Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Siuvinėjimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Eugute
Sveikos 4u.gif Visų darbeliai nuostabūs, gal kada ir aš išmoksiu šitaip kruopščiai siuvinėt kaip Jūs 4u.gif blush2.gif
Aš užbaigiau tetai mažą dovanėlę, dar neįrėminta, ir neišplauta blush2.gif Bet rodausi Jums 4u.gif

user posted image

O čia pradžia orchidėjos triptikas, laiko turiu iki gruodžio, manau spėsiu g.gif ax.gif

user posted image
zuzanele
Vau kiek gražių darbelių bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(Mingomi @ 2010 10 01, 11:37)

Turiu klausimuka: kaip jus siuvinejat tuos pusinius kryzelius? man patys kryzeliai aiskus, bet... kai siuvineji kryziuku, tai nueini i viena gala ir gristi po to, tada sekanti eilute... o pusiniais tai negristi... nebent tada is kitos puses zengt... ale nepratus...

Aš nueinu į vieną galą, apsuku aukštyn kojom ir tada siuvinėju atgal. Tada vėl apsuku... Tada siuvinėjasi taip pat paprastai, kaip ir į priekį rolleyes.gif
Kaktusine
QUOTE(Eugute @ 2010 10 01, 11:53)
O čia pradžia orchidėjos triptikas, laiko turiu iki gruodžio, manau spėsiu g.gif  ax.gif
*

thumbup.gif
Galėsim palyginti kai ir aš baigsiu, nes darau kiek kitaip tą pačią orchidėją, bus įdomu smile.gif
Ieva V
QUOTE(Kaktusine @ 2010 10 01, 14:02)
thumbup.gif
Galėsim palyginti kai ir aš baigsiu, nes darau kiek kitaip tą pačią orchidėją, bus įdomu smile.gif
*

As irgi sia orchideja siuvineju smile.gif galeism tryse lygint smile.gif
Florestina
Kiek daug grožių. wub.gif
pelezirnis
bus įrėminta? turiu omeny kavos puodeli mirksiukas.gif
Metaxa
sveikos smile.gif
susiruošiau ir aš prisiminti siuvinėjimą, prisižiūrėjus gražių darbų pakilo ir man noras blush2.gif tik norėjau paklausti vieno klausimo: kai senais laikais mokykloje siuvinėjau tai siūlų mokytoja liepdavo imti du siūlelius iš esančių šešių. Ar iš tikrųjų taip reikia daryti ar čia tik tos mokytojos idėja? blush2.gif
Uodegyte
kai senais laikais mokykloje siuvinėjau tai siūlų mokytoja liepdavo imti du siūlelius iš esančių šešių. Ar iš tikrųjų taip reikia daryti ar čia tik tos mokytojos idėja?

taigi taip biggrin.gif ir niekaip kitaip
Eugute
QUOTE(murkse @ 2010 10 01, 13:28)
bus įrėminta? turiu omeny kavos puodeli  mirksiukas.gif
*

Taip rėminsiu 4u.gif

O apie orchidėją kalbant, bus įdomu,nes pas mane ne visi siūlai DMC, kai kurie Ariadna apie 8 spalvos (gavau nemokamai ax.gif ), tai rezultatai gali šiek tiek visų skirtis smile.gif

Kitą savaitėlęvažiuosiu į "Geras akis" reikia medžiagos,praitą kartą pirkau adatas tai davė kuponiuką su kiekvienu pirkimu vis nuolaida didėja thumbup.gif Ir šiaip man labai maloni pardavėja ten (kalbu apie Kaune esančią parduotuvę Vilniaus g.) thumbup.gif
Florestina
QUOTE(Metaxa @ 2010 10 01, 13:40)
sveikos smile.gif
susiruošiau ir aš prisiminti siuvinėjimą, prisižiūrėjus gražių darbų pakilo ir man noras blush2.gif  tik norėjau paklausti vieno klausimo: kai senais laikais mokykloje siuvinėjau tai siūlų mokytoja liepdavo imti du siūlelius iš esančių šešių. Ar iš tikrųjų taip reikia daryti ar čia tik tos mokytojos idėja?  blush2.gif
*

Teisingai, siuvinėjam dviem gijom. Nors šiaip- tai yra parašyta lentelėj, kiek gijų naudoti. 4u.gif
brendule
Ogo kiek daug darbelių užderėjo ir visi tokie nuostabūs, tai kad ir nevardinsiu atskirai visų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mergaitės, o kas nors siuvinėjote Nimukus ant paprasto lietuviško lino? Noriu siuvinėti Nimue Clair de Lune, jau ir siūliukus turiu. Bet dabar dėl medžiagytės klausimas iškilo. Kiek žiūriu, lyg ir turėtų tikti lietuviškas, bet dėl visa ko klausiu jūsų patarimo smile.gif
Kaliteja
QUOTE(etaeta @ 2010 10 01, 10:55)
Nimue darbai ant Zweigart lino Belfast (32), spalva Natural. Siulai DMC.
*

Nuostabūs darbai wub.gif
Aš labai labai noriu keletos iš Nimue darbų bet labai bijau pradėti,nes nesu ant lino siuvinėjusi ............... na bet manau kaip nors,tik žinoma mano tokie dailūs nebus verysad.gif

Maišiukas,sagė ir visi kiti darbeliai thumbup.gif
doviem
QUOTE(Eugute @ 2010 10 01, 13:56)

as paskutini karta kai ten pirkau ir mano kupone ji pazymejo jog pirkau aisku ir nuolaida pritaike, bet jau buvo paskutine diena kaip galioja tai naujo nebeisdave maniau, kad nebedarys nuolaidu jie. Matyt tik siaip pamirso paduoti nauja g.gif
Eugute
QUOTE(doviem @ 2010 10 01, 15:47)
QUOTE(Eugute @ 2010 10 01, 13:56)

as paskutini karta kai ten pirkau ir mano kupone ji pazymejo jog pirkau aisku ir nuolaida pritaike, bet jau buvo paskutine diena kaip galioja tai naujo nebeisdave maniau, kad nebedarys nuolaidu jie. Matyt tik siaip pamirso paduoti nauja g.gif
*

Naujas kuponas galioja iki 2011m. liepos 1d. Aš pirkau rugsėjo 13 dieną 4u.gif
Florestina
QUOTE(Eugute @ 2010 10 01, 15:58)

Naujas kuponas galioja iki 2011m. liepos 1d.  Aš pirkau rugsėjo 13 dieną 4u.gif
*

Jei jūs apie Geras akis- tai liepos 1 išduoda naują kuponą. Ir jis vėl galioja visus metus. Manasis jau beveik pilnas, su RR nuolat ten lankausi.
etaeta
QUOTE(Metaxa @ 2010 10 01, 13:40)
sveikos smile.gif
susiruošiau ir aš prisiminti siuvinėjimą, prisižiūrėjus gražių darbų pakilo ir man noras blush2.gif  tik norėjau paklausti vieno klausimo: kai senais laikais mokykloje siuvinėjau tai siūlų mokytoja liepdavo imti du siūlelius iš esančių šešių. Ar iš tikrųjų taip reikia daryti ar čia tik tos mokytojos idėja?  blush2.gif
*

Priklauso nuo audinio tankuma, kartais gali uztekti tik vieno, o kartais gali reikti ir keturiu 4u.gif
Dar karta aciu uz ivertinimus hi.gif
zundyte
QUOTE(Metaxa @ 2010 10 01, 12:40)
sveikos smile.gif
*

siuvinėjama dažniausiai dviem gijomis ,jei nenurodyta kitaip ,bet aš imu vieną giją ,lenkiu ją pusiau,gaunasi ji dviguba su viename gale kilpute ,taip patogiau užtvirtinti siūlą pradedant siuvinėt,jokių mazgų nereikia thumbup.gif thumbup.gif
paukščiukas
Na va, pagaliau ir as prisiruosiau pasirodyti, fotografe is manes nekokia, bet girtis noras didelis  biggrin.gif

*

net neabejoju, kad noras dydelis, tokius darbus išsiuvinėjus bigsmile.gif bigsmile.gif
Įrėminita puikiai, prijuostikės superinės thumbup.gif
Višniukė
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 01, 08:25)
blush2.gif aaaa, aš pagalvojau, kad tu į foto abi sudėjai  biggrin.gif
*

nea ax.gif taip nedarau lotuliukas.gif
QUOTE(Laura81r @ 2010 10 01, 09:15)
vysniuke,labai grazu ir ispudinga!!!pasakiskai  thumbup.gif
*

QUOTE(Wasara @ 2010 10 01, 09:31)
Višniuke, kaip gražu wub.gif
*

4u.gif dekui

QUOTE(doviem @ 2010 10 01, 10:18)
Labai grazi feja, o cia medziaga tokia blizgi buvo? as tokios nemacius net  blink.gif ir atsiprasau uz kvaila klausima bet kas tas FC? ax.gif
*

4u.gif taip blizgi DMC aida blizgi
FC (French cnot (jei gerai parasiau)) prancuziskas mazgelis

Na va, pagaliau ir as prisiruosiau pasirodyti, fotografe is manes nekokia, bet girtis noras didelis  biggrin.gif
Nimue darbai ant Zweigart lino Belfast (32), spalva Natural. Siulai DMC.
...Po truputi pradedu ruostis ir Kaledoms  santa2.gif
...
*

labai labai grazu wub.gif
Dina*
QUOTE(Toli @ 2010 09 30, 23:26)
Na va, grizau namo is darbo ir puoliau tikrinti, ar mano bobike neissikrauste is po stiklo. alia ramiai sedi. Prisiminiau, dar viena istorija. Kai man atsiunte medziaga, tai susinervinau, kad ana be "marmurinio" efekto, na lygiai zydra. Parasiau pardavejai, tai ana puole atsiprasineti, o po kurio laiko atrase, kad paziureciau kita audinio puse. Paziurejau ir nuraudau kaip aguona.  blush2.gif Na bet nuo zioplumo vaistu nera.
Labai labai aciu uz grazius zodzius. Murkiau kaip kate skaitydama.  blush2.gif Kazkuri cia siule balioneli uz darbus. As jauciuosi nusipelniusi oro baliono vien uz tai, kad UZBAIGIAU, bo visa vasara ana i mane vepsojo priekaistingai.  lotuliukas.gif
*

Oi, skaiciau ir zvengiau lotuliukas.gif Gera humoro jausma turi thumbup.gif

QUOTE(Višniukė @ 2010 09 30, 23:46)
O stai mano naujausias darbeliukas.  Nimue Fejos dvyne sesute Fejuke
*

Labai grazu wub.gif

*

Super! 4u.gif

QUOTE(zundyte @ 2010 10 01, 16:32)
siuvinėjama dažniausiai dviem gijomis ,jei nenurodyta kitaip ,bet aš imu vieną giją ,lenkiu ją  pusiau,gaunasi ji dviguba su viename gale kilpute ,taip patogiau užtvirtinti siūlą pradedant siuvinėt,jokių mazgų nereikia thumbup.gif  thumbup.gif
*

Niekada nepagalvojau blink.gif thumbup.gif Ideja superine, nes pas mane mazgu mazgeliu kitoj pusej, tai ojjjj... biggrin.gif
Donalita
QUOTE(Višniukė @ 2010 10 01, 14:51)
*

Jei mazgelis prancūziškas, tai kodėl jis vadinamas angliškai? biggrin.gif
*Radvileee
Mano siuvinėtas metrikiukas Jūsų teismui 4u.gif
user posted image
zuzanele
QUOTE(Eugute @ 2010 10 01, 14:56)

Kitą savaitėlęvažiuosiu į "Geras akis" reikia medžiagos,praitą kartą pirkau adatas tai davė kuponiuką su kiekvienu pirkimu vis nuolaida didėja  thumbup.gif Ir šiaip man labai maloni pardavėja ten (kalbu apie Kaune esančią parduotuvę Vilniaus g.) thumbup.gif
*

Kiek esu pirkus "Gerose akyse" (Kaune), niekada nedavė jokio nuolaidų kupono. Ir paskutinį kartą pirkau rugsėjo vidury už 30 litų ir nieko nepasiūlė. Kaip suprast?... g.gif
zundyte
QUOTE(Dina* @ 2010 10 01, 17:34)
Niekada nepagalvojau blink.gif  thumbup.gif Ideja superine, nes pas mane mazgu mazgeliu kitoj pusej, tai ojjjj... biggrin.gif

idėja ne mano rolleyes.gif ,čia forume iš mergaičių kažkuri pamokė,iki tol ir pas mane kitoj pusėj velnias ragus nusilaužt galėjo,o dabar pati atsigrožėt negaliu mirksiukas.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 01, 18:29)
Kiek esu pirkus "Gerose akyse" (Kaune), niekada nedavė jokio nuolaidų kupono. Ir paskutinį kartą pirkau rugsėjo vidury už 30 litų ir nieko nepasiūlė. Kaip suprast?... g.gif
*

Kaune kelis kartus pirkau,tai iš karto siūlė ,ir rugsėjy pirkau ,davė naują ,nes manoji buvo pasibaigusi,retai aš ten lankausi ,brangu ten blush2.gif ,daugiausiai internetu perku,be to man iki senamiesčio specialiai važiuot reiktų...tai retas svečias aš GA..bet iš tikro tai ten bordakass toj parduotuvėj ,vieną kartą gal valandą laukiau kol atidarė....tai dėl to kad kortelės neduoda tai net nesistebiu,...matyt mažai klientas rūpi doh.gif
Wasara
Kiek šiandien daug naujų darbų bigsmile.gif

etaeta, labai labai gražu thumbup.gif Aš ir Nimue noriu ką nors išsisiuvinėt, bet jau dabar eilėj penki darbai, o dar į tarpą prieš Kalėdas visokių smulkių darbukų noris pasiuvinėt

MildukasK, įspūdingai atrodo wub.gif

Eugute, gražus puodelis smile.gif

*Radvileee, dailus metrikas thumbup.gif
pelezirnis
QUOTE(*Radvileee @ 2010 10 01, 19:27)
Mano siuvinėtas metrikiukas Jūsų teismui  4u.gif

thumbup.gif labai mielas
*mamusikas*
Visų darbeliai fantastiški einu rr'ą pasiuvinėt
Laura81r
nu man tos buteliu prijuostes tai superines!!!
Višniukė
QUOTE(Donalita @ 2010 10 01, 18:34)
Jei mazgelis prancūziškas, tai kodėl jis vadinamas angliškai?  biggrin.gif
*

geras klausimas thumbup.gif bet nezinau, ka atsakyt biggrin.gif
doviem
QUOTE(Florestina @ 2010 10 01, 16:00)
Jei jūs apie Geras akis- tai liepos 1 išduoda naują kuponą. Ir jis vėl galioja visus metus. Manasis jau beveik pilnas, su RR nuolat ten lankausi.

as mat lankiausi birzelio 30 ir uzsipirkau, ejau ta diena kad dar galiotu kortele, bet naujos nedave matyt dar nelaikas buvo ax.gif

QUOTE(Višniukė @ 2010 10 01, 17:51)
4u.gif dekui
4u.gif taip blizgi DMC aida blizgi

aciu uz atsakymus, jauciuosi tikra neziniuke palyginus su jumis visomis cia blush2.gif

QUOTE(*Radvileee @ 2010 10 01, 19:27)
Mano siuvinėtas metrikiukas Jūsų teismui  4u.gif

labai grazus metrikas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 01, 19:29)
*

matyt 30litu dar nedaug, pas mane sumos budavo ir po 100lt ir dar daugiau doh.gif tai iskart siulydavo ir taikydavo nuolaida didesne nei pagal kortele lotuliukas.gif bet tada kai pirkau birzeli tai tik pora matkeliu nusipirkau. rolleyes.gif
brendule
Rodausi ir aš su savo darbeliais

Atvirukas
user posted image

Skirtukas
user posted image

Ir tašiukas mergaitei
user posted image

pelezirnis
QUOTE(brendule @ 2010 10 02, 12:06)
Rodausi ir aš su savo darbeliais

Atvirukas

thumbup.gif taškiukas superinis
Inesiuuu
tasiukas wub.gif
brendule
Ačiū, mergaitės mirksiukas.gif
Višniukė
Brendule kokie grazus darebeliai, man tai katinas Garfieldas wub.gif nors siaip visi darbukai thumbup.gif wub.gif
paukščiukas
šilti darbukai wub.gif
Florestina
Na jūs ir spartuolės, kasdien tiek daug naujų darbų. wub.gif
zuzanele
Dviejų dienų darbelis. Labai smagiai siuvinėjosi, net iš rankų nesinorėjo paleisti rolleyes.gif
user posted image
brendule
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 14:42)
Dviejų dienų darbelis. Labai smagiai siuvinėjosi, net iš rankų nesinorėjo paleisti rolleyes.gif

Zuzanele, labai dailu 4u.gif o čia bus atvirukas ar rėminsi?

Beje, ačiū, mergaitės, už įvertinimus blush2.gif
Laurukasr
Na ir grožių čia pridėda. Reikės jau sau į sėdimąją spirt ir varyt darbuotis.
Visos šaunuolės. Tikrai labai gražūs darbeliai 4u.gif bigsmile.gif

O dabar truputį gal neįtemą. Šiandien gavau ir aš "Siuvinėju kryžiuku" naujausią numerį. Na ir išskaičiau, kad nereikia nerimauti žurnalas bus leidžiamas toliau. Ten kur konkursas, tai yra parašytas toks sakinukas, kad nugalėtojai bus skelbemi kituose žurnalo numeriuose. Nu kažkas panašaus. Tai išvada, kad žurnalas bus tik anonsų ir reklamos prenumeratos nėra blush2.gif
Miledi
QUOTE(Eugute @ 2010 10 01, 11:53)
Sveikos 4u.gif  Visų darbeliai nuostabūs, gal kada ir aš išmoksiu šitaip kruopščiai siuvinėt kaip Jūs 4u.gif  blush2.gif
Aš užbaigiau tetai mažą dovanėlę, dar neįrėminta, ir neišplauta blush2.gif  Bet rodausi Jums 4u.gif

Labai grazus kavos puodukas, jauciu jam nostalgija, nes tevams gimtadieniu proga dovanojau
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 01, 19:29)
*

As taip pat lankiausi Gerose akyse, liuks pardaveja thumbup.gif
ir padejo dydi sm paskaiciuot, patikslino ir DMC siuliukams nuolaidele padare smile.gif
taipogi gavau kuponiuka thumbup.gif
zuzanele
QUOTE(brendule @ 2010 10 02, 17:08)
Zuzanele, labai dailu  4u.gif o čia bus atvirukas ar rėminsi?

Rėminsiu, nes jis didesnis nei A4 lapo formatas, tik siauresnis... mirksiukas.gif

QUOTE(Miledi @ 2010 10 02, 17:28)
As taip pat lankiausi Gerose akyse, liuks pardaveja  thumbup.gif
ir padejo dydi sm paskaiciuot, patikslino ir DMC siuliukams nuolaidele padare smile.gif
taipogi gavau kuponiuka  thumbup.gif
*

Aš ten užeinu kars nuo karto, bet kadangi neskatina jokiom nuolaidom, tai dažniausiai siūlus perku tolimesnėj parduotuvėlėj. Ten jau nuo 5 matkelių nuolaidą daro thumbup.gif Medžiagas perku Kasiūluose, nes padeda apskaičiuoti ir pasirinkti...
Ameera
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 15:42)
*

Gražus. 4u.gif Mėgstu minimalistinius, stilizuotus ar siluetinius, bet tiek visokių norisi sau prisidaryti, kad atsiranda bėda-kur juos kabinti blink.gif
O šis Tau liks ar kam nors dovanų? smile.gif
zuzanele
QUOTE(Ameera @ 2010 10 02, 18:11)
Gražus.  4u.gif  Mėgstu minimalistinius, stilizuotus ar siluetinius, bet tiek visokių norisi sau prisidaryti, kad atsiranda bėda-kur juos kabinti  blink.gif
O šis Tau liks ar kam nors dovanų? smile.gif
*

Padovanosiu sesei. Kaip tik jos gimtadienis ir ji grįžta trumpam į Lietuvą rolleyes.gif
Eugute
QUOTE(Miledi @ 2010 10 02, 16:28)
Labai grazus kavos puodukas, jauciu jam nostalgija, nes tevams gimtadieniu proga dovanojau
*

bigsmile.gif Cia Indrė? 4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 16:50)
Ten jau nuo 5 matkelių nuolaidą daro  thumbup.gif
*

Daro nuolaidas nuo matkelių kiekio? Net nežinojau g.gif siūlus visad perku tik priešai buvusią skalsą. Reikės kitą kartą ten apsilankyt, jeigu visad nuolaidėles taiko thumbup.gif
zuzanele
QUOTE(Eugute @ 2010 10 02, 20:04)

Daro nuolaidas nuo matkelių kiekio? Net nežinojau g.gif  siūlus visad perku tik priešai buvusią skalsą. Reikės kitą kartą ten apsilankyt, jeigu visad nuolaidėles taiko thumbup.gif
*

Nuo 5 matkelių jau daro nuolaidą thumbup.gif Priešais buvusią Skalsą nėra DMC, o aš tik su jais siuvinėju. Visada daro mano perkamiems DMC siūlams nuolaidas, net ir parašyta ant stovo. Nežinau kaip kitos rūšies g.gif
Eugute
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 19:14)
Nuo 5 matkelių jau daro nuolaidą thumbup.gif  Priešais buvusią Skalsą nėra DMC, o aš tik su jais siuvinėju. Visada daro mano perkamiems DMC siūlams nuolaidas, net ir parašyta ant stovo. Nežinau kaip kitos rūšies g.gif
*

Ten gal nėra visai priešais Skalsą, ne taip parašiau blush2.gif Ten yra "Geras kraitis" parduotuvė Gertrūdos g 8. 4u.gif Anoje parduotuvėje man viskas brangiau schmoll.gif
zuzanele
QUOTE(Eugute @ 2010 10 02, 20:22)
Ten gal nėra visai priešais Skalsą, ne taip parašiau blush2.gif  Ten yra "Geras kraitis" parduotuvė Gertrūdos g 8.  4u.gif Anoje parduotuvėje man viskas brangiau schmoll.gif
*

O kiek ten siūlai DMC? Senamiesty apie 2,20 kainuoja. Toj parduotuvėlėj Senamiesty, tai su nuolaida už 5 matkelius gaunasi 10 litų.

Dar viena prekiauja priešais buvusią skalsą, kur yra šalia jos "Tauro" batų parduotuvė. Ten yra audinių, siūlų, tik DMC nėra.
Eugute
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 02, 19:25)
O kiek ten siūlai DMC? Senamiesty apie 2,20 kainuoja. Toj parduotuvėlėj Senamiesty, tai su nuolaida už 5 matkelius gaunasi 10 litų.
*

Ten DMC 1,80 thumbup.gif O Kasiulai parduotuvėje irgi 1,80 DMC atrodo g.gif
zuzanele
QUOTE(Eugute @ 2010 10 02, 20:29)
Ten DMC 1,80  thumbup.gif  O Kasiulai parduotuvėje irgi 1,80 DMC atrodo g.gif
*

Geras bigsmile.gif Aš taip džiaugiausi, kad nuolaidą gaunu blush2.gif Reiks tada ten pirktis siūlus... Kasiūluose irgi nuolaidas daro, atrodo nuo 10 matkelių
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.