Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(indruciukas @ 2010 10 03, 19:05)


Aciu 4u.gif

Tik sakyciau, kad Zyliuko namai daug daug labiau provansiski ir grazesni!
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2010 10 01, 15:25)
Klausimas (ne i tema, ale labai svarbus) abiems mergaitems - ar turite tambura? Cia dabar didziausias mano svarstymu objektas: buti ar nebuti g.gif Kiek teko kitose temose dometis, tai zmonems ir su juo ir be jo gerai unsure.gif

mamagabi,matau,kad daug kas atrase,bet parasysiu ir as savo nuomone 4u.gif Jei namas Lt,manau tamburas reikalingas. Pas mus yra,nors ir labai mazas,nors ir keli zmones susigruda,jei nori apsiauti batus, bet as vis tiek uz ji. Nes tikrai islaiko pastovia temperatura name, sulaiko salti ir "zvyra". Draugai nesidare is karto,tai dabar koridoriuje pasidare stikline pertvara su stiklinemis durimis.
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2010 10 04, 10:04)
Aciu  4u.gif
Tik sakyciau, kad Zyliuko namai daug daug labiau provansiski ir grazesni!


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Visiskai pritariu. Video klipe parodyti namai, mano nuomone, siek tiek perspausti, t.y. per daug visko (ypac tos baltos spalvos). O Zyliuko namuose viskas taip dera, kad nei pridesi, nei atimsi.

Del interjero nuotrauku su atvirais balkiais, tai ir as labai buciau dekinga. Pas mus palubeje palikti nemazi balkiai (juos siek tiek paryskinome auksinio azuolo spalva). Tad dabar galvos skausmas kokios spalvos grindis deti doh.gif I provansa nepretenduojame, labiau sakyciau prie klasikos linkstame.
Atsakyti
QUOTE(Drua @ 2010 10 04, 09:39)
Del interjero nuotrauku su atvirais balkiais, tai ir as labai buciau dekinga. Pas mus palubeje palikti nemazi balkiai (juos siek tiek paryskinome auksinio azuolo spalva). Tad dabar galvos skausmas kokios spalvos grindis deti  doh.gif I provansa nepretenduojame, labiau sakyciau prie klasikos linkstame.

mano nuomone, balkiu ir grindu spalva turetu skirtis. Ypac, jei grindys tamsios ir dar balkiai tamsus, tai vaizdelis (standartinio aukscio patalpoje) bus labai slegiantis.
Sakyciau rinkites grindis tokios spalvos, kurios jums grazios/tinka/patinka ir paziurekite, kad kiek nors deretu atspalviai tarpusavyje. Butu gerai, kad ir mediena butu panasi (ne kokia egzotika).
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 10 04, 10:54)
mano nuomone, balkiu ir grindu spalva turetu skirtis. Ypac, jei grindys tamsios ir dar balkiai tamsus, tai vaizdelis (standartinio aukscio patalpoje) bus labai slegiantis.
Sakyciau rinkites grindis tokios spalvos, kurios jums grazios/tinka/patinka ir paziurekite, kad kiek nors deretu atspalviai tarpusavyje. Butu gerai, kad ir mediena butu panasi (ne kokia egzotika).


Aciu uz nuomone 4u.gif Taciau iskyla dar vienas galvos skausmas.. kaip manote ar grazu, jeigu balkiai bus vienos spalvos, grindys - kitos, o paaukstinti plintusai (jais bandysime siek tiek "paaukstinti" patalpa) ir durys - balti (na ne visiskai balti, o gal pieno spalvos). Sienos - svelniai kremines.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2010 10 03, 10:48)
As gal dabar biski ne i tema (nors ir nesu blondine) biggrin.gif

Mamagabi, matau, kad apie interjera daug nusimanote, todel noriu paklausti, gal zinot kas Lietuvoj, geriau Vilniuje ar apie ji, gamina minkstus baldus, bet ne tokius kur turguose, na, kad pagamintu si ta saubtilesnio.. ax.gif

Na, pavyzdziui, kazka tokio:



dabar gaminuosi pas veina meistra minksta sopke su visokiom raitytom kojytem... kol asjas radau doh.gif bet radau ir pigiau nei drozineti. tai va kai jau turesiu as ja galesiu pasidalint nuomone. o siaip jeigu norite pasikontaktuokit su meistru, galiu duot telefoniuka. SIaip audejaus baldu centre man ji kaip viena geriausiu pasiule.

Papildyta:
Pas mus tamburiukas yra, ir labai as patenkinta. Bu dabar saltis kosia kiaurai kazkaip per duris tai saltis eitu i svetaine , o avaikai pazemiui vaiskto smile.gif
cia ras dva uzdarei ir silta. ir siaip ten stovi mano dekoruota batu deze, batus nusiauna nusiima pasideda vaiaki, sveciai ten palieka, neikas neina i vidu su batais. na tokia zona biski uzdaresne ir purvinesniem reikalam. o taip tai vaiaks eitu ant smeleto kilimuko ciupintu o cia uzdaryta izoliuota. Na kaip man atrodo svariau , estetiskaiu .
ai nupezejau kazka. Zodziu tamburiukas -GERAI biggrin.gif

dar va parodau savo orkaite. jos rankenels ale bronzines, tik foto juodos kazkokios. spalva beveik ataitiko stalvirsi. nes kai ja pirkau tai is akies. bu kaip minejau ju labai nemazai atspalviu, tai visu nesuziuresi, beje manau kad ir nebutu. nu tai va.
user posted image

user posted image

o cia va toki reikaliuka puodui karstam is ebay nusiroviau smile.gif
user posted image

mergytes gal kuri esat uzmate graziu virduliu kad tiktu indukcinei kaitlentei. labai nenoriu elektriniu, bet tu indukcinem irgi sunku rast graziu pgal mano stiliuka.
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2010 10 01, 16:39)
Parodysiu dar priesinga zidiniui siena. Irgi sendinta.

http://images56.fotk...92010413-vi.jpg


Na va, atspėjau smile.gif
O tos sienos nerodo kažkodėl verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2010 10 01, 21:34)
Idedu grazius Provanso namucius wub.gif akims paganyti. Gal rasite ideju arba ikvepimas apims 4u.gif


Mamagabi nuotraukos tikrai super, tik kad detalių neina jose įžiūrėt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Drua @ 2010 10 04, 10:01)
Aciu uz nuomone  4u.gif Taciau iskyla dar vienas galvos skausmas.. kaip manote ar grazu, jeigu balkiai bus vienos spalvos, grindys - kitos, o paaukstinti plintusai (jais bandysime siek tiek "paaukstinti" patalpa) ir durys - balti (na ne visiskai balti, o gal pieno spalvos). Sienos - svelniai kremines.


as irgi panasioj dilemoj doh.gif linkstu prie sviesiu grindu, lubu ir duru, o baldai naturalus po tamsoki g.gif kaip manot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 10 04, 12:30)

mergytes gal kuri esat uzmate graziu virduliu kad tiktu indukcinei kaitlentei. labai nenoriu elektriniu, bet tu indukcinem irgi sunku rast graziu pgal mano stiliuka.


Ir aš ieškau. Elektrinių irgi nelabai mačiau įdomesnių.
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2010 10 04, 10:49)
Mamagabi nuotraukos tikrai super, tik kad detalių neina jose įžiūrėt  unsure.gif

drinks_cheers.gif as irgi bandziau pasididint, bet neisejo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Juma81 @ 2010 10 04, 10:51)
Ir aš ieškau. Elektrinių irgi nelabai mačiau įdomesnių.

ieskau drinks_cheers.gif net galvojau is antikvaro koki zalvarini...bet ko gero tokiu negalima irgi naudoti g.gif
Papildyta:
zyliuk, kokia tavo indukcine kaitlente?ar patenkinta? 4u.gif
o tokiam stiliuj konvekciniu orkaiciu ko gero nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 10 04, 10:30)
dabar gaminuosi pas veina meistra minksta sopke su visokiom raitytom kojytem... kol asjas radau  doh.gif  bet radau ir pigiau nei drozineti. tai va kai jau turesiu as ja galesiu pasidalint nuomone. o siaip jeigu norite pasikontaktuokit su meistru, galiu duot telefoniuka. SIaip audejaus baldu centre man ji kaip viena geriausiu pasiule.


Siaip as zinau, kad jus gaminates, todel turiu tai galvoje ir laba laukiu rezultato ax.gif
Man nera cia labai skubu,sedet turim ant ko, cia planuoju ir ieskausi i ateiti pakeitimui.
O tas meistriukas savo www neturi? Labai as megstu viska internete pries tai apziureti. smile.gif
Atsakyti
Zyliuk, o tau tokie nepatiktu?

http://shop.ebay.co....-All-Categories

Lovu truputi imetu...Planuoju ta pirma pirktis ax.gif

http://www.obc-uk.ne...s/iron-beds.htm
http://www.obc-uk.ne.../brass-beds.htm
Atsakyti