Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

O, na gal tikrai į nėštumo pabaigą viduriai susitvarko?.... g.gif Nors, jeigu nieko nedarysi, tai bus tik blogiau.... blush2.gif Dabar aš niekaip savimi neatsidžiaugiu - taip gerai tą reikaliuką dydijį atlieku thumbup.gif ir slyvų nebereikia yahoo.gif
O ruginę duonytę irgi mėgstu, tikrai, virškinimui ji gera. essen.gif

Jaučiu, po gimdymo vėl reikės slyvų dietos......... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirafos sese: 25 vasario 2006 - 22:11
QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 24, 23:49)
Sveikutės  hi.gif
Kai man buvo kokia 20 savaitė, irgi žiauriai kankino vidurių užkietėjimas, jau nebetikėjau, kad kas nors padės.  blink.gif Bet gydytoja neskubėjo vaistukų skirti ir išrašė SLYVŲ DIETĄ  biggrin.gif Padėjo!  clap.gif  thumb_yello.gif
Kaip čia merginos rašė, valgiau pamirkytas džiovintas slyvas, gėriau slyvų sultis. Ir tuo metu stengiausi dažniau valgyti troškintas daržoves. Virdavausi džiovintų vaisių kompotą, šiaip daug džiovintų vaisių valgiau (pvz., abrikosų).

Ir dar, kaip jau irgi buvo rašyta, labai gerai profilaktiškai kas rytą prabudus atsigerti vandens. Ir šiaip - daugiau vandens.

Aš, kol dirbau, beveik visą dieną sėdėdavau prie kompo, mažai judėjau ir mažai skysčių vartojau, dėl to irgi viduriai kamavo.

Tiesa, Magnesium Diasporalis irgi padeda, nes veikia atpalaiduojančiai. Bet man jį gydytoja liepė gerti ne dėl vidurių, o dėl padidėjusio gimdos tonuso.

Visada verta iš pradžių išbandyti natūralias priemones.  thumbup.gif

as ir manau kad geriausia naturalios priemones thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indroska @ 2006 02 25, 23:16)
as ir manau kad geriausia naturalios priemones  thumbup.gif


thumbup.gif aš niekad neskubu chemijos vartoti.... netgi, jei rimčiau susergu. Tada jau homeopatinius vaistukus vartoju - natūralūs ir veiksmingi. thumbup.gif
Va, čia tarp kitko pridūriau.... ax.gif

Ai, tiesa, man gi viduriai kietėjo dar prieš nėštumą...... blush2.gif Na, taip blogai buvo.......... kad visai jau blogai............. blush2.gif verysad.gif Buvau užsienyje, svečiuose, tai ten mane greitai išgydė su tokiu elektriniu čiužinuku, ant jo reikėdavo kasdien po keletą minučių pagulėti ir dar ant pilvuko elektrinę pagalvėlę palaikyti... Aišku, ši priemonė jokiu būdu ne nestuke.gif Na, super, elektros bangelės taip maloniai veikė, kaip masažas.... 4u.gif Ir, kas svarbiausia, išgydė! thumbup.gif
Neturėjau vargo keletą metų, kol pastojau.... Bet, ačiū Dievui, dabar tai buvo laikinas sutrikimas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 25, 22:10)
O, na gal tikrai į nėštumo pabaigą viduriai susitvarko?....  g.gif Nors, jeigu nieko nedarysi, tai bus tik blogiau....  blush2.gif Dabar aš niekaip savimi neatsidžiaugiu - taip gerai tą reikaliuką dydijį atlieku  thumbup.gif ir slyvų nebereikia  yahoo.gif
O ruginę duonytę irgi mėgstu, tikrai, virškinimui ji gera.  essen.gif

Jaučiu, po gimdymo vėl reikės slyvų dietos.........  lotuliukas.gif

As tai visa gyvenima kankinausi su uzkietejusiais viduriais, ypac nuvaziavusi kur nors pailseti - i svetima vieta blink.gif Nuo vaikystes prisimenu kaip man mama statydavo klizmas, taip kad mano issigelbejimas produktai kur daug lastelienos. ax.gif
O del slyvu dietos, tai jei pati maitinsi vaika, teks jos atsisakyti, nes vaikui paleis vidurius. As klausiau gydytoju, sake vaikui iskart bus tryda. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiuks @ 2006 02 26, 11:39)
O del slyvu dietos, tai jei pati maitinsi vaika, teks jos atsisakyti, nes vaikui paleis vidurius. As klausiau gydytoju, sake vaikui iskart bus tryda. unsure.gif


O tu siaube!!! doh.gif Tai ką tokiu atveju reikės daryti, kad ir leliui nepakenktų, ir aš nesikankinčiau? Klizmutę? g.gif Ar tiesiog gurkšnuoti rytais vandenuką ir kurį laiką išlaukti, kol savaime susitvakys? blush2.gif
Atsakyti
Man viduriu uzkietejimas taip pat pagrindinis gyvenimo palydovas.... unsure.gif
man tos slyvos tie uzpilai, kompotai istikro per "lengvas" vaistas atrodo, nors esu isbandziusi viska kas imanoma... siuo metu kai laukiuosi - apetitu nesiskundziu, bet va viduriukai. Tai man seimos daktare patare gerti Duphalac... labai dziaugiuosi, iseinu kasdien labai lengvai, beje sis vaistukas nekenksmingas. esu patenkinta nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 26, 11:16)
O tu siaube!!!  doh.gif Tai ką tokiu atveju reikės daryti, kad ir leliui nepakenktų, ir aš nesikankinčiau? Klizmutę?  g.gif Ar tiesiog gurkšnuoti rytais vandenuką ir kurį laiką išlaukti, kol savaime susitvakys?  blush2.gif

Galima ir klizmute, bet jei prie jos organizmas gali priprasti ir tada ateity gali kilti problemu tustinantis. Tikrai nepakenktu rytais ant tuscio skrandzio isgerti stikline vandens. Beje, maitinant vaika iki 7 men. negalima vartoti kefyro, nes vaikuciui skaudes pilvuka. Kefyras rauginamas naudojant spec. bakterijas....
Kuri laika ir as vartojau Duphalac, bet organizmas priprato ir nebuvo jokios reakcijos. blink.gif
Atsakyti
na kolkas nesiskundziu ir tikiuosi kad neteks nestuke.gif
Atsakyti
As savaite kaip naudoju Duphalac, nepriprato organizmas... Beje raso kad nepripranta... jis pakankamai geras vaistas, juos geria net maziukai... kolkas esu patenkinta 4u.gif
Atsakyti
oi nestuke.gif žiūriu, jums visai negerai su viduriais, o aš maniau, kad jau man katastrofa blush2.gif jums tai didelė užuojauta ir tikiuosi, kad rasit sau veiksmingas priemones.

ir pasidalinsiu savo reikalais: ar gali būti, kad mažyliui apsivertus kažkokiu būdu lengviau pasidarė atlikti tą reikalą??? kažkaip savaime pralaisvėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazius_ @ 2006 03 01, 18:09)
ir pasidalinsiu savo reikalais: ar gali būti, kad mažyliui apsivertus kažkokiu būdu lengviau pasidarė atlikti tą reikalą???  kažkaip savaime pralaisvėjo g.gif

Ne be pagrindo taip galvoji...... g.gif Gal ir man dėl to reikalai pagerėjo, kad leliukas padėtį pakeitė?.... g.gif Anksčiau jis gulėjo skersai (viduriai kietėjo), dabar guli teisingai (viduriai nebekietėja).... hm hm hm.... g.gif Įdomu ax.gif
Atsakyti
klausykit,o kada jums tie viduriai pradėjo kietėti? Gal jau nuo trisdešimtos savaitės tik užkietėja? Nes aš dėl to problemų tfu tfu tfu,bet visai neturiu. Pas mane greičiau jau atvirkštinė situacija.Kaip sakant viskas lenda be problemų ir neprašomi.Dar pastebėjau,kad nėščiųjų arbata milupa palaisvina truputuką,jei kam domina,pabandykit,gal padės.Aš ją geriu,bet man asmeniškai to laisvinamojo poveikio kaip ir nereikia.
Atsakyti