Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

Aciu uz gera zodi 4u.gif
Darbelio dydis apie 43x47 cm. atidaviau reminti....uch kaip laukiu....

Dina* - mielas metrikas, matosi, kad grazus kryzeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 06, 17:27)
Vauuu bigsmile.gif  Koks grožis wub.gif Tikrai daug meilės įdėjai siuvinėdama 4u.gif

Aciu 4u.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 06, 18:19)
Šiltas ir mielas metrikas  wub.gif  wub.gif

Dekui mirksiukas.gif
QUOTE(B_March @ 2010 10 06, 19:41)
gražu, bet tekste yra skyrybos klaidelių  blush2.gif kablelis turėtų būti po pirmos eilutės, o antroje jo nereikia  ax.gif ir tada antra eilutė turėtų prasidėti mažąja raide..
ir ką reiškia taškelis po vardo?  rolleyes.gif
kokia aš priekabi  unsure.gif

Nieko tokio, as taip pat esu labai smulkmeniska, tik va zodzius nusirasiau is interneto, tai ten buvo taip parasyta doh.gif Pati nelabai ismasciau kur cias kas turi buti blush2.gif Del to taskelio tai gavosi taip, kad jau paskutinem minutem siuvinejau varda ir reikejo atiduoti, nes turejo isvykti is LT, tai issiuvinejus varda, pamaciau, kad blogai apskaiciavau ir po vardo dar daug vietos liko unsure.gif Tai uzdejau taska lotuliukas.gif Nieko, kai nuskrisiu i svecius-pataisysiu ax.gif

QUOTE(Mur mur @ 2010 10 06, 19:51)
Dina* - mielas metrikas, matosi, kad grazus kryzeliai  wub.gif

Aciu labai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Dina* @ 2010 10 06, 20:08)
Nieko tokio, as taip pat esu labai smulkmeniska, tik va zodzius nusirasiau is interneto, tai ten buvo taip parasyta doh.gif Pati nelabai ismasciau kur cias kas turi buti blush2.gif Del to taskelio tai gavosi taip, kad jau paskutinem minutem siuvinejau varda ir reikejo atiduoti, nes turejo isvykti is LT, tai issiuvinejus varda, pamaciau, kad blogai apskaiciavau ir po vardo dar daug vietos liko unsure.gif Tai uzdejau taska lotuliukas.gif Nieko, kai nuskrisiu i svecius-pataisysiu ax.gif
Aciu labai aciuks.gif


aišku biggrin.gif na, manau, dėl skyrybos tai nieko tokio, niekas nesigilins ir nepastebės, svarbu juk turinys bigsmile.gif
o taškelį galima pakeisti kokia maža širdele prie vardo smile.gif

o dėl smulkmeniškumo - matyt dėl to kryželiai tokie lygūs bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 06 spalio 2010 - 19:38
QUOTE(Florestina @ 2010 10 06, 18:10)
Siuvinėtojų dėmesiui, daugiau lietuviškas žuranalas "Siuvinėju kryželiu" leidžiamas NEBEBUS. Šiandien tai sužinojau leidykloj, liks tik "Rankdarbių kraitelė" su priedais.

Kaip gaila verysad.gif Man jis visai patiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 10 06, 18:42)
o Kasiulai parduotuvej ar ne nuo 1,8 kaina prasideda ir paskui jau seka nuolaidos?  g.gif


Taip. Ten nuo 1,80 Lt prasideda. Bet kad man ten nelabai patogu. Tai kai susimoku už kelionę papildomu mikru, tai gaunasi ne ką pigiau... Ir dar ten nuolaida prasideda nuo 10 matkelių, jei neklystu... g.gif


Atsakyti
Na va, siandien pasiemiau ireminta:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giny @ 2010 10 06, 20:39)
Kaip gaila verysad.gif Man jis visai patiko verysad.gif


Aš tą patį pasakiau leidykloj. Sakė brangu mokėti už legalias schemas. Juk negali jie spausdinti schemų iš rusaičių forumų, jie turi jas pirkti iš autorių.
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 06, 21:09)
Na va, siandien pasiemiau ireminta:


dailu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 10 06, 16:33)
pasirodysiu ir as su savo dar "siltu" darbeliu


Didelis gražus darbas thumbup.gif

QUOTE(Dina* @ 2010 10 06, 16:50)
O as pasirodau su savo metrika.


Nors ir su keliom klaidelėm, bet man jis atrodo labai šiltas 4u.gif

QUOTE(Florestina @ 2010 10 06, 17:10)
"Siuvinėju kryželiu" leidžiamas NEBEBUS.

Man irgi truputį gaila, nes jau buvau įpratusi reikia nereikia jį nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 06, 22:09)
Na va, siandien pasiemiau ireminta:



Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 10 06, 20:37)
aišku  biggrin.gif na, manau, dėl skyrybos tai nieko tokio, niekas nesigilins ir nepastebės, svarbu juk turinys  bigsmile.gif
o taškelį galima pakeisti kokia maža širdele prie vardo  smile.gif
o dėl smulkmeniškumo - matyt dėl to kryželiai tokie lygūs  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

Va, as apie sirdele paskui ir pagalvojau biggrin.gif O kad kryzeliai lygus tai as nelabai pastebejau lotuliukas.gif Nu bet jei taip sakot, tai dekavoju labai biggrin.gif

QUOTE(Ieva V @ 2010 10 06, 21:09)
Na va, siandien pasiemiau ireminta:

Grazu wub.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 06, 21:10)
Nors ir su keliom klaidelėm, bet man jis atrodo labai šiltas 4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Mur mur blink.gif nu koks didelis ir kruopštus darbelis thumbup.gif
Dina labai labai mielas, šiltas metrikiukas, nu labai labai wub.gif
Ieva V gražiai įrėminta, gražu 4u.gif

O aš su savo skirtukais darbuojuosi... gal žinot kur Vilniuje nebrangiai galima įlaminuoti? g.gif Nors siuvinėjau ant to perforuoto popieriau, kad būtų kietesnis, bet manau merginoms labai trinsis, o plauti bus negalima... Praktiškiau bus įlaminuoti...
Atsakyti