Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5

QUOTE(gluosnis @ 2010 10 21, 20:31)
pradejo taisytis anksciau, nei as supratau  doh.gif  smile.gif  ta prasme, kad mokykla pradejo lankyti be panasiu problemu, kaip buvo darzelyje.

gal isaugo. del to patapo ne tokia jautri.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 10 20, 14:19)
Kita vertus dabar prisiminiau, jog paskutiniu laiku desiniajame petyje atsirades dieglys, sakyciau duris gilus ir skausmingas mane lyg zadintu, bet gilumines priezasties nesuvokiu.Gal kokiu minciu turesit?Busiu dekinga:) ML
Siaip jau mano suvokimu desine puse yra musu dieviskumo prigimtis

Man taip pat būtų įdomus atsakymas apie skausmus dešinėje kūno pusėje, jeigu ji vis gi laikoma mūsų dieviškumo prigimtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
gal isaugo. del to patapo ne tokia jautri.

Mano dukra irgi be galo jautri. Augant ji ne tai kad išauga, bet atrodo užsideda kažkokius kaprizų ir užsispyrimo "šarvus".
Ir atrodo žinau kaip su ja elgtis, bet imu kartais ir pratrūkstu. blush2.gif
Ir jinai savo tokiu užsispyrimu atrodo kad pati pritraukia net ir brolio paerzinimus.
Nuolaidžiauji, ji ima tai jausti ir tuo naudojasi. O primesti savo valią irgi nesinori. g.gif
Taip ir ieškom aukso vidurio ir vis klystam...

QUOTE
Man taip pat būtų įdomus atsakymas apie skausmus dešinėje kūno pusėje

Vieną dieną taip pasiutau: visų pirma ant banko kad nuskaičiavo visus litus iš sąskaitos, o aš tegalėjau tik pieno ir batono nupirkti paskui dar ir ant kitų aplinkinių kas pasipainiojo po kojom bash.gif Vakare pradėjau žiauriai skaudėti ranką dešinę iš peties. Skausmas baisus, iki pykinimo. Net vaistai nepadėjo.
Manau aiškesnio ženklo jau ir negalėjau gauti su kuo tai susiję, bet kodėl būtent dešinė?
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 10 21, 20:17)
gal isaugo. del to patapo ne tokia jautri.


Ką reiškia žodis "išaugo"?
Vaikas nuo pradėjimo momento iki 7 m yra 100 proc priklausomas nuo mamos minčių, emocijų , jausmų ir t.t. Vėliau tas priklausymas po truputį mažėja, o mėginimą nuo mamos atsiskirti visais įmanomais būdais vadiname paauglyste. smile.gif Kai vaikas liaujasi iš mamos periminėti jos ligas, tai ir vadiname "išaugo". ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 22, 11:18)
Ką reiškia žodis "išaugo"?
Vaikas nuo pradėjimo momento iki 7 m yra 100 proc priklausomas nuo mamos minčių, emocijų , jausmų ir t.t. Vėliau tas priklausymas po truputį mažėja, o mėginimą nuo mamos atsiskirti visais įmanomais būdais vadiname paauglyste. smile.gif Kai vaikas liaujasi iš mamos periminėti jos ligas, tai ir vadiname "išaugo".  ax.gif

galbut.
o sakykit, ka reiskia, kai vaikas, mazdaug iki kokiu 16 m tarsi nesamoningai nori, kad visi is jo tyciotusi. nezinau ar jis "nori", bet istikro savo elgesiu (nes kitaip daryti nemoka) daro, kad mokykloje, kieme visi is jo tyciojasi. tarsi traukia taip demesi is kitu vaiku. mokytojai gi mano - kad jis vargselis. bet tas vaikas istikro labai kencia. ar irgi perima is mamos?
o jeigu mamos neturetu, tada is ko perimtu?
Papildyta:
QUOTE(Saron @ 2010 10 22, 09:59)
kad pati pritraukia net ir brolio paerzinimus.


ir ka konkreciai tokiu atveju is mamos perima g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 10 22, 10:45)
galbut.
o sakykit, ka reiskia, kai vaikas, mazdaug iki kokiu 16 m tarsi nesamoningai nori, kad visi is jo tyciotusi. nezinau ar jis "nori", bet istikro savo elgesiu (nes kitaip daryti nemoka) daro, kad mokykloje, kieme visi is jo tyciojasi. tarsi traukia taip demesi is kitu vaiku. mokytojai gi mano - kad jis vargselis. bet tas vaikas istikro labai kencia. ar irgi perima is mamos?
o jeigu mamos neturetu, tada is ko perimtu?



Kas ten žino, kas mamos viduje slypi, gal aukos sindromas ax.gif Be to, neužmirškim, kad yra vaiko asmeninė karma.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 22, 12:00)
Kas ten žino, kas mamos viduje slypi, gal aukos sindromas  ax.gif Be to, neužmirškim, kad yra vaiko asmeninė karma.

kaip pirstu i aki blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 10 21, 13:03)
auginame ir auklejame pagal save, kartojame savo tevu klaidas, nors vaikysteje daznas pagalvodavome, kad as jau taip savo vaikui tikrai nedarysiu  doh.gif  kazkaip stebuklingai tai pamirstame  blink.gif butent del to musu vaikai tokie jautrus ir pazeidziami  verysad.gif

O tai pagal ką auklėti, ar visai neauklėti? tada išvis bus palaida bala, nes aplinka pilna žiaurumo, smurto,girtuokliavimo, ištvirkimo irt. t. Čia ne šeimoj, o gatvėj,televizijoj.Vaikai visa tai mato ir privalai aiškinti kas blogai, o kas gerai. Tai irgi auklėjimas. Ar gyvenimo vertybes reikėtų skiepyti kitokiais budais?

Dar apie aukos sindromą. Nuo ko jis atsiranda? Kaip atsikratyti?
Atsakyti
QUOTE(lillit @ 2010 10 22, 14:28)
O tai pagal ką auklėti, ar visai neauklėti? tada išvis bus palaida bala, nes aplinka pilna žiaurumo, smurto,girtuokliavimo, ištvirkimo irt. t. Čia ne šeimoj, o gatvėj,televizijoj.Vaikai visa tai mato ir privalai aiškinti kas blogai, o kas gerai. Tai irgi auklėjimas. Ar gyvenimo vertybes reikėtų skiepyti kitokiais budais?



Pagrindinis auklėtojas yra vienas- mamos ir tėčio pavyzdys. Aiškinimai yra nulis. Pvz., jei mama aiškina, kaip negražu meluoti, o kalbėdama telefonu su močiute meluoja ir vaikas tai girdi, vaikas taip pat sėkmingai meluos, o paskui mama stebėsis: taigi sakiau, mokiau, o jis... ax.gif
Atsakyti
[quote=lillit,2010 10 22, 15:28]
O tai pagal ką auklėti, ar visai neauklėti? tada išvis bus palaida bala, nes aplinka pilna žiaurumo, smurto,girtuokliavimo, ištvirkimo irt. t. Čia ne šeimoj, o gatvėj,televizijoj.Vaikai visa tai mato ir privalai aiškinti kas blogai, o kas gerai. Tai irgi auklėjimas. Ar gyvenimo vertybes reikėtų skiepyti kitokiais budais?

g.gif Kaip suprast pilna žiaurumo,smurtavimo???Argi gatvėje taip tikrai šitų dalykų nuolat pilna?Arba televizorius-o kam žiūrėti per Tv tuos žiaurumus?Galima perjunti kaanalą arba išjungti televizorių ir bus mažiau žiaurumų-,žinoma,100 proc .neįmanoma nuo to vaikų apsaugoti,bet bent jau sąmoningai vengti galima pabandyti smile.gif
p.s.aš ir pati nežiūriu žinių,siaubiakų ,vengiu skaityti dienrascius,ypac Lietuvos rytas pilnas baisumų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 23 spalio 2010 - 00:05
Noriu pabrezti - RASYKIM I TEMA!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 23 spalio 2010 - 05:09
O kokia gai būti vaiko kalbos atsilikimo priežastis - na, jau trimetis, o tik dabar pradeda kalbėti, tk dabar pradeda jaustis progresas...
Atsakyti