Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

ohoi bigsmile.gif kiek daug graziu darbeliu!! thumbup.gif
VISOM po balioneli 4u.gif
Saunuoles!! biggrin.gif

o as siuo metu aptingau.. doh.gif geda geda geda man blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2010 10 11, 18:58)
Niu va, dovana mamai ireminta.


Nuostabi dovana mamai 4u.gif

QUOTE(Dvi @ 2010 10 11, 21:52)
Viesoj erdvej sukurti albumai nera absoliuciai privatus ir autoriniu teisiu laikytis teks.

Judy Dixon Antique fancy
Zweigart 32ct Antique linas, DMC muline, DMC perle, Kreinik, Waterlily siūlai, MH karoliukai



Pasaka wub.gif
Atsakyti
Gražūs darbai, o Dvi - matyt juoda pedantė -dygsniukai taip lygiai įsitempę ir sugulę , lyg liniuote daryti. Gražu, net trūksta žodžių.

Dėl schemų - jei bus laisvai prieinami archyvai tai labai greit autorinės uždarys tą psl./ schemų talpyklą. Pastebėjau (neatsimenu kur) kad būna viešai sudėti tik paveiksliukai, o jei nori schemos - rašai tų albumų autorei ir ji atsiunčia. bet aišku 5 ar 10 schemų tiktai nesiųs, juo labaiu kai prašančių dešimtys
Atsakyti
Dvi darbas, kaip visada, nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 10 11, 21:52)
Judy Dixon Antique fancy
Zweigart 32ct Antique linas, DMC muline, DMC perle, Kreinik, Waterlily siūlai, MH karoliukai



VAUUUUUUUUU wub.gif wub.gif wub.gif - kai iš arčiau pažiūrėjai- tai jezusmarija kaip norėčiau ir aš taip sugebėt....
Atsakyti
Laba diena,

Noriu jusu pasiklausti, pagal ka skaiciuojat darbeliu kainas? Ir kokios jos dabar yra? Butu didelis aciu smile.gif

Ir gal dar kas turit situ paveiksliuku schemas? Buciau labai dekinga jei atsiustumet man i irmushka20@gmail.com 4u.gif


http://public.fotki....tia/paveikslai/
Atsakyti
QUOTE(*Pampuška* @ 2010 10 12, 11:36)
Laba diena,

Noriu jusu pasiklausti, pagal ka skaiciuojat darbeliu kainas? Ir kokios jos dabar yra? Butu didelis aciu smile.gif

Ir gal dar kas turit situ paveiksliuku schemas? Buciau labai dekinga jei atsiustumet man i irmushka20@gmail.com  4u.gif
http://public.fotki....tia/paveikslai/

dėl schemų prašymo yra atskira tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 11, 18:43)
ateik 20d į meetuką,

Kur?Kas?Kaip? g.gif Kazka busiu matyt praleidus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2010 10 12, 13:21)
Kur?Kas?Kaip?  g.gif Kazka busiu matyt praleidus  doh.gif

nutarėm pakartot meetą, tai vėl pas čiolę 20d ax.gif
Atsakyti
Dvi, nuostabus darbas wub.gif
Beladona, rožės neapsakomai gražios wub.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 12, 04:34)
Va šitos praogramėlės man labai reiktų, bet kad nežinau kokia ji... blush2.gif


Aš turiu dvi, bet nesi jomis patenkinta, jos geriau tinka tempti didelius dalykus, pvz., filmus. Turėjau kažkada vieną, bet mano vyras įsitikinęs, kad ana sugadino windows explorer, tai dabar apsieinu be nieko.

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 12, 06:57)
Aš dar paklausinėsiu vieno draugo profo programuotojo ką galima būtų padaryti wink.gif
Pasaka wub.gif

Gal jisai galėtų parekomenduoti paprastą programėlę masiškam paveiksliukų partempimui, kad po vieną maigyti nereikėtų?

Man patiko gallery pas porą merginų sukelta tik piešinukai, o nuorodos schemoms parsitempti įdėtos prie aprašymo. Tokiu būdu nereikia vargti tempiant didelius albumus, ko nė viena juk nenori, o svetainės administracija negali tų paveiksliukų pašalinti, nes tai juk ne pas juos tas nelegalus turinys. Albumo savininkei nereikia vargti, visoms prašančioms išsiuntinėjant schemas, tereikia atnaujinti nuorodą ar keliauti į kitą failų talpyklą, kai senoji nuoroda nustoja galioti.
Atsakyti
O faina smile.gif gaila kad as tik trumpai galiu pabut sad.gif
Atsakyti
Mergaites, o kaip is gallery parsitempti failus pas save? Kopinti i wordini faila ar kaip??? g.gif Gal kam pasirodys kvailas klausimas, bet zalia as toje srityje blush2.gif
Atsakyti