Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(vida777 @ 2010 10 19, 16:30)
tau nereikia countri stiliaus plyteliu, galetu buti blizgios baltos (prie baldu) su tapeto pagrindo spalvos glaistu arba atvirksciai, arba kaip Zyliuko 2-me variante.
O sienos, netgi kur tu idejai pvz. zalia yra maisyta su geltona, o ne gryna zalia. Sienas turetum rinktis tiksliai pagal tapetu spalva - pilksvai zalsvas arba gelsvai zalsvas, tada grindys galetu buti dramblio kaulo. Tapete yra mazos spalvotos detales, dideliame sienu plote net ir ta pati atkartota spalva gali atrodyti intensyviau, todel reiketu ko gero rinktis bent vienu tonu sviesesne spalva, nei tapete. Pagal tavo baldus ir indus reiketu truputi paplautos/pablukusios spalvos sienu (taip kaip ir tapetas), kad israiskingiems baldams ir aksesuarams jos tarnautu tik kaip fonas.


ACIUUUU!!!

Viska sudeliojote i vietas. Taip ir norejau. wub.gif

Kas uzmate baltas plyteles mazas su graziu zalsvu /melsvu dekoru doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos graziu namu myletojos, noreciau isilieti i jusu buri 4u.gif

Musu namukas dar tik su stogu, bet be langu, tad iki pabaigos min pusmetis liko, taciau as jau mintyse delioju kaip mielieji namuciai atrodys wub.gif ir linkstu link provanso stiliaus, na laabai grazus ir jaukus stiliukas, tik va ismones, fantazijos ir daug darbo reik, norint kazka grazaus sukurt savo namuose -todel atejau pas mus pasigaudyt ideju, patarimu ir paganyt akiu i jusu kuriamus/sukurtus grozius blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2010 10 18, 14:57)
Sveikos,
uzsisakeme virtuve, laukiame brezinuko kaip viskas turetu atrodyti. Rinkomes lengva retro varianta. Tik iskilo klausimas su gartraukiu. Domintu toks kaip pas zyliuka virtuvej. Gal galima palciau apie ji? Ar jis toks perkamas ir nudazomas ar kaip?

Nors gal kas zino kaip padaryti stai toki? Cia tik plokste uzsideda ir viduj pasislepia paprastas gartraukis?  g.gif

Man irgi galvos skausmas del gartraukio doh.gif va gruodi jau bus 2 m kaip name gyvenam, o gartraukio vietoj tik laidas ir vamzdis styro. Beje apie istraukimo vamzdi - statem nama, patirties 0, tai istraukimo vamzdziui vieta per aukstai nupaisem verysad.gif Paprastas gartraukis jo nepasleps, tai cia pirma.
Antra - visi tie, kurie tiktu pagal stiliu, netinka pagal istraukimo galinguma, jie daugiau grozio funkcija atlieka, o kai virtuves erdve bendra su svetaine, plius i antra auksta per laiptine visi kvapai sukyla, tai reikia normalaus gartraukio, o visi normalus, baisiai "nenormalus" pagal dizaina.
Del to irgi mastau apie toki varianta kaip foto, kad kas nors su gipso kartonu uzdengtu ir butu galima imontuojama gatrauki pritvirtinti, bet KAIP??? unsure.gif Vyras mano ne is meistreliu gimines, nervuoja ji visos mano uzmacios doh.gif Nu ta "buda" gartraukiui gal rastume kas surestu is gipso ploksciu, bet kaip ta imontuojama gartrauki toje "budoje" pritvirtinti g.gif
Zodziu jei jus pirmiau isspresite sia dilema, prasau viesai pasidalinti tuo sprendimo budu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2010 10 19, 19:00)
Man irgi galvos skausmas del gartraukio  doh.gif va gruodi jau bus 2 m kaip name gyvenam, o gartraukio vietoj tik laidas ir vamzdis styro. Beje apie istraukimo vamzdi - statem nama, patirties 0, tai istraukimo vamzdziui vieta per aukstai nupaisem  verysad.gif Paprastas gartraukis jo nepasleps, tai cia pirma.  
Antra - visi tie, kurie tiktu pagal stiliu, netinka pagal istraukimo galinguma, jie daugiau grozio funkcija atlieka, o kai virtuves erdve bendra su svetaine, plius i antra auksta per laiptine visi kvapai sukyla, tai reikia normalaus gartraukio, o visi normalus, baisiai "nenormalus" pagal dizaina.
Del to irgi mastau apie toki varianta kaip foto, kad kas nors su gipso kartonu uzdengtu ir butu galima imontuojama gatrauki pritvirtinti, bet KAIP???  unsure.gif Vyras mano ne is meistreliu gimines, nervuoja ji visos mano uzmacios  doh.gif Nu ta "buda" gartraukiui gal rastume kas surestu is gipso ploksciu, bet kaip ta imontuojama gartrauki toje "budoje" pritvirtinti  g.gif
Zodziu jei jus pirmiau isspresite sia dilema, prasau viesai pasidalinti tuo sprendimo budu  4u.gif  smile.gif

Tai dekit imontuojama gartrauki, kuris montuojamas i virtuvine spintele.
Panasiai atrodo taip.
http://www.v-i-p.lt/....jpg?1258126226
Virtuves gamintojai, tikrai turetu ka patarti...
Papildyta:
-Nors siai dienai gyvenu ne provansisko stiliaus namuose, bet labai jau pradejau jam "prijausti". 4u.gif
-Tai vis issisaugau idetus pavyzdelius, nes gal ateity pravers biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sania: 19 spalio 2010 - 17:44

QUOTE(Iriska @ 2010 10 19, 11:26)
Na sviesus protai reikia patarimo....



man stalas su kedem labai grazus wub.gif ir ji udangstyti butu nuodeme...mano galva cia daugiau reiktu klasikines virtuves laikytis, o ne baltos provansiskos...bet cia tik mano akiai... ax.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2010 10 19, 13:27)
koks mielas, kur tokį radot?


Mazeikiuose smile.gif

QUOTE(Liniuxxx @ 2010 10 19, 16:40)
Sveikos graziu namu myletojos, noreciau isilieti i jusu buri 4u.gif

Musu namukas dar tik su stogu, bet be langu, tad iki pabaigos min pusmetis liko, taciau as jau mintyse delioju kaip mielieji namuciai atrodys  wub.gif  ir linkstu link provanso stiliaus, na laabai grazus ir jaukus stiliukas, tik va ismones, fantazijos ir daug darbo reik, norint kazka grazaus sukurt savo namuose -todel atejau pas mus pasigaudyt ideju, patarimu ir paganyt akiu i jusu kuriamus/sukurtus grozius  blush2.gif

mes irgi baiginejam stoga...bet tikrai uz pusmecio, net nesvajoju pabaigti, geriausiu atveju per 2m., nes statom be paskolu, is savo laisvesniu lituku... verysad.gif
bet jau dabar tenka vyrui sakyt kur ko noresiu, del sienu , vamzdynu, elektru..tai jau dziaugiuosi galedama prikist nagus bent jau ant popieriaus paisydama dizainus... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 10 19, 09:41)
Na dekui mergytes. bet cia ne austrietes, o ale austietes  lotuliukas.gif
mechanizmu austrieciu nenaudojom, nes brangu velniskai. tai pigesnis variantas oanaudotas, ten kazkokia juostele, ji traukiasi prisikabina. galima kaip nori prikabint tankiau , reciau, didesnes bangas padaryt arba smulkesnes.

o va ka siandien gavau is EBAy smile.gif
labai norejau. bet labai jau grazus. nu toks tobulas. Atsiejo jis man 100 su siuntimu.

wub.gif tikrai kad grožis.

QUOTE(Liurda @ 2010 10 19, 13:09)
Del tu tavo idetu zaliu plytelu busiu labai subjektyvi - baisios  doh.gif man jos visos asocijuojasi su paciom pigiausiom lenkiskom/baltarusiskom

drinks_cheers.gif:
apskritai, visos tos plytelės tokios"lenkiškos" nežinau ,man rodos ir lenkiškų plytelių yra paprastų, gražių, bet ne prastų.

Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 10 19, 15:35)

labai neblogai žiūrisi good.gif
Atsakyti
zyliuko namučiai pasaka wub.gif ,labai viskas patiko smile.gif

Esu rožyčių mylėtoja ,todėl pas mus dominuos namuose šios gėlės biggrin.gif

keletas mielų daikčiukų ,kurie man patinka biggrin.gif

user posted image

user posted image

užsisakiau internetu krepšelį ir gavau kitokiu raštu g.gif doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 20 spalio 2010 - 13:03
QUOTE(kristina-buziene @ 2010 10 20, 13:00)
Esu rožyčių mylėtoja ,todėl pas mus dominuos namuose šios gėlės  biggrin.gif 

užsisakiau internetu  krepšelį ir gavau kitokiu raštu  g.gif  doh.gif
user posted image

labai mieli daikciukai thumbup.gif

o krepselis atrodo super! tos rankeneles wub.gif
Atsakyti
Iriska,stalas su kedem labai grazus,bet tapetai prie ju per ,,lengvi,,per modernus,graziau ziuretusi klasikinio stiliaus g.gif
Zyliuk,grazios uzuolaideles,bet graziau butu ne baltos ,o rusvos,kaip grindys,truputy pabreztu langa,ir nebutu taip sterilu ax.gif virtuve labai jauki ir miela mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 10 20, 20:44)
Iriska,stalas su kedem labai grazus,bet tapetai prie ju per ,,lengvi,,per modernus,graziau ziuretusi klasikinio stiliaus g.gif
Zyliuk,grazios uzuolaideles,bet graziau butu ne baltos ,o rusvos,kaip grindys,truputy pabreztu langa,ir nebutu taip sterilu ax.gif virtuve labai jauki ir miela mirksiukas.gif


oi ne rudu tai tikrai nenorejau.
man labai grazu sviesios, ir siaip tamsesnes mum labai sutamsintu patalpa.
ir visai pas mus nesterilu smile.gif tiesiog jauku ir sviesu wink.gif
Atsakyti
Nu ma irgi toli gražu iki sterilumo, kaip tik jauku wub.gif
Sterilu būna kai balti moderno baldai, be rankenėlių, be nieko, be gyvybės doh.gif
Va čia tai sterilu doh.gif
user posted image
Atsakyti