Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5

o odos problemos? na,problema to nepavinciau,bet iki siol tokiu dalyku nera buve,visos kojos,ty. slaunys ir pan nuejo spuogeliais,inkstirais blink.gif
kai pamaciau,net issiziojau.

gal susije su neig.emocijomis,kurios "lenda" i virsu?
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2010 10 11, 18:55)
Cituoju Vaižgantę.

lotuliukas.gif

Ir ka gi tu norejai tuo pasakyti?



Papildyta:
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2010 10 11, 19:11)
o odos problemos? na,problema to nepavinciau,bet iki siol tokiu dalyku nera buve,visos kojos,ty. slaunys ir pan nuejo spuogeliais,inkstirais blink.gif
kai pamaciau,net issiziojau.

gal susije su neig.emocijomis,kurios "lenda" i virsu?


Tokio pobudzio isberimai gali atsirasti del nedideliu, bet daznu pykcio priepuoliu, kurie kyla del nieku smile.gif


Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 10 11, 21:04)
lotuliukas.gif

Ir ka gi tu norejai tuo pasakyti?

Klausimas buvo Vaižgantei.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 10 11, 20:04)
lotuliukas.gif

Ir ka gi tu norejai tuo pasakyti?

Papildyta:
Tokio pobudzio isberimai gali atsirasti del nedideliu, bet daznu pykcio priepuoliu, kurie kyla del nieku smile.gif

kaip atsikratyti tokiu pykcio priepuoliu? bendraujant su 3 m vaiku, kuris rodosi nuolat isveda is kantrybes. daro, ko nenoriu. ko negalima ir pan. doh.gif (tikiu, kad ilgainiui nuo ju gali atsirasti ne tik isberimai visokie bet ir daugiau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 11 spalio 2010 - 21:06
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2010 10 11, 19:11)
o odos problemos? na,problema to nepavinciau,bet iki siol tokiu dalyku nera buve,visos kojos,ty. slaunys ir pan nuejo spuogeliais,inkstirais blink.gif
kai pamaciau,net issiziojau.

gal susije su neig.emocijomis,kurios "lenda" i virsu?

tai ne siaip pyktis, o pazeminimo pyktis
slaunys-
QUOTE
Бедра выражают жизненную и хозяйственную устойчивость, или прочность, выносливость.

Ir tas pazeminimo pyktis susijes su gyvybiniu ir ekonominiu stabilumu, tvirtumu. Tiesiog atsirado su tuo susijusiu situaciju, atsirado ir spuogeliu... jus neleidziate savo pykciui issilieti, bet teisingoje vietoje ir teisingu laiku islietas pyktis maitina oda riebalais, kas neleidzia jai senti 4u.gif
Atsakyti
KAip sau padeti iveikiant nerima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 10 11, 21:00)
kaip atsikratyti tokiu pykcio priepuoliu? bendraujant su 3 m vaiku, kuris rodosi nuolat isveda is kantrybes. daro, ko nenoriu. ko negalima ir pan.  doh.gif (tikiu, kad ilgainiui nuo ju gali atsirasti ne tik isberimai visokie bet ir daugiau)


Tu gal pasišnekėk su moterimis, negalinčiomis susilaukti vaiko. mirksiukas.gif
Nė viena negimė mokėdama būti mama. Jei nesugebi, yra visokių tėvams skirtų kursų, pvz., esu buvus P.E.T.S. prezentacijoje. Man labai patiko.
Papildyta:
QUOTE(LinguLingu @ 2010 10 11, 19:04)
lotuliukas.gif

Ir ka gi tu norejai tuo pasakyti?



Moteriške, gal liaukis siusti ant vaižgantės. Pačios biolaukas tiek kartų buvo valomas, kad klausimų šia tema bent jau tau neturėtų kilti. Matyt, dar kokius metus reikėjo valyti, kad ta gyvatė tavo viduje dabar taip nešnypštų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 12, 12:23)
Tu gal pasišnekėk su moterimis, negalinčiomis susilaukti vaiko.  mirksiukas.gif
Nė viena negimė mokėdama būti mama. Jei nesugebi, yra visokių tėvams skirtų kursų, pvz., esu buvus P.E.T.S. prezentacijoje. Man labai patiko.
Papildyta:
Moteriške, gal liaukis siusti ant vaižgantės. Pačios biolaukas tiek kartų buvo valomas, kad klausimų šia tema bent jau tau neturėtų kilti. Matyt, dar kokius metus reikėjo valyti, kad ta gyvatė tavo viduje dabar taip nešnypštų.

sugebu, ta prasme as zinau, kad vaikas nesupranta. ir ka blogai darau. jis gi mazas, jam tik demesio reik. bet taip isveda, kad oooi.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 10 12, 00:12)
tai ne siaip pyktis, o pazeminimo pyktis
slaunys-

Ir tas pazeminimo pyktis susijes su gyvybiniu ir ekonominiu stabilumu, tvirtumu. Tiesiog atsirado su tuo susijusiu situaciju, atsirado ir spuogeliu... jus neleidziate savo pykciui issilieti, bet teisingoje vietoje ir teisingu laiku islietas pyktis maitina oda riebalais, kas neleidzia jai senti  4u.gif

visiskai teisingai.dabartine mano situacija yra tokia,kad a spriklausau nuo kito zmogaus,nesijauciu tvirtai ir saugiai,neleidziu sau pykcio rodyti,nes nera kur dingti ir t.t. nu,zodziu,esme atitinka netgi labai.
aciu
Atsakyti
Prašysiu ir aš komentarų. Po skyrybų su vyru pradėjo berti smakrą - nedideliais, nepūlingais, bet tai šen tai ten vis pasirodančiais spuogeliais. Su kuo tai susiję?
Atsakyti
QUOTE(Babsė @ 2010 10 14, 20:53)
Prašysiu ir aš komentarų. Po skyrybų su vyru pradėjo berti smakrą - nedideliais, nepūlingais, bet tai šen tai ten vis pasirodančiais spuogeliais. Su kuo tai susiję?


Laikas apsilankyti pas moterų gydytoją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 10 11, 22:00)
kaip atsikratyti tokiu pykcio priepuoliu? bendraujant su 3 m vaiku, kuris rodosi nuolat isveda is kantrybes. daro, ko nenoriu. ko negalima ir pan.  doh.gif (tikiu, kad ilgainiui nuo ju gali atsirasti ne tik isberimai visokie bet ir daugiau)


labai gerai Jus suprantu ir galiu iš savo patirties pasakyti, kad vaiko elgesys pasikeis tik tuomet kai Jūs nustosite pykti. Kaip Jūs tai padarysite čia jau Jums spręsti, bet kol Jūs reaguoste audringai į jo elgesį, tol tas audras jis ir kels, o su metais tos audros darysis vis stipresnės.
Pati turiu 8 metų sūnų, kuris gali mane išvesti iš pusiausvyros per kelias sekundes, beje jis tai daro su visais, kurie jam pasiduoda, t.y. reaguoja į jo elgesį. Per tiek metų ir pati supratau ir patyriau, kad kai esu pati rami, tuomet ir vaikas šilkinis, jei tik pasijaučiu sudrigus, pavargus ir pan., tai jis, tikiu, kad nesąmoningai, bet elgsis taip, kad dar labiau pratrūkčiau. Vaikai tai ypatingai gerai jaučia smile.gif
Vaikai yra mūsų mokytojai, jie parodo mums mūsų silpnas vietas, dalykus, kuriuos mes turime išmokti. Ir kadangi aš tokia lėtai besimokanti mokinė esu, kad per aštuonis jo gyvenimo metus niekaip iki galo negaliu išmokti pamokos, tai jis man ne taip senai, po vieno tokio išvedimo, kai aš pratrūkau ir pareiškiau jam, kad tu matyt man gimei tam, kad ugdytum mano kantrybę ir pareiškusi, kad aš eilinį kartą ant jo supykau išėjau į kitą kambarį. Tada jis pas mane atėjo, priėjo kaip įmanoma arčiau, pažvelgė į mano akis, sukaustė žvilgsnį ir nemirksėdamas, ramiu balsu pareiškė: "aš taip elgsiuos tol kol tu pyksi". Aš taip nustebau tai girdėdama iš savo aštuonmečio, kad ėmiau juoktis, o jis sako, nu va tu juokies, o ne pyksti smile.gif
Beje tai galioja bendraujant ne tik su vaikais, bet ir su kitais žmonėmis, kurie mus erzina, pykdo ar šiaip nepatinka. Kai tik priimsime, kad jie turi teisę tokiais būti ir jie neprivalo elgtis taip kaip mes norime, tuomet jie nustos mus erzinti. Sėkmės! Tai nėra lengva, bet kai pamatai, patyri savo kailiu, kad tai veikia, gyvent pasidaro lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti