ka jus tai aisku jo jo duodu witaminus, sodinu ant puodo ir t.t."
Genutė Ragušienė žiauriai elgiasi su vaikiukais.
Rita Skripskienė is Marcinkevičiaus gatvės. Mušė vaiką, rėkė: "jei tu rėksi aš tave atiduosiui dėdei, dėde, ateik ir pasiimk tu tą bjaurų vaiką, tuoj atiduosiu tave dėdei, o jis paims diržą ir tave muš, va tada tu žinosi, ar nori pas dėdė?"
Aldona M. iš Subačiaus g-ves tel. 8 5 2601030, alkoholikė!
Jadvyga iš Šeškinės. 61-72, 13 a, TEL. 246 46 75. Dėl jos klausti nario "bumbum".
Aušrinė Selskienė 862277462, gyvena Justiniškėse, Taikos g., apie 50 m. Sakosi dirbusi Amerikoje. Netaktiška, dažnai trinasi prie šeimos svečių. Kuo toliau, tuo mažiau tvarkydavo. "Pastebėjau, kad turi moteriškė rimtų psichologinių problemų, depresuoja, isterikuoja." "Vieną vakarą grįžusi ankstėliau radau "žiauriai nusiaubtus namus"; toks įspūdis, kad vaikas buvo paliktas vienas - sienos apipaišytos, žaisų primėtyta visose įmanomose ir neįmanomose vietose (pvz. balkone), rūbų taip pat, indų kalnas paliktas..."
Gina Valiukaitė 20m. "panelė, be jokio atsakomybės jausmo, ėmė ir vieną dieną visai neatėjo į darbą."
VANDA is Fabijoniskiu, berods Zadeikos g.. Apie 50 m., smulkute, neauksta, trumpu tamsiu plauku. Vyras - buves Lietuvos sporto cempionas. Per prievartą sodindavo priešais TV, kad tik nerreikėtų vaiko prižiūrėt. Pati valgydavo, vaikui nieko neduodavo, net sausainio nepasiųlydavo. "Kai ja uzknisdavo - per prievarta ivyniodavo mergaitę i kaldra, kad ji net nepajudetu - ir puse valandos migdydavo .... nors ji visai nenori miegelio dar ..."; "isejusi is tualeto net ranku nenusiplauna - tuoj tiesiai maitinti mergaitės". Maitindavo pagal save, neklausė mamos prašymo neduot karvės pieno ir pan.
Tatjana Kuzminskiene iš Pilaitės, tokia nestambi, su akiniais, rudi plaukai iki peciu, turi savo abituriente dukra, o vyras, pasask jos - filologas, bet kasa griovius.. Visai neprižiūri vaiko, palieka jį vieną kambary. Vagia maistą.
Marytė Korsakienė gyvena Pašilaičiuose. Rado girtą su vaiku.
Genovaitė Butkienė, gim. Radviliškio raj., 1955 02 05, 2005 m. gyvena L. Giros g., Fabijoniškėse, Vilnius, 8 680 10297 (gali buti pasikeites). teigia, kad užaugino 7 berniukus, kad dirba jau 14 metų su vaikais, turi daug rekomendacijų. Mėgstama frazė apie savo darbštumą “pirmoj vietoj žiūriu vaiką, kiek yra salygų aš nepalieku šiukšlyno po savęs”.
Vida, gyvena prie stoties, apie 45 m. Girta atėjo prižiūrėt vaiko.
Lina GinevičienėLazdynų, vagia! 40 metų, normalaus kūno sudejimo, labai mandagi. Vagia ji bet ką: suvenyrus, vaikų žaislus, apatinį trikotažą. Vogtus daiktus vėliau kam nors atiduoda veltui.
Lidija Panina (54 m.) . Gyvena N.Vilnioje, Parko g. "vaikas išleidžiamas į lauką pusplikis. Diktatorė, esesininkė, rėksnė, isterikė.

KAUNAS

Nijole MISELIENE (54 m), buvusi darzelio aukletoja
Katre GURAUSKIENE (52 m)
Vida JURGAITIENE (42)
Renata PIMPYTE (22 m), gyv. prie Girstupio, neauksta, smulki, trumpi ryzi plaukai, dirbusi kirpyklloj
Adele ?, gyvena centre
Danute ?, gyvena nuosavam name Z.Sanciuose
Onute SPUDIENE (61 m), gyv. Kulvos g, tel 8 615 31496
Vaida, berods 23 metu, trumpais tamsiais plaukais. Gyvena Taikos pr.
Regina Armanavičienė Gyvena ji Taikos pr.
Jai 55 m, jau pensininkė. "Žiūri TV dieną, l.nešvariai plauna indus, sauskelnių nekeičia - vieną dieną iššuto beveik iki žaizdų, kai pabuvo su aukle, nustojo vaikščioti mergytė..."
Ramutė Ambrazaitienė - nestabilios psichikos žmogus,vaidenasi kad ją persekioja,bijo su vaiku į lauką išeiti.
Nidagyv Šilainiuose, priešais Taubūčius, pedagogė apie 50 m. "Grįžusi į namus radau ją girtą".
Regina Bičkienė gyvena Centre. Nors gerai dirba, bet gali bet kada išeiti. Ne dėl pinigų, bet bijo labai kritikos. Sukritikuosi, tai kitą dieną jos nebelauk ...
Julė gyv. Eiguliuose. Su rusišku akcentu kalba, tokia smulkutė, nuolat su odine mėlyna striukyte vaikšto. Dėl jos klausti nario "mamukas".
Laima (pagal pasa Limute) gyvena Silainiuose. Rado girtą namie su vaiku.


KITI MIESTAI



Atsakyti
Ką gi, garbė pradėti sąrašą turbūt teks man ;D
Šiuo metu mano mažiuką sutiko pažiūrėti mano teta, bet ..čia - iš ankstesnės mano auklių paieškos patirties.

Laima Cibulskienė, moteriškė per 60, nors mums save gerokai pajaunino. Uola.lt (nežinau, gal ir kitur) yra labai gražus jos (tiksliau, jos sūnaus ar ko kito parašytas) skelbimas. na, tiesiog super - auklė - tikra močiutė jūsų vaikui, inteligentiška, be žalingų įpročių, jūsų namai bus prižiūrėti, vaikai - saugūs, jie bus ugdomi ir lavinami ir t.t. ir pan. Nepatariu naudotis jos paslaugomis, nebent esate nieko prieš, kad jūsų vaiką prižiūrėtų žmogus, gyvenantis antisanitarinėmis sąlygomis, be vandens - ai, sako, nusiprausti galiu pas sūnų (sūnus gyvena kitame rajone ohmy.gif). Moteriškė labai kategoriška, mėgstanti saviveiklą - aš tai ne taip su savo vaiku elgiusi, tai kavą be reikalo geriu...Prašiau iš lauko grįžti ketvirtą - grįžo valanda vėliau, beje, mobilaus neturi ir perspėti, kad nieko neatsitiko, negali...Neturi ir paprasto telefono - bendrauti reikia per jos sūnų (jei ten tikrai sūnus...). Inteligencijos ar pastangų ugdyti vaiką nepastebėjau...Grįžau namo, žiūriu - stovi balkone, o vaikas iškištas per turėklus, kad pasidairyt galėtų ohmy.gif Iš anksto tarėmės, kad mokėsiu už mėnesį, bet po dienos darbo vistiek pinigų paprašė. :smile.gif Bandžiau paaiškinti, kad mano pinigai kortelėj ir jei reikia avanso, turbūt tiek neturėsiu, o ji : tai duok, kiek turi ohmy.gif Sumokėjau už dieną ir tą pačią dieną jos atsisakėme.
Beje, kurį laiką mano sūnelį žiūrėjo labai miela studentė. Jei būtų koks Baltasis auklių sąrašas, galėčiau parašyt wink.gif
Atsakyti
As irgi turiu ka parasyti.
Mano dukrytei 5 men ir taip jau atsitiko, kad turiu dirbti. Kadangi pries tai buvo sesija, pradejau ieskoti is anksto. Pazistamu aukliu nebuvo, tai per Alio. Radau.
OLGA DAMBRAUSKAITE gyvenanti Skroblu g. 49 metu moteris nasle (3 kartus), vaiku neturi, issilavinimas vaiku medicinos sesers, kudykiu namuose dirbus... ideali kandidate?
Tiesa, kad 3 savaites jinai dirbo ir jokiu priekaistu neturejau, bet sumokejau, jai avansa penktadieni ir sekmadieni apie 15 val jinai skambina VISISKAI GIRTA ir sako, kad nebedirbs, nes jai beda.... As soke, man pirmadieni egzaminas, nuvaziuoju pas ja, o ten toks alkoholiku liunas (nors susipazinimui buvom nuvaziave pas ja buvo labai tvarkinga), kazkoks diedas migyje miega, net nereaguoja, jinai atrodo, kad visai kitas zmogus, ispurtusi visa brrrr, alkoholiko veidas, ne kitaip. Strimagalviais susiradau kita (per interneto skelbima, tfu tfu tfu viskas gerai, zinoma patirtis ne tokia didele, bet uztai normali), mano egzas nuplauke, nu bet issisukau. Kai pagalvojau, kad jinai galejo su vezimu susitikus koki draugeli nubanguoti, tai net siurpas ima.
Ne gana to skambina jinai man po savaites ir sako, kad jinai gulejo ligonineje ir negalejo paskambinti (jinai nieko neatsimine, kad man skambino, kad as buvau pas ja) ir be gedos ir sazines meluoja, tipo jau jinai vel dirbs. Kai pasakiau tai ko jinai neprisimine, pradejo giedot kad jai dar priklauso uz isdirbtas dienas 40 lt, virsune. bet as jai pasakiau, kad klausimas kas kam turi primoketi ir liepiau pamirst.
Gal buciau ir nerasiusi, bet vakar grizau po darbo ateina visiskai girta su starkos buteliu (beveik tusciu) ir pareiskia, kad jai reikia pinigu duonai.....
Mano vyras, kai nese ja, ta manau, kad daugiau nepasirodys. Tai tokia istorija.
Atsakyti
Na, deja ir as galiu itraukt viena aukle i si sarasa. Na ji nera labai baisi ir vaiku neskriaudzia, taciau labai neatsakinga. Gal ir kankina ja asmenines problemos, bet... Neateit i darba nepranesus dvi dienas, o po to prizadet ateit atsiprasius ir vel nepasirodyt trecia bei ketvirta diena. Negana to ji nekelia ragelio arba visai isjungia telefona. Paskambino tik ketvirta diena kai jau turejo baigtis jos darbo valandos ir paprasyt kad atsiskaityciau su ja tipo ji pati jau iseina. OI kaip sunervijo mane. Tokie dingimai ar atsiprasinejimai is darbo jau ne pirmi, be to visada jei paprasydavo laisvos dienos as kaip durnele jai ja duodavau, o dabar taip suizulejo, kad net neatsipraso.
Zodziu Kauno mamos Jei i jus kreipsis Nijole Miseliene 54 metu, buvusi darzelio aukletoja atsiminkit, kad ir jum gali iskrest panasu poksta.
Atsakyti
QUOTE (Vate @ 2003 10 04, 01:34)

OLGA DAMBRAUSKAITE gyvenanti Skroblu g. 49 metu moteris nasle (3 kartus), vaiku neturi, issilavinimas vaiku  medicinos sesers, kudykiu namuose dirbus... ideali kandidate?

va jei, o as jai siandien skambinau, balsas nelabai patiko...... ph34r.gif
gerai, kad yra supermama clap.gif
Atsakyti
o prisigyre jinai.......... kaip maziui masazus darys, kaip mums namus tvarkys, valgyt virs ir pan.................... ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE (katia @ 2004 01 27, 16:24)
o prisigyre jinai.......... kaip maziui masazus darys, kaip mums namus tvarkys, valgyt virs ir pan.................... ph34r.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ir liko su ragais laugh.gif
Atsakyti
su dideliais - mes buvom kaip ir prizadeje pas ja nuvaziuot.... rolleyes.gif bet, kai paskaiciau, tai nusprendem neeksperimentuot laugh.gif laugh.gif ph34r.gif
Atsakyti
Zinai, del darbo, tai tikrai gerai zmogus dirba, viskas buvo padaryta, sutvarkyta ir valgyt padaryta (tik to kas padaryta pati surydavo puse mad.gif ), bet kas is to, jei zmogus su savim nesusitvarko, tai ir su vaiku, gali neuztekt kantrybes.
Atsakyti
Ka tik atleidom aukle Stase Vaiciuniene. Manau kol dar pyktis neatslugo, parasysiu cia. Is pirmo zvilgsnio ji labai lipsni ir miela, ima vaika ant ranku, myluoja, visaip kalbina ji, taciau kai lieka viena su mazyliu - 90% meilumo dingsta. Girdisi, keiksmazodziai. Bendravimo su vaiku beveik nulis, o kai paklausiu ka veiket "...zaidziam chia, dainuojam, kalbam, net uzkimusi...".
Tiek.
P.S.
Truputi pagerejo.
Atsakyti
QUOTE (ababa @ 2004 02 18, 17:35)
Ka tik atleidom aukle Stase Vaiciuniene. Manau kol dar pyktis neatslugo, parasysiu cia. Is pirmo zvilgsnio ji labai lipsni ir miela, ima vaika ant ranku, myluoja, visaip kalbina ji, taciau kai lieka viena su mazyliu - 90% meilumo dingsta. Girdisi, keiksmazodziai. Bendravimo su vaiku beveik nulis, o kai paklausiu ka veiket "...zaidziam chia, dainuojam, kalbam, net uzkimusi...".
Tiek.
P.S.
Truputi pagerejo.

O ji is Vilniaus?
Atsakyti
O kaip atskleidet jos mela?
Atsakyti