Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Medulis @ 2010 10 07, 08:02)
o ziurekit, man reikia patarimo, einu sestad i gimtadieni, nupirkau zalvarini nedideli puoda su rankenelem, prie tu rankenu nupinsiu is lino ale laikiklius. bus skirta gelems idet, tik va nesugalvoju kokias geles kambarines nupirkt, as tik fikusus zinau ax.gif  biggrin.gif
gal kas patars kazkokia sviesia gele su keliais nukarusiais usais g.gif


pasizvalgyk cia: geles
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2010 10 05, 18:37)
Kalbant apie virdulius indukcinei, tai man patiko tokie is www.amazon.co.uk
user posted image
Iveskite i amazon paieska Le Creuset Traditional Kettle ir ismes ivairiausiu spalvu. I LT irgi toki daikta atsiustu, kaina apie 250 lt gautusi, bet paskaiciau pirkeju atsiliepimus ir persigalvojau  verysad.gif nors labai man jis grazus, bet pasak pirkusiu, jie labai greita rudyti pradejo, nese i parduotuve keisti ir vel tas pats... nu pinigai nemazi, tai jei pradetu rudyti nespejus atsidziaugti, i parde gi nenunesi grazinti  doh.gif
Taip ir gyvenam be virdulio, vandeni puode verdam  doh.gif



bet ar jie tikrai tinka indukcinem kaitlentem? ir nesuprantu kaip granitinis gali surudyti g.gif

Va koki dar radau amazone.uk
user posted image
Technical Details
Elegant Teapot shape
Quality Ceramic Body
1L Water Capacity
Concealed element
Cprdless Base
ale labai jau talpa maza.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyliukas: 07 spalio 2010 - 10:39
Zyliuk,ebay jie daug pigiau ir pasirinkimas didesnis,yra ir tas su melynu rastu.Tiesa,talpa ju visa vienoda-1L.

http://shop.ebay.co....-All-Categories

Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 10 07, 11:53)
Zyliuk,ebay jie daug pigiau ir pasirinkimas didesnis,yra ir tas su melynu rastu.Tiesa,talpa ju visa vienoda-1L.

http://shop.ebay.co....-All-Categories


aha dekui, dar radau ir tu granitiniu galybe Ebay
http://shop.ebay.co....6.c0.m270.l1313
jau gundausi siusti. toki pilka. fainuolis jis. ir tai ko ieksojau.

ir siaip mergaites klausimukas, gal kas turit kambariniu daug geliu ir norit atsikartyti. aisku noriu graziu smile.gif
priglausciau wink.gif bu namai kolkas tik orchidejom apstatyti ir tai man ju dar vis maza smile.gif
Atsakyti
Talpa mažoka, nors 1,5 l būtų, nes teks bėgiot ir bėgiot, kai daugiau žmonių susirinks. Nors kasdieniam naudojimui ir tokios talpos užtektų.
Atsakyti
[quote=zyliukas,2010 10 07, 10:14]
aha dekui, dar radau ir tu granitiniu galybe Ebay
http://shop.ebay.co....6.c0.m270.l1313
jau gundausi siusti. toki pilka. fainuolis jis. ir tai ko ieksojau.


Nu man irgi tie le creuset patinka,as kai ka is puodu turiu,man patinka ir vis paperku ka nors naujo.
Tik tiek,kad del situ kazkuri forumiete minejo,akd rudija viduje.Suprasciau kiti buna "cast iron" (geleziniai) tai suprasciau,bet,kad granitiniai?
Man turi ateit granitiniai "cenakai",na paziuresiu kaip jie."cast iron" troskintuva turiu,nu gerai kol kas viskas.
Atsakyti
Jei kuri is cia http://shop.ebay.co....-All-Categories
uzsisakinesite ir manes nepamirskit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 10 07, 11:14)
aha dekui, dar radau ir tu granitiniu galybe Ebay
http://shop.ebay.co....6.c0.m270.l1313
jau gundausi siusti. toki pilka. fainuolis jis. ir tai ko ieksojau.

ir siaip mergaites klausimukas, gal kas turit kambariniu daug geliu ir norit atsikartyti. aisku noriu graziu smile.gif
priglausciau wink.gif bu namai kolkas tik orchidejom apstatyti ir tai man ju dar vis maza smile.gif



QUOTE(PACIOS @ 2010 10 07, 11:58)
Jei kuri is cia http://shop.ebay.co....-All-Categories
uzsisakinesite ir manes nepamirskit biggrin.gif

as irgi noreciau prisideti 4u.gif

o jei tinka indukcinei, tai itk jai ar dar ir elektrinei dujinei tuo paciu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2010 10 07, 14:33)
as irgi noreciau prisideti  4u.gif

o jei tinka indukcinei, tai itk jai ar dar ir elektrinei dujinei tuo paciu? g.gif

manau kad elektriei tai tikrai tinka, nes mes puodus turejom tuos kur indukcinei bet puikiai tarnavo ir ant elektrones. o del dujines nzn, gal irgi tinka.
uzklausiau kiek siuntimas i Lietuva kainuotu, laukiu atsakymo. jei nebrangu tai ok, jei brangoka tuomet galima per transportavimo firmas atsisiust.
zinau ir is SM yra mamyciu tuom uzsiimanciu.
Atsakyti
imetu truputi groziu

http://www.davlinsin...ms_4085338.html
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 10 07, 10:32)
bet ar jie tikrai tinka indukcinem kaitlentem? ir nesuprantu kaip granitinis gali surudyti  g.gif


"Suitable for use on all heat sources"

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 10 07, 11:31)
Nu man irgi tie le creuset patinka,as kai ka is puodu turiu,man patinka ir vis paperku ka nors naujo.
Tik tiek,kad del situ kazkuri forumiete minejo,akd rudija viduje.Suprasciau kiti buna "cast iron" (geleziniai) tai suprasciau,bet,kad granitiniai?
Man turi ateit granitiniai "cenakai",na paziuresiu kaip jie."cast iron" troskintuva turiu,nu gerai kol kas viskas.


Galit pasiskaityti pirkeju atsiliepimus apie siuos virdulius ir susidaryti savo nuomone smile.gif Man jie irgi labai grazus, o tas pilkas (kitur ivardinamas kaip Granite spalvos) tai taip man tiktu wub.gif Nu bet gaila man tiek pinigu moketi, kai atsiliepimai apie juos tokie prasti (ir ne tik del rudyjimo) unsure.gif

"Oh no, I have just checked inside the kettle, there is rust developing inside near the spout. I had initially given this product 5 stars, but have now changed it. How very disappointing. Unfortunately the product will have to go back. Back to the drawing board "

"I bought this kettle as well and realised one day that it was full of rust and the whistle was very difficult to hear, but I didn't know that I could have a refund. In the end I made a flowerpot of it, what else can you do with a nice looking kettle full of rust? "

"Not at all impressed - the whistle didn't work on our first one so we replaced it to find that, not only did it rust inside but the coating on the handle bubbled up. I think Le Creuset may be living on name rather than quality. Don't bother. "

"After very little use the iside of this kettle developed rust spots where the internal enamel broken down. Having checked on other review sites this is a problem with this kettle.
We had to return the first version as the whistle dropped off when we unpacked it. Le Creuset quality? I think not.
E-mailed Le Creuset - no reply."

"Very Disappointed. I expected perfection from Le Creucet. Good name...bad product. The lid does not close/open easily.
The water does not pour out of the spout....it spits, swears and literally throws a tantrum.
Next time I will go for a cheaper kettle. "

"I have been a big fan of Le Creuset for years and so I invested slightly more on a Le Creuset kettle thinking it would last a long time. Unfortunately I was wrong. The handle of the kettle snapped in half after just two months. What can you do with a £40 kettle with no handle? Now it's too late to return it. If only I had bought it from a real shop so I could walk in and return it! "

"After 10 days of being used the whistle fell off, the item has now had to be returned, fortunately via a freepost address, hopefully a replacement will not be too long in coming "

"We took the first one back in case it was a fault with the seal on the lid and the spout but the replacement one also has a really pathetic whistle - it just sounds like there's a strong breeze outside blowing around the guttering. This one is going back as well and we'll look for a different brand which actually makes a noise. "

"It is a good solid kettle. The only thing that lets it down is the half-hearted whistle. I have had cheap tin kettles that whistle much better than this. Seems petty but I was really looking forward to hearing it. I am so disappointed, I am returning it for a refund and will get a different brand. "

"Only had it for 11 months when it went rusty inside. If it wasn't for that it'd get 5 *'s"
Atsakyti
QUOTE(Medulis @ 2010 10 06, 16:39)
Ikalbejai biggrin.gif gan didelis kavos staliukas, 1,2m, ilgio. tik butinai reiks ispjaut stiklo laksta uzdet ant virsaus kur tinklelis , bijau kad mano mazasis dailininkas pagrazins ir nebeatplausiu smile.gif

Labai grazus staliukas thumbup.gif
Atsakyti