Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
eros
Labutis nestuke.gif Man nuo 22 sav. prasidejo viduriu uzketejimas, atrodo, kad skrandis nieko nevirskina visiskai. Noriu paklaust, kaip Jus kovojat su sia problema, ir ar tai nekenkia vaikiukui (nes visgi organizmas uzsitersia)
Pavasarinuko leliuko mama- 2006
pabandyk maista reguliuoti. Kokiu Aktivia'ju pavalgyk. sauso maisto venk, ryziai irgi kietina vidurius.
Daugiau skysciu vartok
O kazkokia tema apie tokia problema seniau lyg buvo- ten ivairiu patarimu parasyta.
Man kolkas tokios problemos nebuvo, gal ir nebus.
bazinė T
sveika,

o as tai pasiulysiu LEPICOL nu man jis labai padeda. Jis nesuka viduriu, kas yra gerai, nuvalo sieneles . Nu is vis geras daiktas.
stg
Man irgi ziauriai buvo uzkieteja viduriai,jau net pilva pradedavo skaudziai raizyt,daktare sake kad nera tai gerai,israse tokio sirupo "duphalac"vadinasi ir skanus ir veiksmingas,nesusuka viduriu,viskas normaliai gaunasi ir pilvuko neraizo
KristiV
as irgi turiu problemeliu su vidurių užkietėjimu, sedziu kartais tualete popusvalandi o nieko neiseina pilveli tik pucia, bet manau man nuo sedimo darbo, nes per visa diena tiek užpakaliuka nusedziu, bet bijau is vaistuku ka gerti, bijau leliukui pakenkti. verysad.gif
pusnis
Man visa neštumą viduriai buvo užkietėję ir sutrikęs virškinimas. tai aš gerdavau Senų lapų arbatą kai jau nebegalėdavau padaryti.......ir MezymForte kad geriau virškintų. Kiek žinau MezymForte nekenkia tad jį ir gerdavau.
KristiV
QUOTE(pusnis @ 2006 01 24, 21:17)
Man visa neštumą viduriai buvo užkietėję ir sutrikęs virškinimas. tai aš gerdavau Senų lapų arbatą kai jau nebegalėdavau padaryti.......ir MezymForte kad geriau virškintų. Kiek žinau MezymForte nekenkia tad jį ir gerdavau.
*

NA REIKS pabandyti, nes nekoks jausmas kai nieko neiseina smile.gif
KristiV
la.
siandien lankiausi as daktaryte ir klausiau del viduriu užkeitejimo tai liepe vengti bandeliu sokoladu, nors as ju privengiu, daugiau judeti, valgyti kiekviena diena burokeliu su aliejumi
ypata
QUOTE(pusnis @ 2006 01 24, 19:17)
*

Nenoriu karkseti, bet Senos preparatu siais laikais neberekomenduojama vartoti net ir visiskai sveikiems zmonems, nekalbant jau apie nesciasias - turi medziagu, pasizyminciu kancerogeniniu poveikiu, ypac neigiamai veikia storaja zarna... O virskinimo fermentu nescioms vartoti taip pat nepatartina, nors gamintoja raso, kad galima...
city
QUOTE(ypata @ 2006 01 26, 19:33)
Nenoriu karkseti, bet Senos preparatu siais laikais neberekomenduojama vartoti net ir visiskai sveikiems zmonems, nekalbant jau apie nesciasias - turi medziagu, pasizyminciu kancerogeniniu poveikiu, ypac neigiamai veikia storaja zarna... O virskinimo fermentu nescioms vartoti taip pat nepatartina, nors gamintoja raso, kad galima...
*

Na MezymForte galima pakeisti Pankolių sėklų ar vaisių arbata. dabar kai laukiuosi tai turiu taip pat tokių problemų verysad.gif o Senų lapų arbata taip pat rekomendavo vaistinėje ir ją įsigijau kai buvo toks įvykis kad nu nikaip biggrin.gif o ka daryt, gal piktnaudžiaut nereikia, bet jei jau atsitinka taip........ ax.gif
Kad gydytojai kažin ar ka geriau gali patarti, nes man tai šeimos gydytoja patarė nusipirkti už 20 Lt., ksinuojančią mikstūrą ar gėrimą kaip jį ten pavadinti kurį naudoja ir kūdikiai taip sakė, na pagailo pinigų pagalvojau kad kaip yprasta skiria tuos vaistuos su kuriom kompanijom sutartis sudarę tai ir nepirkau. Kodėl nerekomenduoja vaistažolių arbatų?
Vainora
O man gydytoja patarė gerti tokius Mucofalk granules. Jas ištirpini stiklinėje vandens, išgeri ir po to dar vieną stiklinę vandens pagurkšnoji. Vaikiukui nekenkia.
Sąžiningai vartojau visą mėnesį - problemų nebeturėjau jokių thumbup.gif
Dabar apsileidau ir vėl tas pats.... rei suimt save į rankas ir vėl pradėt sąžiningai gerti.
Anot gydytojos, galima vartoti be pertraukos visą nėštumą.
Žymiai pigesnis už Lepicol - 30 pak. - 1 mėnesiui - kainuoja apie 15 Lt.
Daivuška
Man ir nesilaukiant budavo bedu su viduriu uzkietejimu, bet pries keleta metu tik atsikelusi pradejau gerti po stikline vandens ant tuscio skrandzio, man tai labai susitvarke visa peristaltika. Betkai pastojau pirmus 3 men. kol pykindavo, teko atsisakyti sio ritualo, nes viskas atsidurdavo turbut zinot kur ax.gif ir aisku kankinausi su uzkietejusiais viduriais. Bet kai baigesi visi pykinimai as vel kas ryta atlikineju si rituala, ir viskas puiku thumbup.gif
city
Na dar galima nusipirkti ir gerti Duphalac tokia laktoze, kaina apie 17 lt., bet ji pradeda veikti tik po keliu dienu. Na jei ekstra atvejis kaip pvz kelias dienas negali padaryti tai siandien isbandziau klizmute kuri naudojama pries gimdant ir tai tik l. retais atvejais negalima piknaudziauti taip vaistineje patare. Tai padejo isistustinti, pilvukas suminkštėjo. O šiandien gyd. sake taip pat kad gerai tas duplalac ir rikia derinti maista, daug skysciu gerti, jogurtų, burokėlių. Tai va dabar gersiu ta duphalac ir bandysiu derinti maistą. tad sėkmės jums visoms. Bandysim išgyvent su šiom atsiradusiom problemom. smile.gif
laiminga_mamyte
Hm.... Sakot užkietėję viduriai? g.gif Nu aš turiu kiek kitokią problemą.Man paleisti viduriai.Ir pilvelį dažnai raižo,pučia,ypač vakarais. Įdomu,ar tai nekenkia mažajam.Geriu daug skysčių,natūrtalių juodųjų serbentų,obuolių sulčių,bet nemanau kad tai turi tam įtakos.Patarkit. blush2.gif
Mazius_
sveikos nestuke.gif aš irgi turėjau šią problemą prieš pastojimą, ką bedariau padėdavo tik laikinai, matyt kol organizmas nepriprasdavo. dabar būna visai blogai schmoll.gif baisus net pats procesas kai pagalvoju.
tik radau išeitį, pirmus mėnesius gėiau rabarbarų šaknų tabletes, jos tipo natūralios ir nestuke.gif galima.
po to jau jos nebepadėjo. dabar valgau po pagrindinių pavalgymų džiovintų slyvų (2-3vnt.) ir vakarais geriu arbatą su šaltekšnio žieve. ji nuo vidurių užkietėjimo, pirkau eurovaistinėj - 2-3LT. po 2dienų pradėjo padėtis gerėti, o po savaitės visai thumbup.gif jau dabar džiaugiuosi, tik nežinau kiek ilgam g.gif
lauma
QUOTE(pusnis @ 2006 01 24, 21:17)
*

Senna dabar nepatariama naudoti, o neduok die išgersi maitindama, nežinosi ką su vaikeliu daryti doh.gif

Išbandžiau ne vieną liaudišką ir medicininę priemonę, nes vargstu ne tik su vidurių užkietėjimu bet ir hemarojumi, visos jos buvo laikinos, bet leidžiamos medikų nestuke.gif naudoti, pastaruoju metu ryte maišau Forlax su Diasporal vienoje stiklinėje, ir jau trečias mėnuo nereikia nieko keisti.
Na bet pabandykit pačios:
džiovinti vaisiai,
citrina sumaišyta su šaukštu medaus ant tuščio skrandžio,
burokėliu-morkų sultys ant tuščio skrandžio,
šaukštas alyvuogių aliejaus ant tuščio skrandžio,
Diasporalis ant tuščio skrandžio,
Dupholac
Lepicol,
Forlax 10mg
Mazius_
nestuke.gif 's thumbup.gif nežinau nuo ko, bet galų gale susinormalino tie viduriai, nes jau buvau pradėjus panikuoti thumbup.gif
DaliaG
Nuo vidurių užkietėjimo super miltukai Lepicol thumbup.gif Juo galima vartoti nėščioms, nes miltukai išbrinksta, suriša visus š..., bet žarnyne neįsisavinami, t.y. niekaip nepatenka mažiukui lotuliukas.gif
kaktussi
QUOTE(lauma @ 2006 02 05, 22:20)
džiovinti vaisiai,
burokėliu-morkų sultys ant tuščio skrandžio,
šaukštas alyvuogių aliejaus ant tuščio skrandžio,
Diasporalis ant tuščio skrandžio,

*

Man tikrai labai padėjo šaukštas aliejaus ryte ant tuščio skrandžio. Nusipirkau moliūgų sėklų aliejaus - jis ir skanus (skonis skrudintų saulėgražų) ir sveikas. Na dar vaisiai džiovinti - užpilant iš vakaruo juos karštu vandeniu, o ryte išgeriant skystį ir suvalgant vaisius.
irmante
QUOTE(daliagpr @ 2006 02 13, 10:31)
Nuo vidurių užkietėjimo super miltukai Lepicol  thumbup.gif  Juo galima vartoti nėščioms, nes miltukai išbrinksta, suriša visus š..., bet žarnyne neįsisavinami, t.y. niekaip nepatenka mažiukui  lotuliukas.gif
*

man gydytojas taip pat paskyre vartoti LEPICOL. Reikes varyt nusipirkti.
aistukas
O man visai padeda "Miusliai" su dziovintais vaisiais. thumbup.gif O jei reikalai pablogeja - dar burokeliu ir viskas ok.
laiminga_mamyte
džiovinti abrikosai,slyvos gerai pareguliuoja tuštinimąsi.Taip pat ir kriaušės.Nežinau,kolkas neturiu dėl to problemų.
katiniuks
o man labai padėdavo iš vakaro suvalgyti keli kyviai,Ryte neturėdavau problemų,greit pramušdavo ir nereikėjo jokių vaistų ar laisvinančiųjų
Mazius_
QUOTE(katiniuks @ 2006 02 15, 11:53)
o man labai padėdavo iš vakaro suvalgyti keli kyviai,Ryte neturėdavau problemų,greit pramušdavo ir nereikėjo jokių vaistų ar laisvinančiųjų
*

teko girdėti, kad kiviaii iš vis gerai, jei suvalgo nestuke.gif 1 kivį per dieną, gauna visų reikiamų medžiagų. ir vidurius normalizuoja ir kažko pas juos super šustro yra thumbup.gif , tik man kartais jie atsibosta schmoll.gif
Garbanele
Sveikos, na manau kas pries nestuma turejo problemu su viduriais tas ir nestumo metu tures... Daug metu kovojau su viduriu uzkietejimu kol galu gale iseidavau i tualeta kiekviena ryta, pastojau - vel viskas po senovei, nepraeinamumas, pilvo putimas, spazmai... doh.gif Daktare patare gerti Duphalac, nusipirkau, nors zinau, kad nepades...Lepicol taip pat turiu is senesniu laiku - nepadedavo verysad.gif Sako gerai yra ryte stikline kefyro su saukstu aliejaus, neprisiverciu kazkaip ax.gif Beje, pries pastojima sportavau, o dabar teko viska baigti, judeti - tampytis, svoriu kilnoti juk negalima.... Kaip nors istversiu... g.gif
P.S. senos nesciajai gerti visai negalima, as net bijociau, ji ziauriai veikia, net iki supykinimo...
** Svaja**
QUOTE(Garbanele @ 2006 02 18, 13:40)
Sveikos, na manau kas pries nestuma turejo problemu su viduriais tas ir nestumo metu tures... Daug metu kovojau su viduriu uzkietejimu kol galu gale iseidavau i tualeta kiekviena ryta, pastojau - vel viskas po senovei, nepraeinamumas, pilvo putimas, spazmai...  doh.gif  Daktare patare gerti Duphalac, nusipirkau, nors zinau, kad nepades...Lepicol taip pat turiu is senesniu laiku - nepadedavo  verysad.gif  Sako gerai yra ryte stikline kefyro su saukstu aliejaus, neprisiverciu kazkaip  ax.gif  Beje, pries pastojima sportavau, o dabar teko viska baigti, judeti - tampytis, svoriu kilnoti juk negalima.... Kaip nors istversiu...  g.gif
P.S. senos nesciajai gerti visai negalima, as net bijociau, ji ziauriai veikia, net iki supykinimo...
*

sveika,pasmane ta pati beda verysad.gif ,bet kefyras tikrai padeda thumbup.gif .aliejaus nenaudoju nes vemiu nuo jo doh.gif ,dar gerai gerti slyvu sultis ir seip gerti dziovintu slyvu uzpila thumbup.gif ,aisku kakosi ne ta pacia diena bet kas antra tai tikrai.pabandyk mirksiukas.gif
leogirl
[COLOR=purple] Jo mergaitės mane kamavo irgi tą patį lyga verysad.gif Prisiskaičiau jūsų patarymų ir nuo šios savitės pradžios pradėjau valgyti džiovintas slyvas ir obuoliukus. Na ir ką gi, pramušo biggrin.gif Aišku neiškarto, bet kol kas viskas neblogai. Žiūrėsime kaip bus toliau.
Kol kas vaistukų kokių nors bijau pradėti vartoti, nes labai dar mažiūkas mano leliukas nestuke.gif Kovo 16d. eisiu pas gydytoja, jeigu ir vėl pablogės žiūrėsiu ką ji sakys.
Mazius_
QUOTE(SVAJA32 @ 2006 02 18, 16:48)
sveika,pasmane ta pati beda verysad.gif ,bet kefyras tikrai padeda thumbup.gif .aliejaus nenaudoju nes vemiu nuo jo doh.gif ,dar gerai gerti slyvu sultis ir seip gerti dziovintu slyvu uzpila thumbup.gif ,aisku  kakosi ne ta pacia diena bet kas antra tai tikrai.pabandyk mirksiukas.gif
*

o kaip tu ruošiesi tą drinks_cheers.gif slyvų užpilą? aš valgau tik šiaip džiovintas slyvas. ir ar skanus tas užpilas?
Garbanele
Bent as darydavau taip, is vakaro ant puses stiklines dziovintu slyvu uzpildavau pilna vandens. Ryte pries valgi isgerdavau ta skystimeli ir pacias tas slyvas ismirkusias suvalgydavau, pradzioj patiko buvo skanu, bet tik pradzioj... ax.gif
Mazius_
tai tas vanduo paprastas iš krano ar butelio. ar turi būti šiltas, užvirtas? doh.gif nežinau tokių dalykų ruošimo proceso mirksiukas.gif
Garbanele
Koki vandeni megsti toki ir pilk, as is krano negeriu, pildavau zalios girios vandeni. Nereikia nei virinti, nei silto nieko. Paprasto vandens....
ypata
QUOTE(Mazius_ @ 2006 02 22, 07:53)
tai tas vanduo paprastas iš krano ar butelio. ar turi būti šiltas, užvirtas? doh.gif nežinau tokių dalykų ruošimo proceso mirksiukas.gif
*

Geriau pilti karštą virintą vandenį, tada tox kaip kompotukas gaunasi. Be to, turbūt nereikia sakyti, kad džiovintus vaisius visada prieš valgant ar dedant i kokį patiekalą, karštu vandeniu nuplikyti (nuplauti) reikia wink.gif
Mazius_
ačiū thumbup.gif už atsakymus, o tai buvau pasimetus kaip juos reikia paruošti
Mėnulio duktė
Sveikutės hi.gif
Kai man buvo kokia 20 savaitė, irgi žiauriai kankino vidurių užkietėjimas, jau nebetikėjau, kad kas nors padės. blink.gif Bet gydytoja neskubėjo vaistukų skirti ir išrašė SLYVŲ DIETĄ biggrin.gif Padėjo! clap.gif thumb_yello.gif
Kaip čia merginos rašė, valgiau pamirkytas džiovintas slyvas, gėriau slyvų sultis. Ir tuo metu stengiausi dažniau valgyti troškintas daržoves. Virdavausi džiovintų vaisių kompotą, šiaip daug džiovintų vaisių valgiau (pvz., abrikosų).

Ir dar, kaip jau irgi buvo rašyta, labai gerai profilaktiškai kas rytą prabudus atsigerti vandens. Ir šiaip - daugiau vandens.

Aš, kol dirbau, beveik visą dieną sėdėdavau prie kompo, mažai judėjau ir mažai skysčių vartojau, dėl to irgi viduriai kamavo.

Tiesa, Magnesium Diasporalis irgi padeda, nes veikia atpalaiduojančiai. Bet man jį gydytoja liepė gerti ne dėl vidurių, o dėl padidėjusio gimdos tonuso.

Visada verta iš pradžių išbandyti natūralias priemones. thumbup.gif
Mazius_
zirafos sese thumbup.gif sutinku su tavim 100 proc. už natūralias priemones. šiaip tai vis tiek kas nors padės, tik nereikia tikėtis rezultato po poros valandų, o po dienos kitos, ir tai ilgiau pavartojus ir veikia gerai. man tai arba 2.gif savo vietą pakeitė (įtariu, kad apsivertė), ar kažkaip viskas susibalansavo, bet dabar thumbup.gif susitvarkė, nors kasdieną geriu arbatą ir valgau slyvų
Neringiux
Sveikos nestuke.gif
Visa gyvenima kankinausi del viduriu uzkietejimo ir tik i nestumo pabaiga susitvarke viduriai. I tualeta dideliam reikalui blush2.gif uzsuku kiekviena diena, kartais net po du kartus. bigsmile.gif Is pradziu padedavo slyvu sultys, bet laikui begant atsibodo ir apskritai organizmas priprato ax.gif Tai pradejau valgyti duona su skaldytais grudais. Labai jos nemegau, bet vien grudu koses nepadedavo, tai prisiverciau ir pamegau duona - Rugelis, Penkiagrude.... Pasaka, ta pacia diena uzvalgiusi tokios duonos lekiau i tualeta doh.gif Pabandykit, kurios turit problemu su viduriais, prisiverskit valgyti duonyte su grudais. Apskritai pasirodo labai sveika valgyti rugine duona. kiek zinau pagimdzius irgi kamuoja viduriu uzkietejimas, tai neatsisakysiu sios duonos ir leliukui labai sveika thumbup.gif
Mėnulio duktė
O, na gal tikrai į nėštumo pabaigą viduriai susitvarko?.... g.gif Nors, jeigu nieko nedarysi, tai bus tik blogiau.... blush2.gif Dabar aš niekaip savimi neatsidžiaugiu - taip gerai tą reikaliuką dydijį atlieku thumbup.gif ir slyvų nebereikia yahoo.gif
O ruginę duonytę irgi mėgstu, tikrai, virškinimui ji gera. essen.gif

Jaučiu, po gimdymo vėl reikės slyvų dietos......... lotuliukas.gif
indrutee
QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 24, 23:49)
Sveikutės  hi.gif
Kai man buvo kokia 20 savaitė, irgi žiauriai kankino vidurių užkietėjimas, jau nebetikėjau, kad kas nors padės.  blink.gif Bet gydytoja neskubėjo vaistukų skirti ir išrašė SLYVŲ DIETĄ  biggrin.gif Padėjo!  clap.gif  thumb_yello.gif
Kaip čia merginos rašė, valgiau pamirkytas džiovintas slyvas, gėriau slyvų sultis. Ir tuo metu stengiausi dažniau valgyti troškintas daržoves. Virdavausi džiovintų vaisių kompotą, šiaip daug džiovintų vaisių valgiau (pvz., abrikosų).

Ir dar, kaip jau irgi buvo rašyta, labai gerai profilaktiškai kas rytą prabudus atsigerti vandens. Ir šiaip - daugiau vandens.

Aš, kol dirbau, beveik visą dieną sėdėdavau prie kompo, mažai judėjau ir mažai skysčių vartojau, dėl to irgi viduriai kamavo.

Tiesa, Magnesium Diasporalis irgi padeda, nes veikia atpalaiduojančiai. Bet man jį gydytoja liepė gerti ne dėl vidurių, o dėl padidėjusio gimdos tonuso.

Visada verta iš pradžių išbandyti natūralias priemones.  thumbup.gif
*

as ir manau kad geriausia naturalios priemones thumbup.gif
Mėnulio duktė
QUOTE(indroska @ 2006 02 25, 23:16)
as ir manau kad geriausia naturalios priemones  thumbup.gif
*

thumbup.gif aš niekad neskubu chemijos vartoti.... netgi, jei rimčiau susergu. Tada jau homeopatinius vaistukus vartoju - natūralūs ir veiksmingi. thumbup.gif
Va, čia tarp kitko pridūriau.... ax.gif

Ai, tiesa, man gi viduriai kietėjo dar prieš nėštumą...... blush2.gif Na, taip blogai buvo.......... kad visai jau blogai............. blush2.gif verysad.gif Buvau užsienyje, svečiuose, tai ten mane greitai išgydė su tokiu elektriniu čiužinuku, ant jo reikėdavo kasdien po keletą minučių pagulėti ir dar ant pilvuko elektrinę pagalvėlę palaikyti... Aišku, ši priemonė jokiu būdu ne nestuke.gif Na, super, elektros bangelės taip maloniai veikė, kaip masažas.... 4u.gif Ir, kas svarbiausia, išgydė! thumbup.gif
Neturėjau vargo keletą metų, kol pastojau.... Bet, ačiū Dievui, dabar tai buvo laikinas sutrikimas. mirksiukas.gif
Neringiux
QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 25, 22:10)
O, na gal tikrai į nėštumo pabaigą viduriai susitvarko?....  g.gif Nors, jeigu nieko nedarysi, tai bus tik blogiau....  blush2.gif Dabar aš niekaip savimi neatsidžiaugiu - taip gerai tą reikaliuką dydijį atlieku  thumbup.gif ir slyvų nebereikia  yahoo.gif
O ruginę duonytę irgi mėgstu, tikrai, virškinimui ji gera.  essen.gif

Jaučiu, po gimdymo vėl reikės slyvų dietos.........  lotuliukas.gif
*

As tai visa gyvenima kankinausi su uzkietejusiais viduriais, ypac nuvaziavusi kur nors pailseti - i svetima vieta blink.gif Nuo vaikystes prisimenu kaip man mama statydavo klizmas, taip kad mano issigelbejimas produktai kur daug lastelienos. ax.gif
O del slyvu dietos, tai jei pati maitinsi vaika, teks jos atsisakyti, nes vaikui paleis vidurius. As klausiau gydytoju, sake vaikui iskart bus tryda. unsure.gif
Mėnulio duktė
QUOTE(Neringiuks @ 2006 02 26, 11:39)
O del slyvu dietos, tai jei pati maitinsi vaika, teks jos atsisakyti, nes vaikui paleis vidurius. As klausiau gydytoju, sake vaikui iskart bus tryda. unsure.gif
*

O tu siaube!!! doh.gif Tai ką tokiu atveju reikės daryti, kad ir leliui nepakenktų, ir aš nesikankinčiau? Klizmutę? g.gif Ar tiesiog gurkšnuoti rytais vandenuką ir kurį laiką išlaukti, kol savaime susitvakys? blush2.gif
Garbanele
Man viduriu uzkietejimas taip pat pagrindinis gyvenimo palydovas.... unsure.gif
man tos slyvos tie uzpilai, kompotai istikro per "lengvas" vaistas atrodo, nors esu isbandziusi viska kas imanoma... siuo metu kai laukiuosi - apetitu nesiskundziu, bet va viduriukai. Tai man seimos daktare patare gerti Duphalac... labai dziaugiuosi, iseinu kasdien labai lengvai, beje sis vaistukas nekenksmingas. esu patenkinta nestuke.gif thumbup.gif
Neringiux
QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 26, 11:16)
O tu siaube!!!  doh.gif Tai ką tokiu atveju reikės daryti, kad ir leliui nepakenktų, ir aš nesikankinčiau? Klizmutę?  g.gif Ar tiesiog gurkšnuoti rytais vandenuką ir kurį laiką išlaukti, kol savaime susitvakys?  blush2.gif
*

Galima ir klizmute, bet jei prie jos organizmas gali priprasti ir tada ateity gali kilti problemu tustinantis. Tikrai nepakenktu rytais ant tuscio skrandzio isgerti stikline vandens. Beje, maitinant vaika iki 7 men. negalima vartoti kefyro, nes vaikuciui skaudes pilvuka. Kefyras rauginamas naudojant spec. bakterijas....
Kuri laika ir as vartojau Duphalac, bet organizmas priprato ir nebuvo jokios reakcijos. blink.gif
indrutee
na kolkas nesiskundziu ir tikiuosi kad neteks nestuke.gif
Garbanele
As savaite kaip naudoju Duphalac, nepriprato organizmas... Beje raso kad nepripranta... jis pakankamai geras vaistas, juos geria net maziukai... kolkas esu patenkinta 4u.gif
Mazius_
oi nestuke.gif žiūriu, jums visai negerai su viduriais, o aš maniau, kad jau man katastrofa blush2.gif jums tai didelė užuojauta ir tikiuosi, kad rasit sau veiksmingas priemones.

ir pasidalinsiu savo reikalais: ar gali būti, kad mažyliui apsivertus kažkokiu būdu lengviau pasidarė atlikti tą reikalą??? kažkaip savaime pralaisvėjo g.gif
Mėnulio duktė
QUOTE(Mazius_ @ 2006 03 01, 18:09)
ir pasidalinsiu savo reikalais: ar gali būti, kad mažyliui apsivertus kažkokiu būdu lengviau pasidarė atlikti tą reikalą???  kažkaip savaime pralaisvėjo g.gif
*

Ne be pagrindo taip galvoji...... g.gif Gal ir man dėl to reikalai pagerėjo, kad leliukas padėtį pakeitė?.... g.gif Anksčiau jis gulėjo skersai (viduriai kietėjo), dabar guli teisingai (viduriai nebekietėja).... hm hm hm.... g.gif Įdomu ax.gif
laiminga_mamyte
klausykit,o kada jums tie viduriai pradėjo kietėti? Gal jau nuo trisdešimtos savaitės tik užkietėja? Nes aš dėl to problemų tfu tfu tfu,bet visai neturiu. Pas mane greičiau jau atvirkštinė situacija.Kaip sakant viskas lenda be problemų ir neprašomi.Dar pastebėjau,kad nėščiųjų arbata milupa palaisvina truputuką,jei kam domina,pabandykit,gal padės.Aš ją geriu,bet man asmeniškai to laisvinamojo poveikio kaip ir nereikia.
Mėnulio duktė
QUOTE(laiminga_mamyte @ 2006 03 02, 13:19)
klausykit,o kada jums tie viduriai pradėjo kietėti? Gal jau nuo trisdešimtos savaitės tik užkietėja? Nes aš dėl to problemų tfu tfu tfu,bet visai neturiu. Pas mane greičiau jau atvirkštinė situacija.Kaip sakant viskas lenda be problemų ir neprašomi.Dar pastebėjau,kad nėščiųjų arbata milupa palaisvina truputuką,jei kam domina,pabandykit,gal padės.Aš ją geriu,bet man asmeniškai to laisvinamojo poveikio kaip ir nereikia.
*

Gal tu nebegerk tos arbatėlės, jei taip jau per daug laisvina? g.gif
O dėl to užkietėjimo aš turėjau bėdų per nėštumo vidurį, bet tik porą savaičių kankinausi, slyvų dietos laikiausi, ir greit susitvarkė viskas. smile.gif
Tik dabar galvoju, ar nebuvo čia kalta leliuko padėtis - juk tomis savaitėmis jis skersai gimdą gulėjo, o dabar jau normaliai įsitaisė.... Gal, kaip mazius_ rašo, tai susiję su vidurių užkietėjimu? g.gif
laiminga_mamyte
bet kad man esmė yra tame,kad net ir negerdama tos arbatos man viduriai skystoki. Ir nesuprantu kodėl.Valgau viską normaliai,aišku vaisių,daržovių sočiai,geriu natūralias obuolių sultis ir juodųjų serbentų(pati vasarą prisidariau,todėl ir sakau kad natūralias)... Gal nuoto? nu bet kitavertus,tai kai būna jau paleisti viduriai tai pilve ten gi viskas vatosi,gurguliuoja ir pan,o man viskas normaliai,niekas nesivarto,bet ir užkietėjimu negaliu pasigirt.Gal čia vistik ne visoms užkietėja..
Dar gi ir kalcis kietina vidurius,bet aš kalcį senokai geriu ir nieko..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.