Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5

dėkui atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 02 11, 15:57)
drinks_cheers.gif

moterys,pasakykit,nuo ko tarpsonkauliniu nervu lasteliu uzdegimas.man ziema kasmet buna.pakelt rankos negaliu,pasilenkt.



Visumoje uzdegiminis procesas atsiranda nuo ilgalaikio pykcio:) O tas kyla is baimes, tai matymas visko raudonai, ikaitintai, isitempus."uzsideges" mastymas, nesugebejimas sustoti ir pazvelgti i viska is salies:)
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 02 11, 17:52)
Visumoje uzdegiminis procesas atsiranda nuo ilgalaikio pykcio:) O tas kyla is baimes, tai matymas visko raudonai, ikaitintai, isitempus."uzsideges" mastymas, nesugebejimas sustoti ir pazvelgti i viska is salies:)

aciu,pykciu neturiu,bet isitempusi esu
Atsakyti
QUOTE(aha @ 2011 02 09, 10:01)
Sveikos merginos,

Kraujavimas is nosies.
Kiek pati suprantu, tai kraujas simbolizuoja gyvenimo dziaugsma, o kraujo netekimas, kaip ir to dziaugsmo trukuma arba gal trukdyma sau dziaugtis gyvenimu... bet niekaip nepritempiu prie to...
Gal dar kokiu minciu turesite... prasau pasidalinkit..


QUOTE
Приведу небольшой пример. Человек хочет, чтобы все было хорошо и во имя этого лезет из кожи вон. Он не знает, что в жизни не бывает такого, чтобы все было слишком хорошо, и не должно быть, иначе жизнь остановится. Страх меня не любят заставляет его удваивать энергию. В спешке он допускает ошибку. Ему указали на промашку, и в нем навечно засела обида. От обиды возникает насморк. Имея склонность все преувеличивать, человек этот обладает крайне чувствительной натурой. Всегда обиженный, он видит в других постоянных своих соглядатаев, которые не верят в то, что он - хороший. Он пытается делать как можно больше добра и боится попусту потерять лишнюю минуту. Как только он ложится спать, у него возникает отек слизистой оболочки носа, что может привести даже к состоянию удушья. Отек и иные разбухания вызываются злобой, связанной с преувеличением. Болезнь вынуждает человека бодрствовать и творить дальше добро либо осознать, что счастье состоит не только в работе. Недуг этот пройдет не раньше, чем человек освободится в достаточной степени от чувства обиды и сумеет понять, что мыслил неправильно. Если же человек реагирует на обиду взрывом эмоций, то в помощь ему открывается спасительный клапан в виде кровотечения из носа, что предотвращает куда более опасный исход - внутреннее кровоизлияние в мозг. Болезнь учит человека любить себя в бесконечном течении жизни.
4u.gif

QUOTE(girene @ 2011 02 11, 15:57)
drinks_cheers.gif

moterys,pasakykit,nuo ko tarpsonkauliniu nervu lasteliu uzdegimas.man ziema kasmet buna.pakelt rankos negaliu,pasilenkt.

LinguLingu jau atsake del uzdegimo, as papildysiu del nervu. Nervai musu kune yra kaip laidai, kuriais bega informacija. Kai informacija "uzstringa", toje vietoje susidaro kamstis, kamstis susidaro del musu zinojimo kaip yra ir kaip turi buti ir jokiais budais ne kitaip. Ta informacija mus zemina, mes pykstame, ieskame kaltu ir t.t. - nervu uzdegimas.
Priekis - jausmu sfera, nugara - valios energija, kaire puse - vyrai, desine- moterys, apacia- praeitis, per viduri kuno- dabartis, virsus - ateitis.
pvz. ausu nervu uzdegimas - informacija, kuria mes girdime mus zemina, mes jos nepriimam, bet negalime nuo jos pabegti.
Atsakyti
Sveikos, merginos,
gal galite patarti del koju venu: jos padidejusios ir stipriai, melinos linijos kojas vagoja.
Man atrodo cia ne vien kaltas darbas ant koju? g.gif Turetu buti gilesne priezastis dvasine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grazute42x @ 2011 02 12, 09:19)
Sveikos, merginos,
gal galite patarti del koju venu: jos padidejusios ir stipriai, melinos linijos kojas vagoja.
Man atrodo cia ne vien kaltas darbas ant koju? g.gif Turetu buti gilesne priezastis dvasine ax.gif


O mažakraujystės neturit?
Kraujagyslės, venos kartu su krauju po kūną nešioja gyvenimo džiaugsmą. Kai jo trūksta, plečiasi venos, trinka kraujotaka.
Kiek žinau, atstatyti gyvenimo džiaugsmo trūkumą yra sunku, nes reikia ir save pamilti,ir gyvenimą.
Atsakyti
QUOTE(grazute42x @ 2011 02 12, 10:19)
Sveikos, merginos,
gal galite patarti del koju venu: jos padidejusios ir stipriai, melinos linijos kojas vagoja.
Man atrodo cia ne vien kaltas darbas ant koju? g.gif Turetu buti gilesne priezastis dvasine ax.gif

Venos simbolizuoja vyrus
Arterijos simbolizuoja moterys

Koju venos padideja, jei moteris kaupia savyje pykti del ukiniu problemu. Jei ji prie to pyksta ant vyro (vyru) del ekonominiu problemu , arba siaip pyksta del ekonominiu problemu be konkreciu zmoniu (ekonomika - vyru sritis)- atsiranda venu uzdegimas. Paprastai moterys pyksta del to, kad vyrai bejegiai sutvarkyti ekonomika taip, kad visi moteru norai issipildytu. Tai priestarauja visatos desniams, nes moterims is pradziu reikia duoti ir tik po to gauti. Taip liga moka, kad pykciu nieko nepasieksi smile.gif tik meile ir sielos ramybe dovanoja noru issipildyma.
Dar tai parodo gobsuma, nes dosnus zmogus net nepagalvos pykti ir kaltinti kita del to, kad kazko neturi.
Atsakyti
Aciu. 4u.gif Gyvenimo dziaugsmo tikrai truksta ir meiles sau stoka. verysad.gif Ir del ukio darbu irgi tiesa pykstu kai man reikia vyriski darbai dirbti doh.gif . Del ekonomikos net nezinau, atrodo nepykstu, nes pati irgi uzsidirbu g.gif
Atsakyti
QUOTE(grazute42x @ 2011 02 12, 12:23)
Aciu.  4u.gif  Gyvenimo dziaugsmo tikrai truksta ir meiles sau stoka. verysad.gif  Ir del ukio darbu irgi tiesa pykstu kai man reikia vyriski darbai dirbti doh.gif  . Del ekonomikos net nezinau, atrodo nepykstu, nes pati irgi uzsidirbu  g.gif


Mieloji, koju venos pleciasi kai mes "uzsistovime" nemegstamoje situacijoje ir nieko nedarom, jog tai pakeistume. Issiplete koju venos - tai uzsistovejes kraujas, todel neatlaike spaudimo jos pleciasi:)
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 02 12, 19:03)
Mieloji, koju venos pleciasi kai mes "uzsistovime" nemegstamoje situacijoje ir nieko nedarom, jog tai pakeistume. Issiplete koju venos - tai uzsistovejes kraujas, todel neatlaike spaudimo jos pleciasi:)


O kai užsistovim, dingsta gyvenimo džiaugsmas smile.gif Užburtas ratas...
Atsakyti
Aisku ax.gif . Aciu Jums merginos uz paaiskinimus. 4u.gif
Tik kaip dabar man susigrazinti gyvenimo dziaugsma? g.gif
Atsakyti
Labas,merginos,gal galit pasakyt plauku slinkimo kuokstais dvasine priezasti.aciu
Atsakyti