Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(vanesax @ 2010 10 08, 16:52)
Merginos, reiktu patarimo smile.gif Ka daryti su lentyneliu laikikliais, ar palikti juos tokius kokie yra, ar tamsinti?


Ir idėja, ir vaizdas thumbup.gif Nedaryčiau nieko.
Papildyta:
QUOTE(Mari @ 2010 10 08, 19:31)
Griztu prie el.arbatiniu temos. Siunciantis is ebay 4 vnt. siuntimas kainuotu 30 svaru, tai padalinus is 4 ne taip baisiai, kaip siunciantis viena uz 17 svaru. Tad renku bendramintes is Vilniaus dar 3 vnt. pirkimui.
Kaina butu tokia:
http://cgi.ebay.co.u...E:X:RTQ:GB:1123

19 svaru plius 7,5 siuntimas. Galima rinktis viena is 4 dizainu. Kas su manim?


Aš taip pat norėčiau to balto su auksiniais raštais. Mielai prisijungčiau šiam pirkiniui.
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2010 10 08, 19:47)
user posted image reali spalva kurios noriu.

gal nieko bus??? g.gif  unsure.gif


Gražios plytelės, tik aš norėčiau tamsesnių intarpų. Mano nuomone, tavo atveju prie šių plytelių labiau tiktų sendinti balti baldai. Arba dar gali apgalvot tokį variantą prie visiškai baltų baldų - sienų spalvą rinkis iš grindų plytelių atspalvio (taip plyteles susiesi su virtuve ir jos neiškris iš konteksto).
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2010 10 11, 00:55)
Mamagabi, ir kitos merginos, pasakykit savo nuomone! Pas mus dabar antrame aukste laiptineje tokie naturalus balkiai pvz.1 ir pvz.2. Kol kas man grazi spalva (lygiai tokia pat kaip ir stoglangiu), prigrasinau vyrus, kad nenoriu nieku gyvu tamsesniu, tegul lakuoja bespalviu laku. Bet paskui suabejojau, ar jie man neatrodys labai kaimietiskai (rustik/country), gal juos balksvai padazyti  g.gif ?
Stilius pas mus ne kaimo, taip pat ir ne provansas, tiesiog klasikinis - azuolo parketas, auksti balti grindu apvadai, baltos durys, sviesios pastelines sienos (gal bus perskirtos mouldingais), azuolines laiptu pakopos su baltomis papedemis.


Aš greičiausiai beicuočiau baltai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 11 spalio 2010 - 07:55
QUOTE(Juma81 @ 2010 10 11, 08:56)


Papildyta:
Gražios plytelės, tik aš norėčiau tamsesnių intarpų. Mano nuomone, tavo atveju prie šių plytelių labiau tiktų sendinti balti baldai. Arba dar gali apgalvot tokį variantą prie visiškai baltų baldų - sienų spalvą rinkis iš grindų plytelių atspalvio (taip plyteles susiesi su virtuve ir jos neiškris iš konteksto).



user posted image

Ziurejau gyvai jas, spalva smelio. Mes desim smulkesnes plyteles rudas.
NA nerandu as kitu sendintu plyteliu ~50lt/kv.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2010 10 10, 22:18)
Paprasciau bus ideti kelis rudu virtuviu pvz.: mirksiukas.gif



mamagabi, LABAI ACIU 4u.gif , atrodo arteju prie galutinio sprendimo, man tos sviesios plyteles grindu grazios, bet teracoto atrodo silciau wub.gif
Atsakyti
Labas,
kokia jusu nuomone spalva sitai lovai tiktu-juoda ar bronzine?
Grindu noriu ir ieskau tamsiu azuoliniu,sienos sviesios.
Bronzine man gal butu graziau,ir graziai nuo grindu atsimustu,tik zalvariniai ornamentai nesimatytu,taip kaip ant juodos.Jei juoda,tai pati lova gal ir graziai ziuretusi,bet ar ne per tamsu kambary bus?

Ot protelis,o nuorodos neidejau smile.gif

http://www.obc-in.ne...bed-ardmore.htm

nors cia gal spalvos geriau matosi.Ta sidabra tik pakeist noreciau,zalvaris lieka.Tai kas geriau zalvaris+bronzine ar zalvaris+juoda?
http://cgi.ebay.co.u...ssPageName=WDVW
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 11 spalio 2010 - 14:43
QUOTE(vida777 @ 2010 10 10, 23:55)
Mamagabi, ir kitos merginos, pasakykit savo nuomone! Pas mus dabar antrame aukste laiptineje tokie naturalus balkiai.
Kol kas man grazi spalva (lygiai tokia pat kaip ir stoglangiu), prigrasinau vyrus, kad nenoriu nieku gyvu tamsesniu, tegul lakuoja bespalviu laku. Bet paskui suabejojau, ar jie man neatrodys labai kaimietiskai (rustik/country), gal juos balksvai padazyti  g.gif ?
Stilius pas mus ne kaimo, taip pat ir ne provansas, tiesiog klasikinis - azuolo parketas, auksti balti grindu apvadai, baltos durys, sviesios pastelines sienos (gal bus perskirtos mouldingais), azuolines laiptu pakopos su baltomis


Is pirmo zvilgsnio pamacius pagalvojau, kad grazu smile.gif , todel manau nebalinciau, nes dabar savo naturalumu jie daugiau atkreipia i save demesi, tuo paciu "prislepia" iskarpytus skliautus, nei budami nubalinti. O jei interjere (nebutinai tik laiptineje) planuojate tureti ir daugiau naturaliu medzio spalvu, pvz. kieti ir minksti baldai, tai ir balkiai tokie tinkami labiau.
Keli pvz. tam pagrysti:
user posted image
user posted image
user posted image

Jei sirdis linksta prie sviesiu sendintu baldu ir sviesios tekstiles, t.y. bendrai paemus balzgano interjero link, tada galima lengvai pabalinti.
user posted image

Dar vienas svarbus momentas - kaip aukstai apatiniai/zemiausi balkiai yra virs galvos? Jei balkiai daro slegimo ispudi, tada visgi reiktu pabalinti, kad tas jausmas sumazetu smile.gif
Pvz. kaip cia, jei balkiai butu naturalios medzio spalvos - lubos atrodytu zemesnes ir sunkesnes:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 11 spalio 2010 - 15:20
Radau dar viena varianta:

user posted image
user posted image

baltos plyteles ir superiniai dekorai.

user posted image prie zalsvu sienu pametyti tokias plyteles. wub.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 11 spalio 2010 - 16:10
QUOTE(mamagabi @ 2010 10 11, 15:17)
Is pirmo zvilgsnio pamacius pagalvojau, kad grazu smile.gif , todel manau nebalinciau, nes dabar savo naturalumu jie daugiau atkreipia i save demesi, tuo paciu "prislepia" iskarpytus skliautus, nei budami nubalinti. O jei interjere (nebutinai tik laiptineje) planuojate tureti ir daugiau naturaliu medzio spalvu, pvz. kieti ir minksti baldai, tai ir balkiai tokie tinkami labiau.

Mamagabi, tu kaip visada - pataikai kaip i aki biggrin.gif .
Butent tavo pamineti aspektai mane ir glumina:
del spalvos tikimo tai tiktu, bet kol tuscia - atrodo grazu, o kai atsiras interjeras, bijau, kad slegs... tiesiog bus visko per daug (laiptai, tureklai, 5 durys palyginti mazoje erdveje, dar sviestuvas). Tada ko gero imsiu galvoti, jog noreciau, kad jie (balkiai) pranyktu toje erdveje g.gif .
Tiesiog reikes dar karta isijausti i aplinka ax.gif .
Atsakyti
kiek bežiūriu, šviesus interjeras šimtus kartų gražiau, ypač virtuvėje wub.gif Ta tamsi ruda klasika, bet jei link provanso, tai tik šviesi wub.gif ir namai gyvesni, ir šviesos daug, linksmiau.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 10 11, 17:54)
kiek bežiūriu, šviesus interjeras šimtus kartų gražiau, ypač virtuvėje wub.gif Ta tamsi ruda klasika, bet jei link provanso, tai tik šviesi wub.gif ir namai gyvesni, ir šviesos daug, linksmiau.


Absoliuciai sutinku drinks_cheers.gif
Uzsienio (JAV) dizaineriu teigimu sviesi virtuve - universalus, neutralus, elegantiskas ir laiko tekmes labiausiai patikrintas sprendimas, kuris ilgaamziskiausias ta prasme, kad jau labai ilgai neiseina is mados ir neiseis, be to maziausiai nusibostantis seimininkui per ilga laika, o esant norui virtuve atnaujinti pakanka pakeisti tik stalvirsi ar darbastalio sienele ir virtuve atrodo visai kitaip smile.gif
Keli balti pavyzdziai:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 11 spalio 2010 - 18:12
Reikia skubaus patarimo help.gif help.gif
Ar vonia apklijuoti plytelemis ar deti plastikinius sonus???? Nes kaip vyras sako, vis vien reikes prieigos prie vonios vamzdziu, na isvalyti ir pan. Tai uzklijavus plytelemis tai nebus prieigos. Bet tie plastikiniai sonai su klasika labai prasilenkia. Gal ideju kas??? Nes kiek perverciau foto tai visose vonios ant liuto koju, o mes tokios neipirkom verysad.gif apsiribojom paprasta....
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2010 10 12, 11:23)
Reikia skubaus patarimo help.gif  help.gif
Ar vonia apklijuoti plytelemis ar deti plastikinius sonus???? Nes kaip vyras sako, vis vien reikes prieigos prie vonios vamzdziu, na isvalyti ir pan. Tai uzklijavus plytelemis tai nebus prieigos. Bet tie plastikiniai sonai su klasika labai prasilenkia. Gal ideju kas???  Nes kiek perverciau foto tai visose vonios ant liuto koju, o mes tokios neipirkom  verysad.gif apsiribojom paprasta....

pas mus vonia irgi paprasta, ant paprastu kojyciu. Bet jas graziai nudaziau baltai ir visai neblogai atrodo mirksiukas.gif
O jei klyjuoti plytelemis, manau, kad vistiek paliekamas priejimas, tokios tipo dureles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2010 10 12, 11:45)
pas mus vonia irgi paprasta, ant paprastu kojyciu. Bet jas graziai nudaziau baltai ir visai neblogai atrodo  mirksiukas.gif
O jei klyjuoti plytelemis, manau, kad vistiek paliekamas priejimas, tokios tipo dureles  4u.gif


snd pirksim vonia, tai del to cia taip skubiai uzklausiau. O tai isore vonios irgi visa balta??? Musu vonios vandens isbegimas sone, tai palikti visai atvira atrodys nekaip...aisku galima apklijuoti plytelemis paliekant ale dureles prie vamzdyno, bet jauciu visvien matysi, kad ten tos dureles.....
Atsakyti