Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

QUOTE(e.meskine @ 2010 10 08, 14:26)
Na ir as pasirodau savo Fairy Moon procesiuka
user posted image
einasi smagiai, bet jau tas blendingas...ten kur zalsva, vien blendingas...5 simboliai ir visi blendingai, labai sunku siuvineti, atspalviai sunkiai labai skiriasi, o ten kur tusti kryziukai bus karoliukai...


Labas vakaras. Kadangi siuvinėjime kryželiu esu dar tik pradedančioji, todėl dėl kai kurių dalykų kyla klausimėlių... Gal kas nors galėtumėte paaiškinti, kas yra blendingas?
Atsakyti
QUOTE(Defulencija @ 2010 10 09, 22:22)
Labas vakaras. Kadangi siuvinėjime kryželiu esu dar tik pradedančioji, todėl dėl kai kurių dalykų kyla klausimėlių... Gal kas nors galėtumėte paaiškinti, kas yra blendingas?

Skaityti temą reikia atidžiau mirksiukas.gif
QUOTE
Inesiuuu rašė :viena tokia kita tokia spalva sudetos pvz 310+315


Atsakyti
Na va, vienas mano paskutinių darbelių visų teismui ax.gif ax.gif Meginsiu ką nors kurt sesės vaikams (na tipo, advento kalendorių blush2.gif blush2.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 10 09, 23:26)
Na va, vienas mano paskutinių darbelių visų teismui  ax.gif  ax.gif  Meginsiu ką nors kurt sesės vaikams (na tipo, advento kalendorių  blush2.gif 


miela wub.gif man net pagailo vargšo senio besmegenio cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 09 spalio 2010 - 22:41
QUOTE(beladona @ 2010 10 09, 07:16)
Laba rytas  smile.gif
Atnesu savo naujausia darbeli, dovana mamai gimtadienio proga , aisku pavelavau 2 savaitem 


Žiūriu apsalus, labai patinka rožės wub.gif

QUOTE(čiolė @ 2010 10 09, 20:26)
Na va, vienas mano paskutinių darbelių visų teismui  ax.gif  ax.gif


Kaip fainai thumbup.gif Jau gal šventine nuotaika gyveni?
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2010 10 09, 11:16)
Laba rytas  smile.gif

Atnesu savo naujausia darbeli, dovana mamai gimtadienio proga , aisku pavelavau 2 savaitem  blush2.gif  siuvinet pradejau liepos antroj pusej. Ui baisiai daug BS  buvo  doh.gif  siuvinejau ir keikiaus, nu taip nepatinka man tas bs  doh.gif 



Rožės nuostabios wub.gif man jos patinka, tik ne visada man patinkančių randu, o šitos thumbup.gif

QUOTE(čiolė @ 2010 10 10, 00:26)
Na va, vienas mano paskutinių darbelių visų teismui  ax.gif  ax.gif  Meginsiu ką nors kurt sesės vaikams (na tipo, advento kalendorių  blush2.gif  blush2.gif )


Fainuoliukas rolleyes.gif Gera pradžia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 10 10, 00:26)
Na va, vienas mano paskutinių darbelių visų teismui  ax.gif  ax.gif  Meginsiu ką nors kurt sesės vaikams (na tipo, advento kalendorių  blush2.gif  blush2.gif )

nu saunuolis tas senis besmegenis wub.gif simpatija jam jauciu wub.gif
Atsakyti
Merginos sveikinu visas su siuvinetoju kryzeliu diena wink.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(beladona @ 2010 10 09, 10:16)
Laba rytas  smile.gif

Atnesu savo naujausia darbeli, dovana mamai gimtadienio proga , aisku pavelavau 2 savaitem  blush2.gif  siuvinet pradejau liepos antroj pusej. Ui baisiai daug BS  buvo  doh.gif  siuvinejau ir keikiaus, nu taip nepatinka man tas bs  doh.gif 

Kol kas tik isplauta ir islyginta, siandien vesiu ireminti  smile.gif
...

Bet tai kaip grazu wub.gif , tikrai vertejo pavargt su BS'u wink.gif
Besmegenis fainuolis thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2010 10 09, 22:14)
merginos, toks klausimas...man reik aidos tokios sendintos spalos..lengvai rusvos ar smelines...gali but tokia atseit biski plemuota...pamenu kazkada kazkas diskutavo apie dazyma...ar iseitu su kazkuom nesudetingai nudazyt balta aida..su kokia arbata ar kazkuom..ant jos bus siuvinejimas seoviskas zemelapis, tai vat kazko tokio sendinto reik.. rolleyes.gif


maciau schemuciu temoj ikelei pavyzdi su zemelapiu. O tu gatavos tokios aida marble nenori pirkt ax.gif as tai bijociau dazyt ax.gif vis tiek paskui skalbti reikes, kas cia zino, kaip su siuliukais sureaguos, gaila butu, jei negraziai nusidazytu medziagyte arba nusidazytu tai kas nereikia 4u.gif
Atsakyti
Merginos su mūsų švente XXXXXX
user posted image
Atsakyti
Su XXX diena merginos


user posted image
Atsakyti
su Trigubais kryziukais siais metais thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti