Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

QUOTE(Saulužė @ 2008 10 15, 16:09)
turbūt vaistai rolleyes.gif

thumbup.gif pasirodo , kad ne thumbup.gif
Padariau eksperimentą, nebegėriau 'mucofalko" (tiesiog perdien labai jau daug visko reikia išgert ir dar plius su pertraukom: geležis, folio rūgštis, žuvų taukai, kalcis-magnis -cinkas karsta.gif )
Tai va, padariau išvadą, kad vistik čia darbuojasi sėlenos thumbup.gif Nes rytinis puodelis su sėlenomis ant tuščio skrandžio suveikia po valandos-dviejų, max-trijų mirksiukas.gif Kai gydytoja man jas rekomendavo, sakė taip: " pabandyk, dar nei viena nesupeikė šio patarimo". Žadu padėkot ir aš, nes gyvenimas tapo tikrai šviesesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2008 10 15, 18:04)
thumbup.gif pasirodo , kad ne thumbup.gif
Padariau eksperimentą, nebegėriau  'mucofalko" (tiesiog perdien labai jau daug visko reikia išgert ir dar plius su pertraukom: geležis, folio rūgštis, žuvų taukai, kalcis-magnis -cinkas  karsta.gif )

Džiugu girdėti 4u.gif
Geležis dar gali kietinti vidurius.

Aktyvijos jogurte yra vidurius laisvinančių vaistų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2008 10 16, 14:21)
Džiugu girdėti 4u.gif
Geležis dar gali kietinti vidurius.

Aktyvijos jogurte yra vidurius laisvinančių vaistų unsure.gif


Man paskyrė "Tardiferoną" (geležį), o su "Activia' aš mečiau biggrin.gif
Atsakyti
o ka daryt kai jau gimdymas ant nosies ir niekaip nepadarai?
itariu,leliukas uzspaude doh.gif
kankinuosi jau kelias dienas....
Papildyta:
isbandziau jau ir jogurtus, ir sriubas, ir avizu kose, ir juodas dziovintas slyvas....
kaip nieko,taip nieko.

is tos nevilties pasidariau microlax maza klizmute - suveike vos vos cray.gif
jau nebezinau ko griebtis, gimdant turbut hemaroju isivarysiu
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 10 21, 17:49)
o ka daryt kai jau gimdymas ant nosies ir niekaip nepadarai?
itariu,leliukas uzspaude doh.gif
kankinuosi jau kelias dienas....



gal bandyk nieko nevalgyt, gerti tik silta virinta vandeni? arba issivirk koki buljona ant mesytes ir gerk daug daug

man tai prastai virskina, biski padarau wc, bet ner palengvejimo jausmo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Snape Lape @ 2008 10 21, 18:51)

Papildyta:
isbandziau jau ir jogurtus, ir sriubas, ir avizu kose, ir juodas dziovintas slyvas....
kaip nieko,taip nieko.

is tos nevilties pasidariau microlax maza klizmute - suveike vos vos cray.gif 
jau nebezinau ko griebtis, gimdant turbut hemaroju isivarysiu


Nu dar pabandyk ryte "ant tuščio" sėlenų su jogurtu.Aš dar į jogurtą truputį vandens įpilu, kad labiau geriamas būtų. Ir pabrinkink prieš vartodama apie dešimt minučių.
Atsakyti
aha, jogurtas gerai
bet gal geriau be nieko
jogurtas ir po jo daug silto vandens
man kartais padeda
Atsakyti
bandysiu 4u.gif
o selenu neturiu ir nelabai maciau UK pirkti
Atsakyti
Sveikos nėštukės smile.gif

o aš visai neseniai ir atsitiktinai atradau, kad nuo užkietėjusiu vidurių nepaprastai gerai padeda imbiero arbata thumbup.gif Pradėjau ja gerti profilaktiškai šaltuoju sezonu prieš peršalimus ir pastebėjau, kad nuo nėštumo pradžios visą laiką kietėję viduriai ėmė "veikti" puikiai. Ir tik nuo imbiero, nes daugiau joks maistas nepasikeitė. Aš darau taip: tokia ne per didžiausią šaknį nulupu, smulkiai sutarkuoju, sudedu i induką, išspaudžiu ant viršaus pusės citrinos sultis, viską sumaišau ir į šaldytuvą, kad negestų. Ir taip imu po šaukštelį ar mažiau (žiurint kiek imbiero aštrumo kam patinka) užpilu karštu vandeniu ir išgeriu šia arbatą ryte ir vakare, arba tik kartą per dieną. Kas toleruojat imbierą, pabandykit, atrodo kad tikrai padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites,o kodel negalima senos? Man 7 savaites,2 is ju gulimas rezimas,nieko praryti negaliu,tik dziuveselius su arbata,tai viduriai irgi labai uzkietiejo,o daug staneti negaliu,nes pas mane gresiantis,tai vaistinej patare arbatos Figura,ten ziuriu su senos lapais blink.gif Dabar paskaiciau jusu foruma,nusipirkau Lepicol,tik kiek jo vartoti,jei man ekstra atvejis,gal daugiau nei 2 saukstai...? blush2.gif
Atsakyti

ir man tas pats... ax.gif
ir buvau ant gulimo režimo - pasakė - jokio stanginimosi. kai grįžau iš ligoninės, maniau, užsikauksiu... niekas nepadėjo... vyras parvežė Duphalac iš vaistinės, tai pramušė, bet pora dienų nuo jo labai pilvą pūtė - ir ne kas buvo...

dabar iš vakaro slyvas užplikinu ir ryte išgeriu ant tuščio skrandžio - lyg ir veikia blush2.gif


Atsakyti
Nezinau..vakar isgeriau to Lepicol...siandien ryte...kad nors pyrst.. jau kaukti norisi...tai zinau,kad blogai padariau,bet isgeriau tablete Besikodil...dabar laukiu.. ax.gif
Atsakyti