Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

QUOTE
Tik nesupyk, bet mano akimis ziurint, ji siaubingai nekokybiska 


QUOTE
nejau jūs pagalvojot, kad Uodegyte šią schemą įdėjo kaip gražų pavyzdį?



kazko nesigaudau mastau.gif cia atsake del issiuvinetos poros nuotraukos...

ir suregzto sakinio nelabai pagaunu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 spalio 2010 - 14:29
QUOTE(gadik @ 2010 10 04, 15:14)
na deja tam vardui kuri parinkom, nera lietuvoj tokiu ikonu, rusijoj kiek galejau gimines apskambinau, internete apziurejau - retas sis dalykas, nori - uz 11000rub nupies... 
todel nutariau issiuvineti, o ne siaip sau nuotrauka atspausdinti, ireminti, ir nunesti i cerkve, palaima gauti... norejosi kazko ipatingo....
nesu profe siuvinetoja, kad atpazisti geras/blogas schemas, paprasiau pagalbos siame reikale, todel dabar vat ir ieskom, kas kaip...

Suprantu. Užtat ir sakau - norisi ypatingos, o ne bet kokios. Jei jau tikrai reikia ikonos ir nieko kito, aš geriau brangiai pirkčiau tapytą darbą nei siuvinėčiau bet ką. Vienok nesu aš to tkėjimo, bet ką darysi kitiems vaikams? Kiekvienam po ikoną? O jei vaikų 5 ar 10? mastau.gif Ar nepavirs namai šventykla? Gal geriau siuvinėti vieną GERĄ ikoną namams, kad saugotų visus juose gyvenančius? Tik prašau neįsižeisk - ne toks tikslas 4u.gif Ir tik tau pačiai spręsti ką kada ir kur daryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 04 spalio 2010 - 15:00
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 04, 14:19)
o ner ko ir pykt  lotuliukas.gif cia ne mano  biggrin.gif

orchidejos nezemiskos 


drinks_cheers.gif GEROS SCHEMOS žiūrint mano akimis pvz. Spalvos pereina švelniai.. Bus thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 04 spalio 2010 - 15:11
QUOTE(Dvi @ 2010 10 04, 15:59)
Suprantu. Užtat ir sakau - norisi ypatingos, o ne bet kokios. Jei jau tikrai reikia ikonos ir nieko kito, aš geriau brangiai pirkčiau tapytą darbą nei siuvinėčiau bet ką. Vienok nesu aš to tkėjimo, bet ką darysi kitiems vaikams? Kiekvienam po ikoną? O jei vaikų 5 ar 10? mastau.gif Ar nepavirs namai šventykla? Gal geriau siuvinėti vieną GERĄ ikoną namams, kad saugotų visus juose gyvenančius? Tik prašau neįsižeisk - ne toks tikslas  4u.gif Ir tik tau pačiai spręsti ką kada ir kur daryti.


zodziu, mes skirtingai ziurim i sia situacija 4u.gif
tikrai nesiruosiu tapytos ikonos uzsakyti, (tuolab tai tik rusijos kaina, +siuntimas+muitas ir pan..), ir as norejau nedidele ikona siuvineti, o ne tokias, kad namus sventykla pavirstu (nors pas mus tu sienu daug, vietos pakaktu lotuliukas.gif )... vyras, kaip jureivis savaja turim, mes kartu turim, ir dabar vat maziui norejau.... ir visos jos gan mazos, 10x15 pati didziausia...

dabar issiunciau uzklausyma del sxemos, kur mokamai daro, uodegyte pasake, jog gerai daro... laukiu atsakymo 4u.gif kol noras dar yra siuvineti.... ax.gif
Atsakyti
jai zmogus uzsibreze jo planu nepakeisim rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 04, 16:35)
jai zmogus uzsibreze jo planu nepakeisim  rolleyes.gif  biggrin.gif

ir nenoriu keisti
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 04, 13:16)
Sveikos,

noriu pteikti jusu teismui savo pirmo tokio didelio darbelio eiga, jau daug padariau, tad labai knieti pasigirti  blush2.gif



Fantastiškai, nerealiai ir t.t. gražu wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz ivetrtinimus smile.gif jau kibau i paskutine dali smile.gif
Atsakyti
laba diena merginos..

Ziau cia jau daug kas siuvinejo ta pirtini paveiksleli, kur nuoga mergina ir diedukas baltabarzdis smile.gif as ruosiuos siuvinet tik ta dieduliuka su vanta, ir turiu prasyma, gal aks turi atrinktas dmc spalvas to paveikslelio...nes schema turiu pacio paveikslelio, bet ten spalvos surasytos rusiskais pavadinimais...tai gal sakau kas nors turi kodukais... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 10 04, 18:30)
laba diena merginos..

Ziau cia jau daug kas siuvinejo ta pirtini paveiksleli, kur nuoga mergina ir diedukas baltabarzdis smile.gif as ruosiuos siuvinet tik ta dieduliuka su vanta, ir turiu prasyma, gal aks turi atrinktas dmc spalvas to paveikslelio...nes schema turiu pacio paveikslelio, bet ten spalvos surasytos rusiskais pavadinimais...tai gal sakau kas nors turi kodukais... blush2.gif

user posted image
Atsakyti


aciukas pauksciuk.!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o gal kas turit ryskesne tokia? apsiziurejau akd kokybe tokia biski varganoka...galima bandyt zlibint, bet gal aks netycia turit...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 04 spalio 2010 - 17:37