Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

labas,
pabandyk ryte,ant tuscio skrandzio stikline vandens isgert(as dar ir citrinos kelis lasus ilasinu) thumbup.gif
Atsakyti
visada turėjau šią problema, o dabar dar labiau. Valgau ir kivius, ir sėlenas į jogurtą maišau, bet vis užkietėja, kai jau blogai, tai mikroklyzmutes pasidarau, o ką padarysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2007 04 13, 11:57)
visada turėjau šią problema, o dabar dar labiau. Valgau ir kivius, ir sėlenas į jogurtą maišau, bet vis užkietėja, kai jau blogai, tai mikroklyzmutes pasidarau, o ką padarysi  smile.gif


na man irgi kietedavo viduriai visada, bet iki siol baisiai nesiskundziau schmoll.gif bet jau visa savaite mandidysis reikalas - tragedija! nepadeda nei aktivia jogurtukai, nei slyvos, nei vandens stikline rytais, tai pabandziau microlax klizmute doh.gif o siaube galvojau kad isprotesiu is skausmo blink.gif ziuresim kaip bus toliau g.gif
Atsakyti
kolkas rezultatu is duphalako dar nesulaukiau....
Atsakyti
man asmeniskai atlaisvina vidurius svieziai spaustos sultys burokeliu + morku
Atsakyti
na zinokit tas duphalakas kazka ir padeda.... lengviau kazkaip pasidare...
Atsakyti
po 2 dienų g.gif

aš noriu staigaus rezultato doh.gif va, vakar irg ibėda buvo. kad nesikankinti - ėjau per du kartus. pasivaikščiojus po butą antras kartas lengvesnis buvo. bet šiandien sėdžiu su "sunkiu" žarnynu ir dideliu noru.

darbe prisinešiau aktivia jogurtų, bananų, obuolių - šūds i nieko daugiau
Atsakyti
na as irgi vargau doh.gif su viduriais per nestuma, maitinima ir siaip dar ilga laika po to... bet dabar atradau arbata- salteksniu zieve, na net negalvojau kad gali taip laisvinti, apir apribojimus nestuke.gif neraso informaciniam lapelyje, tai as manau, kad geriau negu vaistukus- mano jau prie klizmuciu buvo priprates, nepadedavo
Tik beda kad tos arbatos paprastose vaistinese nera, as gavau tik akropolio eurovaistinej.
beje nei maisto ribojimas, ne ivandens gerimas, nei visi liaudiski patarimai man nepadedavo, bet si arbata tai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikispuikis: 16 balandžio 2007 - 09:21
O mano problema dar didesnė vargina hemorojus doh.gif . Tiesa viduriai nėra užkietėję. Nežinau nei ko griebtis. g.gif Gydytoja prirašė vaistų bet kolkas jokio efekto verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele5555 @ 2007 04 16, 14:10)
O mano problema dar didesnė vargina hemorojus doh.gif . Tiesa viduriai nėra užkietėję. Nežinau nei ko griebtis. g.gif  Gydytoja prirašė vaistų bet kolkas jokio efekto  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


as kaip tik siandien buvau nestukiu kursuose ir ten kalbejo apie hemaroju... sake 2nestumo pusej jam atsiradus, butina gydyti, nes beveik visos vaistukai tinka ir leliui nekenkia. berods minejo hemarol zvakutes, jos naturalios zoleliu yra ir sake kam ir nera tai po gimdymo paumeja, sake galit i tase i ligonine net pasiimt.
Paskui sake, kad negerai valyt tualetiniu popieriu, o nusipirkt dregnu serveteliu su alijosium, atseit labai gerai viska uzgydo... va tiek va naujienu smile.gif
Atsakyti
Kas rytą išgeriu stiklinę vandens su citrina arba apelsinų sulčių + 1 kivi - geriausias vaistas 4u.gif
Atsakyti
[quote=Inga28,2007 04 16, 18:58]
as kaip tik siandien buvau nestukiu kursuose ir ten kalbejo apie hemaroju... sake 2nestumo pusej jam atsiradus, butina gydyti, nes beveik visos vaistukai tinka ir leliui nekenkia. berods minejo hemarol zvakutes, jos naturalios zoleliu yra ir sake kam ir nera tai po gimdymo paumeja, sake galit i tase i ligonine net pasiimt.
Paskui sake, kad negerai valyt tualetiniu popieriu, o nusipirkt dregnu serveteliu su alijosium, atseit labai gerai viska uzgydo... va tiek va naujienu smile.gif
[/quo
Ačiū reiks bandyti , o tai gyvenimas ištiesų ne mielas pasidarė net ir nestuke.gif - nebedžiugina
Atsakyti