Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

zyliuk, labai gražu tikrai lenkiat originalą
Atsakyti
Zyliuk, super sopke gavosi! thumbup.gif Graziai tikrai padaryta, kai su paveiksliuku lygini siek tiek skiriasi, bet jei nematytum, sakytum tobula. Man irgi labai smalsu kiek kainavo, ar komfortiskai sedisi? Beje, o foteliuku nebus pas jus?
Ai, as dar pagalvojau, gal balksvos-pilksvos kojeles graziau ziuretus? g.gif Man asmeniskai tokie apsisprendimai visada buna labai sunkus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 11 04, 13:05)

http://www.romantisk...ero-dovanos.lt/
cia ju tinklapis,jei kam netycia prireiktu.

Užrodei čia, tai jau šimtinę beveik palikau wub.gif
Atsakyti
....ka uz ta 100ine paimti,nematyti,nu kainos blink.gif
Atsakyti
Aš pasiėmiau dvi širdutes - pakabas, laikrodį ir knygai skirtuką su angelu. Tik siuntimas 20 Lt, nei šis nei tas tam pačiam mieste doh.gif
Atsakyti
servietelines kaina doh.gif ,pas mane 4eurus mokejau bigsmile.gif
Atsakyti
Servetelines ten 2 stukos.
Atsakyti
Zyliuk,nepasakysiu nieko naujo biggrin.gif , sofkute wub.gif .
As dar kaip kazkas rase, irgi mastyciau ar kojas tokias palikti ar sviesinti truputeli smile.gif

QUOTE(Aga @ 2010 11 04, 20:50)
Aš pasiėmiau dvi širdutes - pakabas, laikrodį ir knygai skirtuką su angelu. Tik siuntimas 20 Lt, nei šis nei tas tam pačiam mieste doh.gif

O tai kam siustis, ju parduotuve Megoje yra ir senamiestyje, tik tiksliai nepasakysiu adreso, netoli rotuses smile.gif
Atsakyti
Tai, kad rašo, nuolaidos taikomos tik užsakant internetu. O tų nuolaidų man nemažai gavos - 29 Lt
Atsakyti
Zyliuko sopke tikrai puiki ir tik parodo, kad jei tikrai labai ko nors nori - gali tai tureti smile.gif
Tik nelabai supratau ar ja visa meistras pagamino ar tik aptrauke gobelenu isigyta balda g.gif Bet kokiu atveju jis saunuolis, kur Zyliuk tokius ir trauki - ir dirba greitai ir padaro dailiai, 10 balu thumbup.gif
Tik ir as prisidedu prie tos nuomones, kad kojeles visgi per rausvos medienos (lyginant su grindimis ir sienomis), jas reiktu pabalinti ar papilkinti, o zinant Zyliuko dekupazo gebejimus bus vieni juokai mirksiukas.gif

Idedu foto stai tokiu groziu, kurie puikiai papuos namus provanso/klasikos tema:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 06 lapkričio 2010 - 12:56
QUOTE(Aga @ 2010 11 04, 21:17)
Tai, kad rašo, nuolaidos taikomos tik užsakant internetu. O tų nuolaidų man nemažai gavos - 29 Lt


pridekit 20 uz atvezima ir teliks 9, manau, kad ir vitoj tuos devynis nusideresit mirksiukas.gif irdar gyvai paziuresit, bei paciupinesit.
Atsakyti
Ai, jau tiek to, nuvažiavimas dar dasidės ir visvien brangiau gausis, ir laiko sugaišiu smile.gif Tik aišku gyvai apžiūrėt nieko būtų ax.gif
Atsakyti