Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

aciu mergytes uz receptukus nors kolkas dar nereik bet kai reikes zinosiu ka daryt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 03 23, 18:43)
Man jei uzsikisa tai uzsikisa, nei agurkai su obuoliais nepramusa, nei slyvos jokios...  schmoll.gif  blush2.gif

Na čia apie mane...Į WC keliaujam kas 2-3 dieną.. Siaubas...
Atsakyti
Nusipirkau vel Duphalac. Tai gyvenu su sypsena, nes kas ryta arba kas antra tustinuosi labai normaliai thumbup.gif Pabandykit ir jus, si preaparata drasiai duoda maziems vaikams. Jis tikrai nekenksmingas! mirksiukas.gif Per nestuma jau antra buteliuka jo nusipirkau. Kitas dalykas, kai ilga laika nesitustini nuodijasi organizmas ir greiciau auga svoris.... Dabar matau nebe zarnyno turiniu issiputusi savo pilva, o savo pilvelio gyventoja.... nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes... as cia tokia nelabai malonia blush2.gif tema, bet aktualia noreciau nuomoniu pasiklausyti... Kaip gelbejates nuo viduriu uzkietejimo nestumo metu? Labiausiai, aisku, noretusi naturaliu priemoniu, bet kad nelabai jau jos veiksmingos. As pati zinau viena buda - vakare reikia i stikline ideti 2-3 dziovintas slyvas ir ipilti vandenuko, kad per nakti pamirktu. Ryte reikia isgerti ir skysti, ir suvalgyti slyvas... Man asmeniskai nelabai slyvos lenda, tai sis budas atkrenta.. Gal kas zinot kokiu nors kitokiu?smile.gif
Atsakyti
na, ieskau tokiu maisto produktu, kuriose yra daugiau lastelienos (angliskai fiber). pavyzdziui, juoda duona, kurioj yra daug sveiku grudu.. ir bent jau cia suomijoj yra visokiu vaisiu sulciu, su prideta lasteliena.. ir man labai padeda. o siaip, daug jos yra darzovese, vaisiuose.. ir laaabai daug skysciu gerk.. ir visaip pajudet daugiau stenkis.. ir dar girdejau, kad uzkietejimas daugiau buna toms, kurios gelezi vartoja..


sekmes!
Atsakyti
QUOTE(rsaulyte @ 2006 09 18, 14:31)
na, ieskau tokiu maisto produktu, kuriose yra daugiau lastelienos (angliskai fiber). pavyzdziui, juoda duona, kurioj yra daug sveiku grudu.. ir bent jau cia suomijoj yra visokiu vaisiu sulciu, su prideta lasteliena.. ir man labai padeda. o siaip, daug jos yra darzovese, vaisiuose.. ir laaabai daug skysciu gerk.. ir visaip pajudet daugiau stenkis.. ir dar girdejau, kad uzkietejimas daugiau buna toms, kurios gelezi vartoja..
sekmes!


Aciu 4u.gif Atrodo visus cia isvardintus produktus valgau ir gelezies papildomai negeriu:) gal reikes tik skysciu daugiau pagert... ir pajudet:)
Atsakyti
QUOTE(rsaulyte @ 2006 09 18, 14:31)
na, ieskau tokiu maisto produktu, kuriose yra daugiau lastelienos (angliskai fiber). pavyzdziui, juoda duona, kurioj yra daug sveiku grudu.. ir bent jau cia suomijoj yra visokiu vaisiu sulciu, su prideta lasteliena.. ir man labai padeda. o siaip, daug jos yra darzovese, vaisiuose.. ir laaabai daug skysciu gerk.. ir visaip pajudet daugiau stenkis.. ir dar girdejau, kad uzkietejimas daugiau buna toms, kurios gelezi vartoja..
sekmes!


pritariu drinks_cheers.gif man nebuvo jokiu problemu su viduriu uzkietejimu kol gydytoja neisrase gelezies doh.gif dabar man jau niekas nebepadeda verysad.gif
Atsakyti
o ka manot apie Actvia's ir pan. dalykus?
Atsakyti
QUOTE(Yellow @ 2006 09 20, 09:03)
o ka manot apie Actvia's ir pan. dalykus?


tai tik reklama verysad.gif bandziau ant saves, jokio poveikio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2006 09 18, 15:03)
pritariu  drinks_cheers.gif man nebuvo jokiu problemu su viduriu uzkietejimu kol gydytoja neisrase gelezies  doh.gif dabar man jau niekas nebepadeda verysad.gif

Na man atvirksciai, kai geriau gelezi iseidavau labai lengvai, tik nutraukus jo gerti viskas pasikeite, dabar kankinuosi su kietais viduriais... verysad.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirma karta, taip pat buvau susidurusi su sia problemele unsure.gif , ka vartojau, tiksliai nepamenu - tai buvo pries penkis metus:mirksiukas: , kogero valgiau daug burokeliu, bet , mielosios,nepersistenkit, burokeliai netinka toms, kuriu kraujas tirstas!
Dabar planuojame susilaukti dar vieno leliuko thumbup.gif , todel nenustebciau , jei ir vel tas pats pasikartotu... blush2.gif
Atsakyti
Zinau, kad as truputeli ne i tema, bet visgi pabandysiu pasiulyti. ax.gif Tiesiog man atliko geras daiktas, ismesti gaila tai gal kam bus i nauda.. g.gif Man tai sis vaistas(DUPHALAC) gelbejo tiek per nestuma, tiek pagimdzius. O ypac po gimdymo, kai maitinau ir su maisto produktais negalejau pavarijuoti, tai to negalima, tai ano doh.gif ....ejimas i tulika buvo siaubo valandele. blush2.gif doh.gif Tikrai geras vaistukas, jei manim netikit galit pasiklausti savo gydytojos. mirksiukas.gif

Kainavo 22lt., tai noreciau ben 15lt.,galioja iki 2008.10, talpa 500ml.

user posted image
Atsakyti