Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

jų gaminimo receptus ir gerą šventinę nuotaiką newyear.gif
user posted image
Papildyta:
Va ka as radau, bet gal kas turi savo firmini receptuka sausainiu kaledoms 4u.gif
Sausainukai "Kalėdų žvaigždelės"

Gaminimo laikas:200 min.

INGREDIENTAI:
Pagrindiniai:
Cukrus:1 stiklinė (smulkaus)
Kiaušiniai:2 vnt.
Miltai:0,5 stiklinės
Sviestas:0,75 stiklinės (ištirpintas)
Kepimo milteliai:1 šaukštelis
Vanilinis cukrus:1 šaukštelis
Marmaledas:2-3 šaukštai

Nepagrindiniai:
Spalvoti "žirniukai" pyragams puošti:
PARUOŠIMO BŪDAS:

Cukrų išmaišyti svieste iki vientisos masės. Sudėti kiaušinius, vanilinį cukrų. Gerai išmaišyti. Suberti miltus ir kepimo miltelius. Tešlą įdėti į šaldytuvą ir palaikyti apie 3 valandas. Stalą pabarstyti miltais, iškočioti tešlą ir iš jos išpjaustyti žvaigždutes. Sausainukų viršų patepti plaktu kiaušinių arba tirpintu sviestu. Žvaigždutes pabarstyti "žirniukais". Kepti vidutinio karštumo orkaitėje apie 6-8 minutes. Iškepus sausainukus atvėsinti ir suklijuoti marmaledu

Papildyta:
Šaltmėtinės eglutės

Ingredientai:
g sviesto
3
1 cukraus
3 šaukštai kokoso drožlių
1 sumalta citrinos žievelė
300-350 g miltų
1 šaukštelis miltelių milteliai)
1 pakelis vanilinio cukraus
3 baltymai
stiklinės miltinio cukraus
5-7 šaukštai mėtų
konditerinių

Gaminimas:
Iš tešlai skirtų užminkome trapią tešlą su 30 min. ją palaikome
Iš tešlos iškočiojame 4 mm tešlos lakštą.
Iš popieriaus pasiruošiame eglutės trafaretą ir jį uždėję tešlos išpjauname eglutės formos
Juos kepimo popieriumi išklotoje skardoje temperatūroje apie 15 min.
Tuomet suplakame su miltiniu cukrumi iki putų.
2 šaukštus glajaus atidedame, o įmaišome mėtų sirupą ir aptepame sausainius bei pravėrę dureles džioviname aukščiausioje lentynoje.
Atvėsusius sausainius baltyminio glajaus taškeliais, į įspaudžiame konditerinius karoliukus.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bussinkka: 23 lapkričio 2009 - 18:53

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
As ankstyva ir laukiu svenciu lotuliukas.gif tai atidarau nauja tema, nes ieskojau ir neradau, kad butu atidaryta nauja g.gif

user posted image

1 tema

2 tema


3 tema

4 tema


5 tema

6 tema

Meduoliukai:
Pagal bea
Pagal Owly
Pagal Askulia
Pagal Cipciuka

Glajai meduoliams

Japoniškas aguonų - obuolių pyragas

Kalėdinis pyragas

Kalėdinis namukas

Kalediniai Nerytes meduoliai

Itruke sokoladiniai sausainiai

Meduoliukai ant eglutes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 07 spalio 2010 - 13:59
clap.gif clap.gif clap.gif Skaitai mano mintis.
Labai laukiu siemet kaledu, tai kazkaip anakrt pagalvojau ka cia skanaus reikes per kaledas isikepus, tai ziurinejau nakstesnes temas, ir pagalviojau, kad gal jau laikas naujai.
Siemet bandysiu kepti ta kaledini pyraga, kuri reikia prandinti, nes pernai tai taip ir neprisiruosiau. Juk po poros savaiciu bus pats tas laikas ji kepti, juk ji reikia laikyti iskepusi 2 men, o po to jau valgyti ir apsivalgyti.

newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 07 spalio 2010 - 14:32
As irgi planus rezgu, ka cia skanaus issikepti... pernai tai tokios Kaledos buvo smagios, nes susilaukem dukrytes pries pat sventes wub.gif prisikepiau grybuku vadinas lotuliukas.gif

Siemet galvoju gal ta Kaledine egle iskepti... nes pernai neiskepiau, tik iskarpas pasidariau.

As patariu, kas neturit formeliu meduoliams, tai isigyti is anksciau, pvz is Arevitos, nes paskui ziuriu buna deficitas.
Atsakyti
o geras smile.gif aš irgi jau vakar pagalvojau kad greit reiks pradėt ruoštis biggrin.gif

mano planai irgi tokie panašūs... vaisių pyragas rolleyes.gif nors pernai supelijo doh.gif manau todėl kad vaisiaus mirkiau apelsinų sultyse doh.gif bet užpernai gavosi jėginis wub.gif

dar kaip ir kasmet kepsiu meduolinį namelį...

na o daugiau.. norėčiau kažko naujo ir labai kalėdiško g.gif
Atsakyti
oho kokios jūs ankstyvos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 10 07, 18:53)
oho kokios jūs ankstyvos blink.gif

man irgi dar viskas per greitai g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 10 08, 00:55)
man irgi dar viskas per greitai g.gif  blush2.gif

na pĖvĖzĖ tą vaisinį pyragą jau mėnesio pabaigoj galima kept bigsmile.gif
Atsakyti
aš kai vaisinių nemėgstu schmoll.gif
kalėdom jei ką ir kepsiu, tai tik šimtalapį ir jei turėsiu laiko, nors labai labai abejoju, namelį su meduoliais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 10 08, 08:43)
aš kai vaisinių nemėgstu schmoll.gif
kalėdom jei ką ir kepsiu, tai tik šimtalapį ir jei turėsiu laiko, nors labai labai abejoju, namelį su meduoliais ax.gif


Jei del tos priezasties negalesi, del kurios galvoju... tai as asmeniskai visad pirma laika skiriu seimai - jie niekad nebus nuskriausti saldumynu atzvilgiu... jau savam stalui, tai bus ir tortas, ir meduoliu, ir grybuku ir ko tik sugalvosiu.. o per sventes nesiruosiu terliotis su tortais kitiems lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 10 08, 00:55)
man irgi dar viskas per greitai g.gif  blush2.gif


Mums nepergreitai, tai mes cia ir lankysimes sitoj temoj, kitos galit ateit pries sventes tongue.gif
Atsakyti
Man labai įdomu būtų sužinoti vaisinio pyrago receptėlį. Na manau, kad ne per greit, nes viskas priklauso nuo skanumyno laikymo laikotarpio ir be to, kai sąrašas sudarytas, lengviau ir ramiau švenčių lauksim smile.gif nereikės paskutinę minutę susigriebti, kad nieko neturime wink.gif
Atsakyti