Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

Brendule kokie grazus darebeliai, man tai katinas Garfieldas wub.gif nors siaip visi darbukai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
šilti darbukai wub.gif
Atsakyti
Na jūs ir spartuolės, kasdien tiek daug naujų darbų. wub.gif
Atsakyti
Dviejų dienų darbelis. Labai smagiai siuvinėjosi, net iš rankų nesinorėjo paleisti rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 14:42)
Dviejų dienų darbelis. Labai smagiai siuvinėjosi, net iš rankų nesinorėjo paleisti rolleyes.gif



Zuzanele, labai dailu 4u.gif o čia bus atvirukas ar rėminsi?

Beje, ačiū, mergaitės, už įvertinimus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brendule: 02 spalio 2010 - 15:09
Na ir grožių čia pridėda. Reikės jau sau į sėdimąją spirt ir varyt darbuotis.
Visos šaunuolės. Tikrai labai gražūs darbeliai 4u.gif bigsmile.gif

O dabar truputį gal neįtemą. Šiandien gavau ir aš "Siuvinėju kryžiuku" naujausią numerį. Na ir išskaičiau, kad nereikia nerimauti žurnalas bus leidžiamas toliau. Ten kur konkursas, tai yra parašytas toks sakinukas, kad nugalėtojai bus skelbemi kituose žurnalo numeriuose. Nu kažkas panašaus. Tai išvada, kad žurnalas bus tik anonsų ir reklamos prenumeratos nėra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2010 10 01, 11:53)
Sveikos 4u.gif  Visų darbeliai nuostabūs, gal kada ir aš išmoksiu šitaip kruopščiai siuvinėt kaip Jūs 4u.gif  blush2.gif
Aš užbaigiau tetai mažą dovanėlę, dar neįrėminta, ir neišplauta blush2.gif  Bet rodausi Jums 4u.gif


Labai grazus kavos puodukas, jauciu jam nostalgija, nes tevams gimtadieniu proga dovanojau
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 01, 19:29)
Kiek esu pirkus "Gerose akyse" (Kaune), niekada nedavė jokio nuolaidų kupono. Ir paskutinį kartą pirkau rugsėjo vidury už 30 litų ir nieko nepasiūlė. Kaip suprast?... g.gif

As taip pat lankiausi Gerose akyse, liuks pardaveja thumbup.gif
ir padejo dydi sm paskaiciuot, patikslino ir DMC siuliukams nuolaidele padare smile.gif
taipogi gavau kuponiuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2010 10 02, 17:08)
Zuzanele, labai dailu  4u.gif o čia bus atvirukas ar rėminsi?



Rėminsiu, nes jis didesnis nei A4 lapo formatas, tik siauresnis... mirksiukas.gif

QUOTE(Miledi @ 2010 10 02, 17:28)
As taip pat lankiausi Gerose akyse, liuks pardaveja  thumbup.gif
ir padejo dydi sm paskaiciuot, patikslino ir DMC siuliukams nuolaidele padare smile.gif
taipogi gavau kuponiuka  thumbup.gif


Aš ten užeinu kars nuo karto, bet kadangi neskatina jokiom nuolaidom, tai dažniausiai siūlus perku tolimesnėj parduotuvėlėj. Ten jau nuo 5 matkelių nuolaidą daro thumbup.gif Medžiagas perku Kasiūluose, nes padeda apskaičiuoti ir pasirinkti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 02 spalio 2010 - 15:51
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 15:42)
Dviejų dienų darbelis. Labai smagiai siuvinėjosi, net iš rankų nesinorėjo paleisti rolleyes.gif

Gražus. 4u.gif Mėgstu minimalistinius, stilizuotus ar siluetinius, bet tiek visokių norisi sau prisidaryti, kad atsiranda bėda-kur juos kabinti blink.gif
O šis Tau liks ar kam nors dovanų? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 02 spalio 2010 - 16:11
QUOTE(Ameera @ 2010 10 02, 18:11)
Gražus.  4u.gif  Mėgstu minimalistinius, stilizuotus ar siluetinius, bet tiek visokių norisi sau prisidaryti, kad atsiranda bėda-kur juos kabinti  blink.gif
O šis Tau liks ar kam nors dovanų? smile.gif


Padovanosiu sesei. Kaip tik jos gimtadienis ir ji grįžta trumpam į Lietuvą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi @ 2010 10 02, 16:28)
Labai grazus kavos puodukas, jauciu jam nostalgija, nes tevams gimtadieniu proga dovanojau

bigsmile.gif Cia Indrė? 4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 16:50)
Ten jau nuo 5 matkelių nuolaidą daro  thumbup.gif

Daro nuolaidas nuo matkelių kiekio? Net nežinojau g.gif siūlus visad perku tik priešai buvusią skalsą. Reikės kitą kartą ten apsilankyt, jeigu visad nuolaidėles taiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2010 10 02, 20:04)

Daro nuolaidas nuo matkelių kiekio? Net nežinojau g.gif  siūlus visad perku tik priešai buvusią skalsą. Reikės kitą kartą ten apsilankyt, jeigu visad nuolaidėles taiko thumbup.gif


Nuo 5 matkelių jau daro nuolaidą thumbup.gif Priešais buvusią Skalsą nėra DMC, o aš tik su jais siuvinėju. Visada daro mano perkamiems DMC siūlams nuolaidas, net ir parašyta ant stovo. Nežinau kaip kitos rūšies g.gif
Atsakyti