Įkraunama...
Įkraunama...

Galvos traumos, smegenų sutrenkimai

labutis smile.gif
ir mes galim prisijungti prie jusu su traumom. mano dukryte labai jau judri, tai nespejam jos daboti, nelaimes vis nutinka doh.gif o man labai jau neramu po kiekvieno ivykio, as vis prisimenu ir nervuojuosi. mano dukryte kai pradejo stoveti, paslydo ir susitrenke kaktyte, tai kaktytej vienoj vietoj irgi liko nedidelis idubimas. jis pasimato kai susiraukia, ar antakius pakraipo. kai kaktyte tiesi tai nesimato, bet mamos akis visada mato verysad.gif . viena kart ir is vaikiskos lovytes sugebejo persiversti kazkaip atsistojus uzsikabino bande kojytes kelt ir iskrito. tai iskart i klinikas nuveziau, bet nieko rimta nebuvo, tik guzas ant kaktos. ir dar viena nelaime nutiko, atostogavom kartu su draugais, tai ju dukra 2m pastume mano dukryte 1m, tai ji susitrenke (veiduko sone mazdaug smilkinkaulis kur yra) tiesiai i stalciui atidaryti metaline apvalia rankena, tai buvo guzas didelis ir truputi nubrozdinta, bet man atrodo kad toj vietoj kazkaip ir labiau ilinke negu kitoj veiduko pusej. ar cia toks tik sutapimas kad dabar pastebejau, net nezinau. bet man atrodo kad veiduko sonai tai lyg turetu but simetriski, net nezinau ka ir galvot. net su tais draugais nelabai norisi susitikti nes vis ta ivyki prisimenu verysad.gif po naujuju metu eisim pas chirurga tikrintis tai paklausiu ir parodysiu ir idomu ka pasakys. o kas susije su dukryte ir jos nelaimem, tai mane labai jaudina, as visada prisimenu, ir kaltinu save kaip nesuziurejom nesudabojom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 09 27, 22:02)
Sveikos, mano dydysis (4 metai) vakar 6 vakaro išgriuvo iš prekių vežimėlio parduotuvėj. 9 pradėjo vemt, dėl miegusitumo sunku ką pasakyt, vis tik vėlus metas, kai jau paprastai miegot pakuojamės. NUlėkėm į klinikas, ten vėl vėmė. Tai mus apžiūrėt ir nuotraukas (rentgeno)padaryt sugebėjo per tris valandas. 9 vakaro nuvažiavom, 12 val gavom ligoninės lovą ir paradinę pižamą.  Šiandien ryte gydytoją pavyko susirast tik per baisiausius piktumus. Visi kaip užsukti kartojo, kad pirmadienį bus gydytojas ir tada pažiūrės. Sakau, tai bent jau nuotraukas pažiūrėkit, ir paaiškinkit kas yra, ką toliau daryt. Atsakymas: smegenų sukrėtimas, kaukolės lūžių nėra, pasirašykit, akd važiuojat namo. Šiandien pastebėjau, kad dešinės akytės obuolys raudonas, kraujagyslių tinklas matyt. NEžinau ar nerimaut, ar tai susiję. NEt nežinau kur Kaune važiuot ir kam tas nuotraukas rodyt, akd sugebėtų žmoniškai paaiškint kas ir kaip. Būsiu dėkinga už bet kokią info.
Dabar vaikinas atrodo normaliai, kasdieniškai pasiutęs ir nenustygsta vietoj, tik aš saugau kaip kiaušinį, kad ta galva vėl kur neužkliūtų.
O klinikom pasibaisėjau.

o nori pasakysiu kokie maziekiuose gydytojai man prisiminus ir dabar verkti norisi nors tai buvo pries 2,4metus nes tokiu gydytoju nebuvau maciusi . Tai va mes sode buvom ir as savo suneli 4men paemiau is vezimelio su lopsiu uz rankenu man nesant rankena nutruko ir sunelis trenkesi ant betoniniu laiptu (ten buvo iejimas i nameli) as tai pamaciusi vos nenualpau, bet gerai kad buvo mano vyras , Berniukas klyke kokias 5-10min o poto uzmigo mes tuoj pat susigriebem kad reikia lekti i ligonine nes buvo sestadienis nuvaziavom i ligonine ( mazeikiuose) i primamaji pas daktare ji apziurejo vaika sugebejo pasaskyti tepkit ukiniu muilu ta vieta uzgis nors berniukui toj vietoj paliko duobute ji nesugebejo net persviesti galvytes as verkdama paklausiau ar tikrai jam viskas gerai ir gal pirmadieni eiti pas savo darktare , budinti daktare pasake aisku kad nereikia tepk muilu ir pati isgerk rAMINAMUJU IR VISKAS BUS GERAI . Man tada pasirode kad kazkas cia ne taip , bet taip ir buvo berniukas pramiegojo sestadieni ir sekmadieni. taip ramei todel save raminau kad jam viskas gerai tik as per daug nerimauju. Pirmadieni nuo pat 8 buvom pas savo daktare ( anos neklausiau ) tai musu daktare dave siuntima persisviesti galvyte ta [pacia diena mes persisvietem ir nusiunte pas chirurga, o tas vos nenumire is juoko kai pasakiau kad liepe galva tepti su muilu . Mum buvo smegenu sutrenkimas ir dviejuose vietose kaukoles luzis verysad.gif mus tuoj pat pagulde i skiriu ir pragulejom menesi doh.gif taiva tokia skaudi musu patirtis .O kaip jum ar nieko blogo ? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!Na karts nuo karto vis pasiskaitydavau apie vaikuciu nelaimingus nutikimus.Vis pagalvodavau vaje vaje kaip gali vaikutis nuo lovos ar sofos nukristi?Galvodavau na tu mamyciu ir zioplumas g.gif !Bet vat dabar ir pati esu itraukyta i nelaimingu atsitikimu mamyciu sarasa ir turiu visu atsiprasyti nes tai gali nutikti akimirksniu doh.gif ,bet kada ir bet kam verysad.gif .Tai vat mano mazylis taip pat nuo sofos nusirideno verysad.gif ,oi kiek asaru buvo ne tik jam bet ir man.Atrodo neaukstai krito ir lyg ant pilvo bet kaip bijojau del galvytes.Lyg jokiu guzu ar paraudimu nebuvo,bet kaip jis verke vaje vaje verysad.gif !Visa diena stebejau ji lyg po to ir su nuotaika buvo,ir pietus pavalge,zaide...bet vis vien su nerimavau visa diena.O labiausei tai negalejau sau atleisti kad taip ivyko.Man tereikejo tik pasilenkti paimti jo nukritusiu zaislus ir jis plumt ant zemes...Na lyg jokiu pasaliniu pozymiu ta vakara nepastebejau,bet nakti labai neramei man miegojo.Vis kirbejo mintis geriau pasirodyti daktarui del savo ramybes.Na kaip nuveziau daktarui jis apziurejo,o kaip pasakiau kad nakty nemiegojo tai sake kad gal galvyte skaudejo jei susimuse ir gal del isgascio,kaip nukrito,buvo neramus.Tai va mamytes tas musu kritimas atsipirko tik isgasciu.Oi kaip reikia saugoti tuos musu mazylius... smile.gif.SEKMES.
Atsakyti
QUOTE(daivuze @ 2009 01 18, 02:40)
Sveikos mamytes!Na karts nuo karto vis pasiskaitydavau apie vaikuciu nelaimingus nutikimus.Vis pagalvodavau vaje vaje kaip gali vaikutis nuo lovos ar sofos nukristi?Galvodavau na tu mamyciu ir zioplumas g.gif !Bet vat dabar ir pati esu itraukyta i nelaimingu atsitikimu mamyciu sarasa ir turiu visu atsiprasyti nes tai gali nutikti akimirksniu doh.gif ,bet kada ir bet kam verysad.gif .Tai vat mano mazylis taip pat nuo sofos nusirideno  verysad.gif ,oi kiek asaru buvo ne tik jam bet ir man.Atrodo neaukstai krito ir lyg ant pilvo bet kaip bijojau del galvytes.Lyg jokiu guzu ar paraudimu nebuvo,bet kaip jis verke vaje vaje  verysad.gif !Visa diena stebejau ji lyg po to ir su nuotaika buvo,ir pietus pavalge,zaide...bet vis vien su nerimavau visa diena.O labiausei tai negalejau sau atleisti kad taip ivyko.Man tereikejo tik pasilenkti paimti jo nukritusiu zaislus ir jis plumt ant zemes...Na lyg jokiu pasaliniu pozymiu ta vakara nepastebejau,bet nakti labai neramei man miegojo.Vis kirbejo mintis geriau pasirodyti daktarui del savo ramybes.Na kaip nuveziau daktarui jis apziurejo,o kaip pasakiau kad nakty nemiegojo tai sake kad gal galvyte skaudejo jei susimuse ir gal del isgascio,kaip nukrito,buvo neramus.Tai va mamytes tas musu kritimas atsipirko tik isgasciu.Oi kaip reikia saugoti tuos musu mazylius... smile.gif.SEKMES.

pradzia kai paskaiciau man toks jausmas paliko kad mamos tycia svaido vaikus , o kai pati susidurei sutuo dingo ir noras apie kitus blogai manyti nors tiesa sakant kol pati nesusiduriau sutuo as ir maniau kaip galima nenusaugoti vaiko o pasirodo buna visko .Gerai kad jum baigesi laimingai ne kaip mum verysad.gif tik daugiau saugokytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 18, 11:29)
pradzia kai paskaiciau man toks jausmas paliko kad mamos tycia svaido vaikus  , o kai pati susidurei sutuo dingo ir noras apie kitus blogai manyti nors tiesa sakant kol pati nesusiduriau sutuo as ir maniau kaip galima nenusaugoti vaiko o pasirodo buna visko .Gerai kad jum baigesi laimingai ne kaip mum  verysad.gif  tik daugiau saugokytes  smile.gif

Taip taip tikru tikriausia tiesa kad mes nesame nei vienas apsaugotas nuo nelaimiu,bet bandome apsugoti savo mazuosius kol jie priklausomi nuo musu bigsmile.gif !Tad turime buti budrios,o ypac jei vaikutis labai judrus...sunkus tas mamyciu darbas is tikruju g.gif .
Atsakyti
QUOTE(daivuze @ 2009 02 07, 01:34)
Taip taip tikru tikriausia tiesa kad mes nesame nei vienas apsaugotas nuo nelaimiu,bet bandome apsugoti savo mazuosius kol jie priklausomi nuo musu bigsmile.gif !Tad turime buti budrios,o ypac jei vaikutis labai judrus...sunkus tas mamyciu darbas is tikruju g.gif .

kartais kai pagalvoji tai tikrai sunku buti idealia mama , nors kiekvienam vaikui mes esam pacios geriausios 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

rasau velai, bet esu labai sunerimusi.
Mano mazyle griuvo ir manau atsitrenke i senovini radiatoriu arba grindis - tiksliai negaliu pasdakyti i kur nes nelabai pastebejau, nors ir buvau salia blush2.gif
Mazyle verke gal koki 5 min ir poto lyg ir viskas gerai - su teciu nuejo miegoti, nes jau senai laikas jai buvo miegoti 0 juk velus vakaras. ir pasidare gal po kokios valandos nerami ir verke ir apsiveme taip netiketai blink.gif Tai is kart man sokas ir jau sakau vyrui - smegenu sutrenkimas blink.gif Sakau kvies greitaja. et vaikas issivemes netgi pasijuto geriau. Tik labai issigando to jausmo - perrengiau tai tokia guvi pasidare ir bendravo , nors ir laikas miegot jau buvo. Ir ziuriu vel viena sliauka. Vel verkimas - nes issigando - tokiu dalyku mat neturejo. Nu bet perrengiau ir vel viskas gerai.
Raminu save, kad del perrvargimo, del to, kad tetis mete i virsu labai daug kartu 0 na jai taip labai patinka blush2.gif Bet...
Dabar mazyle miega ir nezinau kaip as cia uzmigsiu kai taip atsitiko - bet ryojus viska pasakys - jei bus mieguista- vaziuosiu staigiai i ligonine. Dabar tai jokiu kazkokiu ar kvepavimo sutrikimo ar guzo nematau - viskas pasimatys ry.
Nors mazyle sake is miegu atsikelusi - popa buvo - rode ten kur griuvo - tai gal viskas is issgascio - tikiuosi verysad.gif Labai noreciau taip galvori.
Ryt parasysiu kaip sekes/
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2009 02 15, 03:52)
sveikos mamytes,

rasau velai,  bet esu labai sunerimusi.
Mano mazyle griuvo ir manau atsitrenke i senovini radiatoriu arba grindis - tiksliai negaliu pasdakyti i kur nes nelabai pastebejau, nors ir buvau salia blush2.gif
Mazyle verke gal koki 5 min ir poto lyg ir viskas gerai  - su teciu nuejo miegoti, nes jau senai laikas jai buvo miegoti 0 juk velus vakaras. ir pasidare gal po kokios valandos nerami ir verke ir apsiveme taip netiketai  blink.gif  Tai is kart man sokas ir jau sakau vyrui - smegenu sutrenkimas blink.gif Sakau kvies greitaja. et vaikas issivemes netgi pasijuto geriau. Tik labai issigando to jausmo - perrengiau tai tokia guvi pasidare ir bendravo , nors ir laikas miegot jau buvo. Ir ziuriu vel viena sliauka. Vel verkimas - nes issigando - tokiu dalyku mat neturejo. Nu bet perrengiau ir vel viskas gerai.
Raminu save, kad del perrvargimo, del to, kad tetis mete i virsu labai daug kartu 0 na jai taip labai patinka blush2.gif Bet...
Dabar mazyle miega ir nezinau kaip as cia uzmigsiu kai taip atsitiko - bet ryojus viska pasakys - jei bus mieguista- vaziuosiu staigiai i ligonine. Dabar tai jokiu kazkokiu ar kvepavimo sutrikimo ar guzo nematau - viskas pasimatys ry.
Nors mazyle sake is miegu atsikelusi - popa buvo - rode ten kur griuvo - tai gal viskas is issgascio - tikiuosi verysad.gif Labai noreciau taip galvori.
Ryt parasysiu kaip sekes/

as siulyciau eit pas savo daktare ir paprasyt kad galva persviestu nes mergaite veme tai negeras pozymis
Atsakyti
na bet snd vaikas nei mieguistas nei vemia nei net nesimato, kad butu kazkas negerai.
manau ji vakar per daug prisivalge saldumynu ir visoiu cipsu.
gal tai tiesiog sutapimas.
tikiuosi 4u.gif
Atsakyti
aisku matai kaip elgiasi tik baisu kad nieko blogo nebutu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 02 16, 17:11)
aisku matai kaip elgiasi tik baisu kad nieko blogo nebutu smile.gif

Siaip tai buciau tikrai vezus i ligonine ir jau laukiau ryto, bet tikrai vaikas gerai jautesi ir net nebuvo jokio dalyko, kad galeciau itarti. Nes ir veme gatavais riesutiukais, kuriuos mes valgem prie alaus. Jie buvo beveik cieli - tai suvalge nekramcius ir skrandis sustojo.

Bet baisu man buvo ne tas zodis.

ji taip issigando to vemimo, nes niekada neveme. verysad.gif

Mazyle verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2009 02 17, 13:42)
Siaip tai buciau tikrai vezus i ligonine ir jau laukiau ryto, bet tikrai vaikas gerai jautesi ir net nebuvo jokio dalyko, kad galeciau itarti. Nes ir veme gatavais riesutiukais, kuriuos mes valgem prie alaus. Jie buvo beveik cieli - tai suvalge nekramcius ir skrandis sustojo.

Bet baisu man buvo ne tas zodis.

ji taip issigando to vemimo, nes niekada neveme.  verysad.gif

Mazyle verysad.gif

matai mum trauma padare gan sunkiu padariniu tad kazkaip geriau eit pas daktara o ji nuspres ar rimta ar nerimta
gerai kad jums tik geriau 4u.gif
Atsakyti