Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

Labutis nestuke.gif Man nuo 22 sav. prasidejo viduriu uzketejimas, atrodo, kad skrandis nieko nevirskina visiskai. Noriu paklaust, kaip Jus kovojat su sia problema, ir ar tai nekenkia vaikiukui (nes visgi organizmas uzsitersia)
Atsakyti
pabandyk maista reguliuoti. Kokiu Aktivia'ju pavalgyk. sauso maisto venk, ryziai irgi kietina vidurius.
Daugiau skysciu vartok
O kazkokia tema apie tokia problema seniau lyg buvo- ten ivairiu patarimu parasyta.
Man kolkas tokios problemos nebuvo, gal ir nebus.
Atsakyti
sveika,

o as tai pasiulysiu LEPICOL nu man jis labai padeda. Jis nesuka viduriu, kas yra gerai, nuvalo sieneles . Nu is vis geras daiktas.
Atsakyti
Man irgi ziauriai buvo uzkieteja viduriai,jau net pilva pradedavo skaudziai raizyt,daktare sake kad nera tai gerai,israse tokio sirupo "duphalac"vadinasi ir skanus ir veiksmingas,nesusuka viduriu,viskas normaliai gaunasi ir pilvuko neraizo
Atsakyti
as irgi turiu problemeliu su vidurių užkietėjimu, sedziu kartais tualete popusvalandi o nieko neiseina pilveli tik pucia, bet manau man nuo sedimo darbo, nes per visa diena tiek užpakaliuka nusedziu, bet bijau is vaistuku ka gerti, bijau leliukui pakenkti. verysad.gif
Atsakyti
Man visa neštumą viduriai buvo užkietėję ir sutrikęs virškinimas. tai aš gerdavau Senų lapų arbatą kai jau nebegalėdavau padaryti.......ir MezymForte kad geriau virškintų. Kiek žinau MezymForte nekenkia tad jį ir gerdavau.
Atsakyti
QUOTE(pusnis @ 2006 01 24, 21:17)
Man visa neštumą viduriai buvo užkietėję ir sutrikęs virškinimas. tai aš gerdavau Senų lapų arbatą kai jau nebegalėdavau padaryti.......ir MezymForte kad geriau virškintų. Kiek žinau MezymForte nekenkia tad jį ir gerdavau.

NA REIKS pabandyti, nes nekoks jausmas kai nieko neiseina smile.gif
Atsakyti
la.
siandien lankiausi as daktaryte ir klausiau del viduriu užkeitejimo tai liepe vengti bandeliu sokoladu, nors as ju privengiu, daugiau judeti, valgyti kiekviena diena burokeliu su aliejumi
Atsakyti
QUOTE(pusnis @ 2006 01 24, 19:17)
Man visa neštumą viduriai buvo užkietėję ir sutrikęs virškinimas. tai aš gerdavau Senų lapų arbatą kai jau nebegalėdavau padaryti.......ir MezymForte kad geriau virškintų. Kiek žinau MezymForte nekenkia tad jį ir gerdavau.


Nenoriu karkseti, bet Senos preparatu siais laikais neberekomenduojama vartoti net ir visiskai sveikiems zmonems, nekalbant jau apie nesciasias - turi medziagu, pasizyminciu kancerogeniniu poveikiu, ypac neigiamai veikia storaja zarna... O virskinimo fermentu nescioms vartoti taip pat nepatartina, nors gamintoja raso, kad galima...
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2006 01 26, 19:33)
Nenoriu karkseti, bet Senos preparatu siais laikais neberekomenduojama vartoti net ir visiskai sveikiems zmonems, nekalbant jau apie nesciasias - turi medziagu, pasizyminciu kancerogeniniu poveikiu, ypac neigiamai veikia storaja zarna... O virskinimo fermentu nescioms vartoti taip pat nepatartina, nors gamintoja raso, kad galima...



Na MezymForte galima pakeisti Pankolių sėklų ar vaisių arbata. dabar kai laukiuosi tai turiu taip pat tokių problemų verysad.gif o Senų lapų arbata taip pat rekomendavo vaistinėje ir ją įsigijau kai buvo toks įvykis kad nu nikaip biggrin.gif o ka daryt, gal piktnaudžiaut nereikia, bet jei jau atsitinka taip........ ax.gif
Kad gydytojai kažin ar ka geriau gali patarti, nes man tai šeimos gydytoja patarė nusipirkti už 20 Lt., ksinuojančią mikstūrą ar gėrimą kaip jį ten pavadinti kurį naudoja ir kūdikiai taip sakė, na pagailo pinigų pagalvojau kad kaip yprasta skiria tuos vaistuos su kuriom kompanijom sutartis sudarę tai ir nepirkau. Kodėl nerekomenduoja vaistažolių arbatų?
Atsakyti
O man gydytoja patarė gerti tokius Mucofalk granules. Jas ištirpini stiklinėje vandens, išgeri ir po to dar vieną stiklinę vandens pagurkšnoji. Vaikiukui nekenkia.
Sąžiningai vartojau visą mėnesį - problemų nebeturėjau jokių thumbup.gif
Dabar apsileidau ir vėl tas pats.... rei suimt save į rankas ir vėl pradėt sąžiningai gerti.
Anot gydytojos, galima vartoti be pertraukos visą nėštumą.
Žymiai pigesnis už Lepicol - 30 pak. - 1 mėnesiui - kainuoja apie 15 Lt.
Atsakyti
Man ir nesilaukiant budavo bedu su viduriu uzkietejimu, bet pries keleta metu tik atsikelusi pradejau gerti po stikline vandens ant tuscio skrandzio, man tai labai susitvarke visa peristaltika. Betkai pastojau pirmus 3 men. kol pykindavo, teko atsisakyti sio ritualo, nes viskas atsidurdavo turbut zinot kur ax.gif ir aisku kankinausi su uzkietejusiais viduriais. Bet kai baigesi visi pykinimai as vel kas ryta atlikineju si rituala, ir viskas puiku thumbup.gif
Atsakyti