Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

Mergicos, zodis ,,nertinukas" nuo zodzio ,,nerti" tongue.gif Taip as ji neriau. biggrin.gif Zinokit, be galo paprasta ir greita. bigsmile.gif Per kelis vakarus galima nunerti. Kur pasiusti schemutes? Gal ikelsiu cia? Aciu uz gerus zodzius ax.gif blush2.gif Bandysiu su berniukiskau susitvarkyt g.gif .

Nertinuko schemute http://i43.photobuck...LIAI/NERT-3.jpg

QUOTE(Ligičiukas @ 2006 09 15, 17:13)
g.gif Man irgi niekas.

O man atsidaro... g.gif
Papildyta:
Nertinukas berniukui
http://i43.photobuck...uraSur/NERT.jpg
http://i43.photobuck...aSur/NERT-1.jpg bigsmile.gif
Papildyta:
Bandau darsyki. Nertinuku schema.
http://i43.photobuck...CHEMOS/NERT.jpg
Atsakyti
sweikos mezgejos!
waikeliui dar nemezgu, nes jis.... dar gywena pilwelyje....
na, bet pirmas mezginys - wilnones kojines. Taigi, kuri galite, pasakykite, kokio dydzio (centimetrais) turi buti naujagimio kojnytes.
Labai dekui!
Atsakyti
QUOTE(aagnyte @ 2006 09 15, 22:30)
sweikos mezgejos!
waikeliui dar nemezgu, nes jis.... dar gywena pilwelyje....
na, bet pirmas mezginys - wilnones kojines. Taigi, kuri galite, pasakykite, kokio dydzio (centimetrais) turi buti naujagimio kojnytes.
Labai dekui!



g.gif Na jei mano atmintis nemeluoja blush2.gif , tai regis pirmąsia kojines mezgiau 10 cm 4u.gif (čia pėdutės ilgis, o ne visa kojinytė blush2.gif , na nežinau ar aiškiai parašiau doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2006 09 16, 00:50)
g.gif Na jei mano atmintis nemeluoja  blush2.gif , tai regis pirmąsia kojines mezgiau 10 cm  4u.gif (čia pėdutės ilgis, o ne visa kojinytė  blush2.gif , na nežinau ar aiškiai parašiau  doh.gif ).




dekui, kaip supratau, cia ilgis nuo uzkulnio iki pirsteliu pabaigos?
Papildyta:
QUOTE(kipse @ 2006 09 16, 00:02)




dekoju, bet kojines megzti moku, man tik ilgio reikejo.Dekui, kad radai! aciuks.gif
Atsakyti
tinosiukas, labai grazus megstukas, o ir kiti rankdarbiai pasakiski bigsmile.gif wub.gif Gal galetum aprasyt, kaip tokas rankoves megst. Kaip tik dukrytei mezgu megstuka is nuotraukos tokiom rankovem, bet net nelabai isivaizduoju, kaip reiks jas padaryt blush2.gif blush2.gif
Va toki
user posted image

Ir dar norejau suzinot, mezgant sarafaniuka (kaip 19 nuotraukoj)kokia tvarka mazinai akis blush2.gif
Taip pat noriu jusu paklaust, kaip padaryt, kad numezgus pradzioj kanteli, toliau mezgant gerosiom akim, mezginys neisdidetu i sonus, kaip piesiny A, o butu tiesus, kaip B blush2.gif Kanteli mezgiau 3 g 3 akys, bet taip pat gaunas ir mezgant 1g 1b doh.gif Akiu nedadedu.
user posted image

Buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 17 rugsėjo 2006 - 20:17
QUOTE(Inetux @ 2006 09 17, 21:58)
tinosiukas, labai grazus megstukas, o ir kiti rankdarbiai pasakiski bigsmile.gif  wub.gif  Gal galetum aprasyt, kaip tokas rankoves megst. Kaip tik dukrytei mezgu megstuka is nuotraukos tokiom rankovem, bet net nelabai isivaizduoju, kaip reiks jas padaryt blush2.gif  blush2.gif
Va toki
user posted image

Ir dar norejau  suzinot, mezgant sarafaniuka (kaip 19 nuotraukoj)kokia tvarka mazinai akis blush2.gif
Taip pat noriu jusu paklaust, kaip padaryt, kad numezgus pradzioj kanteli, toliau mezgant gerosiom akim, mezginys neisdidetu i sonus, kaip piesiny A, o butu tiesus, kaip B blush2.gif Kanteli mezgiau 3 g 3 akys, bet taip pat gaunas ir mezgant 1g 1b doh.gif Akiu nedadedu.
user posted image

Buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif



Toj jūsų nuotraukytėj rankovių akys truputį kitaip nuleidinėtos, o aš tai darau taip:
Kraštinė akis, 1 geroji akis, dvi akys sumezgamos kartu geraja akimi, toliau pagal raštą, kai iki mezginio pabaigos lieka 4 akys - vėl dvi sumezgamos kartu geraja akimi (tik viršuj visada turi būti ta akis, kuri arčiau krašto - taip gaunasi lygi eilutė smile.gif ), 1 gera akis, kraštinė akis. Išvirkščiojoj pusėj: Kraštinė akis, dvi išvirkščios, toliau pagal raštą, gale vėl dvi išvirkščios, kraštinė akis. Ir taip kartoju tiek, kiek man reikia. Taip pat mezgu ir priekį, ir nugarą, ir rankoves. Tik rankovių akis reikia pasiskaičiuot iš anksto pagal nugarytę, kad eitų nuleisti tiek pat akių ir paskui gražiai susisiūtų. Pav.: jei vienai rankovei nugaroj nuleidžiu 20 akių, tai rankovę skaičiuoju taip: po 20 akių nuleisiu iš abiejų pusių, dar 6 turi likti vidury (jas surenku su kaklo akim, taip gaunasi gražesnis kakliukas ar kalnierius), tai prieš pradedant nuleidinėti akis turi būti 46 akys. O kadangi mezgant rankovė platinama, tai sakykim pridėsiu 4 kartus iš abiejų pusių po akį. Reiškia rankovę pradedu megzti nuo 38 akių smile.gif Nežinau ar aiškiai parašiau, kai man pačiai viskas aišku tai atrodo kad ir kiti turi suprast smile.gif jei ko nesupratot - rašykit smile.gif
O dėl to išdidėjimo į šonus tai nežinau, man nedidėja. Kiek žinau tai išplatėja kai kantelį mezgi su mažesniais virbalais, o visa kita - su didesniais. Tai galit bandyt atvirkščiai - kanteliui paimkit didesnius virbalus, negu kad mezgat patį megztinuką smile.gif O sarafaną ryt apžiūrėsiu kaip ten dariau, dabar jau neatsimenu - prieš 4 metus mezgiau bigsmile.gif
Atsakyti
Tinosiukas, mezginiai tiesiog nuostabūs. Taip norėčiau pabandyti numegzti sarafaniukus ir sijonėlį savo panelytei. Bet įtariu, kad be schemų nesugebėsiu nukopijuoti ax.gif Gal gali parašyti bent kaip taip gražiai išplatinti sijonėlį. Būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2006 09 18, 10:06)
Tinosiukas, mezginiai tiesiog nuostabūs. Taip norėčiau pabandyti numegzti sarafaniukus ir sijonėlį savo panelytei. Bet įtariu, kad be schemų nesugebėsiu nukopijuoti ax.gif Gal gali parašyti bent kaip taip gražiai išplatinti sijonėlį. Būsiu labai dėkinga 4u.gif


Jei klausiat apie sijonėlį 21-22 nuotraukose, tai jis nertas, o neriant labai lengva platint - kaip servetėlę smile.gif Ir raštus servelėlių galima naudoti, tikrai gražių dalykėlių gaunasi smile.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės, reikia jūsų patarimo: iš kokių siūlų geriau megzti šiltas kelnytes savo 2metukų dukrytei? Aš svarstau tarp angoros ir tiesiog vilnonių siūlų (pvz.Vernito). g.gif
Atsakyti
QUOTE(vetra @ 2006 09 20, 07:14)
Sveikos mezgėjėlės, reikia jūsų patarimo: iš kokių siūlų geriau megzti šiltas kelnytes savo 2metukų dukrytei? Aš svarstau tarp angoros ir tiesiog vilnonių siūlų (pvz.Vernito).  g.gif

Manyčiau , kad iš pusvilnės. Kažin, angora ar ne pasivels ties tom vietom , kur trinsis g.gif , o '' Vernito'' siūlai man nepatiko ( tik tiek , kad jie nebrangūs) , numezgiau vyrui megztinį , tai ištįso , išpliuro , nu ne koks po kelių skalbimų doh.gif , o tiek vargau verysad.gif , o sūnui mezgiau iš geresnių ( tik nepamenu pav.), tai puikiai nešiojo 2 metus , kol išaugo.
Atsakyti
aš įsimylėjus latvišką vilną,tik pas mus mazas spalvų pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės auksarankės mirksiukas.gif

Norėčiau savo būsimam leliukui dar suspėti numegzti kelnytes..Bet va neturiu jokių schemų verysad.gif Gal galite padėti g.gif
Megztinuką jau numezgiau pagal jūsų pateiktus žurnaliukus..O vasu kelnytėm sunkiau blush2.gif

Atsakyti