Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(vida777 @ 2010 10 29, 11:28)
o man kaip tik visa laika kirbejo mintis, kad imant bendrai visa interjera, butent tapetai yra per sunkus (ne spalva, o motyvas), ypac, jei jie skirti tik virsutinei daliai , be to dar zinant, kokie lengvi/reti (ne masyvus) yra laiptu tureklai.

drinks_cheers.gif na, tapetai man ne provansiski visai ir apatinei daliai net per prabangus, is to ir tas ispudis tikrausiai atsiranda. bet kadangi spalvos tokios neutralios, tai manau, kad kai apsistatys, tai labai ir nekris i akis. O jau uzuolaidos manau turejo buti derinamos, kad sujungtu tapetus ir ta provansiska virtuve. Na o visa kita jau anksciau sakiau, nebesikartosiu. tik netinka tie kaspinai su tais tapetu rastais absoliuciai. todel paprastesni parisimai kiek nukreiptu demesi nuo uzuolaidu, ne taip kristu i akis ir tas ju virsus, ir nesiderinimas su siena. Siaip tai pagal save zinau, kad jei jau turi kazkokia vizija, tai niekas neperkalbes, manau, kad taip ir su zyliuko uzuolaidomis, jei jai tokiu norejosi, tai kol jai paciai nesinores kitokiu, tai kitaip ir nebus biggrin.gif As gal ant uzuolaidu uzsiciklinau, nes pati kazkaip svetaineje apie lengvas galvojau, bet dabar kai matau realiai, tai teko nuomone pakeisti, reiks sunkesnes deti. Vat ir dziaugiuosi, kad imete zyliukas, nes cia daugiau sau isvadas padarau, nei bandau kitus perkalbeti.
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2010 10 29, 09:23)
Itariu aplink peciu plyteles? Kokiu atstumu jos isklijuotas? Ar visas virtuves plotas ar tik aplink peciu? Nes pas mus virtuvej bus medines grindys  g.gif Ir koks pas jus virtivinis? Ta prasme kaip bendras vaizdas? Nes labai bijau kad virtuve netaptu katiline, tokia darbine aplinka  g.gif

Taip plyteles, na koki 60 cm max aplink peciu. Del visos virtuves klijavimo plytelem, dar tolimas reikalas, nezinau ar norim ar deres, ai dar negalvojam...
Musu virtuve yra beveik kaip ir holas, t.y. statem nesiuolaikiskai, ir svetaine atskirai virtuve atskirai. Is virtuves patekimas i visus kambarius. Ji vidury namo, namas vieno auksto.
Man tas pecius virtuvej, dar geriua, visada matau kada baigiasi kurentis, tieisog katilinej itariu ne karat butume perkaitine. Aisku siuklsiu yra, daznokai riekai apsivalyti, bet virtuvej ir taip pakankamai apsimurzina, tad tas valymas prie to pacio.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 10 29, 12:05)
Ji  vidury namo, namas vieno auksto.

gal gali namo projekta parodyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 10 29, 13:48)
gal gali namo projekta parodyt  bigsmile.gif

originalaus gal nerodysiu, ten nei tvora nei meta doh.gif Einu paieskosiu, kazkada neturedama ka veikti, braiziausi pati kompiuteryje ax.gif
Atsakyti
Nagi rodau

Tai virtuves ten kur nurodyta nebus, ji yra ten kur krosnele pazymeta. Tai vietoj krosnles stovi pecius. Kur darbo stalas parodytas ten valgomojo stalas, virtuve priesais krosneles palei siena.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 10 29, 13:15)
Nagi rodau

Tai virtuves ten kur nurodyta nebus, ji yra ten kur krosnele pazymeta.  Tai vietoj krosnles stovi pecius. Kur darbo stalas parodytas ten valgomojo stalas, virtuve priesais krosneles palei siena.

labai idomus projektas smile.gif

o duso kabina liks savo vietoj? o kur yr iejimas i namus?
na cia mes visai ne i tema, bet gal merginos ir moderatore neuzpyks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 10 28, 19:25)

Zyliuko uzuolaidu audinys grazus, pacios uzuolaidos nepatiko. virsus kazkaip man nesiziuri ir tie kaspinai visai ne  schmoll.gif  tarsi is mazos mergaites kambario atkeliavusios. Man romantiski dalykai patinka, bet cia persudyta su tais parisimais. Dar kol taip tik nuotraukos imestos, tai puse velnio, bet as puikiai pamenu kokie tapetai, jie tikrai kiek kitokio sprendimo reikalauja. O virtuveje, kai uzuolaidos taip persidengia, tai man labai grazu. Kadangi pas pacius viskas stoje ir nelabai galiu ka parodyti, tai stengiuosi labai ir nesireiksti, tai kad jau pasireiskiau dabar, tai tuo paciu pagirsiu seniau idetas dukros uzuolaidas, labai grazu ir sprendimas labai puikus  4u.gif  Aciu, kad dalinates nuotraukomis  4u.gif


na kiekvienas turim savo nuomone smile.gif tie tapetai gyvai nera tikrai nei ryskus nei kazko sunkaus reikalaujantys. tuos kaspinus ant smugio sumastem is likuciu, kol nieko graziau neradau. kas gyvai mate dar niekas neisbrokino smile.gif
bet aisku tai jsuu nuomone. dekui ir uz ja. nupaveiksluosiu as paskui bendra vaizda uzuolaidu ir tos sienos. bet kai sofa turesiu, nes dabar atrodys ir baldai netinkami, o jie keliaus i darbop kambari. smile.gif

QUOTE(Zaneta75 @ 2010 10 28, 20:11)
Papildyta:
galvojau Zyliuko vietoj gal buciau auksciau uzuolaidas kabinus g.gif vizualiai gal kambari praaukstintu


tai kad nei zemina man nei ka to musu kambario. lubos gan aukstos. na matyt uzuoalidu siuveja cia galejo izvelgt sita niuansa, as net nepamasciu apie tai. bet man ziurisi visia gerai. smile.gif
ai ko as cia teisinuosi smile.gif pasidalinu savo namuciu nuotraukom ir tiek. as juose kaifuoju smile.gif

Sekmes visom kuriantis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 10 29, 13:05)
Man tas pecius virtuvej, dar geriua, visada matau kada baigiasi kurentis, tieisog katilinej itariu ne karat butume perkaitine. Aisku siuklsiu yra, daznokai riekai apsivalyti, bet virtuvej ir taip pakankamai apsimurzina, tad tas valymas prie to pacio.

O kaip del pelenu? Del dulkiu?
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 10 29, 16:22)
na kiekvienas turim savo nuomone smile.gif tie tapetai gyvai nera tikrai nei ryskus nei kazko sunkaus reikalaujantys. tuos kaspinus ant smugio sumastem is likuciu, kol nieko graziau neradau.


as kazko sunkaus savo atveju noreciau, o ne jusu, mano visai kitas stilius turi buti mirksiukas.gif o jusu atveju tiesiog stilistiskai netinka ir tiek, juk nesakiau, kad jums reikia sunkesniu uzuolaidu 4u.gif tapetai tikrai neryskus, bet stilius ju toks, kad ir sprendimo kito reikalauja. tai tiek. sekmes kuriantis smile.gif 4u.gif Siaip daugybe dalyku jusu namuose, kurie tikrai superiniai.
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 10 29, 15:22)
Sekmes visom kuriantis.  4u.gif

Zyliukui bet kokiu atveju pagarba uz tai, kad kai matai realius namus, ne kazkur uzsieny, o musu Lietuvelej, tai supranti kad viskas imanoma, tik nereikia bijoti ir pasiduoda bandos jausmui. Tai visos nuotraukos tik padrasinimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 10 29, 15:07)
labai idomus projektas smile.gif

o duso kabina liks savo vietoj? o kur yr iejimas i namus?
na cia mes visai ne i tema, bet gal merginos ir moderatore neuzpyks blush2.gif


iejimas ten prie duso pagrindinis, o kitas tai kur vonia, tai uz jos ukine patalpa, ten dar vienas isejimas.
Dusas liks ten pat.

QUOTE(Didele_meile @ 2010 10 29, 16:29)
O kaip del pelenu? Del dulkiu?

pelenu yra kada jau nesam, pasibarsto ir po namus, bet ne kasdien nesam. Dulkiu, tik tiek kiek nuo malku, briketu, jeigu apie tokias dulkes. Na kaip sakiau pasivalyti reikai daznokai. rolleyes.gif
Atsakyti
wilike, su kokia programėle braižėt namo planą?
ačiū
Atsakyti