Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(rozine_svajone @ 2010 11 29, 10:19)
http://www_neringa-b...eduoliukai.html jei teisingai speju receptas is cia, galit drasiai kept, bus minskti  4u.gif




man tik biski neaisku su miltais... parasyta kad miltu tiek kiek reikia, o kaip zinot kiek reikia? gal daret pagal si recepta ir bent mazdaug galit pasakyt kiek cia apytiksliai gramu gaunas tu miltu, kad bent orientuotis?

aciu 4u.gif
Atsakyti
{Boruzele}, miltus visad dedu is akis tai nelabai galiu ka ir pasakyti, apie 2-3 stiklines kazkur supilu.

o as atnesu parodyti labai skanius meduolius

Pepparkakor – šventiniai švediški meduoliai

user posted image

http://www_neringa-b...-meduoliai.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 29 lapkričio 2010 - 14:45
QUOTE({Boruzele} @ 2010 11 29, 15:29)
man tik biski neaisku su miltais... parasyta kad miltu tiek kiek reikia, o kaip zinot kiek reikia? gal daret pagal si recepta ir bent mazdaug galit pasakyt kiek cia apytiksliai gramu gaunas tu miltu, kad bent orientuotis?

aciu  4u.gif

man kazkur 600 gramu gal sueina g.gif gal ciut maziau
Papildyta:
QUOTE(Madame_butterfly @ 2010 11 29, 13:10)
man tai tuos miltus uzplikint baisu, galima viska is karto sugadint  g.gif  kepiau pasibandymui pagal Cipciuka, tai man minksti, skanus gavosi, tik labai jau svieus, nes ir gi "suplioncinau" su tu cukraus deginimu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai jau tie meduoliai sukirsti, dabar net nezinau kokius bandyti antroj vietoj, paskui pries kaledas kesiu tuos, kurie pasirodys skaniausi  4u.gif
Papildyta:
pastebejau, kad visos kepa pagal Cipciuka, Bea ir Neryte. kazin kurie skanesni, Nerytes ar bea'os?

nesugadinsit 4u.gif kol bliudas ant puodo su garais tol maisot mase ir po truputi sijojat miltus i mase kai jau pasidarys sunku maisyti, nusikeliat nuo ugnies ir toliau po biski sijojat miltus ir minkote tesla 4u.gif i pati gala minkymo as kai matau kad gal dar reiketu truputi miltu, pilu slakeli aliejaus vietoj miltu, tada tikrai niekad nepadauginu miltu 4u.gif bet cia i pacia pabaiga kai jau atrodo nu kad dar reiketu miltu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(skyeyes @ 2010 11 29, 13:15)
Prisikaiciau kas ka kepa...tik nelabia suprantu, ar jus sausainius vadinat meduoliais, ar cia kazkas kito? ax.gif
Man patys paciausi kalediniai sausainiai - Sonatinos imbieriniai sausainiai wub.gif Kelis metus jau juos kepu ir vos ne iprasta tapo, kad kaledoms butinai turiu visiems ju prikepti thumbup.gif Man patinka, kad jie nera minksti, bet jau kvapai ir skonis, tai mmm wub.gif

as ir pastebejau kad kiek kepeju tiek skirtingai vadina. nors man tai yra skirtumas kur sausainiai, kur imbieriniai sausainiai, ir kur butent meduoliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 11 29, 15:45)
{Boruzele}, miltus visad dedu is akis tai nelabai galiu ka ir pasakyti, apie 2-3 stiklines kazkur supilu.

o as atnesu parodyti labai skanius meduolius

Pepparkakor – šventiniai švediški meduoliai

user posted image

http://www_neringa-b...-meduoliai.html


Labai zavus meduoliai thumbup.gif As visuomet kepu pagal Cypciuka. siemet jau isbandem, bet suvalgem cool.gif Tad ruosiuosiu dar karta maisyti tesla, bet butinai ir siuos isbandysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 11 29, 14:45)
{Boruzele}, miltus visad dedu is akis tai nelabai galiu ka ir pasakyti, apie 2-3 stiklines kazkur supilu.

o as atnesu parodyti labai skanius meduolius

Pepparkakor – šventiniai švediški meduoliai

user posted image

http://www_neringa-b...-meduoliai.html



OMG kokie grazus, tokie kaip is Shreko lotuliukas.gif bet toookie nerealus kad negaliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE({Boruzele} @ 2010 11 29, 13:17)
bandysiu juos snd vakare kept, ziuresim kas gausis  bigsmile.gif

butinai parasyk kaip gavosi ax.gif ir as si receptuka nusiziurejau reiks bandyti
Atsakyti
aciu merginos smile.gif

kai paisiau tai sunus irgi sake, kad kaip is sreko ir prase jam kaubojaus kelnes nupaisyti, nes meduolis visad tokiu norejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbul @ 2010 11 29, 15:16)
butinai parasyk kaip gavosi ax.gif  ir as si receptuka nusiziurejau reiks bandyti



butinaj parasysiu ryt kas gavos smile.gif paciai baisiai smalsu ar gausis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2010 11 29, 15:23)
aciu merginos smile.gif

kai paisiau tai sunus irgi sake, kad kaip is sreko ir prase jam kaubojaus kelnes nupaisyti, nes meduolis visad tokiu norejo  lotuliukas.gif




bet va butent kaip is Shreko, sunus sako, sunus zino mirksiukas.gif

bet atrodo tai super...

o pagal koki tu cia receptuka lipdei juos?
Atsakyti
QUOTE({Boruzele} @ 2010 11 29, 15:43)
bet va butent kaip is Shreko, sunus sako, sunus zino  mirksiukas.gif

bet atrodo tai super...

o pagal koki tu cia receptuka lipdei juos?

4u.gif

kepiau pagal si recepta
http://www_neringa-b...-meduoliai.html
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 11 29, 15:13)
man kazkur 600 gramu gal sueina  g.gif gal ciut maziau
Papildyta:

nesugadinsit  4u.gif  kol bliudas ant puodo su garais tol maisot mase ir po truputi sijojat miltus i mase kai jau pasidarys sunku maisyti, nusikeliat nuo ugnies ir toliau po biski sijojat miltus ir minkote tesla  4u.gif i pati gala minkymo as kai matau kad gal dar reiketu truputi miltu, pilu slakeli aliejaus vietoj miltu, tada tikrai niekad nepadauginu miltu  4u.gif bet cia i pacia pabaiga kai jau atrodo nu kad dar reiketu miltu  biggrin.gif
Papildyta:




Aciu, bandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Suradau as toki karamelizuotu apelsinu receptuka
Manau kad puikiai tiktu kaip valgoma kaledine dovana smile.gif

http://www.kaineting...i-sokolode.html
Atsakyti
QUOTE(emiliukas5 @ 2010 11 28, 23:27)
Sakiau pasidalinsiu savo neismanymu - gal pansioms "kepejoms" pades  biggrin.gif

Mano klaidos:
1. Deginau cukru. Daugiau taip nedaryciau, nes kol as ji pyliau i tesla, sustingo i nemaza "shmota", kuris ant garu taip ir visas neissilyde. Likusi gabaliuka isemiau, ir imeciau kelias plyteles juodojo sokolado "del spalvos" smile.gif


na, žinok ne tu viena tokia... lotuliukas.gif man visiškai taip pat gavosi su tuo cukrum blush2.gif
Atsakyti