Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tuštinimosi problemos
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas vaikų gydytojai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Pediatrė Virginija
Reikia gydyti vidurių užkietėjimą, nes tai neigiamai veikia vaiko organizmą. Jei jis nevalgo daržovių, bandykite duoti jam daugiau gerti ,paprasčiausia ,skysčių,kefyrą, rūgpienį, jogurtus. Jei ir tai nepadės -išeitis Duphalac rytais.
Calendula
Sūneliui - 8 savaitė. Jis nesituština jau 3 paras. Ir per tas dienas vakarais vis didesni pilvo skausmai. Ką daryti? Kaip padėti vaikui? Maitinu savo pienu.

Kadangi mums buvo problemų su svorio priauginėjimu, tai labai pergyvenu.
Praėjusią saaitę buvo kažkur 3-4 dienos kai kakojo vos ne į kas antras sauskelnes. Ir svorio priaugom neblogai. Dabar vaikas nekakoja, nors neatrodo, kad būtų nepavalgęs. Šlapinasi gerai ir pakankamai dažnai (kažkur 5-6 kartus keičiant sauskelnes, jos būna pilnos + dar pasisioja ant vystymo lentos ar darant masažiukus).
žiuželis
laba diena. radau kakutyje kraujingų gleivių nelabai tamsios raudonos spalvos. kas tai galėtų būti? prieš tai tuštindamasis rėkė. išmatos minkštos, garstyčių spalvos. maitinu MP. tuštinasi 2-3kartus per parą. geriam ferum lek sirupą, ar tai galėjo būti nuo jo? koprograma ir pasėlis daryti prieš mėnesį, patogeninių bakterijų nebuvo, tačiau nėra laktobakterijų. rėkimas prasidėjo prieš mėnesį, tada ir išmatos pasikeitė - sumažėjo, atsirado blogas kvapas. kojytes riesdavo nuo pirmų dienų, tačiau niekad neverkdavo smile.gif
Pediatrė Virginija
Jei kūdikis neramus, pilvas išpūstas ir nesituština jau trys paros, reikia jam padėti. Paguldykite ant nugaros, sulenktas kojytes stipriai prispauskite prie pilvo, su pirštais švelniai pabandykite praskėsti išeinamąją angą ir taip keletą minučių palaukite- pradės išeidinėti dujos ir kūdikis turėtų pasituštinti. Jei tai nepadės, įkiškite termometrą ir tada jis pasituštins.
O ar neduodate kūdikiui lašų nuo pilvo pūtimo? Nes dažniausia ši problema būna dėl nuolatinio ir ilgo lašų nuo pilvo pūtimo vartojimo.
Pediatrė Virginija
Panašu, kad Jūs vartojate per daug koncentruotų pieno produktų (varškės, sūrio, jogurtų ir pan.). Tai alerginė žarnyno reakcija, dėl to kūdikis ir neramus, ir išmatos su kraujingomis gleivėmis. Nutraukite visiškai pieno produktų vartojimą- kūdikis po 4-5 dienų turėtų tapti ramus. O po to vartokite tik paprastrą pieną, retkarčiais jogurtą ir stebėkite, ar vėl kūdikis netaps neramus. Atraskite tą pieno produktų kiekį, kurį Jūs galite suvalgyti, kad nekenktumėte kūdikiui. Saugotis šių produktų tokiu atveju reikėtų iki 4-5 mėn, kol subręs kūdikio žarnyno gleivinė.
Žinoma kūdikis gali reaguoti ir į geležies preparatų vartojimą. Ar neramumas sutapo su jų vartojimo pradžia?Jei taip, tai nuo jų. Kūdikį prie geležies preparatų reikia įpratinti pradėjus nuo 1-2 lašiukų per savaitę įvedant visą dozę. Tuomet pašalinės reakcijos nebūna.
dovesa
Maniškiai labai pradėjo skystai tuštintis. Tai gana nemalonu tiek jiems, tiek man. Kokį maistą turėčiau duoti, ar yra kokių vaistukų. Ryžių košės valgome kas antrą dieną, bet tai nepadeda. Viduriavimas nėra dažnas, du kartai per dieną, bet kaip minėjau išmatos labai tirštos, gleivių lyg ir nėra.

Ačiū už atsakymą
Pediatrė Virginija
Vaikai tuštinasi normaliai ir jiems jokių vaistų nereikia.
Mauzinas
sveiki,
Sunui 5 men. Maitinamas tik mamos pienu. Tustinasi 1 karta savaiteje. Ismatos tyreles konsistencijos.
Kaip suaktyvinti vangu zarnyna? Pilvo masazas yra padejes tik 1 karta.
Aciu
Ramunėlė*
Sveiki. Noreciau suzinoti. Sveciavomes pas draugu, o jie is vakaro vemė ir viduriavo,( mama ir 2 ju vaikai). Po paros pradejau vemti ir viduriuoti as, o dar po paros mano dukra. Sunui ir vyrui kol kas ne, tiesa dar ir mociute viduriavo. Dukra viduriuoja jau 4 diena po 1 kart dienoje. Geria Smekta. Noreciau suzinoti, kiek ilgai mes su dukryte negalime eiti i svecius , kad neuzkrestumem kitu zmoniu. Itariu ciagali buti Rota infekcija. Is anksto dekoju.

Laukiu atsakymo, kodel neatsakot imano klausima g.gif , jau buvau paskelbus sad.gif . Manau turetumet atsakyti miela gydytoja. O jei nesat kompetetinga siuo klausimu , tai prasom taip ir atsakyti.
inguca2
Laba diena. Noreciau suzinoti ar normalu,kad 2 men.kudikis tustinasi 1 karta i para? Kudikis maitinamas misinuku HIPP, kol maitinau MP tustinosi dazniau.
Pediatrė Virginija
Mamos pienu maitinamam kūdikiui tai yra normalu ir žadinti žarnyno visiškai nereikia.
Pediatrė Virginija
Noriu atsakyti, kad aš nesu greitoji pagalba ir ištisą dieną nesėdžiu prie kompiuterio.
Pediatrė Virginija
Jei kūdikis pats pasituština ir išmatos nėra kietos, viskas yra normalu.Jei išmatos kietos, pagirdykite papildomai vandens arba kūdikiams skirtų arbatų.
shpika
mano suneliui uzkietejo viduriai, pasirodo problema tame, kad pakeitem aukle ir sitaip pasireiske jo stresas unsure.gif . bent jau taip aiskino musu gydytoja. pradejom gert Dufalaka, taciau visai nepadeda, gal todel, kad nereaguliariai geria. niekaip negalim sugirdyt, viska sjauna arba isvemia sad.gif .
nebeisivaizduojam ka dar galim daryt, maitint stengiames tokiasi produktais, kurie skystintu, taciau niekas nepramusa sad.gif. labai bijom, kad nepriprastu prie zvakuciu unsure.gif verysad.gif
Pediatrė Virginija
Duokite gerti daugiau skysčių ir vartokite probiotikus(apie dvis savaites). Kartu reguliariai reikėtų vartoti ir Duphalac.
Kumstuke
Labas rytas gydytoja 4u.gif


Mano dukrai 1m ir 8mėn. Visą laiką vargom su užkietėjusiais viduriukais, būdavo, kad ir susitvarko ir vėl užkietėję.
Dabar gal jau pusę metų, kai daro kakutį iš pradžių daro labai kietai (tokie kieti rutuliukai), labai stengiasi, labai steni, matosi, kad iš visų jėgų daro, baigia lyg ir minkščiau.
Ar tai pavojinga, ar nekenkia tas jos toks per jėgą stenėjimas?

Ačiū labai už atsakymą.
Pediatrė Virginija
Vidurių užkietėjimas nėra gerai. Reikėtų stengtis sureguliuoti žarnyno veiklą, kad viduriai būtų minkšti ir vaikas tuštintųsi reguliariai.
Daktarienė B
Laba diena,
Pasinaudojau paieškos sistema ir vis tiek man liko neaišku, nuo kokio amžiaus kūdikiui galima duoti duphalac, ir kaip jį dozuoti?Taip pat girdėjau tokį dalyką,kad susitvarkytų viduriukai, galima duoti obuolių sulčių 10 gramų padauginti iš tiek kiek yra kūdikiui laiko (šiuo atveju mums reikėtų gerti 20 gramų),ar tai nepakenktų kūdikiui,nes jis kartais nesituština po tris paras, o kai jau prieina laikas,išmatos būna kietokos, ir dar ar galima dėl viduriukų užkietėjimo vartoti gefilus bakterijas ir kaip jas dozuoti,galbūt mano klausimai ir kartojasi,bet žiūrint per užklausimą, pastebėjau rekomendacijas tik vyresniems kleckams,iš anksto dėkui už atsakymą,
Su pagarba smile.gif
neraska
Laba diena. 4u.gif Norėjau sužinoti, kodėl vaikelio kakutis būna žalias? Valgo mišinuką.
Calendula
Jau antrą dieną, kai vaiko išmatos pasidarė tokios gelsvai žalios su juodais plaušeliais, tokiais kaip siūleliai. Su vyru nagrinėjom, lyg niekas ten nejuda (galvojom, gal kokios kirmelės).
Išmatos tirštokos.
Paskutinėmis 3-4 dienomis maitinu 50:50 pati ir duodu mišinuką Hipp1, nes dabar, kai karštą vaikas dienos metu tiesiog neima krūties ir labai klykia, todėl tenka duoti buteliuką.
Jau beveik savaitę vaikui kartą per dieną duodam po šaukštelį pagremžto banano. Čia su gydytojo rekomendacija, nes mes anksčiau tuštindavomės tik kas 3-4-5 dienas. Tai gydytojas pasiūlė prieš naudojant sirupą Diufalax, pabandyti banano. Atrodė, lyg ir padėjo, bet va, pasidarė tokios išmatos.
Taip pat pradėjo daugiau atpylinėti, galvojau, kad tai nuo karščio.
Bandau dar duoti virinto vandenuko ar arbatytės, ber jis negeriai (arbatytės per dieną vos 30ml).

Skambinau gydytojui, sakė, kad nesijaudintumėme, jei vaikas reaguoja į aplinką, neturi temperatūros, tai normalu, nes išmatos dažnai kinta. Sūnelis šiomis dienomis truputį irzlesnis, sunkiau miega dieną, tačiau naktį išmiega ir 5 ar net 7valandas.

Sūnus ligi šiol svoro priauga gana sunkiai. 1mėn. vos 500gr (nuo gimimo svorio), 2mėn.-1kg; 3mėn.-700gr. (5,3kg) Nuo liepos 4d. svorio tepriaugom nepilnus 100gramų.

Šeštadienį planuojam 2 savaitėms išvažiuoti atostogauti prie jūros ir į kaimą, tad kirba nerimas, ar vaikeliui viskas gerai?
Ingrida.
Sveiki. Dukryte jau savaite laiko baltai kakoja. Nesenai pradejom naudoti misinuka Hipp2. Anksciau gerem tik mamos pienuka. Ar gali but nuo mišinuko? Keistai baltos spalvos, su žalsvu atspalviu, ir labai nemalonaus kvapo. Ką daryt? Ar keisti mišinuką? Ar čia taip turi būti? O gal problema visai ne tame?

Iš anksto ačiū už atsakymą.
zarija
Laba diena,

Mano berniukas pries savaite du vakarus visa isgerta skyčio turini iŠveme.
Dabar jau kelinta diena tustinasi švieisiai geltonai su keistomis gleivemis. berniukui dygsta ktuminiai dantys. Naktimis neramus. Siuo metu nukrites apetitas.
Valgo daugelį produktų. Vakare prieš miega isgeria 240ml karves pieno arba kokios arbatos. Jam yra 1,3 metai.
Ar normalu ar kazkokiu produktu reikia vengti?
Dėkui už atsakyma.
Meila
Neseniai buvo ši tema, bet neleido jos tęsti 4u.gif
Dukrytei užkietėję viduriukai, sunkiai tuštinasi, kartais kietai, o kartais ir minkščiau, bet net bijo sėstis ant puoduko sad.gif Valgom daug vaisių ir uogų, net Duphalac geriam po arbatinį šaukštelį, kurį išrašė gydytoja. Bet visvien būna, kad nesituština po 3-4 dienas. Kokių priemonių dar galima imtis, kad palengvinti vaikui šią nemalonią procedūrą?
Skysčių išgeriam daug. Naktimis būna iki 0,5 l, bet retai, paprastai apie 200 ml. Čia manau kita problema, nes atsisakius čiulptuko, naktimis yra poreikis žinduko, jei jo negauna, tai pradeda garsiai verkti ir prabunda iš miegų, o tada užmiega tik nešiojama sad.gif Ar nėra labai blogai toks didelis skysčių gėrimas g.gif
nerkasa
Po skiepų mano 2,5 m4n.sūneliui dvi dienas buvo pakilusi temperatūra.Anksčiau visad tuštindavosi vos ne per kiekvieną maitinimą o dabar jau antra para vaikas steni,raivosi,matosi kad neprakakoja,nemiega.
Gal galite ką nors patarti,gaila žiūrėti į sūnelį.
Visad išmatos būdavo skystokos
Pediatrė Virginija
Jei neturite jokių kitų nusiskundimų, į išmatų spalvą dėmesio nereikėtų kreipti.
Pediatrė Virginija
Tokia išmatų spalva yra nuo banano (nuo tų chemikalų, esančių jame). Jį duoti kūdikiui negalima. Iki 4 mėn jokio papildomo maisto kūdikiui duoti nereikia, juo labiau atvežtinio banano. O paskutiniu metu svoris auga blogai, nes yra įtarimas, kad trūksta mamos pieno ir kūdikis nepakankamai gauna maisto.
Ija
Sveiki,
Ar gali 1,5 metu vaikui dygstant dantukams (dabar kalasi 2 iltinukai), sukieteti viduriai?!
Dukryte turi 12 dantuku, dabar jau prasikale 2 iltiniai, bet jau kelios savaites sukietejo viduriukai, siaip jokiu reakciju i dantu dygima nebudavo, gal tik irzlumas pasireiksdavo. Maista valgom ivairu, labai megsta darzoves, vaisius, uogas, manau kaip tik viduriukai turetu buti skystesni. Per diena pora kartu daro "didiji" reikala, labai steni.
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Pediatrė Virginija
Tai ,manau, ne nuo mišinuko. Gali būti ir nuo kito maisto, ir žarnyno virusinės infekcijos pasekoje.
Pediatrė Virginija
Tai manau yra funkcinis virškinimo trakto sutrikimas, susijęs ar tai su dantų dygimu, ar dietos pažeidimu. Vengti keletą dienų reikėtų žalumynų, vaisių ir karvės pieno. Daugiau girdyti reikia skysčiais.
Pediatrė Virginija
Skysčių ji geria ne per daug. O žarnyną reikia tvarkyti, nes tai yra vidurių užkietėjimas. Konsultuokitės su gastroenterologu. Pabandykite probiotikus.
Pediatrė Virginija
Jei karščiavo, tai viduriai nuo to ir užkietėjo. Tokiu atveju galima panaudoti Microlax klizmutę. Karščiuojančiam kūdikiui reikia duoti papildomai gerti.
Pediatrė Virginija
Dygstant dantims, viduriai nekietėja. Papildomai mergaitei duokite gerti daugiau skysčių.
Pediatrė Virginija
Duphalac galima duoti tada,kai jo reikia. Tačiau pirmų mėnesių kūdikiams jo retai prisireikia. Pirmiausia reikia išsiaiškinti, ar tai vidurių užkietėjimas, ar tik retas tuštinimasis, ir kokia tai priežastis. Tik tada galima skirti šiuos vaistus.
O obuolių sultis, kaip ir kitą papildomą maistą galima duoti ne anksčiau 4mėn. Gefillus duoti irgi reikia, pasitarus su gydytoja.
Mige
Sveiki, norejau paklausti, ar normalu, kad dvieju savaiciu kudikis istisai tustinasi, t.y. istisai ''purpsi''. Ant uzpakaliuko jau ir zaizdeliu atsirado ir nezinau, kaip issigydyti. Diena laikau be pampersu. Kai miega, daznai steni ir vis po truputi padaro. Turiu kas 5 min. pavalyti, kad nesustu. Viduriukai gana skysti, truputi buna gleiviu. Geriam Gefilus. Ar tai savaime susitvarkys, ar kas nors yra blogai?
Pediatrė Virginija
Taip neturėtų būti. Reikia konsultuotis su gydytoja, ar tai nėra viduriavimas.
urba
g.gif Sveiki norejau paklausti, kas tai galetu buti siandien viduriuoja visa diena, kaip tik pavalgo ar kosyte ar tai misinuka iskart suviduriuoja, temperaturos nera, valgo gerai g.gif Pries 2savaites pradejo kaltis pirmi 2dantukai, bet jau islinde yra o gal del dantu. Patarkit prasau!
Pediatrė Virginija
Tai gali būti funkcinis viduriavimas nuo maisto (ar gerą maistą, kūdikiams skirtą duodate?). Arba gali būti viduriavimas virusinės kilmės. Jei vaikas gerai jaučiasi ir nėra jokių kitų nusiskundimų, svarbu jį daugiau girdyti, pasirinkti tuos maisto produktus, kurie kietina vidurius (ryžius,virtų morkų tyrelę- jei iki viduriavimo vaikas jas valgė).
urba
Sveiki labai noreciau suzinoti kodel pas mano 6men.kudiki tamsiai zalias vos ne juodas kakutis ? Ir jau senokai jis toks.Nuo ko tai galetu buti? Mes valgom 1k.dienoj darzoviene,1k.kruopu kosyte, ir misinuka, geriam Hipp vaikiska arbatele, ar tai sultyciu Hipp truputuka. Esam bande keisti misinuka bet tas pats kaip suprantu ne nuo misinuko...Gal tai rodo kasnors blogai kudikiui????
Pediatrė Virginija
Kadangi jau valgote papildomą maistą, išmatų spalva ir neturi būti geltona. Jei vaikas sveikas ir jaučiasi gerai, į išmatų spalvą nekreipkite dėmesio.
O gal jam duodate kokius tai vitaminus ar geležies preparatus?
Liolik-Bolik
Laba diena,

Norejau paklausti- Mano mazius truputelis daugiau 3menesiuku. Dabar jau 3diena jis kakoje zaiai. Ir tas kakutis laaaaaaaaaaaaaaaabai stipriai kvepia suriai (kaip actas ar panasiai)...
Ar tai kas nors blogai???
Pies 4dienas suvalgiau kelias (gal net 10-15) slyvu blush2.gif , ar tai gali buti nuo to???

Ir dar ax.gif
Maziui kai valgo prakaitoje galvyte. As kartais perbraukiu per plaukucius o jie tiesiog dregni blink.gif Hmmm... Kas tai gali but g.gif

Labai aciu uz atsakyma ir pagalba. wub.gif
Su pagarba Lolita.

P.S maitinu tik savo pienuku, jokiu kitokiu priedu neduodu .
Pediatrė Virginija
Panašu, kad tuštinasi nuo Jūsų suvalgytų slyvų. O galvos, delnų ir padų prakaitavimas kūdikiams yra normalu.
Bagi
Laba diena,
apie 10 dienų viduriuoja 3 mėn. kūdikis. Tuštinasi labai skystai (3-7 k.), kartais padaro vien tik tamsiomis gleivėmis. Temperatūros nėra, nuotaika normali. Maitinamas vien tik mišinuku Hipp1. Nuo gimimo turėjo stafilokokų, gėrėm Gefilus Plus. Kai pradėjo viduriuoti, dar kartą padarėm tyrimą. Rado auksinių stafilokokų, Citrobacter freundii ir Candida albicans (anksčiau nebuvo). Prie visų yra išvada - "labai gausiai". Savaitę laiko girdom Bifolac (po 0,5 pakelio į parą), tačiau viduriavimas nepraeina. Ar užtenka šiuo atveju gerti vien tik probiotikus, ar reiktų jau, kad gydytoja paskirtų vaistus? Gal reikėtų gerti Enterol vietoj Bifolac?
Ačiū
amberita

laba, diena,
labai prasau, patarkit ka daryt. mano maziui 6 savaites, ir jis jau kokia savaite zaliai kakoja, tiksliau sakyciau viduriuoja. as maisto raciono nekeiciau, net neisivaizduoju, nuo ko cia galetu but. jam pastoviai kazkas pilvelyje burbuliuoja, ir paskui kaip is patrankos dujos kartu su skysciu iseina. pampersu sunaudojam, kazkur 20-25 per diena. skambinau gydytojai, bet cia Amerikoj jie kazkokie keistoki, nepasitikiu as jais. sako jei kakutyje kraujo nera, nieko baisaus. kartais vaikams taip buna. sako,jog gali testis iki 2 sav. klausiu, kaip galeciau savo vaikuciui padet, nes jam skauda. ji tipo niekaip, praeis savaime. tai negi man dar laukt savaite??? O maziukas labai neramus, kiaura diena tik ant ranku, nakti kas valanda o gal ir dazniau kelinejasi. paimu ant ranku, pasupuoju, vel uzmiega. zodziu kankinames abudu. man neatrodo, kad cia nuo maisto, nes valgau viska ka ir iki jam pradedant viduriuot valgiau,-aviziniu dribsniu kose ryte, sumustinukas su arbata, per pietus mesytes, bulvyciu ar ryziu, pomidoras, obuolys ar bananas dienos begyje, biski riesutu retsykiais, vakare pieno puodelis su bandele ir pan. jokiu nauju produktu nebandziau.
Maja Di
Gerb. gydytoja, auginu 3 mėnesių vaikutį, maitinu tik savo penu, kuris laikas jo viduriai man atrodo skystoki.Kartais tuštinasi kelis kartus į dieną, kartais kas 2-3 dienos.Šiandien pasituštino man matant ir pastebėjau, kad jo kakutis putotas. Per 3 mėnesį jis priaugo tik 450gr ir šį mėnesį beveik visą laiką kakojo skystai. Gydytoja skyrė geležies, nes per mažai priaugo. Sakė,kad nuo jos pagerės apetitas. Ant informacinio lapelio perskaičiau, kad nuo jos apetitas gali sumažėti ir vaikas gali viduriuoti, taigi nežinau ar duoti jos ir ar kai kakutis putotas(kvapas ir spalva normali) tai viduriavimas?
marsiukė
Laba diena,
nebežinau, kas mano mažylei yra.ką daryti, kokius vaistus duoti?Situacija tokia:praeitą ketvirtadienį(rugsėjo 2d) mergaitei prasidėjo staigūs pilvo skausmai, vaikas rangėsi, raitėsi, ir klykė nesavu balsu(prieš tai jau kokias dvi dienas jai buvo šiek tiek laisvesni viduriukai, nes paragavo pomidoro ir truputį valgė žuvies;nekreipiau dėmesio, nes mergaitė buvo linksma).Tie pilvo skausmai trukdavo kokias 5-10min, vėl praeidavo, po to vėl kartojosi.Mus išsiuntė į panevėžį.Apžiūrėjo vaikų chirurgas, pasakė, kad apendicito nėra, išmatose kraujo ir gleivių nėra ir paleido.Tačiau mūsų skausmai nesibaigė.Kitą dieną jie dar pastiprėjo.paguldė į infekcinę ligoninę, lašino lašelines, gliukozę(tris dienas).Kraujyje tik truputį daugiau liaukocitų(vieną dieną ji vėmė, bet temperatūros neturėjom).Gėrėm smectą, bifolac, gefilus, bei paskirtus antibiotikus gentamiciną(tris kart dienoje, iš viso penkias dienas).Grįžom šį pirmadienį(po trijų dienų, nes skausmų nebebuvo).mergaitė vėl valgė(buvo paskirta dieta, jokių riebalų, daržovių ar vaisių, tik košė, sausainis, bananas, mišinėlis Tutteli, kurį geriam jau metai)Tačiau praėjus dviem dienom vėl (šiandien naktį) mergaitei užėjo pilvo skausmas, vėl nerami rangosi, ir daug bezda.kakutis vėl skystas, pirsčiojant kartu po truputį vis pakakoja.Kakutis geltonas, nemalonaus kvapo.Nevemia, bet dabar jau šoko temperatūra(38,5)Daviau panadolio, numušė temperatūrą.Bet vis jai skauda pilvuką, bezda, kakoja 5-6 kartus, dabar nevemia, nnenori valgyti.Darė pasėlį, bet jokių bakterijų ten neužaugo.Dygsta krūminiai dantys.Kas mums yra?Nebežinau, ką daryti, kokius vaistukus duoti?Dabar geriam gefilus 1/2 kartus dienoj, gydytoja liepė duoti espumizano, dar pradėjau girdyt smectą. Ar čia koks apsinuodijimas? Bijau, kad nebūtų kokių pelių nuodų pas senelius netyčia suvalgius. nebežinau, ką galvoti. Labai reikia patarimo.Dėkui iš anksto.
Neryte
sveiki,musu dukrytei 3men.,nuo 2men. maitinau skystu tutteliu,taciau del kainos pakeiciau i miltelius tuttelis gefilus,tai apsikakojo zaliai ir dar su gleivemis.tada pabandziau similac advance1,uzkietejo viduriukai ir ismatos zalios,tik be gleiviu.dabar nupirkom tutteli paprasta milteliais ismatos vis tiek samanu splvos,labai pirscioja ir ismatos skystesnes.nezinau ar cia gerai ar blogai,ar vel bandyti kita misinuka?!is anksto dekoju
Neryte
sveiki,musu dukrytei 3men.,nuo 2men. maitinau skystu tutteliu,taciau del kainos pakeiciau i miltelius tuttelis gefilus,tai apsikakojo zaliai ir dar su gleivemis.tada pabandziau similac advance1,uzkietejo viduriukai ir ismatos zalios,tik be gleiviu.dabar nupirkom tutteli paprasta milteliais ismatos vis tiek samanu splvos,labai pirscioja ir ismatos skystesnes.nezinau ar cia gerai ar blogai,ar vel bandyti kita misinuka?!is anksto dekoju
Liolik-Bolik
Laba diena,

Nezinau ar cia be reikalo stresuoju... bet vat turiu toki klausyma.
Pries kelias savaites (2-3) as suvalgiau slyvu. Po to mazius pradejo kakot zaliai. As nutariau kad cia bus del slyvu unsure.gif
Dabar jau prajo nemazai laiko. Mazius vis toliau kakoja zaliai (kaip snargliukais). Jis kakoje viena kart per diena ir kakuciai laaaaaaaaaabai stipriai kvepia actu...

Labai dekoju uz pagalba....
Pediatrė Virginija
Paskyrimus turi koreguoti tik vaiką apžiūrėjusi gydytoja.
Pediatrė Virginija
Jūsų kūdikis viduriuoja. Jį turi apžiūrėti gydytojas ir ištirti. Gali būti virusinis viduriavimas. O dietoje reikėtų atsisakyti šviežių daržovių ir vaisių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.