Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(airius @ 2010 11 27, 00:07)
Sveikos, as jau kelinta karta pasiziuriu i si recepta, bet tas kociojimas per plevele, tai nezinau, galvoju ar gautusi...o tai tada prie pleveles nekimba.....kaip su forma atspaust jei tokie lipnus blush2.gif


Na as i tesla pries linkydama idejau kelis saukstus miltu
O formeles kiekviena kart mirkaiu i miltus
Ir gavosi puikiI
Nors is pradziu galvojau kad nesigaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 11 27, 10:55)
aciu labai mirksiukas.gif
Papildyta:

nemanau kad tai jums sukele kazkokiu problemu g.gif


Problemu nesukele man... nes tiesiog erzina ta pati per ta pati rasyt biggrin.gif tai ir nerasiau paprasciausia...
Papildyta:
Juolab pirmam temos puslapy yra visi receptai issamus, tiksliau ju nuorodos. Tiek glajams,tiek kepiniams tongue.gif
Atsakyti
As visada dedu juodo sokolado del spalvos, puse plytos smile.gif
Atsakyti
Sveikos, na va ir a išsikepiau meduoliukus palei cipciuką. Gerai kad pasibandžiau, nes per plonai išsikočiojau, reiks storiau. Paskui prisidirbau su skrudintu cukrum, jis man sušoko gabalais kai dėjau į tešlą ir niekaip neišsilydė smile.gif glajus irgi irgi niekaip nesukietėjo smile.gif .

Bet dabar žinosiu kur klaidos smile.gif .

O kažin tų minkštų meduoliukų tešlą būtinai reikia laikyti 12 val., nes man nelabai patinka kai neina greitai suminkyti ir kepti g.gif . O šeip šis receptas labai vilioja.
Atsakyti
Sveikutes, as taip pat ka tik prikepiau cipsiuko meduoliuku, kvepia visi namai wub.gif
specialiai kepiau pabandymui - tai kita karta daugiau cukraus pakepinsiu (nes vos vos spalva pasikeite) ir kociosiu ploniau isipute labai is zvaigzduciu net formos nebeliko biggrin.gif ,
seimyna jau sveicia - sake skanus 4u.gif
kazin namukui sis receptukas tinka?
Atsakyti
QUOTE(burbul @ 2010 11 27, 21:11)

kazin namukui sis receptukas tinka?

gerai kad užsiminei apie namuką norėjau paklausti gal kuri turite namelio receptą su mazesniu nameliu nes ta kur čia radau tai nerealiai didelis pagrindas apie 30 cm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 11 27, 20:14)
gerai kad užsiminei apie namuką norėjau paklausti gal kuri turite namelio receptą su mazesniu nameliu nes ta kur čia radau tai nerealiai didelis pagrindas apie 30 cm doh.gif

o tai kur bėda - pasidarykite savo namuką. mirksiukas.gif aš pasidariau tokio dydžio, kokio norėjosi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 11 27, 21:14)
gerai kad užsiminei apie namuką norėjau paklausti gal kuri turite namelio receptą su mazesniu nameliu nes ta kur čia radau tai nerealiai didelis pagrindas apie 30 cm doh.gif

Manau galima proporcingai sumazinti, bent jau as taip darysiu....
Kiek jau domiuosi namuku ir skaitineju sia tema,tai galiu pasakyt, kad galima kepti is Cipsiuko meduolines mases namuka, as tai jau nusprendziau, tik stoga daugiau iskociosiu kad plonesnis butu, automatiskai bus lengvesnis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif paaiškinkit man kas nors kaip jums tie pabarstukai (na, tie visi spalvoti žirniukai) nuo meduolių nenubyra? unsure.gif ar jūs kažkuo tuos meduolius patepat prieš jais barstydamos? nes pernai kepiau ir puošiau, bet tik glaistu, nes nesugalvojau kaip ten tuos žirniukus prilipdyt prie sauso meduolio doh.gif o aiškintis jau nebuvo kada, nors suėjo ir taip biggrin.gif o šiemet vistiek galvoju reik išsiaiškinsiu kaip juos ten prilipdyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latifa: 27 lapkričio 2010 - 23:48
QUOTE(Latifa @ 2010 11 28, 00:42)
Sveikos  4u.gif paaiškinkit man kas nors  kaip jums tie pabarstukai (na, tie visi spalvoti žirniukai) nuo meduolių nenubyra?  unsure.gif ar jūs kažkuo tuos meduolius patepat prieš jais barstydamos? nes pernai kepiau ir puošiau, bet tik glaistu, nes nesugalvojau kaip ten tuos žirniukus prilipdyt prie sauso meduolio  doh.gif o aiškintis jau nebuvo kada, nors suėjo ir taip  biggrin.gif o šiemet vistiek galvoju reik išsiaiškinsiu kaip juos ten prilipdyt  g.gif

mano durna galva galvojant,tai jie turetu prilipti prie sviezio glaisto... ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 11 27, 23:49)
mano durna galva galvojant,tai jie turetu prilipti prie sviezio glaisto... ne?  ax.gif

Be abejo taip drinks_cheers.gif , o jei norisi vien tik pabarstukų be glaisto, tai jau reikėtų kiekvieną tepti glaistu prieš prilipdant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 11 28, 00:49)
mano durna galva galvojant,tai jie turetu prilipti prie sviezio glaisto... ne?  ax.gif


hmmm, tai gal aš tada tiesiog nedažlibinau, kad jie ten ant glaisto? nes man tai kažkaip susišvietė kad jie ten tiesiog ant paties meduolio užbarstyti, o glaistu tai tik formos pakrašėliai apvedžioti. Bet gal jūs ir teisi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mayfly @ 2010 11 28, 00:58)
o jei norisi vien tik pabarstukų be glaisto, tai jau reikėtų kiekvieną tepti glaistu prieš prilipdant  ax.gif


ai, tai tada gal bus gražu ir be tų pabarstukų lotuliukas.gif O kai dengiat visą meduolį glaistu, tai su kuo nors jį aptepat, ar kišat visą meduolį plokštuma į glaistą kad tolygiai pasidengtų?
Atsakyti