Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 11, 16:20)
ne tu viena apie tai mastai  biggrin.gif supermamu schemu talpykla  thumbup.gif

kaip antai raund robyn,kiekviena po savo aplanka.arba suskirstom pagal temas ir pildo kas ka turi  bigsmile.gif


as turiu omeny, kazka panasu i gallery.ru, as gal iklabinciau vyra, laisvu lauku nuo jo darbu paprogramuot mums toki puslapiuka, tik aisku, tai nebutu greitai, nes darbu jis nemazai turi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 11, 15:20)
ne tu viena apie tai mastai  biggrin.gif supermamu schemu talpykla  thumbup.gif

kaip antai raund robyn,kiekviena po savo aplanka.arba suskirstom pagal temas ir pildo kas ka turi  bigsmile.gif

Geriau būtų temom, manau smile.gif
Atsakyti
Na as keliu savo laiva is Rioli rinkinio (pirmas darbas su XXXX ax.gif ).
Kaip minejau, siulai ir medziaga schmoll.gif taciau pameginus siuvineti dvigubu siulu, situacija irgi nepasidare geresne, nes medziaga labai plona ir siuvinys griozdiskai sunkus butu buves doh.gif tad baisiai nepeikit blush2.gif zadejau pasirodyt, tai rodaus cool.gif

user posted image

o cia pradzia mano zydincios sakuros
user posted image
Atsakyti
QUOTE
as turiu omeny, kazka panasu i gallery.ru, as gal iklabinciau vyra, laisvu lauku nuo jo darbu paprogramuot mums toki puslapiuka, tik aisku, tai nebutu greitai, nes darbu jis nemazai turi.


as kazkoki turiu,man vyro brolis sukure asmenini saita,jau seniai juo nebesinaudoju.cia toks pan kaip muzika siustis is saito,tik pas mane schemos .kazkada kai dar naujoke buvau,parase rodydavau.bet kazkam uzkliuvo kad per daznai rodau,tai ir neberodziau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2010 - 14:36
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 11, 15:14)
Is picasa galima atisisuti smile.gif as cia pamasciau,  gal reikia bandyt paciom susikurti koki puslapiuka kur galetume savo lobynus talpinti?


Negalima supermamose, neleis, talpinti schemas yra autorinių teisių pažeidimas. Kitam forume mes turėjom didžiulį schemų sandėliuką, turėjom ištrinti.
Atsakyti
QUOTE
Negalima supermamose, neleis, talpinti schemas yra autorinių teisių pažeidimas. Kitam forume mes turėjom didžiulį schemų sandėliuką, turėjom ištrinti.


ne apie supermamas kalbame,cia mano saitas uzmirstas ,kol kas dar nieko nera ,dar tik tvarkau.

http://sandrar.mylivepage.com/ kalbu apie toki,ar kazka panasaus ax.gif


vasare laivas nuostabus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2010 - 14:56
Juk Picasoj ir dar keliuos saitose dėjom schemas, bet jas visas užkabino autorinių teisių gynėjai ir panaikino. Tai nėra legalu, tad po kurio laiko gali užblokuot.

Neturiu daug patirties, bet suprantu, kad turi būt saitas dydelės talpos, kad tokią galybę schemų atlaikytų g.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 11, 15:59)
Neturiu daug patirties, bet suprantu, kad turi būt saitas dydelės talpos, kad tokią galybę schemų atlaikytų  g.gif


Aš irgi tą patį norėjau sakyti. Sukurti yra viena, bet kad dėti į tą puslapį informaciją jis turi turėti atitnkamą talpą (serverius ar kažką pan.).
Aš manau reikės kraustytis į fotki.com arba persirašinėt į CD arba nusipirkti pagaliau išorinį hard'ą, ko jau seniai norim su MB, tada ir visi serialai tilps ir schemos blush2.gif
Gaila kad taip yra bet tai ką dabar...

Laivas puikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Neturiu daug patirties, bet suprantu, kad turi būt saitas dydelės talpos, kad tokią galybę schemų atlaikytų


pvz asmeniniame psl su slaptazodziu kazin ar gali schemas trinti g.gif tai galetumem pas mane rolleyes.gif tik del talpos dar nezinau,nes vistiek jau seniai jis pas mene sukurtas ir nenaudojamas.
Atsakyti
vasarė gražu thumbup.gif
Tame esmė ir yra, kad rusės ir ne tik turėjo daug schemų picasoj - autorinės teisės užtrumpino, paskui tos pačios persimetė į photofile.ru - vėl daug uždarė ar liepė schemas išrint, paskiausiai - galery.ru . Žiūriu ir daug albumų dėl teisių pažeidimų užblokavo (bent kiek aš žinau)
Juk ir pas kiniečius labai daug buvo schemų - jų puslapiai taip pat uždaryti arba daug kas deda tik paveikslėlius ką turi, arba po spyna laiko schemas.
Visur prasineša autorinės teisės doh.gif, Aišku vogti negražu, nu bet ką padarysi blush2.gif , kai turi tokį gėri tai norisi ir dalintis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 11 spalio 2010 - 15:29
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 10 11, 16:24)
Tame esmė ir yra, kad rusės ir ne tik turėjo daug schemų picasoj - autorinės teisės užtrumpino, paskui tos pačios persimetė į photofile.ru - vėl daug uždarė ar liepė schemas išrint, paskiausiai - galery.ru . Žiūriu ir daug albumų dėl teisių pažeidimų užblokavo (bent kiek aš žinau)
Juk ir pas kiniečius labai daug buvo schemų - jų puslapiai taip pat uždaryti arba daug kas deda tik paveikslėlius ką turi, arba po spyna laiko schemas.
Visur prasineša autorinės teisės doh.gif

drinks_cheers.gif kitaip ir negali būt, jų toks darbas ir jie dirba labai gerai
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 11, 11:59)
nieko kito ir nereikėjo tikėtis. Nesu dariu pavedimų į užsienį  doh.gif , kokios mum yra galimybės tai padaryti???

Aš jau susimokėjau iš VISA debetinės kortelės ir susinervinau susimokėjus. Dabar tik du albumus per parą galima skanuot. doh.gif Reiks greičiau viską nusikopint ax.gif
O fotki ir photobuckete ar pasididina nuotraukos g.gif
Atsakyti