Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

Ieva V, labai dailus metrikas smile.gif

Inesiuuu, super užrašinė, labai smagus kaktusas thumbup.gif

Dvi, graži ir įdomi gėlytė ir grybas nuostabus wub.gif

Višniuke, kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Na ir darbu jus merginos cia pridaret. As tik schemutes kaupiu ir kaupiu, viso gyvenimo neuztektu tiek issiuvinet kiek jau prikaupus doh.gif
QUOTE(Ieva V @ 2010 09 30, 12:20)
Rodausi as su savuoju, kuri labai miela buvo siuvineti ir dar mieliau bus dovanot. Kol kas dar neireminta  blush2.gif

Labai mielas metrikiukas, ir greitumas neispasakytas lotuliukas.gif

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 30, 12:39)
rodausi su savo darbeliu ,vyrui mini uzrasine.Daug kas nesigavo.
Linas100% siulai dmc

Nematau jokių trukumu, puiki uzrasinė mirksiukas.gif

QUOTE(Dvi @ 2010 09 30, 22:37)
Siuvinėta sagė Mezgimo siūlai, čekiški karoliukai.

ziurejau bet vistiek nesupratau kaip cia kas siuvineta, man cia aukstasis pilotazas blush2.gif norejau kausti ar musmiriu neprisidziovinai, bet kazkas jau klause, siaip labai mielas krepselis wub.gif as apskritai bijau labai siuvineti ant lino, nes ten nera langeliu, nors darbeliu esu nusiziurejus jau gal 10 sad.gif

QUOTE(Višniukė @ 2010 09 30, 23:46)
O stai mano naujausias darbeliukas.  Nimue Fejos dvyne sesute Fejuke

Labai grazi feja, o cia medziaga tokia blizgi buvo? as tokios nemacius net blink.gif ir atsiprasau uz kvaila klausima bet kas tas FC? ax.gif
Atsakyti
Mergaites, ziuriu ziuriu i darbelius negaliu atsigrozet wub.gif wub.gif wub.gif

Toli, Dvi, Visniuke 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Turiu klausimuka: kaip jus siuvinejat tuos pusinius kryzelius? man patys kryzeliai aiskus, bet... kai siuvineji kryziuku, tai nueini i viena gala ir gristi po to, tada sekanti eilute... o pusiniais tai negristi... nebent tada is kitos puses zengt... ale nepratus...

as baigineju kduikeliui pleduka nert, jau visai visai ir pulsiu Kaledom ruostis, aisku dar ir RR reikia uzbaigt smile.gif
Atsakyti
Visi darbeliai nuostabūs. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 01, 08:21)
bigsmile.gif sagė superinė, nagrynėjau kaip siuvinėta, man per sudėtinga  blush2.gif

Musmerikė  thumbup.gif , tikiuos jų neprisidžiovinai?????????
wub.gif  wub.gif nuostabios fėjukės, kuri pirmagimė  g.gif

Nesudėtinga visai, tik nuotraukoj taip atrodo. Paprastu lygiuoju siuvinėjimu.

O dėl musmirių... svečiams jos, svečiams... lotuliukas.gif
Atsakyti
Blendingas yra kai maisomi siuliukai jo?
Nes tokio dalyko kaip siuliuku maisymas mano mirabilijoj, tai o jo joi, bet vienoj schemoi xsd formatu kur turiu, tai ten legendoje blendingo to nera o paprasciausiai kai kurie simboliai siuvinejami su tuo paciu siulu, nu geras galvoju, o va kitoj schemoj kur turiu, tai ten daug maisymo, nu galvoju tai kuris siuvinejamas variantas turetu gautis geriau, tai savaime suprantama, kur yra blendingas.
Atsakyti
Na va, pagaliau ir as prisiruosiau pasirodyti, fotografe is manes nekokia, bet girtis noras didelis biggrin.gif
Nimue darbai ant Zweigart lino Belfast (32), spalva Natural. Siulai DMC.
user posted image
user posted image
Po truputi pradedu ruostis ir Kaledoms santa2.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=etaeta,2010 10 01, 11:55]
Na va, pagaliau ir as prisiruosiau pasirodyti, fotografe is manes nekokia, bet girtis noras didelis biggrin.gif
Nimue darbai ant Zweigart lino Belfast (32), spalva Natural. Siulai DMC.

Po truputi pradedu ruostis ir Kaledoms santa2.gif

nuostabu smile.gif
Atsakyti
eta eta suuuuperrrrrr wub.gif wub.gif wub.gif

ka ziurkytem po kakliuku uzkabinai? as varpeliu neradau, tai vakar kasiuluose sendintus raktelius nusipirkau blush2.gif
Atsakyti
Dekui merginos 4u.gif , po kaklu pakabinau varpelius apvalius (va cia is arciau gali apziureti), pazistama turejo nenaudojamu, tai perleido, o kasiulai greitu laiku tures ju, sake pavyko rasti ir uzsakyti, nes zyziau kelis menesiu as jom biggrin.gif Tures auksiniu ir sidabriniu, tai jeigu dar neprisiuvai, tai ir neskubek mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 01 spalio 2010 - 10:03
Na va, taip atrodo mano paruosta dovana seneliui smile.gif Tikiuosi, patiks blush2.gif
user posted image
Atsakyti
etaeta, labai grazu, labai mano nuomone remai gerai priderinti liuks thumbup.gif
MildukasK, super gera dovana, jei jubiliatas nemates, tai tai...tai zodziu netures... thumbup.gif
Atsakyti