Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Toliau dalinamės grožiais wub.gif
user posted image

user posted image

Siūlau sukaupti naudingu nuoruodų sąrašiuką 4u.gif Kas ką turite įrašykite vis i sąršiuką mirksiukas.gif
http://inspiracionli...p;max-results=6
........
Atsakyti
Sena tema
4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 09 21, 19:52)
cia ta mano dekupazinta
kur darbo kambary stoves smile.gif

Ai dabar prisiminiau blush2.gif Super, labai fainai kaip taip pati pasidarai thumbup.gif Man labai patinka kai tokių idėjų žmonės turi ir pasidaro grožį patys , o ne paprasčiausiai nusiperka už brangiai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Zyliuk, jau ne pirmą kartą mano laiškas adresuojamas Jums smile.gif Man Jūsų namai irgi superiniai, jaukūs ir šilti... wub.gif
Aš taip pat pagalvojau, kad kartais žmonės mėgsta gyvent labiau apsikrovus, todėl jiems ir atrodo sterilu... Aš labai svajoju apie nuosavą namą ir jei jį turėsiu, tai ten BŪTINAI bus tik provanso stilius... Bent jau pasistengsiu tai įgyvendint, nes taip kaip tai darote Jus - mažai kas sugebėtų. Kai kuriem dizaineriam dar reikėtų iš Jūsų pasimokyt...
Atsakyti
Naujuose namuose - naujas klausimas. Gal kas esate įsigiję retro stiliaus Smeg skalbyklę? Ar patenkinti?

O gal dar kokią firmą žinot, kas gamintų tokio stiliaus skalbykles? Esu paieškose šiuo metu doh.gif Tik nelabai ką daugiau randu, o už Smeg'ą gaila tiek pinigėlių mokėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2010 09 22, 16:23)
Naujuose namuose - naujas klausimas. Gal kas esate įsigiję retro stiliaus Smeg skalbyklę? Ar patenkinti?

O gal dar kokią firmą žinot, kas gamintų tokio stiliaus skalbykles? Esu paieškose šiuo metu  doh.gif Tik nelabai ką daugiau randu, o už Smeg'ą gaila tiek pinigėlių mokėt blush2.gif

O kodėl norit retro skalbyklės? Ir kur planuojama jos vieta (virtuvė, vonia ir t.t.)?
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2010 09 22, 17:37)
O kodėl norit retro skalbyklės? Ir kur planuojama jos vieta (virtuvė, vonia ir t.t.)?


Skalbyklė bus statoma vonioje, atviroje vietoje (nebus integruojama), todėl ir reikia atitinkamo dizaino. Kažkaip nelabai randu pavyzdžių su neintegruojamom skalbyklėm voniose.

Gali būti ir nebūtinai retro, bet reikia kažkokios "a la" senovinės.
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2010 09 22, 13:42)
Zyliuk, jau ne pirmą kartą mano laiškas adresuojamas Jums smile.gif Man Jūsų namai irgi superiniai, jaukūs ir šilti... wub.gif 
Aš taip pat pagalvojau, kad kartais žmonės mėgsta gyvent labiau apsikrovus, todėl jiems ir atrodo sterilu... Aš labai svajoju apie nuosavą namą ir jei jį turėsiu, tai ten BŪTINAI bus tik provanso stilius... Bent jau pasistengsiu tai įgyvendint, nes taip kaip tai darote Jus - mažai kas sugebėtų. Kai kuriem dizaineriam dar reikėtų iš Jūsų pasimokyt...



mmm kaip miela skaityt tokius postus. tiesiog smagu turet bendraminciu.
o svajones tam ir yra, kad ju siektume ir igyvendintume mirksiukas.gif
Sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 09 22, 21:02)
mmm kaip miela skaityt tokius postus. tiesiog smagu turet bendraminciu.
o svajones tam ir yra, kad ju   siektume ir igyvendintume  mirksiukas.gif 
Sekmes  drinks_cheers.gif


ai as senai jau nebekreipiu demesio arba priimu kitokia irgi nuomone...nes ne viena karta likau nesuprasta uz klasikini ar originalu ir pan. stiliu, nes daugelis aplinkui perka modernus arba ale lenkiska - lietuviska "klasika", dar kita kategorija buna "- nu grazu, idomu, bet savo namuose taip nedaryciau...".
Nenori, negali, nesugeba, nedrista.... ir tegu nedaro liezuvis.gif O mes kurkim ir dziaukimes radusios bendramintes! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 23 rugsėjo 2010 - 07:49
QUOTE(Juma81 @ 2010 09 22, 19:54)
Skalbyklė bus statoma vonioje, atviroje vietoje (nebus integruojama), todėl ir reikia atitinkamo dizaino. Kažkaip nelabai randu pavyzdžių su neintegruojamom skalbyklėm voniose.

Gali būti ir nebūtinai retro, bet reikia kažkokios "a la" senovinės.

O tiesiog slėpti į spintelę nenorit?
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2010 09 23, 09:50)
O tiesiog slėpti į spintelę nenorit?


Būtų paprasčiausias variantas, bet neišeina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2010 09 23, 08:56)
Būtų paprasčiausias variantas, bet neišeina  verysad.gif


Kai neiseina -reikia isvaryti! Juokauju mirksiukas.gif
O kokios ten su ja bedos? Gal visgi galima rasti koki sprendima, kad ta masina grazaus vonios vaizdo negadintu rolleyes.gif
Atsakyti