Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5

QUOTE(girene @ 2010 10 28, 13:00)
ar nebus vitaminu stoka
nepazeisk tu vietu,graziai apkarpyk,leisk uzgyt

kad ne, daar jau apmazo si beda, bet anksciau ir gerai valgiau ir papildomus geriau, vistiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 27, 20:43)
Nusipirk naują "Būrėją". Yra geras gydytojos Ingridos Žitkauskienės straipsnis.


Nusipirkau, perskaičiau-nieko naujo. Sinelnikovo Pamilk ligą savo esu perskaičius ir karts nuo karto paskaitinėju. Atsakymo vis dar neradau, o dirbti su pasąmone manau reikia rimtesnių žinių nei mano.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 10 28, 18:34)
Nusipirkau, perskaičiau-nieko naujo. Sinelnikovo Pamilk ligą savo esu perskaičius ir karts nuo karto paskaitinėju. Atsakymo vis dar neradau, o dirbti su pasąmone manau reikia rimtesnių žinių nei mano.


Žinai, ezoterines knygas kasdien skaitau daugiau nei 10 m. Ir jei kurioje nors randu du man naujus sakinius, būnu labai patenkinta. Juk ir nėra nieko naujo- viskas yra pakartota sena. O kartojimas yra visų mokslų motina ax.gif Daugiau negu du sakinius radau Shanti Nathini knygoje "Moters Dao praktikos".
Atsakyti

Hm. Nesusišnekėjom.Aš ta prasme, kad dar neradau kaip atsikratyt neigiamų emocijų. Dėl knygų nesiginčiju-gali rasti daugiau nei 2 naujus sakinius. Straipsnyje remiamasi Sinelnikovu, o kadangi skaičiau jo knygą, tai apie darbą su pasąmone žinau. Tik man dar kol kas toli iki jo. O šiaip gerai, kad tokių gydytojų daugiau būtų.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 10 29, 05:05)
. O šiaip gerai, kad tokių gydytojų daugiau būtų.


Jos vyras yra gydytojas ortopedas. Po apsilankymo pas jį visą dieną šviesiau thumbup.gif
Atsakyti
Gal zinote del kokiu priezasciu gali skaudeti rankas ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 10 29, 05:05)
Hm. Nesusišnekėjom.Aš ta prasme, kad dar neradau kaip atsikratyt neigiamų emocijų.


Manau, į temą:

Aš paprašiau Dievo atimti mano išdidumą, ir Dievas atsakė man: “Ne”. Jis pasakė, kad išdidumas neatimamas. Nuo jo atsisakoma.

Aš paprašiau Dievo išgydyti mano prie lovos prikaustytą dukrą, ir Dievas atasakė man: “Ne”. Jis pasakė, kad jos siela amžina, o kūnas vis tiek numirs.

Aš paprašiau Dievo dovanoti man kantrybę, ir Dievas atsakė: “Ne”. Jis pasakė, kad kantrybė-išbandymų rezultatas. Ji ne dovanojama, o užtarnaujama.

Aš paprašiau Dievo padovanoti man laimę, ir Dievas atsakė: “Ne”. Jis pasakė, kad duoda palaiminimą, o ar būsiu laimingas, priklauso nuo manęs.

Aš paprašiau Dievo apsaugoti mane nuo skausmo, ir dievas atsakė: “Ne”. Jis pasakė, kad kančia atitolina žmogų nuo gyvenimo rūpesčių ir priartina prie Jo.

Aš paprašiau Dievo dvasinio augimo, ir Dievas atsakė man: “Ne”.Jis pasakė, kad dvasiškai aš turiu pats išaugti, o Jis tik apgenės mane, kad priverstų subrandint vaisius.

Aš paprašiau Dievo padėti man mylėti kitus taip, kaip Jis myli mane , ir Dievas atsakė:”Pagaliau tu supratai, ko reikia prašyti”.

Aš paprašiau jėgų, ir Dievas atsiuntė man išbandymus, kad užgrūdintų mane…

Aš paprašiau išminties, ir Dievas atsiuntė man problemas, dėl kurių man teko laužyti galvą…

Aš paprašiau drąsos, ir Dievas atsiuntė man pavojus.

Aš paprašiau meilės, ir Dievas atsiuntė man laukiančių mano pagalbos…

Aš paprašiau gerovės, ir Dievas davė man galimybes.

Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 10 29, 06:05)
Hm. Nesusišnekėjom.Aš ta prasme, kad dar neradau kaip atsikratyt neigiamų emocijų. Dėl knygų nesiginčiju-gali rasti daugiau nei 2 naujus sakinius. Straipsnyje remiamasi Sinelnikovu, o kadangi skaičiau jo knygą, tai apie darbą su pasąmone žinau. Tik man dar kol kas toli iki jo. O šiaip gerai, kad tokių gydytojų daugiau būtų.

su kvepavimu - iskvepi neigiama energija, ikvepi teigiama. galima kvepuoti per skaudama vieta- reikia priimti tokia padeti, kad ta vieta kuri skauda butu virsuje (pvz jei skauda kaireje p. atsigulti ant desnes p. sono)
visas energijas (pykti, kaltes jausma, baime ir t.t.) galima paleisti isivaizduojant, kad atidarai dureles is priekio ir is nugaros, tada paleidi. tik neapykanta reikia paleisti i virsu, atsiskleisti kaip ziedui.
isivaizduoti, kad atidarai savo sielos dureles ir paleidi viska, ka ten pamatai. gali kreiptis i ta energija, gali pasaukti ja, gali apziureti pacia kamera, kur viska laikai - koks kvapas, ten dregna ar sausa, kokios ten sienos ... paleisti gali viska. ir pamatyti gali viska, pvz. savo teva ar motina, vyra ar vaika, ar net daikta, uz kurio kabiniesi ( nors ir nenaudojamas, bet gaila ismesti)
gali sudeginti isivaizduojamoje ugnyje
gali surasyti ant popieriaus ir sudeginti realiai.... ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 10 29, 16:51)
visas energijas (pykti, kaltes jausma, baime ir t.t.) galima paleisti isivaizduojant, kad atidarai dureles is priekio ir is nugaros, tada paleidi. tik neapykanta reikia paleisti i virsu, atsiskleisti kaip ziedui.
isivaizduoti, kad atidarai savo sielos dureles ir paleidi viska, ka ten pamatai. gali kreiptis i ta energija, gali pasaukti ja, gali apziureti pacia kamera, kur viska laikai - koks kvapas, ten dregna ar sausa, kokios ten sienos ... paleisti gali viska. ir pamatyti gali viska, pvz. savo teva ar motina, vyra ar vaika, ar net daikta, uz kurio kabiniesi ( nors ir nenaudojamas, bet gaila ismesti)


Paleidi ir savo neigiamomis emocijomis dar kartą Visatą užterši?
Papildyta:
Visai geras NLP panaudojimas, kai erzina koks nors žmogus.
http://www.eguru.lt/...vimas/video/378
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 29, 18:01)
Paleidi ir savo neigiamomis emocijomis dar kartą Visatą užterši?


as paleidziu savo neigiamas emocijas i laisve smile.gif tik sulaikyta energija buna neigiama (net meile), laisva energija- teigiama energija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 10 29, 17:12)
as paleidziu savo neigiamas emocijas i laisve  smile.gif  tik sulaikyta energija buna neigiama (net meile), laisva energija- teigiama energija  smile.gif


Ir darai didelę klaidą ax.gif Pamenu, buvau seminare, kurio metu visi stovėjome ratu, o seminaro vedančioji liepė išmesti į rato vidurį visas savo neigiamas emocijas. Po to man norėjosi kuo greičiau mauti pro duris...Jei ji to rato viduryje būtų vizualizacija sukūrus laužą, tada viskas būtų buvę gerai...
Savo neigiamas emocijas reikėtų deginti, o ne išmesti į Visatą...Visai nesvarbu, laisvai tai darome ar ne laisvai...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 29, 18:18)
Ir darai didelę klaidą  ax.gif  Pamenu, buvau seminare, kurio metu visi stovėjome ratu, o seminaro vedančioji liepė išmesti į rato vidurį visas savo neigiamas emocijas. Po to man norėjosi kuo greičiau mauti pro duris...Jei ji to rato viduryje būtų vizualizacija sukūrus laužą, tada viskas būtų buvę gerai...
Savo neigiamas emocijas reikėtų deginti, o ne išmesti į Visatą...Visai nesvarbu, laisvai tai darome ar ne laisvai...

doh.gif neturiu ka komentuoti verysad.gif
man laisve neapsiriboja musu visata ...
Atsakyti